Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Bledalinija,sta su ti rekli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos. Evo bila na pregledu, sve je ok dobicu,nema nikakve trudnoce, samo cista koju sam imala vise je nema ;) rekla mi je da pijem siofor tablete i da pratim trakicama ovulaciju. Tako da to je to;) posle ciklusa u nove pobede. Kako je tebi,jel ti krenulo normalno? Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada znas na cemu si. I meni je poslo normalno juce popodne,nesto je krace ali je ok. 10 og imam zakazano u priv.klinici sistematski pa cu videti i ja sve... :)

Bledalinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li je neko nedelju dana od zaceca imao kao rani simptom trudnoce dijareju? Ja je vec evo 7 dan svako jutro kad ustanem imam ili kasno uvece ako legnem, jednom mi se cak desilo da me probudilo u 4 ujutro...

Osim toga nemam nekih simptoma osim bolova, grceva u dolnjem delu stomaka... a ostalo bih protumacila kao lazne simptome trudnoce jer sam po dosadasnjim iskustvima sklona tome da umislim sindrome :D Pre 5 dana su mi strasno bile osetljive bradavice, sad vec polako prolaze ali znaju nekad opet da budu osetljive ali ubrzo prodje.. Onda poslednjih 3-4 dana mi se stalno spava, stalno zevam i uvek mogu da odspavam i zaspem... Juce me sam osetila blagi bol u ledjima ali i to je nakon 15 min proslo... I da, non stop bi nesto da jedem, nisam gladna ali stalno nesto zvacem :D ako ovako nastavim bicu 100 kg :D zato kazem da umem da umislim sindrome :D

 

Ali zato dijareju ne umisljam... Ne znam zasto mi se pojavljuje... ako nije od trudnoce jel moguce da je reakcija na utrogestan? njega stavljam vaginalno sad vec 10 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li je neko nedelju dana od zaceca imao kao rani simptom trudnoce dijareju? Ja je vec evo 7 dan svako jutro kad ustanem imam ili kasno uvece ako legnem, jednom mi se cak desilo da me probudilo u 4 ujutro...

Osim toga nemam nekih simptoma osim bolova, grceva u dolnjem delu stomaka... a ostalo bih protumacila kao lazne simptome trudnoce jer sam po dosadasnjim iskustvima sklona tome da umislim sindrome :D Pre 5 dana su mi strasno bile osetljive bradavice, sad vec polako prolaze ali znaju nekad opet da budu osetljive ali ubrzo prodje.. Onda poslednjih 3-4 dana mi se stalno spava, stalno zevam i uvek mogu da odspavam i zaspem... Juce me sam osetila blagi bol u ledjima ali i to je nakon 15 min proslo... I da, non stop bi nesto da jedem, nisam gladna ali stalno nesto zvacem :D ako ovako nastavim bicu 100 kg :D zato kazem da umem da umislim sindrome :D

 

Ali zato dijareju ne umisljam... Ne znam zasto mi se pojavljuje... ako nije od trudnoce jel moguce da je reakcija na utrogestan? njega stavljam vaginalno sad vec 10 dana

Ada, ja sam imala dijareju, baš tako kako ti opisuješ i to u danima kada sam trebala da dobijem. Sad me muči zatvor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to si imala kao sindrom trudnoce? Mislim bila si trudna tada? 

A jesi koristila tada Utrogestan? Ja sve nesto umisljam da je to od toga... Inace treba da dobijem izmedju 10-14 decembra.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Navijammm Ada da se obradujes :)  da li je nekome bio simptom trudnoce prije testa ucestalo mokrenje? kako da ga razlikujem od upale?

Izmenjeno od strane Black Diamond
Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to si imala kao sindrom trudnoce? Mislim bila si trudna tada? 

A jesi koristila tada Utrogestan? Ja sve nesto umisljam da je to od toga... Inace treba da dobijem izmedju 10-14 decembra.. 

Da, to je bilo u periodu kada sam trebala da dobijem i par dana po izostanku. Mislim da mi je to bio jedan od simptoma, jer nije klasična dijareja kao kad imaš virus, nego baš kao što si ti opisala. I mene je par dana budilo ujutru da idem na wc, što mi se nikad pre nije dešavalo. Utrogestan nisam koristila, tako da što se tiče toga ne mogu ti pomoći.

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala dijareju vec zatvor kao prvi simptom,a ucestalo mokrenje imam uvek u pms-u,mislim da je rano za ucestalo mokrenje,meni je bilo posle 6-te nedelje,ali nismo svi isti,drzim vam fige obema.

Ada29 i Black Diamond volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to si imala kao sindrom trudnoce? Mislim bila si trudna tada? 

A jesi koristila tada Utrogestan? Ja sve nesto umisljam da je to od toga... Inace treba da dobijem izmedju 10-14 decembra.. 

ako si nestrpljiva uradi betu u ponedeljak, test ne verujem da bi pokazao, ali beta bi desetak dana posle ovulacije.

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke :)   videcu jos za betu, plasim se razocarenja... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke. U nedelju i ponedeljak sam imala neko blago krvarenje,u ponedeljak je bilo malo i na vesu. Trebala sam da dobijem danas,nemam nikakve simptome da cu dobiti, cak mi ni grudi nisu natecene a to mi je bas klasican simptom pms-a, a inace sekret mi je malo belicast. Da li postoji sansa da sam trudna? Sta mislite,kada bih mogla da uradim test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijammm Ada da se obradujes :)  da li je nekome bio simptom trudnoce prije testa ucestalo mokrenje? kako da ga razlikujem od upale?

