Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

BD mene grudi tek sad malo pocinju boluckati.

A to za spavanje je i meni bio prvi znak. Inace spavam posle ponoci,a tih dana pred ocekivanu vecu vec u 22h nisam mogla da gledam koliko mi se spavalo.

I taj mokar ves,stalno mislim evo je veca.

Navijamo za tebe da nam se pridruzis u prvom :wub:

Hvala Sanjicee....ako nisam trudna,jedino bi mi bilo cudno sto sam danas imala kao nesvjesticu dva puta a inace mi je krvna sllika super....ja danas kupila test i uradila po danu i izbila saam oci gledajuci ima lli sta al sllabo...dajem sebi nadu da sam poorraniilla sa teestom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi sa jutarnjom.

Videla si kako je moja bila bleda a jutarnji je urin bio. A eto beta sutradan bila 219 sto i nije tako malo.

Dr mi bas kaze testovi ne lazu. Jedino ako su prerano uradjeni.

Ajd navijamo i dalje dok nema vece.

I ne veruj bas svom telu,psiha je cudo. Rano je za bilo kakve jake simptome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi sa jutarnjom.

Videla si kako je moja bila bleda a jutarnji je urin bio. A eto beta sutradan bila 219 sto i nije tako malo.

Dr mi bas kaze testovi ne lazu. Jedino ako su prerano uradjeni.

Ajd navijamo i dalje dok nema vece.

I ne veruj bas svom telu,psiha je cudo. Rano je za bilo kakve jake simptome.

Sacekat cu da prvo vidim hoce li mi zakasniti makar dva dana. a ne mora znaviti da je od trudnoce nesvjestica, mozda je od neceg drugog al et mi se uvijek nadamo trudnoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooo devojkeee...e ovako,moji dragi i ja radimo na jednoj bebiciii :)) Znaci,sutra ( 11.11) treba da dobijem. E sad,stomak me bolii vec danima dole nisko,zateze,boli,ma svasta..i imam osecaj kao da nesto curi,i kad odem u wc nema nista. Meni se nikad nije desavalo da me stomak boli pred mengu,mozda dan pre..al ne par veceri zaredom. Druga stvar,grudi me bole vec 10 dana. I to bikad nije bilo tako...pocnu one,al ne toliko rano i plus,vide mi se venice i mislim da su malo tamnije :O..svakako,radila sam i testic sad,al mislim da je bilo glupo od mene,jer nije prva jutarnja,nego vecernja..haha,pa je pokazao negativno.:) smorila sam vas,znam..al molim za vase misljanje??? Kakve su mi sanse? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooo devojkeee...e ovako,moji dragi i ja radimo na jednoj bebiciii ) Znaci,sutra ( 11.11) treba da dobijem. E sad,stomak me bolii vec danima dole nisko,zateze,boli,ma svasta..i imam osecaj kao da nesto curi,i kad odem u wc nema nista. Meni se nikad nije desavalo da me stomak boli pred mengu,mozda dan pre..al ne par veceri zaredom. Druga stvar,grudi me bole vec 10 dana. I to bikad nije bilo tako...pocnu one,al ne toliko rano i plus,vide mi se venice i mislim da su malo tamnije :O..svakako,radila sam i testic sad,al mislim da je bilo glupo od mene,jer nije prva jutarnja,nego vecernja..haha,pa je pokazao negativno. smorila sam vas,znam..al molim za vase misljenje? Ima li sanse za mene? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooo devojkeee...e ovako,moji dragi i ja radimo na jednoj bebiciii ) Znaci,sutra ( 11.11) treba da dobijem. E sad,stomak me bolii vec danima dole nisko,zateze,boli,ma svasta..i imam osecaj kao da nesto curi,i kad odem u wc nema nista. Meni se nikad nije desavalo da me stomak boli pred mengu,mozda dan pre..al ne par veceri zaredom. Druga stvar,grudi me bole vec 10 dana. I to bikad nije bilo tako...pocnu one,al ne toliko rano i plus,vide mi se venice i mislim da su malo tamnije :O..svakako,radila sam i testic sad,al mislim da je bilo glupo od mene,jer nije prva jutarnja,nego vecernja..haha,pa je pokazao negativno. smorila sam vas,znam..al molim za vase misljenje? Ima li sanse za mene? :)

