Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Jeeeej Dani :baby:

Da mi pravis drustvo kroz trimestre :D

Drzim palceve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saznacemo,postoji mogucnost. :)):babymommy:

Jesi sigurna da je o bila 27?

uvek postoji mogucnost :)v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam.. Racunala sam na racunaru preko programa. Ovulaciju nisam inala tad nego ranije,osetila sam. Osecam kad imam ovulaciju. Ja imam ne redovne menstruacije. Nekad na 28,nekad 31,30,35...kako kad. Stoga i ne mogu tacno da znam.  Ali prosek neka je 31dan trajanja cikkusa... Ako znate izracunajte mi :D 11dec.zadnja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam.. Racunala sam na racunaru preko programa. Ovulaciju nisam inala tad nego ranije,osetila sam. Osecam kad imam ovulaciju. Ja imam ne redovne menstruacije. Nekad na 28,nekad 31,30,35...kako kad. Stoga i ne mogu tacno da znam.  Ali prosek neka je 31dan trajanja cikkusa... Ako znate izracunajte mi :D 11dec.zadnja..

Danas je 12,07 ti je 28 dan ciklusaa...,znaci da ti je danas 33dan ciklusa,ssto znaci da ti mozda ni ne kasni... ako uzmemo da ces 35tog dana ciklusa dobiti,ovulacija ti je bila negde 01,sto opet moze da znaci da si zabebila... :-)neka bude onako kako zelis ili kako je sudjeno...

za test ti je svakako rano...,ako ne dobijes za 2,3 dana uradi test,trebalo bi bar bledu crtu da pokaze ako postoji trudnoca...

Anchi82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno-volela bih da dobijem..i nadam se da cu dobiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno-volela bih da dobijem..i nadam se da cu dobiti...

zastoo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela ja sam ostala trudna 28. dana ciklusa, odnosno dva dana pred ocekivanu menstruaciju.

Tako da, sve je moguce. Bar je to kod mene bio slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BD nije da ne bih volela dete... ali.. Iskreno zbunjena sam. Nisam ocekivala.

Radovala bih se tom dtetu svakako.

Imam par razloga,nekome ce biti smesni,nekome nerealni,glupi,neke ce me shvatiti.

Evo ovako... Trudnoca prva mi je tesko pala iako je bila skolska. nerviralo me je ogranicenje oko svega. Onda 5 nedelja nakon porodjaja umro mi je otac.. veliki sok za mene i to mi je pokrenulo ankioznost. Zbog ankioznosti nisam mogla da se opustim i bila sam jako nervozna i nisam bila svoja skoro do sad. Tacnije negde do nov.dok V nije prohodao lepo i krenuo da se zanima vise...

Imam strah za mamu. To sto se desilo sa tatom,prosto sad imam strah da se mami nesto ne desi.

Onda ne znam kako da zamislim kako cu sa kolicima. Sa V mi je najlakse u kolica a sta kad dodje drugo(ok ovo bi se vrlo lako resilo.) finasije jesu malo problem ali ok njih ne brinem jer para nikad dosta i uvek ih ima a niakd ih nema...

 i tako... nemojte me pogresno  shvatiti. Opet ako bude beba isti mesec ce biti rodjena kad i V. :)

Manja razlika,sto je super to bih volela.

 

Ali volela bih barem jos ovo leto da nebudem trudna. :)Ali kako bude,radovacu se bebi sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam.

Mogu reci da mi je zao,ali osecam i veliko olaksanje. Bice vremena za bebu. :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je,tako si htela :-) Sad polako isplaniraj bebu

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim i cestitam svim novopecenim trudnicama :)

ovako 4.1 sam valjda dobila, uglavnom na ulosku mi je bila taj dan samo jedna crta onako moze se reci tamno crvena i poslije te crte mi vise nista nije curilo.uglavnom, trbuh me bolio jako malo i to taman prije nego je iscurilo. Znaci nikakvi normalni simptomi za m koje imam inace, inace me boli trbuh par dana prije nego trebam dobiti i to zestoko boli, toliko da ne pomognu tablete, ali se mogu nositi s tim. Samo ne znam sta da mislim inace mi traje menstruacija najmanje 4 dana, a ovaj put je samo iscurilo i vise nista. :(dali se nekome desilo tako nesto? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim i cestitam svim novopecenim trudnicama :)

ovako 4.1 sam valjda dobila, uglavnom na ulosku mi je bila taj dan samo jedna crta onako moze se reci tamno crvena i poslije te crte mi vise nista nije curilo.uglavnom, trbuh me bolio jako malo i to taman prije nego je iscurilo. Znaci nikakvi normalni simptomi za m koje imam inace, inace me boli trbuh par dana prije nego trebam dobiti i to zestoko boli, toliko da ne pomognu tablete, ali se mogu nositi s tim. Samo ne znam sta da mislim inace mi traje menstruacija najmanje 4 dana, a ovaj put je samo iscurilo i vise nista. :(dali se nekome desilo tako nesto? 

Test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je lazna m odnosno impantacija,test pa javljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra cu napraviti pa javim rezultat. Hvalaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kojeg si trebala dobiti?? Jel ti mens redovan?? Ste radili na bebcu??

Meni je nekako bas cudno da zene po 2sedmice mogu da se bore sa svojom radoznaloscu, ili da kazem prirodom :D

Meni je inace test vec pripremljen na dan ocekivane mece, a jednom nisam uspjela ni toliko da izdrzim -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno nikad ne znam kad cu dobiti, neredoviti ciklusi. Znam samo da ne pazimo. A ne zurim jer imam osjecaj da je nesto srugo ipak u pitanju a ne beba pa se ni ne nadam previse, to je razlog sto jos nisam isla po testic. Nekako odgadam non stop jer znamda cu se razocarati. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno nikad ne znam kad cu dobiti, neredoviti ciklusi. Znam samo da ne pazimo. A ne zurim jer imam osjecaj da je nesto srugo ipak u pitanju a ne beba pa se ni ne nadam previse, to je razlog sto jos nisam isla po testic. Nekako odgadam non stop jer znamda cu se razocarati. :(

Razumijem onda, moje mece su u 2dana gore-dole.

