Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Cao svima :) Imam i ja jedno... odnosno vise pitanjca :) 

Sa muzicem pravim bebicu, treba da dobijem za dva dana :) ali od ovulacije do danas imam stalno neke simptome, dakle od prvog dana sam ujutru se budila sa mucninom, promene raspolozenja... zatim smo jedan dan vozili bajs 25km a ja debil stavila pojas. I taj danmi je bas bilo lose, boleo me stomak i imala sam grceve. Od tog dana ujutru vise nemam mucnine, samo glavobolje. Doduse kratke. Koza mi je na rukama jakoo suva i stalno me svrbucka. Da li neko mozda nesto zna. Prerano mi je za test. Tek treba da dobijem za dva dana. Unapred hvala i izvinite na dugom postu! ;* pozdravcic :)

Mislim da to sa pojasom nema baš nikakve veze. 

Rano ti je još uvek za bilo kakve simptome. To kreće kasnije, mada svako je različit. 

Meni je test bio pozitivan 3 dana pre mens, a radila sam neki najobicniji i najjeftiniji. 

Sačekaj još dan, dva. Ako ne možeš radi sada ili radi betu. Ne znam koji ti je dan od ovulacije, ali već bi trebalo da se pokaže. 

Srećno!  

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maska zeno,pored tolikih simptoma mora da su trojke :D

 

 

Uh... ne bih se zalila ;) Bilo bi to savrseno :) I sama sam svesna da je prerano za sve te simptome.. ali postoje.. ;( ko zna sta je.. Znam samo da sad toliko boli stomak da sam sig da cu dobiti ovih dana! ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da to sa pojasom nema baš nikakve veze. 

Rano ti je još uvek za bilo kakve simptome. To kreće kasnije, mada svako je različit. 

Meni je test bio pozitivan 3 dana pre mens, a radila sam neki najobicniji i najjeftiniji. 

Sačekaj još dan, dva. Ako ne možeš radi sada ili radi betu. Ne znam koji ti je dan od ovulacije, ali već bi trebalo da se pokaže. 

Srećno!  

ovulacija bila 15.og... Saxekacu jos 7-8dana... Ne volim da se razocaram kad radim test ili betu..Sacekacu jos neko vreme :(

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Uh... ne bih se zalila ;) Bilo bi to savrseno :) I sama sam svesna da je prerano za sve te simptome.. ali postoje.. ;( ko zna sta je.. Znam samo da sad toliko boli stomak da sam sig da cu dobiti ovih dana! ;(

i mene je boleo stomak u drugoj trudnoci, posebno taj pocetak, isto sam mislila da cu dobiti. Uradi betu, kontam da ona moze da pokaze

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene je boleo stomak u drugoj trudnoci, posebno taj pocetak, isto sam mislila da cu dobiti. Uradi betu, kontam da ona moze da pokaze

Posto pravimo bebu vec par meseci.. i svaki put se razocaram. Odlucili smo da prodje jos barem 7dana pa onda radimo betu :) hvala svima :*

miliccam i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Alex00 drzimo palceve! ;)

hvala puno :) treba preziveti 7 dana u neizvesnosti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh... ne bih se zalila ;) Bilo bi to savrseno :) I sama sam svesna da je prerano za sve te simptome.. ali postoje.. ;( ko zna sta je.. Znam samo da sad toliko boli stomak da sam sig da cu dobiti ovih dana! ;(

Ja napisah post Maški ali i tebi zelim || sto pre :)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maska zeno,pored tolikih simptoma mora da su trojke :D

 

 

Ma nije moguće. :D Ja sutra ujutro radim betu, ne mogu više izdržati. Javim rezultate. 

Vuciguraj, Alex00 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije moguće. :D Ja sutra ujutro radim betu, ne mogu više izdržati. Javim rezultate. 

srecnoooo!! ;))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Prosječna vrijednost beta HCG prema broju dana nakon ovulacije

14. dan: prosječna vrijednost 48

15. dan: prosječna vrijednost 59

16. dan: prosječna vrijednost 95

17. dan: prosječna vrijednost 132

18. dan: prosječna vrijednost 292

19. dan: prosječna vrijednost 303

20. dan: prosječna vrijednost 522

21. dan: prosječna vrijednost 1061

22. dan: prosječna vrijednost 1287

23. dan: prosječna vrijednost 2034

24. dan: prosječna vrijednost 2637 

što znači da je meni danas 19. dan nakon ovulacije, što dalje znači da je moja ovulacija (lijepa, mila, draga) bila osmog dana ciklusa. 

