Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ivana , ima li sta novo kod tebe? Jesi radila test? Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jutros uradila test ponovo, crtica je još jača, tako da se definitivno nešto dešava.

U ponedeljak radim betu, u utorak idem kod dr, a dotle se molim Bogu da sve bude u redu, jer i dalje imam ona boluckanja i probadanja, ništa alarmantno, ali dovoljno da nisam svoja ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene :( uradila sam test,ista svetla linija. Ovog puta uradila sam test tracicu,ne znam kog proizvodjaca...da li to ima veze? Da li je za ova 2 dana trebala da bude tamnija? Bas brinem. U ponedeljak imam zakazano kod lekara. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubaci sliku testa da vidimo,dr nece moci nista da vidi rano ti je,uradi betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubacujem kada stignem kuci sada sam na poslu. Malo me brine da ni malo ne potamni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je jos uvek rano,ubaci sliku da vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj sliku :) Idi vadi betu , da ne razmisljas... em ti kasni, imas na dva testa drugu liniju... podji uradi betu i znaces odmah.Cak ce i doktor ako posumlja na trudnocu traziti betu , tako da beta..beta..beta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da u nasem gradu labor. rade subotom do 2. Moram da proverim. A u pon u 8 imam u bg zakazano kod lekara. Cim udjem u kucu saljem sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene :( ovo i dalje svetlo.... 

IMG_20151128_192124.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzela sam jos jedan da opet uradim ujutru,kaze apotekarka da je plocica osetljivija i taj mi dala... bledalinija,pocela sam kao ti,kupila sam i treci po redu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma aman...,to je bre toooo...

ma koliko da je svetla iz aviona se vidi...,a nije sad bas svetla...

cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod lekara,privatno,uradio uz i rekao mi da nista ne vidi,„ne vidi se nista,ja ovde ne vidim trudnocu“  a za test da je jako “bleda linija koja ne mora da znaci trudnocu,obzirom na posl.cikluse,trebao bi da se vidi na uz“. Bas sam zabrinuta...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca to je to,obraduj nas ujutru sa jos jacom crticom.

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca to je to,obraduj nas ujutru sa jos jacom crticom.

molim te da li imas iskustva,ili si slusala,da ne moze na uz da se vidi ako je zacece recimo pocetkom ovog meseca bilo? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na uz ne moze nista da vidi ne brini trudna si sigurno videces,moguce da si ostala trudna i pred tu menstruaciju 17-og sto nije dosla,ja sam sa sinom ostala ili 4 dana pred m ili jedan dan,jer smo samo dva puta imali odnose,i naravno nista na uz nisu videli a crtica mi je bila slabija od tvoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano je da se vidi,po toj crtici zacece ti je moglo biti pre 20-ak dana,mozda taj dan kada si krvarila ti je bila ovulacija ne znam,uradi ujutru test i ubaci sliku,a crtica ti je jaca nego na prethodnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponovicu test,betu u pon,u mom gradu subotom od 13 nista ne radi... pa nisam mogla danas,a u ponedeljak idem u dz u beogradu imam zakazano. Javljam sve,ali me ovaj danas bas zabrinuo.... jeste tamnija danas ova,i kada ja pogledam testove vidi se razlika,iako sam prvi radila uvece.. samo me zabrinulo da ne vidi na uz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa meni je nacelnik porodilista rekao da NE VIDI NISTA,i eto to nista sada ima 4 godine,opusteno videces da ce sve biti ok,ujutru cim uradis ubaci sliku.

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa meni je nacelnik porodilista rekao da NE VIDI NISTA,i eto to nista sada ima 4 godine,opusteno videces da ce sve biti ok,ujutru cim uradis ubaci sliku.

meni u 3oj nedelji beta nije pokazala,a posle nedelju dana pokazala da je 4 nedelja trudnoca. Znam da je sve individualno. Sada me jos i nos zapusio ne mogu da disem od sinoc,nista grlo,temperatura,samo nos. A na desnima ooogromna fistula...bas sam nikakva a lekove ne usudjujem se da uzmem nesto... i ne znam sta vbih uzela kada samo nos mi i sinusi puni.... nikada nisam bila prehladjena,cak ni na odmor nisam isla 4,5 godine,a sada me sve sastavilo za jedan dan....

Izmenjeno od strane ivana966

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni u 3oj nedelji beta nije pokazala,a posle nedelju dana pokazala da je 4 nedelja trudnoca. Znam da je sve individualno. Sada me jos i nos zapusio ne mogu da disem od sinoc,nista grlo,temperatura,samo nos. A na desnima ooogromna fistula...bas sam nikakva a lekove ne usudjujem se da uzmem nesto... i ne znam sta vbih uzela kada samo nos mi i sinusi puni.... nikada nisam bila prehladjena,cak ni na odmor nisam isla 4,5 godine,a sada me sve sastavilo za jedan dan....

ja imam poprilicno jak imunitet, prosle zime kada su svi zivi bili pokoseni gripom ukljucujuci

 

 i moje ukucane. Mm je nedelju dana lezao pod temp preko 39. Ja sam samo jedno jutro imala 38., i nista vise. A SVE TRI TRUDNOCE SAM ZAPOCELA SA PREHLADOM ZAPUSENIM NOSOM I TEMP 37.2, 37.3. I evo sad kraj tr zadnja dva m sam non stop prehladjena. Eto, mozda je i tebi to znak jer da bi telo prihvatilo trudnocu i plod imunitet naglo pada.

 

 

 

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

nadam se da je i kod tebe takav slucaj i da ces se sutra obradovati.

Izmenjeno od strane Ninimimididi
ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da je i kod tebe takav slucaj i da ces se sutra obradovati.

:rolleyes: nadam se... hvala ti.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice nemoj biti razocarana...smatram da je rano da se nesto vidi na uz...sacekaj ti jos malo i uradi kroz par dana opet testic...zelim ti bebija da se obradujes

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice nemoj biti razocarana...smatram da je rano da se nesto vidi na uz...sacekaj ti jos malo i uradi kroz par dana opet testic...zelim ti bebija da se obradujes

vec sam bila razocarana sa 2 testa i betom u septembru,pozitivni a onda beta negat,kazu biohemijska trudnoca... zato sada brinem. Moja sestra uradi test dan pre mene poz,posle dva dana negat,i ona sada ceka pregled kod lekara,pa sam i ja se malo uspanicila.... hvala na podrsci :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,zelim da vam se svima zahvalim na lepim recima,savetima i podrsci,zaista mi dosta znaci ovih dana. Hvala vam :*

Black Diamond i Daca87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.