Pa cudno jeste to kako si opisala. A i proslo je dugo od toga. Nesto se kontam da nisi imala ovulaciju to kad ti je izaslo malo krvi, ima dosta zena koje pisu da im izadje malo krvave sluzi kad je imaju. Najbolje da krenes od testa.

Od srca ti zelim da se ne razocaras i da nam se pridruzis u prvom trimestru :wub:

iskrica123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa imenjakinjo, koliko vidim cekaces ti utorak da odes kod dr :D a do tad ces da se jjedes i da lupas glavu :D imas jako lepe simptome koji obecavaju... Nadam se da je to to i da ces konacno imati jedan mali zamotuljak u svom narucju :wub:

Cica 87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi, test jeste uradjen pprerano. Ovo sve moze biti psiha, a mogu biti i lepi simptomi. Doduse, mislim da je za mucninu rano, ali ni sa tim se nikad ne zna, svaka zena je drugacija. 

Nisi nam napisala da li su ti redovne menstruacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cure. Ja sam novopecena trudnica i htela bih sa vama da podelim moja iskustava :) testic je pokazao 29.7, petak uvece oko pola osam drugu crticu. Srce mi je lupalo 300, osecaj je mnogo cudan. U svakom slucaju, to mi je bio 30 dan ciklusa. Ja kao sad dobijam redovne menstruacije, mada sam se trudila skoro 2 godine oko deteta, PCO sindrom itd. Vantelesna je zakazana za oktobar mesec, ali ocigledno mi nece trebali. :) od simptoma sam imala ,jedno 3 dana pre nego sto sam odradila testic, bolove u stomkau kao menstrualne. Ti bolovi su trajali 5 dana! iskreno,bila sam mnogo uplasena, ali ovo je sad prvo jutro da ih nema i nadam se da ih nece biti. Jos jedan od simptoma su vrtoglavice, osecaj kao da cu da se srusm svakog trena i preznojavanje! Krvarenja kod mene nije bilo i nadam se da nece biti. Beta mi je bila 31 dana ciklusa 354 i samo se molim bogu da ce pravilno da raste! e da, imam i jakooo natecene i bolne grudi i za sad mi se desilo 3 puta da me uzasno zasvrbi jedna od bradavica :D

nadam se da sam vam pomogla! Pisiteee vasa iskustva, jer ja umirem od iscekivanja na UZ i jeda cekam da vidim moju bebicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno :) cestitam od srca! Jos jedna nesudjena vto, i hvala Bogu na tome :)

normalni su ti simptomi, beta se dupla otprilike na 48h, tako da ako ti je to cilj da utvrdis uradis je sad pa ponovo za 48h :)

Drzimo fige za laku i dosadnu trudnocu :D

Kikiriki i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno za crtice,drago mi je sto ste uspeli :)

Sad samo uzivaj i opusti se!

pupsik i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cure. Ja sam novopecena trudnica i htela bih sa vama da podelim moja iskustava :) testic je pokazao 29.7, petak uvece oko pola osam drugu crticu. Srce mi je lupalo 300, osecaj je mnogo cudan. U svakom slucaju, to mi je bio 30 dan ciklusa. Ja kao sad dobijam redovne menstruacije, mada sam se trudila skoro 2 godine oko deteta, PCO sindrom itd. Vantelesna je zakazana za oktobar mesec, ali ocigledno mi nece trebali. :) od simptoma sam imala ,jedno 3 dana pre nego sto sam odradila testic, bolove u stomkau kao menstrualne. Ti bolovi su trajali 5 dana! iskreno,bila sam mnogo uplasena, ali ovo je sad prvo jutro da ih nema i nadam se da ih nece biti. Jos jedan od simptoma su vrtoglavice, osecaj kao da cu da se srusm svakog trena i preznojavanje! Krvarenja kod mene nije bilo i nadam se da nece biti. Beta mi je bila 31 dana ciklusa 354 i samo se molim bogu da ce pravilno da raste! e da, imam i jakooo natecene i bolne grudi i za sad mi se desilo 3 puta da me uzasno zasvrbi jedna od bradavica :D

nadam se da sam vam pomogla! Pisiteee vasa iskustva, jer ja umirem od iscekivanja na UZ i jeda cekam da vidim moju bebicu

Divnoooo,  čestitam od srca... I mi smo imali zakazanu vantelesnu za kraj jula, a 1.jula smo saznali da sam trudna. Ja sam imala krvarenje desetak dana i više ne... Mučnine nemam, jedino za broj veće grudi, što uopšte nije loše u mom slučaju... :-) Bila sam već dva puta na uz, kad mi je dr pustio da čujem srce bebe, mislila sam da će moje stati od uzbuđenja...:-) Sutra ponovo idem na kontrolu i jeeeedva čekam da vidim našu bebicu... :-) 

Zelim ti mirnu trudnoću, uživaj sada... :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve mame i one koje zeljno iscekuju da postanu! MM i ja poslednjih 3 meseca radimo na bebi. Zadnju mens. sam imala 1.7. a ovaj put mi nadu uliva to sto nemam nikakav nagovestaj da cu da dobijem.Grudi me obicno bole po 10 dana ranije.I cesto sam pospana. Hvala,divne ste! Zelim nam svima plusice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.