Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Sacekacu jos dan dva pa ako ne dodje radicu... da se ne razocaram.. a meni obicno prije m bude 2-3dana braon..sad nista..apsolutno..stomak me zaboli s vremena na vrijeme pa me 3-4sata ne boli i sve tako.stalno trckaram da provjerim ali jos nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, mnogo mi se svidja forum i vi ste sve tako divne i pozitivne pa mi je potrebno vase misljenje...Trebalo je da dobijem pre tri dana, jos uvek nista... Imam neke "simptome" pa bih volela da mi neka od vas kaze da li je imala ili ima slicne :) vec dva dana mi srce ubrzano lupa, nekad imam utisak kao da ce da mi iskoci iz grudi... Takodje, tu je i konstantno treperenje tela... Ne znam kako drugacije da vam objasnim :D tresu mi se ruke i sva sam malaksala... Takodje, imam nalete toplog i hladnog talasa i stalno mi se ruke znoje... Danas sam pocela malo cesce da idem u wc... Jos nisam radila test,nesto me strah rezultata :D naravno negativnog :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam samo da jedem i ocima..jedem pa mi je mucnina pa za sat opet bih jela praznina mi u stomaku kao da nisam godinu nista uzimala.. jezim se ako nije trud. Na dijetu cu morati.. uz to svako malo u wc.. a stomak me zeza zaboli pa pusti sto sam vec rekla...a danas je peti dan kako sam trebala dobit.. kad da radim test? Sestra mi kaze da mi nece pokazati i da jesam ako sad uradim nego da cekam jos nedelju dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Katy, imam 40 godina, sina od 18, cerkicu od 9, jutros mi je test pokazao ne planirani plusic:)..Ja sam pre deset dana vec radila jedan test koji je bio negativan jer sam prosto znala da sam trudna. MM kaze da umisljam, da smo pazili, nema sanse,,,i etooo,,,sad cu da setam trece dete i unuce jos malo:))

sokica, kaficica, Ummu i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obe mozete uraditi test,ako ste trudne pokazace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu li da ga radim nocas ili da cekam jutro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim bolje ujutru.Ima neki testovi na koji pise da pokazuju vec od prvog dana trudnoce,mada ne znam.Ja sam uvijek radila 10dana od kasnjenja menst.Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa :* sacekacu jutro onda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa :* cekacu jutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je uvek bio pozitivan par dana pre ocekivane vece :)

Drzim cam fige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Zoxx,moze da pokaze i pre ocekivane vestice,zaboravih to da kazem...

Mozete da uradite i u toku dana,samo da se ne nalivate vodom i da zadrzite mokracu minimum 4 sata...

Srecno i javite lepe vesti

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ujutru radim pa vam javljam..nisam stigla da kupim..pa kad ustanrm kupicu pa cu da trpim jer ja svaki cas idem u wc..javljaaammm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, mnogo mi se svidja forum i vi ste sve tako divne i pozitivne pa mi je potrebno vase misljenje...Trebalo je da dobijem pre tri dana, jos uvek nista... Imam neke "simptome" pa bih volela da mi neka od vas kaze da li je imala ili ima slicne :) vec dva dana mi srce ubrzano lupa, nekad imam utisak kao da ce da mi iskoci iz grudi... Takodje, tu je i konstantno treperenje tela... Ne znam kako drugacije da vam objasnim :D tresu mi se ruke i sva sam malaksala... Takodje, imam nalete toplog i hladnog talasa i stalno mi se ruke znoje... Danas sam pocela malo cesce da idem u wc... Jos nisam radila test,nesto me strah rezultata :D naravno negativnog :D

Sto se lupanja srca tiče proveri ti bolje.k.sliki.. malokrvnost e od toga hoce.lupanje a od lupanja malaksavoat.

Lupanje moze da ri bude jedino.ako si bas bas uzbudjena...takodje i to trepetrnjr,oni nsleti toplo hladni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeejjjj,daj sliku da parimo oci...

Cestitaaammm

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prevelika je nece da ubaci pa na koji nacin da je smanjim posto moze samo do 500kb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina draga cestitkeeeee!!!!

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je isecem.na telefonu i tako se smanji...

Probaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke od srca,idi preko slikomata,samo kucaj slikomat u pretragu ubaci sliku kopiraj kod za forume i nalepi

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina, videh da si pisala i dodjoh samo da ti cestitam od srca na plusicu :) Znam koliko si zeljno iscekivala. Zelim ti najdosadniju i najlaksu trudnocu :wub:

Mina1502 i Coka111 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno Mina,drago mi je.Zelim ti sve najbolje u trudnoci.

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno drage moje i za cestitke i za sve do sad sto ste me tjesile i bodrile :* ja vama koje cekate zelim isto i sto prije! ❤❤❤

Esterela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.