Znojenje deteta dok spava

odgovora

Objavljeno

znam da su velike vrucine, ali evo danas je i zahladjenje a ova moja se bas znoji

kad sam je vodila kod hirurga ortopeda zbog nogica on me je pitao da li se kao beba znojila...secam se da nije, ali od ovog leta se bas, bas mnogo znoji....kao da si joj oprao kosu

imate li slicnih iskustava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija,i ovaj moj se znoji puno,i kad spava isto...

Nije se znojio kao beba,ali od prosle godine je poceo..Ja mislim da je on povukao na mene,cim je malo toplo ja se znojim. :) Tako i on..A i pije mnogo vode,pa sve to izbacuje putem znoja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja deca se jako znoje.I zimi su mokri uvek i kao sveze okupani sem sto umesto mirisa oni smrde ;)

Ne znam kakve to veze ima sa nogicama :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujemo se klubu! :) I moja N.se uzasno znoji,to je povukla na tatu.I ima neki specifican miris (da ne kazem suprotno).Otakako su krenule ove vrucine,redovno se budi mokra iako je joj pokrivam samo stomak i spava u gacicama i majici na bretele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji se ni zimi ne pokrivaju. A ne da je suprotno od mirisa nego smrdi za medalju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mome samo glava bude mokra,spava u majcici bez rukava i pelenicama ne pokrivam ga uopste....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja ne znam na koga je povukla, niko se nesto specijalno ne znoji, ne smrdi joj znoj, samo joj je mokra glava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne smrdi uvek kada se oznoji,neki put samo,obicno bude samo mokar..

Tako i ja samo budem mokra,ali bez mirisa.. :)

Inace A ne voli da se pokriva ni zimi,ni leti,a sad spava u bodicu bez rukava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sofija se ove godine ne znoji uopšte.Ni glava ni leđa,ništa a prošle godine dok je sisala noću bila je sva mokra.Ne znam zašto je sad tako,pije puno čaja pred spavanje,nenosi više pelenu..E stvarno nisam pametna,al se stvarno ne znoji.Inače,ja ne stavljam više bodiće samo majčicu kratkih rukava i gaćice za odvikavanje koje su od pamuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.