Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

uradi i sutra test ako je tr u pitanju bice jaca crtica. I ja je vidim ali sve zavisi posle koliko vtemena si slikala. Pozdrav...

uradila sam test jer u novembru sam imala samo jedan dan ciklus,a slikala sam posle pola sata odprilike... da li ima veze kada sam slikala,jer u septembru sam isto radila test i nije nista pokazao,zaboravila ga u kozmetickoj torbici,i posle 10ak dana ga bacila ali se nije menjao,mislis da moze da se promeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uradila sam test jer u novembru sam imala samo jedan dan ciklus,a slikala sam posle pola sata odprilike... da li ima veze kada sam slikala,jer u septembru sam isto radila test i nije nista pokazao,zaboravila ga u kozmetickoj torbici,i posle 10ak dana ga bacila ali se nije menjao,mislis da moze da se promeni?

moze ako se jako osusi da se pojavi i ta test crta. Zato i pise ne tumaciti test posle 10 min. Alu ako su ti jako tacne mece i odmah ti se pojavila i ta bleda, verovatno je tr u pitanju. Ali da bi bila sigurna urafi opet ujutru, mora biti makar za nijansu tamnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

moze ako se jako osusi da se pojavi i ta test crta. Zato i pise ne tumaciti test posle 10 min. Alu ako su ti jako tacne mece i odmah ti se pojavila i ta bleda, verovatno je tr u pitanju. Ali da bi bila sigurna urafi opet ujutru, mora biti makar za nijansu tamnija

Nisam znala da je to moguce. Hvala ti,u svakom slucaju sam planirala da ponovim ovih dana... jer sam ga uradila na insistiranje sestre uvece,jer sam joj se pozalila na kasnjenje i imam neke cudne bolove u ledjima i bas nisko vaginalno :) a u toku dana odem milion puta u wc...

Izmenjeno od strane ivana966

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da je to moguce. Hvala ti,u svakom slucaju sam planirala da ponovim ovih dana... jer sam ga uradila na insistiranje sestre uvece,jer sam joj se pozalila na kasnjenje i imam neke cudne bolove u ledjima i bas nisko vaginalno :) a u toku dana odem milion puta u wc...

pa ako si radola uvece a tako pokazalo velika je verovatnoca... Ujutru je mnogo sigurnije. Javi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ako si radola uvece a tako pokazalo velika je verovatnoca... Ujutru je mnogo sigurnije. Javi!

javljam! :)

Bledalinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,moj test od danas popodne je isti kao tvoj. Bas mi je takva linijam sutra idem betu da vadim.nadajmo se da je to ||

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ponoviti test pa u ponedeljak betu.. ne zna sta jos moze da pokaze ovako jedva vidljivu crtu... praticu temu i drzim ti palceve a ti javi rezultat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada si imala to krvarenje koje je bilo jedan dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada si imala to krvarenje koje je bilo jedan dan?

7.11. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana , ja sam radila test ponovo  sa jutarnom , ali nista ...zurim u njega pola sata , nista prazno... Gledam onaj od juce, jasno vidim bledu liniju .... ja iskreno mislim da je moguce da pokaze ovu drugu liniju greskom( meni moj test malo izgleda kao da se razlio). Da li vi vidite ovde liniju?

12314137_10208457281975472_8022585644543816784_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana , ja sam radila test ponovo  sa jutarnom , ali nista ...zurim u njega pola sata , nista prazno... Gledam onaj od juce, jasno vidim bledu liniju .... ja iskreno mislim da je moguce da pokaze ovu drugu liniju greskom( meni moj test malo izgleda kao da se razlio). Da li vi vidite ovde liniju?

12314137_10208457281975472_8022585644543816784_n.jpg

Ja vidim ovde ovu drugu,jeste bleda ali je ima... :) da li ti je ovo test od jutros?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne to je od juce test, a na ovom od jutros nista nije bilo , sad posle sat vremena vidim neku jadnu bledu liniju , ali jedva se vidi....Ne znam sta da radim, mozda se malo tripujem kao i obicno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim! U obe trudnoće mi je bila ovakva. 

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj nekoliko dana,3—4,i uradi betu. Ja cu sutra ponoviti test,a u ponedeljak betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neke veze  ako test stoji duze , mozda je ne vazeci posle 15 tak minuta? Meni se ova crta pojavila tek posle 20 minuta... Mozda je to jednostavno linija koja se nazire posle odredjenog vremena,Mada radila sam do sad 1000 testova , ni jedan nije bio ovakav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima linije,uradi betu,mpozes jos i danas ali verujem da trudnoce ima :)

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim! U obe trudnoće mi je bila ovakva. 

margaritta,slazem se sa tobom. Def kod nekih zena hormoni hcg ne pokazuju u istom periodu dana isto... a i zavisi od testa.. mislim da treba sacekati nekoliko dana pa uraditi betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neke veze  ako test stoji duze , mozda je ne vazeci posle 15 tak minuta? Meni se ova crta pojavila tek posle 20 minuta... Mozda je to jednostavno linija koja se nazire posle odredjenog vremena,Mada radila sam do sad 1000 testova , ni jedan nije bio ovakav

meni su rekli da ima veze ako stoji duze,mada ja sam u septembru radila test i on je bio neg,posle 10ak dana nadjem ga u kozmetickoj torbici gde sam ga ubacila jer sam imala goste,i tada je bio cisto bele boje,nije se promenio.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, ja sam bila u laboratoriji , odradila sam betu , cekam 15 h i uzdam se u ovu bledu liniju!

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kod obe vidim drugu crticu...

navijam za betu...

a koliko ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana ako si 7-og krvarila tj ako je tada bila implantacija moralo bi do sada jacu crticu da pokaze,bledalinija po meni jetvoj test pozitivan drzim fige za pozitivnu betu,meni se desavalo kada test odstoji da se pojavi druga linija,a nisam bila trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa toga se plasim , proslo je oko 20 minuta , i pokazala mi se ova crtica. Moguce da je neka greska . Meni inace i ne kasni , ja sam poranila, trebalo bi da dobijem sutra ili prekosutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijam za pozitivnu betu,meni je sa sinom bila bledja linija od tvoje,ja ustala ujutru uradila test vidim nema druge crtice,vratim se da spavam,ustanem nakon par sati iznesem test na sunce i vidim drugu jedva vidljivu,tebi je i rano za jacu crticu,javljaj rezultate.

Bledalinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.