:huh::wub:

 

Izmenjeno od strane Maška
MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiii :baby: cestitam! To je bas fina beta ;)

Nemoj se obazirati puno, to sto si navela su prosecne vrednosti. Meni je beta 18. dana od ovulacije (znam tacno kada je bila ovulacija) bila 1148.  Tako da ne mora da znaci da ti je ovulacija bila 8. dana ciklusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:babymommy:

Prebacujem se na prvi trimestar; šta sad, kako, gdje, kome, kad. :lol:

Bubu 2 i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam :)

Podforum je Trudnoca po trimestrima,tamo su nase buduce mamice :wub:

 

 

Maška voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, divne ste i puno vam hvala. :wub:

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiiii Bebicaaaaa :)) Cestitammmm od srcaaa :))) ja posle idem sa drugaricom da ona radi.. a ja idem za koji dan :) Sad uzivaj u bebiciiiiiii :)))

miliccam i Maška volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiii jos jedna bebica. :baby:Maska, cestitam od srca. 

Imas i temu spisak trudnica pa mozes da se upises. A ja skupljam clanice za spis, bas volim kad li lista buducih mama podugacka. ;)

 

Maška voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam ovdje i znam da nas dosta pita isto ali moram i ja pitati :) muz i ja radimo na bebi ali nikako da se " zakaci " .. ovaj mjesec mi kasni 5 dana, imam osjecaj kao da cu dobiti svaku sekundu ali nista, imam bolove slicne kao kad trebam dobiti, grudi me bole na dodir, naduvena sam .. ali nista. Do sada menstruacija je bila redovna i nije kasnila. Zadnja 2-3 dana jedem sve zivo i stalno sam gladna, mijenja mi se raspolozenje cas bih mogla da placem, cas sam nervozna, cas bih se samo smijala :D pocne glava da me boli ali brzo prodje .. sta vi mislite da li je moguce da ce biti radosnih vijesti ili se dzabe nadam ? -_-

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam ovdje i znam da nas dosta pita isto ali moram i ja pitati :) muz i ja radimo na bebi ali nikako da se " zakaci " .. ovaj mjesec mi kasni 5 dana, imam osjecaj kao da cu dobiti svaku sekundu ali nista, imam bolove slicne kao kad trebam dobiti, grudi me bole na dodir, naduvena sam .. ali nista. Do sada menstruacija je bila redovna i nije kasnila. Zadnja 2-3 dana jedem sve zivo i stalno sam gladna, mijenja mi se raspolozenje cas bih mogla da placem, cas sam nervozna, cas bih se samo smijala :D pocne glava da me boli ali brzo prodje .. sta vi mislite da li je moguce da ce biti radosnih vijesti ili se dzabe nadam ? -_-

EvI jos jednegmail bebiceeegmail :rolleyes::baby: jupiiii :) Idi odmah ujutru i izvadi  krv I da nam javise lepu vest  :)  moze? :babycrib::babycrib: drzim ti fige.. Znam kako ti je I meni kasni 5dana. Ja cu sacekati do sedmog. Posto meni meca nikad nije tacna :*

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce biti lijepa vijest :D ali bas se nadam :baby: cim saznam, javljam. Hvala punoo :-*

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Nova sam ovdje pa imam nekoliko pitanja.  eh ovako, vec par dana imam vrtoglavice, cesto mokrenje, umor, spava mi se, ujutru jedva ustajem na posao, bol u donjem djelu stomaka, bolu u donjem dijelu ledja. Takodje cesto idem i na wc, nesto me presjece da jedva stignem do wc solje haha . Prva pomisao mi je trudnoca jer jakooo jakooo zelim bebicu.  Dali je neka od vas imala ista slicno kao ja? 

Mira 123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Nova sam ovdje pa imam nekoliko pitanja.  eh ovako, vec par dana imam vrtoglavice, cesto mokrenje, umor, spava mi se, ujutru jedva ustajem na posao, bol u donjem djelu stomaka, bolu u donjem dijelu ledja. Takodje cesto idem i na wc, nesto me presjece da jedva stignem do wc solje haha . Prva pomisao mi je trudnoca jer jakooo jakooo zelim bebicu.  Dali je neka od vas imala ista slicno kao ja? 

Ja...sve osim vrtoglavice. koliko ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

ne kasni mi jos, trebala bi dobiti za nekih 7 dana, al nikad se nisam ovako osjecala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.