Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Jesi radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, m mi dolazi veceras pa cu kad budemo zajedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi ujutru najbolje ce pokazati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,ubaci sliku testa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina ^_^ cestitam :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Marinaaaa!!! 

:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila, dve crtice konacno ☺

Hvala!!!

Cestitam, od srca. :wub::wub::wub: uzivaj u svakom trenutku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina cestitam :)

Zene, ovdje se nekad nesto pisalo o nekim herpesima u trudnoci i koliko se sjecam zene su panicile. Interesuje me o cemu se tu radi, jel se misli na herpes na usni il negdje drugo :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage moje treba mi pomoc.. Kasni mi mens. vec 7 dana, nemam nikakve druge simptome sem bolnih grudi (a tako mi je i kad treba da dobijem) i toga sto sam stalno gladna. Nista mi drugo ne ukazuje ni na trudnocu ni na to da cu dobiti uskoro.. Momak i ja smo imali nezasticene odnose ali nijednom nije zavrsio u meni ali se opet brinem.. Ja decu obozavam vise od svega ali sam mlada imam 20 godina i na fakultetu sam i mozda i nije najbolji trenutak za bebu ali mi je i to nebitno vec to sto sam pusac i izlazim i ne bih volela da sam trudna a da ne znam.. Tek sutra mogu da uradim test ali cu do tad poludeti pa me zanima vase misljenje ima li sasne da jesam trudna? Pomagajte poludecu..

Izmenjeno od strane MicaMica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje treba mi pomoc.. Kasni mi mens. vec 7 dana, nemam nikakve druge simptome sem bolnih grudi (a tako mi je i kad treba da dobijem) i toga sto sam stalno gladna. Nista mi drugo ne ukazuje ni na trudnocu ni na to da cu dobiti uskoro.. Momak i ja smo imali nezasticene odnose ali nijednom nije zavrsio u meni ali se opet brinem.. Ja decu obozavam vise od svega ali sam mlada imam 20 godina i na fakultetu sam i mozda i nije najbolji trenutak za bebu ali mi je i to nebitno vec to sto sam pusac i izlazim i ne bih volela da sam trudna a da ne znam.. Tek sutra mogu da uradim test ali cu do tad poludeti pa me zanima vase misljenje ima li sasne da jesam trudna? Pomagajte poludecu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci da si trudna. Uradi sutra test... To je najbolje. Ja sam imala i simptome i kasnilo mi je. Tako da,najbolje test. 

MicaMica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hocu sigurno nego eto zensko ko zensko ne moze da se strpi :-D ne znam kako cu docekati .. Zaboravih da spomenem da imam stalne promene raspolozenja i da sam sva preosetljiva ali to se moze prepisati i pms-u i tome sto sam jednostavno zensko hehe 

Izmenjeno od strane MicaMica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu sigurno nego eto zensko ko zensko ne moze da se strpi :-D ne znam kako cu docekati .. Zaboravih da spomenem da imam stalne promene raspolozenja i da sam sva preosetljiva ali to se moze prepisati i pms-u i tome sto sam jednostavno zensko hehe 

Kasnjenje hoce I od stresa,pada imunitetaa,prehlade,disbalansa hormona I hiljadu stvari... Mozda si I samo umislla da si t (kao ja nekada :-) )...

Sreno I neka ti pokaze ono sto zelis...,javi nam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desavalo da ako mi kasni tri dana i pocnem da strahujem sto kasni onda mi kasni  mi kasni jos vise. A raspolozenje... Sta znam. Ja sam takva dve nedelje pred menstrauciju. Meni kad je kasnilo bilo mi je cidno bol u grudima koji se javio tek nakon kasnjenja  a ne pre datuma iscekivane menstracije kao sto je uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice jednog dana. :) Kao sto kaze s,sve u svoje vreme. Izivaj,zavrsi faks,docice i beba jednom. :)

MicaMica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno pitanje: Ako je zadnja menstruacija 11dec. Plodni dani negde do 27dec. A odnos se desi(nezasticen ali ne radis na bebi (ko razume shvatice :D ))02.jan.,kolika je mogucnost za trudnocu?

Ocekivane menstruacije (07.01)jos nema... Nikakvi simptomi trudnoce. Stomak boli kao da cu dobiti svakog casa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Opet dupli:D

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mnogo duplih,zabagovao net a smajlija ne mogu da obrisem...:D

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dupli:D

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nemogu da obrisem ovaj smajli. Dupli post.:D

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kolika je verovatnoca, ali je moguce. Meni je prosle godine mens.bila 17. septembra, odnos bas takav 6.oktobra i ...evo sad mi vec velika beba :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj... 

Zbunjena sam mnogo. Sa jedne strane bih volela i bila bih srecna a sa druge strane volela bih pauzu jos jedni godibu. No kako bide. Javljam svakako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.