Garderoba za blizance

odgovora

Objavljeno

Na koji način birate garderobu za blizance i da li ih isto oblačite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svoje blizance planiram oblaciti isto, koliko je to moguce izvesti, jer u toku dana bebe se razlicito prljaju kad je u pitanju igra i hranjenje, pa tako da je nemoguce da su stalno isto obuceni.....

Naravno da cu uzimati sto za jednog, to i za drugog nekada iste boje, nekada razlicite........i naravno sve dok ne porastu i podju imati vlastiti ukus sto se tice odjece.

Jedva cekam :rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O ovome nisam razmisljala. Nisam bila u takvoj situaciji ali nikad se ne zna! :D Verovatno bih birala sve isto ako bi bili istog pola, ne znam?! Kod nas u parku imaju dva decaka, blizanci, jednojajcani i oblace ih razlicito da bi mogli da ih razlikuju! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svidja mi se ova tema,o kojoj sam moram priznati razmisljala od kako sam saznala da nosim blizance.Ja svoje decake oblacim uglavnom na istu"foru"

Posto je retkost gde naci isti model i isti dezen u istom broju,onda nastaje problem,zato sto se uglavnom sva garderoba radi serijski,tako da ja uglavnom kada nemaju isti dezen,a model je isti,pristupam tome.

Cipelice,sandalice,cizme,i sve ostalo,je obavezno isto,mada imamo problem i sa obucom,jer oni nose isti broj,pa smo jedva nasli dva identicna modela.

A i dobijaju uglavnom iste stvari,Za rodjendan su dobili iste farmerice,iste kosuljice,koje ja obozavam da im nosim.

Volim kosuljice!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svoje bliznakinje oblacim razlicito, one su dvojajcane i uopste ne lice, ni fizicki ni mentalno. Svima sam rekla da kad nam kupuju odecu da kupuju razlicito. Naravno, imamo i mi neke iste stvari, ali ne mnogo. Mislim da sam na ovaj nacin dobila raznovrsniji asortiman odece, jer priznacete, ne mozete kupiti sve sto vam se svidi. Malo je Dora krupnija, ali to je samo par stotina grama i 1-2cm, tako da i tu nemam problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto imamo decaka i devojcicu nemamo problem sa tim sto su razlicito obuceni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ikada budem imala blizance oblacicu ih razlicito, jer to su razne licnosti, razni karakteri pa sto bi ih oblacila isto? A tako mi je i sladje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje su cure sad 4 godine skoro sam ih pocela da oblacim razlicito a sve do sad su uvijek bile u istom,cak su i ves imale isti :P stvarno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje su cure sad 4 godine skoro sam ih pocela da oblacim razlicito a sve do sad su uvijek bile u istom,cak su i ves imale isti :P stvarno

Blizance ne treba oblaciti isto, nego od ranog detinjtva treba posebnu paznju obratiti na to da su oni ipak dve razlicite licnosti. Iako meni prvoj deluje preslatko kada vidim blizance kako su u svemu isti, cak i po garderobici (kao da vidim duplu sliku), jako je bitno da deca razvijaju sopstveni identitet. Oni ionako imaju predispoziciju da sebe vide kroz onog drugog blizanca (posebno vazi za jednojajcane), ali kako bi se svaki od njih mogao razviti u samostalnu licnost, sa svojim interesovanjima, dostignucima, socijalnim zivotom itd, treba podrzati razlcitost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar nije prakticnije oblaciti ih razlicito? Veca mogucnost kombinovanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedne bliznakinje koje vidjamo bas cesto mama oblaci isto, ali samo u drugoj boji. Npr. jedna obuce roze trenerku a druga istu takvu samo crvenu. I to mi se bas svidja.

Millar, mislim da to razdvajanje u skoli zavisi od samog karaktera dece. Neki blizanci ce to dobro podneti a neki ce se pogubiti jer su ostali bez svoje druge polovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.