caooo :) uvijek ima sanse, meni i tebi ostaje da sutra vidimo hoce li nas vjestica zaobici ili cemo ne daj Boze dobiti...ija sutra trebam dobiti a danas kao i ti radila test i negativan bio...imas lijepih simptomcica...nadat cemo se najboljem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve simptome imas ti? :)) ne znam,meni je ovo kod mene sve cudnooo mnogooooo haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa eto ima ko fol nekih simptomcica pa sad jesu li pravi ili nisu,ne znam :)  Mene bole grudi od ovulacije, pisala sam da ranije spavam nego inace...i eto danas sam imala te 2 nesvjestice.....moze sve da znaci trudnocu,a moze nista heheh pa vidjet cemo

i ti radila test po danu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijamooo za bebuuuuuu :D ma ne po danu,ja debil radila uvece...a dva sata pre toga bila da piskim..pa logicno da ce biti negativan...sutra ujutru cu uraditi jedan testic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijamooo za bebuuuuuu :D ma ne po danu,ja debil radila uvece...a dva sata pre toga bila da piskim..pa logicno da ce biti negativan...sutra ujutru cu uraditi jedan testic :)

hahaha ja i ti smo humor :D  hajde pa javi sta ima....navijat cemoo za bebicee :)  ja cu sacekati, ako ne dobijem sutra onda cu prekosutra odma uraditi haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila tri dana ranije.Bas me iznenadilo, nisam ocekivala jer dobijam u dan ili mi kasni. Nije me nesto boleo stomak kao sto zna. Nisam kupovala test jer kontam da nema sanse da jesam. Idemo dalje.-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovorenooo...javlajn cim saznam sta se desavaa :)

Jesi radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ejj pa jesam..al je negativan..meni je ovulavija bila 29. Tako da je sad proslo 13 dana od tad..mozda je zato negativan,jer je preranooo....imala sam grceve u stomaku od pre 3 dana,tako da se nadam da je to bila implantacija i da hcg jos nije dovoljno veliki da bi test ocitao :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce da je jos ranoo...sacekaj da ti zakasni...drzim palceve da bude sledeci test pozitivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nova sam na forumu, al vas dugo pratim i super ste :) . Imam jedan problem, poslednju menstruaciju sam imala 29. 10. ali je bila kratka, trajala je 3 dana i oskudna. od tada imam stalno bol u donjem delu ledja i probadanje u donjem delu stomaka. grudi su mi otecene, ali su tek pre par dana pocele da me bole kao i bradavice. sta mislite, da li je moguca trudnoca i da je menstruacija bila lazna? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nova sam na forumu, al vas dugo pratim i super ste :) . Imam jedan problem, poslednju menstruaciju sam imala 29. 10. ali je bila kratka, trajala je 3 dana i oskudna. od tada imam stalno bol u donjem delu ledja i probadanje u donjem delu stomaka. grudi su mi otecene, ali su tek pre par dana pocele da me bole kao i bradavice. sta mislite, da li je moguca trudnoca i da je menstruacija bila lazna? :)

TEST!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TEST!

Kupila sam danas, sutra cu da uradim test :). Pored bolova u ledjima i stomaku imam i gorusicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam danas, sutra cu da uradim test :). Pored bolova u ledjima i stomaku imam i gorusicu...

moj jedini simptom je bio bol grudi i bradavica da nisam ni grudnjak podnosila. I bol u zeludcu al to vec sesta ned otprilike. Javi sta kaze testic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj jedini simptom je bio bol grudi i bradavica da nisam ni grudnjak podnosila. I bol u zeludcu al to vec sesta ned otprilike. Javi sta kaze testic!

Hocu,javicu. Sutra ujutru radim :) nadam se da ce biti dve crtice i da je menstruacija bila lazna :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla da jesi imas lepe simptome,ajde radi test pa javljaj.

Nisam radila test, juce sam dobila...Jbg, valjda ce biti sledeci put.mada mi i dalje imam mucnine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila test i negativan je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila test i negativan je :(

Mila, mozda je rano jos. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila, mozda je rano jos. 

Joooj daj Boze da je rano :) treba da dobijem 24.  pa videcemo. Mislila sam da je prethodna menstruacija bila lazna, ali verovatno nije, test bi sigurno pokazao pozitivno da postoji trudnoca, ali mi smo vredni pa se  nadam da cu i ja da ugledam dve crtice :))) :*

Palčičica i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je 4ti dan menstruacije a i dalje me grudi bole....do sad cim dobijem prestanu boliti, a sad i dalje bole? Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.