Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Inace ja tu ovulatornu sluz nikada ne vidim , ne znam zasto 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam vodila,ali danas me bas boli stomak i ledja kao za ciklus,a simtome nisam pratia i ne znam kada je mogla biti ovulacija,obzirom da sam 7.11. imala jedan dan ciklus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tebi bas nesto dosta kasni? kolko dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pomagajte,malopre poz dr da mu kazem da je krenulo mi i da je svetlo crvena i jedva da ide,pre 15min mi pošlo dok sam bila kod deteta u skolici,a on mi kaze da ispratim i ako ne bude pravi ciklus nego kao 7..11. da ponnovimm betu i ako i tada bud negativna da odem da mi uradi opet uz i ako bude i dalje u materici sadrzaj koji se u pon na uz video da ce morati da mi zakaze kiretazu... bas sam konfuzna sta mu bre to znaci???? :( to. Je dr kod koga sam u pon bila...

Izmenjeno od strane ivana966

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana , ja ne znam , mislim da treba da podjes kod drugog doktora... kakva kiretaza? zasto ? nije ni video ni plod? mozda ti je rekao AKO PLOD NE BUDE U MATERICI? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva sacekaj , mozda je to menstruacija , treba da  krene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekao je,ako ciklus bude kao 7.11.malo i skoro nista,da uradi uz i ako se na uz tada bude i dalje videlo kao i u ponedeljak,da mi da uput za kiretazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne razumem sta je hteo da kaze , zasto ne podjes da odradis odmah betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ok, mozda je to samo mentruacija, krenulo je i mozda toga vise nece biti , ako je uopste video mesak. Al kazem ti nemoguce je da beta bude 0.1 a da on vidi mesak. Vise verujem beti nego njemu. Sacekaj danas da vidis da li je to menstruacija, ako nije, moj savet ti je da uradis betu ujutru i da se uputis kod nekog ginekologa drugog . Bolje je cuti dva misljanja.

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me ka laboratoriji idem,izgubljena sam... on je u pon meni pokazao na uz neku tacku i da zbo toga radimo betu i damu se javim sa rezultatom. Posle javljanja juce njemu,kaze ukoliko dodje mc i bude uredan,da uradimo posle njega uz i analize. A sada kaze da ako bude kratak ciklus da cemo morati uz u svakom slucaju da bi videli da li se sto je bilo u pon na uz izaslo sa mc,ako ne da ce morati kiretazu da zakaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi ponovo betu ,ne znam sta da ti kazem. Ja bih uradila betu , a ako bude slucajno pozitivna posla bih odmah kod nekog privatnika dobrog. 

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo idem da je uradim,i da sa tim odem jos kod nekog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje tako, da cujes i drugo misljenje ,ne sekiraj se. Javi rezultate

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra posle 14h. Mennni ovo ne ide skoro nista... glupo mi ovde da pisem da objasnim.. od 2 kada sam osetiila i stavila samo je deblja linija na njemu..  sta mi se desava... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj da vidis nocas, mozda ce krenuti ... Ne znam sta da ti kazem ,  najbolje je sutra kad uzmes betu , pogotovo ako bude pozitivna da podjes kod nekog privatnika boljeg, ili kod nekog drugog doktora.  Jel te boli nesto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo malo donji deo ledja. I imam vrtoglavicu neku... nikada nisam immalla vrtoglavice,vrtti me i kao da cu. Se onesvestiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana uradi test ujutru dok cekas betu pa ako ima druge crtice znaci da se nesto desava,drzim fige da sve bude u redu.

ivana966 i Ninimimididi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuppila sam test danas,i sada bas razmisljala da ga uradim,ostavicu za ujutru. Eleena zabrinuo me komentar doktora,ako se pokaze na uz opet i posle mc isto sto i u ponedelja,a beta pokaze neg da ce dati uput za kiretazu. Kako bre kiretazu ako je beta neg,tj nisam trudna,sta da mi cisti??? Ovo je ludilo,kao da sam u drugom univerzumu i da se ovo ne desava meni... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana uradi test ujutru dok cekas betu pa ako ima druge crtice znaci da se nesto desava,drzim fige da sve bude u redu.

slazem se sa eleenom!

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi ujutru test i ubaci nam sliku,ne znam da je ne daj boze VM beta bi bila velika,ili je greska u lab gde si radila betu ili dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista sam zabrinuta,kako da se uradi kiretaza ako uz opet pokaze u materici sto i u ponedeljak kada je vec beta pokazala da nema trudnoce??? Kao da sam upala u drugi univerzum i da se ovo ne desava meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telefon i internet mi koce ne vidim svoje objave pa ih ponavljam dva puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista sam zabrinuta,kako da se uradi kiretaza ako uz opet pokaze u materici sto i u ponedeljak kada je vec beta pokazala da nema trudnoce??? Kao da sam upala u drugi univerzum i da se ovo ne desava meni...

mozda je neki polip ili miom a dr nije siguran. Ali bi najlepse bilo da je ta mrvica zametak i da se razvija. Ako jeste za ned dana mora doci do neke promene tj da poraste.

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninimimididi,uradicu i test ujutru a betu u zavisnosti od rezultata sutra,uraditi i sl.nedelje kada podjem kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.