Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

javljam obavezno ... posle ovog testa sam radila jos dva , ali mi se posle nekog vremena pokazala jedna bleda linija ( na oba testa) koja je nestala kako se test osusio.Ali bile su bas jedva vidljive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo 1 test(ne racunajuci onaj u septebru negativan),malo me brine,sto je jedva vidljiva ali radila sam uvece kasno,a  sada sam još i prehladjena bas mi lose....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana , koliko tebi kasni?

ja sam trebala 17.11.da dobijem,ali sam 7.11. imala 1 dan vrlo malo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana radi betu. Meni je test dva puta rano ujutru pokazao bledu crtu, skoro ne uocljivu. Dobila sam jaku bakterijsku infekciju. Kada sam trebala da dobijem krenulo mi je taj dan, ali samo sukrvica i posle nista. Kada sam posle deset dana uradila betu bila je 4500. Srecno ti bilo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tebi kasni onda 10 dana?Ne znam , moguce. Sto ne podjes da uradis odmah betu ? Bice ti odmah sve jasno,Jesi radila neki test ponovo? S obzirom da ti kasni 10 dana trebalo bi da ti ocita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana radi betu. Meni je test dva puta rano ujutru pokazao bledu crtu, skoro ne uocljivu. Dobila sam jaku bakterijsku infekciju. Kada sam trebala da dobijem krenulo mi je taj dan, ali samo sukrvica i posle nista. Kada sam posle deset dana uradila betu bila je 4500. Srecno ti bilo.:)

Sa prvim detetom,ostanem trudna 21.09. Betu uradim 15.10. negativna. Bas sada gledam trudnicku listu i rezultate od onda,ponovim betu 20.10. (Pose 5 dana) beta pokaze 4nedelje trudnocu. Ujutru radim test i idem da dam i betu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tebi kasni onda 10 dana?Ne znam , moguce. Sto ne podjes da uradis odmah betu ? Bice ti odmah sve jasno,Jesi radila neki test ponovo? S obzirom da ti kasni 10 dana trebalo bi da ti ocita

10 dana... nisam ponavljala test,ujutru cu ponoviti,ako budem strpljiva i ne uradim ga sada ;)  a betu cu ujutru.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim placeve za betu :) ja nemam stpljenja , manijakalno kupujem testove , nalivam se vodom i piskim :) da ne bih potrosila platu na testove , bolje rekoh da uradim betu , odmah cu znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim placeve za betu :) ja nemam stpljenja , manijakalno kupujem testove , nalivam se vodom i piskim :) da ne bih potrosila platu na testove , bolje rekoh da uradim betu , odmah cu znati.

ja sam tako prosle godine u januaru,htela sam tada da ostanem,i ponasala se kao manijak :) i posle msec dana odustnem zbog unapredjenja na poslu :( a sada idem u wc iako tecnost skoro da ne pijem,za 2 sata odem ponekad i 5-6 puta,a tada sam svaki drugi treci dan kupovala test. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bledalinija,sto vise pijes vode,vise razredjujes mokracu a samim tim se i koncentracija bete smanjuje.Zato se i preporucuje da se test radi ujutru ili da ne pijes tecnost nekoliko sati.

ivana966 i Bledalinija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bledalinija,sto vise pijes vode,vise razredjujes mokracu a samim tim se i koncentracija bete smanjuje.Zato se i preporucuje da se test radi ujutru ili da ne pijes tecnost nekoliko sati.

zoxx da li je onda moguce da rezultat bude svetlije boje (ako je poz) ako je radjen uvece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bledalinija,sto vise pijes vode,vise razredjujes mokracu a samim tim se i koncentracija bete smanjuje.Zato se i preporucuje da se test radi ujutru ili da ne pijes tecnost nekoliko sati.

zoxx da li onda rezultat ako je druga linija svetlija,moze da bude razlog sto je uradjen uvece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoxx, mene cudi samo sto se pokazalo na ovom testu koji sam radila popodne , a na testu koji sam radila ujutru nema nista. Tacnije, tu se pojavila mala bleda linija i nestala kako se test osusio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je crta na testu radjenom popodne bila svetlija nego na onom radjenom ujutru.

Drzim vam fige :)

Bledalinija i ivana966 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me nazalost , lose vesti.... nema bete,nema trudnoce... moja bleda crta je bila samo lazna nada.... definitivno testovi mogu pobrljaviti ... sledeci put cekam da mi kasni mesec dana .:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj ciklus,ako ne dobijes,ponovi betu... i opusti se 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opustila bih se , ali ne mogu , to je jace od mene... vec godinu dana pokusavanja , problemi... da sad ne smaram , jako sam tuzna :( prosto mi je vise muka od svega. Najvise mrzim ove lazne nade, svaka mentruacija je propracena suzama. Necu da vas smaram , nadam se da ce kod vas biti bolje, drzim vam placeve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ne smaras,razumem te,samo ne razumem kako test moze da pokaze onu drugu crtu a da nema nista.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa eto , desava se... dobro je da je jos neko video , pomislila bih da sam luda, da umisljam . To je baby rapid test, ne bi trebalo da su oni losi. Ali verovatno se ta linija razlila, pa se ocrtala ova druga ... pojma nemam... u glavnom beta je  0.1 tako da test nije imao sta da ocita. Definitivno se ne moze verovati testovima , pogotovo kad su u pitanju rezultati posle 10-15 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je,Ivana ajde testic ujutru pa da nas obradujes lepim crticama.

Bledalinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana , navijamo za tebe! Obraduj nas sutra

:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.