odgovora

Objavljeno

Moji lazni simptomi ovog puta su bili jake mucnine i odvratan metalni ukus u ustima. Iako sada znam da nisam trudna, i dalje imam iste simptome. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam do sada imala sve što ima normalna trudnica :D i gorušicu, i visoku temp, pa glavobolje, konstantni bol u ledjima, grčeve, gasove, mučnine, bolne grudi i bradavice.... i znate šta? Ja mislim da kada stvarno budem bila trudna da ništa od toga neću imati... sigurna sam u to sto posto. I od sada, čim budem osetila nešto od tih simptoma znaću da nisam trudna :ph34r:

Sackili i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam do sada imala sve što ima normalna trudnica :D i gorušicu, i visoku temp, pa glavobolje, konstantni bol u ledjima, grčeve, gasove, mučnine, bolne grudi i bradavice.... i znate šta? Ja mislim da kada stvarno budem bila trudna da ništa od toga neću imati... sigurna sam u to sto posto. I od sada, čim budem osetila nešto od tih simptoma znaću da nisam trudna :ph34r:

Hahahahahahahaha :D i ja sam to pomislila za sebe pre nekog vremena :) ali ti je konstatacija dobra! :)
.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja lazne simptome jos uvek imam. To samo da me podseti na to sta mi se desavalo i sta ce me snaci u sledecoj trudnoci :P:D

Mucninaa uzasna, i oooodvratan metalni ukus u ustima, s' tim sto je sad pocela i vrtoglavica (doduse verovatno zbog moje dijagnoze) i malaksalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam do sada imala sve što ima normalna trudnica :D i gorušicu, i visoku temp, pa glavobolje, konstantni bol u ledjima, grčeve, gasove, mučnine, bolne grudi i bradavice.... i znate šta? Ja mislim da kada stvarno budem bila trudna da ništa od toga neću imati... sigurna sam u to sto posto. I od sada, čim budem osetila nešto od tih simptoma znaću da nisam trudna :ph34r:

buuuukvalno isto mislim!
nataša p. i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isto tako kao i vi svaki mesec mislila da sam trudna, jer sam svaki put imala nenormalno jake mučnine pre nego što ću da dobijem, ali nažalost se ispostavilo da je to samo novi PMS simptom koji me i dalje prati svakog meseca tako da mu više ni ne pridajem neku pažnju. Verovatno će mi, kada STVARNO budem bila trudna, simptom biti da nemam mučninu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan posle moguceg zaceca hahahahhahaha sta mi radi placebo :D:D mi je bilo muka, lose od mirisa slatkog (karamel kapucino, jafa keks)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci dan nakon moguceg zaceca :D:D pritisak u dolnjem delu stomaka prepodne, popodne i uvece. 

eleena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada da ne pises sama da ti se pridruzim mada znam da nema sanse,trebam da dobijem za 2-3 dana,bolne grudi,nadutost,bol u ledjima,eto to su mi za sada simptomi pms-a:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam i ja da nema nista od toga ali radi placebo :D  sva umislim neke simptome, ustvari simptome ja mozda i imam ali nisu simptomi trudnoce...

Hvala sto mi pravis drustvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sada nesto ni ne radimo na tome pa se zato puno ne nadam,e da i jedem mnogooo,i to 10-ak dana unazad,ali tako mi je uvek u pms-u nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje  sinoc sam naletjela na ovu temu i procitala od slova do slova radovala se i bila tuzna zbog palcice i sviju vas jer sam u istoj situaciji.  Naime neocekujem vjesticu od prvog pa nadalje jer su ciklusi 28-33 dana,imam jako bolne grudi kao nikad do sad ali me najvise sprecava azoospermija pa se ni ne nadam. Ako mogu zamoliti Palcicu da mi posalje poruku kako je njen muz popravio spermiogram da i mi pokusamo. Hvala unaprijed :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto imam problem sa grudima za vreme ovulacije i pre vestice, ali sam ja resila problem tako sto sam promenila grudnjak. Kupila sam neki koji je oblozen pamukom sa unutrasnje strane i extra je. Od tada nisam imala nikakvih problema...

