Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Cao Ivana , trebalo bi da je to normalna debljina endometrijuma, cekamo beticu, javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ce biti glupo pitanje,ali sta je endometrijum? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Endometrijum je sloj koji prekriva zid materice. Ako ne dodje do trudnoce guli se i tokom  menstruacije izlazi iz materice.A kad dodje do trudnoce u njega se usadjuje plod. Valjda nisam lupila nesto sad, ali to je uprosceno to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da dodam,na nalazu pise pored endometrijuma i da u “daglasu malo slobodne tecnosti“.

Kako god,idem da uradim betu...

Glava me zabolela :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tako pisalo jednom kad sam mislila da sam trudna , jer mi je bilo braonkastog krvarenja i kasnila mi je , a bila je samo cista koja je pukla. A to u mom slucaju “daglasu malo slobodne tecnosti“ je znacilo da ciklus dolazi uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beta je 666 što odgovara 5. nedelji koja i treba da budem. Da li da odem odmah kod dr ili da čekam sutra? Joj, baš mi je frka, još imam taj neki osećaj sa leve strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo cestiram! polako , uzivaj i budi srecna! mozes zakazati kod doktora, ali nema zurbe, sve je ok:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imam pitanje, mozda je glupo ,ali ne znam da li moze beta da  bude netacna, tj . znam da je ona 100% tacna , ali da li moze da pokaze lazan rezultat ako je rano? Ja treba da dobijem 1.12 , radila sam 26.11 bila jer negativna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imam pitanje, mozda je glupo ,ali ne znam da li moze beta da  bude netacna, tj . znam da je ona 100% tacna , ali da li moze da pokaze lazan rezultat ako je rano? Ja treba da dobijem 1.12 , radila sam 26.11 bila jer negativna?

Mislim da može, čak smo imali i ovde na forumu takvih slučajeva.

 

Inače, ja ne mogu da se smirim otkako sam dobila rezultate. Idem danas u 18h kod dr, sad sam zakazala. Strah je jači od svega.

Bledalinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo polako , bas mi je drago zbog tebe! Koliko dugo ste pokusavali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo polako , bas mi je drago zbog tebe! Koliko dugo ste pokusavali?

Imamo dete od 7 godina, pre 5 godina sam imala vm i od onda se nismo trudili jer sam se ja jako plašila, sad poslednjih nekoliko meseci smo rekli opušteno pa šta bude, ali samo do mog 35. rođendana, i evo sad za 2 nedelje mi je rođendan, znači poslednju šansu smo uboli.

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xexe bilo je sudjeno... svaka cast! bas mi je drago, ja sam isto imala vm znam kakav je strah posle toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imam pitanje, mozda je glupo ,ali ne znam da li moze beta da  bude netacna, tj . znam da je ona 100% tacna , ali da li moze da pokaze lazan rezultat ako je rano? Ja treba da dobijem 1.12 , radila sam 26.11 bila jer negativna?

cek, cek, napisi ti nama kad ti je tacno bila zadnja m! Jer meca stize dve nedelje posle o a ti kazes da je o bila 11og. I onda si peta ned. A ako tek sutra treba da dobijes....? Mali mi sve nesto zbunjujuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj izvini bledalinija, pobrkala sam postove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaxaxxa nista , kod mene je ciklus poslenji 01.11 , dobijam tacno na 30 dana , znaci ocekujem 01.12, medjutim beta negativna 26.11 , a na testu iz urina sam videla bledu liniju , bas sam stavljala slike ovde na forum.Ne znam sta da mislim vise, totalno sam sludjena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

aaxaxxa nista , kod mene je ciklus poslenji 01.11 , dobijam tacno na 30 dana , znaci ocekujem 01.12, medjutim beta negativna 26.11 , a na testu iz urina sam videla bledu liniju , bas sam stavljala slike ovde na forum.Ne znam sta da mislim vise, totalno sam sludjena

Izvini, nisam u toku, a jesi posle radila opet test?

 

Meni je čak i test bio pozitivan u prvoj trudnoći tek kad mi je kasnilo 2 nedelje, a dotle su bili negativni, i sve je bilo u redu.

Izmenjeno od strane Kolibri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolibri cestitam,Ivana drzim fige za pozitivnu betu,bledalinija moze beta da pogresi pogotovo ako je ovulacija bila kasnije,zasto sutra ujutru neuradis test bice jaca crtica ako si trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla sam da necu vise da se nadam , sad samo cekam da kasni ... kad bude kasnila znacu da nesto nije kako treba , posto je inace tacna. Sutra treba da dobijem ... videcemo. Nego me bas zanimalo jel postoji sansa da je beta netacna, mozda je tada bilo jos rano? Mada ne verujem da test iz urina pokaze II crtice, a beta da je negativna... to je cudno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prva beta bila negativna,pa posle pozitivna,ako dobijas na 30 dana onda ti je O 15-16 dan a mozda i kasnije nema pravila,mozda si betu rano uradila.

Bledalinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eleena , a kad si ti radila betu pa je bila negativna? da li se secas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda 10-ak dana od zaceca,jer sam ostala trudna 4 dana pred M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a pa tebi je logicno da ti beta bude negativna, bice da to kod mene nije slucaj , meni su obicno regularne ovulacije... videcemo za dan dva... hvala puno :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kada je tebi bila O?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.