Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ivana jel te boli stomak kao pred m?

I ja sam juče radila test a kasni mi oko 3 dana i negativan je...

vidim da je kod tebe ipak trudnoca i čestitam ti :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana jel te boli stomak kao pred m?

I ja sam juče radila test a kasni mi oko 3 dana i negativan je...

vidim da je kod tebe ipak trudnoca i čestitam ti :-)

ajde jecika radi betuuu!!!

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da čekam do prekosutra a onda beta,nema mi druge :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Kolibri, bar mi je drago zbog tebe uzivaj u laganoj trudnoci! Ja sam u istom strahu kao sto si i ti bila , takodje i mm je los spermogram, tako da mi je bas drago kad cujem ovako neku lepu vest!

Kolibri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Kolibri, bar mi je drago zbog tebe uzivaj u laganoj trudnoci! Ja sam u istom strahu kao sto si i ti bila , takodje i mm je los spermogram, tako da mi je bas drago kad cujem ovako neku lepu vest!

Ja reče onaj dan blage mučnine, a juče i danas se rastajem od života koliko mi je muka i koliko sam slaba, nemam apetita, jedem na silu, -2kg sam trenutno od početka trudnoće. Ne znam da li je možda od utrogestana ili od folnaka, ali ovako mi nije bilo u prvoj trudnoći. Tada sam radila do 6 meseca, ne znam kako bih sad da moram još i na posao...

 

Što se tiče straha, to je sve opravdano i čim posumnjaš na trudnoću pravac kod dr, dosađuj im sve dok se ne vidi da je sve ok. Jedino to te mogu posavetovati. Ja kad sam imala vanmateričnu svi me šetali od jednog do drugog i na kraju mi pukao jajovod, završila na hitnoj operaciji, jedva živu glavu izvukla zbog njihove nemarnosti, a o traumi da ne pričam. Sad čim sam videla pozitivan test, pravac na pregled, dr kaže ne vidi se ništa dođi za 2 nedelje, ja kažem nema šanse, tu sam za par dana i sve tako dok ne vidite da je sve na svom mestu. To me je i održalo da ne poludim...

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolibri , srecom sam naisla na odlicnu doktorku  koja mi je prvi put ustanovila vanmatericnu , tako da nije doslo do pucanja jajovoda. Al opet se plasim da ne dodje do toga... Nadam se da nece:angel: Probaj da grickas nesto suvo , da ti smanji te mucnine , kazu da pomazu bademi i tome slicno.

Kolibri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam za sad bolne grudi, pocele su ovo dan dva i bradavice da me bole...imala sad danas na papiru kao svijetlo smedji iscjedak i imam bol u zeldcu....ako sad nije to to onda ne znam kad ce biti :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam za sad bolne grudi, pocele su ovo dan dva i bradavice da me bole...imala sad danas na papiru kao svijetlo smedji iscjedak i imam bol u zeldcu....ako sad nije to to onda ne znam kad ce biti :lol::lol:

imam i ja s.s iscedak od sinoc a sutra treba da ne dobijem <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam i ja s.s iscedak od sinoc a sutra treba da ne dobijem <_<

navijam da ne dobijes nego da se obradujes....nadam se da ce nas vjestice zaobici

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosle dve trudnoce nije bilo nicega ali bas nicega samo kasnila....pa videcemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke treba mi vaša pomoć. Na dan očekivane beta mi je iznosila 244,92.Da li je to malo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke treba mi vaša pomoć. Na dan očekivane beta mi je iznosila 244,92.Da li je to malo ?

ne,idealno...

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne,idealno...

Hvala!!! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne,idealno...

cestitammm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitammm

Hvala. Nadam se da će sve biti ok i da će se na uz za dve nedelje registrovati srčana radnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mico cestitam od srca :baby::D:wub:

Izmenjeno od strane iskrica123
mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke treba mi vaša pomoć. Na dan očekivane beta mi je iznosila 244,92.Da li je to malo ?

Cestitam :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej, cao zene...

Trebam da mi dodje menga za 4 dana, a od juce mi se pojavljuje braon iscjedak u vrlo maloj kolicini... postoji li mogucnost trudnoce, i kad mogu uraditi test?

Jako bih voljela, dvije godine pokusavamo, tj.u maju ove godine sam imala spontani, i sad tek nenormalno zelim bebicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce je,mozda je taj iscedak zbog implantacije,uradi test na dan kada trebas da dobijes a sada mozes betu uraditi,srecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eleena, hvala puno, nestrpljiva sam, moram to sto prije uraditi... nadam se pozitivnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada mogla si i sutra ujutru jedan testic uraditi pokazace neku bledu crticu ako si trudna,ako ne uradi opet za koji dan,javi rezultate testa:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.