Ja sam puno,jako puno piskila kad sam bila trudna. Valjda sve do 12nedelje. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke. U nedelju i ponedeljak sam imala neko blago krvarenje,u ponedeljak je bilo malo i na vesu. Trebala sam da dobijem danas,nemam nikakve simptome da cu dobiti, cak mi ni grudi nisu natecene a to mi je bas klasican simptom pms-a, a inace sekret mi je malo belicast. Da li postoji sansa da sam trudna? Sta mislite,kada bih mogla da uradim test?

mozes vec sutra, jer je to krvarenje mogla biti implantacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav,imam jedan problem.Imam redovan ciklus,ali mi kasni vec 4 dana,imam jedno dete.Suprug i ja zelimo drugo dete,i radili smo na tome vec duze vreme.Sada mi kasni,imam mucnine,pospanost,bolove u ledjima,i cesto idem u toalet.Test koji sam kupila i uradila je negativan.Da li je moguce da sam trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad došla od dr, trudna sam 5 3/7, trudnoća je u materici što je meni za početak bilo najbitnije. Imam bolove sa leve strane i dalje, dobila sam utrogestan da pijem, dr kaže da je najverovatnije bol od priraslica od operacije, pa se sad sve još rasteže. Inače, se dobro osećam, povremeno imam blage mučnine i stalno mi se spava. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kolibri , cestitam ti!!!! :baby:Bas mi je drago!!! Ti si bese kao i ja imala vanmatericnu? Znam kako izgleda taj strah, super sto si odmah saznala da je plod u materici. Reci nam nesto , kakvi su ti bili simptomi?  Da li si imala neku terapiju nesto ? Ja sam se konsultovala sa doktorom rekla je da ne mogu da uticem nikako da izbegnem vanmatericnu , mislila sam da izbegavam odnose taj mesec kad je folikul na toj strani gde je bila vanmatericna? Imas li ti neki savet ? Pozdrav! I jos jednom CESTITAMMMM!!!!

Kolibri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav,imam jedan problem.Imam redovan ciklus,ali mi kasni vec 4 dana,imam jedno dete.Suprug i ja zelimo drugo dete,i radili smo na tome vec duze vreme.Sada mi kasni,imam mucnine,pospanost,bolove u ledjima,i cesto idem u toalet.Test koji sam kupila i uradila je negativan.Da li je moguce da sam trudna?

Da li sI radila sa prvom jutarnjom mokracom?

uvek postoji mogucnost t :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponovi test za koji dan,Bibana sta se desava kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim, dijareja nedelju dana svako jutro ili kasno uvece ili u toku noci je bila nuspojava vaginalno uzete tabletice Utrogestana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kolibri , cestitam ti!!!! :baby:Bas mi je drago!!! Ti si bese kao i ja imala vanmatericnu? Znam kako izgleda taj strah, super sto si odmah saznala da je plod u materici. Reci nam nesto , kakvi su ti bili simptomi?  Da li si imala neku terapiju nesto ? Ja sam se konsultovala sa doktorom rekla je da ne mogu da uticem nikako da izbegnem vanmatericnu , mislila sam da izbegavam odnose taj mesec kad je folikul na toj strani gde je bila vanmatericna? Imas li ti neki savet ? Pozdrav! I jos jednom CESTITAMMMM!!!!

Jesam, imala sa vanmatericnu u desnom jajovodu, on mi je i izvađen tako da se nisam plašila za to, plašila sam se da mi se ne ponovi sa leve strane. Iskreno, moj strah je bio prevelik, udruzen sa veoma lošim spremogramom mm, šanse su bile minimalne za trudnoću. Nismo se nešto preterano trudili, mogu reći da smo bili već skoro pomireni sa tim da nećemo imati drugo dete, ali Bog nas je pogledao. Jedan x prošlog meseca za plodne dane i mrva je tu.

Što se tiče simptoma, pospanost, blage mučnine, osetljivost na mirise, jedan dan sam morala da izadjem iz laboratorije u firmi koliko mi se smučilo od nekog mirisa, inače sve ostalo kao i PMS, boleo me stomak kao kad treba da dobijem, grudi me bolele do dana kad sam trebala da dobijem i onda prestale i od tada ništa. Ništa posebno da bi posumnjala na trudnoću, prosto nisam verovala da je uspelo, i još ne mogu da verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, iskreno da ti kazem moje misljenje, mislim da je prerano da sada vec osecas toliko simptoma. Bez mucnina sve drugo i ja osecam. Nakon cetiri dana izostanka test bi trebalo da pokaze dobar rezultat kad god da se radi, najbolje prvom jutarnjom. S druge strane, uvek  je sve moguce i ja ti drzim palceve da je onako kako ti zelis da bude. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke. U nedelju i ponedeljak sam imala neko blago krvarenje,u ponedeljak je bilo malo i na vesu. Trebala sam da dobijem danas,nemam nikakve simptome da cu dobiti, cak mi ni grudi nisu natecene a to mi je bas klasican simptom pms-a, a inace sekret mi je malo belicast. Da li postoji sansa da sam trudna? Sta mislite,kada bih mogla da uradim test?

Uvijek sansa postoji...nisam razumela, jel ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.