A sto se spermograma tice, ja sam za poboljsanje istog dala mm da jede piskavicu sa kasikicom meda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram i ja da kupim tu piskavicu. Tnx :*I da.. vjestica stigla dan ranije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jedan lazni simptom, stalno sam gladna i stalno mi se nesto jede... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: e pa da napisem i ja gomilu svojih laznih simptoma za poslednja tri meseca koliko intenzivno radimo sve da zabebimo :baby:

-treperenje u donjem delu stomaka ( oba jajnika ili po jedan naizmenicno )

-bol u grudima na dodir (dodir tkanine, brusa, bilo cega stvara osecaj neprijatnosti)

-pojacan sekret koji se menja od vodenog do gustog, ali je bez mirisa i ne stvara peckanje, svrab....

-boluckanje stomaka kao da cu svake sekunde dobiti, pa cak i trckaranje do toaleta jer sam 100% dobila (cvrc nije) :P

-pospanost 

-pojacana potreba za odredjenom hranom ili picem ...

-emotivna sam toliko da placem za svaku sitnicu koja nije po mojoj volji -_- (a pritom imam 34 godine i posao i dete i svasta) 

Izvinjavam se na dugackom postu, ali sam imala potrebu da napisem sve i da ovaj mesec  opusteno sacekam glupacu da se pojavi :angry:

Pozzz za sve devojke :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bezveze... nakon 4 dana od moguceg zaceca su mi osetljive i pomalo bolne bradavice... Sto je jos kao rano da je trudnoca u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec dva meseca pre nego da dobijem, imam lazne simptome, muka mi je, cudno bolne grudi (drugacije nego inace), cudan ukus u ustima, kao metal, gde vec od jednog dana kasnjenja radim test i naravno razocaranje. Verovatno je sve to od prejake zelje da ostanem trudna, i izludjuje me sto sam pocela i suvise da razmisljam, znam da cu tako teze i ostati. 

Znam da cim mi prodje ovulacija i krenu grudi da me bole i 3 dana pre ciklusa bol nestane i znam da cu dobiti. Znam svoje telo i u dan kada cu dobiti, narocito kad krene tackasno krvarenje. 

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce kad sam usla u sobu sa jednim pusacem, mislila sam da cu se ugusiti. Inace mi ne prija duvanski dim ali mogu da ga istrpim, sad nisam mogla. Bradavice su mi i dalje osetljive, pored toga nista mi ne prija od pica, nikakav sok, ni kafa nista.. ni voda mi nije najukusnija ali nesto moram piti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada kada treba da ne dobijes?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oko 10 decembra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice jel ima kakvih simptoma? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni za lek (dusa):D

inace ziga me u predelu jajnika,trckaram u wc i grudi pocinju

al tako je bilo i proslog ciklusa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam bila trudna u maju ali sam imala spontani, tad nisam imala nikakve simptome, tek kad mi je vestica zakasnila pocele su grudi da me bole. Sad imam izgleda lazne simptome, bole me grudi vec nedelju dana, probada me u donjem stomaku, imala sam blago povisenu temperaturu uvece, ali test pokazao negativno. Doduse vestica treb da dodje izmedju 13 i 16.( pre spontanog sam dobijala na 28 dana, posle se sve poremetilo) , mada sam prethodni mesec dobila na vreme, valjda se sad sredilo sve. Ne znam sta da radim.Bas se nerviram.

 

Izmenjeno od strane terpan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila trudna u maju ali sam imala spontani, tad nisam imala nikakve simptome, tek kad mi je vestica zakasnila pocele su grudi da me bole. Sad imam izgleda lazne simptome, bole me grudi vec nedelju dana, probada me u donjem stomaku, imala sam blago povisenu temperaturu uvece, ali test pokazao negativno. Doduse vestica treb da dodje izmedju 13 i 16.( pre spontanog sam dobijala na 28 dana, posle se sve poremetilo) , mada sam prethodni mesec dobila na vreme, valjda se sad sredilo sve. Ne znam sta da radim.Bas se nerviram.

 

nemoj da se nerviras,i meni se ciklus poremetio posle spontanog

ranije sam striktno dobijala na 28 a sada 25-28 ni sama neznam kad da je ne ocekujem

terpan voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.