Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Sve se vidi nista ne brini,predivan je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaka druga crta,navijam da su blizanci:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha nemoj molim te :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina, cestitam od srca, bas lepa crtica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam od srca Mina :* želim ti laku i dosadnu trudnocu :) Sad sam se ulogovala posle dužeg vremena i vidim lepe vesti. Povuci me za nos ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage mame i devojke:)Mina od srca ti cestitam!** Mene nije bilo tokom celog leta. Suprug i ja smo se bas trudili;) Na moru sno bili u septembru i eto dogodilo se*** Jako sam ushicena pa zelim to da podelim sa vama.. Mada jos nisam potpuno opustena dok ne cujemo otkucaje srca. U sredu idem, pa javljam. Kisici za sve, a poseban cmok za Maju87.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo Ana, divnoooo! Bas si me obradovala :wub: Zelim ti skolsku i dosadnu trudnocu. Kako mi se cini nije iskljuceno da cu ti se pridruziti u prvom trimestru, jos nema vesticare, a trebala biti tu 30. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa vam:)*** Majce bas bih volela da nam se pridruzis. Drzim fige u to ime* Zelim ti lepe snove, pa se kuckamo:))

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kontam da ako ne dobijem do sledece nedelje uradim test pa sta bude. Lepo spavaj buduca mamice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo sto ne uradis test? Hvala svima od srca i vucem za nos sve da zajrdno idemo u skolu :) ja jedva cekam da odem kod dr. Jer me bolucka stomak i imam po malo smedjeg na vesu pa me strah ali to je valjda sve normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jest Majo,a sta cekas ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina,idi ti do doce sto pre,sto je sigurno-sigurno je,mozda ti prepise Utrogestan.Do tada miruj.

iraela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, vise nista, stigla jutros u svom extra bolnom stilu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih Majo,a bas je delovalo optimisticno.

Sledeci krug je tvoj :)

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majce bas mi krivo..Idemo dalje i nadamo se da sledeca nece stici! Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene.. u pitanju je blizanacka trudnoca.. sinoc sam bila kod dr rekao mi da radim kiretazu jer su plodovi u samom grlicu...ja se istraumirala..svu noc preplakala..danas posla kod mog ginekol. On kaze da nije istina..da su u materici gdje i treba da budu i da je to na grlicu neki polip koji ce da se povuce.. strogo mirovanje uttogesan i progesteron.. pa ako bog da odrzace se kao i svaka drua trudnoca..

Vuciguraj, Ummu, sokica i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MinA jako mi.je drago sto.su blizanci,prelepo i biće sve.ok. drzim palčeve!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina jesam ti ja rekla da su blizanci,meni je takav test bio kada sam sa cerkom bila trudna i bili su blizanci ali se jedan plod nazalost nije razvijao,zelim ti sve najbolje od srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh samo da se sve oce zavrsiti kako treba.. bar dok prodje ova prvi period krizni pa posle cemo gurati polako... hvala vam drage ❤

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina, bice sve u redu, samo slusaj svog lekara i miruj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poz svim trudnicama i onima koji to zele biti. I čestitam novim trudnicama :)

Zadnju mengu sam imala 17.09 koja je trajala dva dana inace kad je dobijem iako je neredovita traje najmanje 4 dana. Međutim zadnjih 5 dana me bole grudi s vanjske donje strane na dodir i to dosta intenzivan bol. Također su mi osjetljive bradavice. Također boli me donji dio dio leda ne stalno ali svako

Toliko osjecam neki pritisak. Također imam zadnjih 5 dana temperaturu 36.9-37.0 tokom cijelog dana, a inace ne ide preko 36.5 to je maksimum. E sad kad trebam dobit inace me najvise boli trbuh, međutim bolova nigdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zacarena, testic bi mogao vec sutra ujutru, ako du ti ciklusi skolski na 28 dana, sutra bi ti vec bio 13 dpo. Trebalo bi da pokaze bledu crticu, a i da bude beo jos ce biti nade.

Drzim fige!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaficica, u tome i je problem sto nemam uredne cikluse nikad ne znam kad bi se mogla pojaviti. A s obzirom da me bole grudi i kriza ili bi trebala doci ili bi trebalo da je nesto deugo :)

Uradila sam danas Testic ali s drugom ili trećim jutarnjim urinom, pokazao ae negativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.