Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

sacekaj jos par dana pa ces videti... Ako za 2-3 dana ne dobijes onda si sigurno trudna i tad ponovi test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sacekaj jos par dana pa ces videti... Ako za 2-3 dana ne dobijes onda si sigurno trudna i tad ponovi test :)

Pa jedino tako da uradim... nema mi druge :)

Hvala na savetu, poslusacu te ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palcice ponovi test za par dana mozda bude + :wub:

ako ti ne dodje v i dalje a negativan je proveri da nije neka cicstica nastala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu, hvala ti puno :-*

Nadam se + :wub:

Javljam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, večeras se ponovo puštam u "promet". Da li imate neki "tips" za bolji uspeh? Čitala sam negde da je misionarska poza najbolja, a takođe sam videla u nekom filmu da žena posle ejakulacije leži na leđima sklupčanih nogu i njiše se levo desno. Neki predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, večeras se ponovo puštam u "promet". Da li imate neki "tips" za bolji uspeh? Čitala sam negde da je misionarska poza najbolja, a takođe sam videla u nekom filmu da žena posle ejakulacije leži na leđima sklupčanih nogu i njiše se levo desno. Neki predlog?

Ja sam radila dve stvari. Prva da nakon odnosa legnem na stomak, i ispod stomaka stavim jedno jastuče, druga da radim sveću i tako držim podignutu karlicu i noge uz zid 15-ak minuta. Ali ona prva poza mi bila lakša. E sad, da li je baš to značilo nešto, to ne mogu da tvrdim, ili smo jednostavno imali sreće.... ;)

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestice i dalje nema...

Stomak me vise i ne boli... ponekad pomalo... nista znacajno... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palčice moj ti je savet da sutra ideš da izvadiš krv, ako postoji trudnoća rezultati će pokazati a ako je nema kod lekara da vidiš šta dalje... Samo jedno pitanjce, koliko kg imaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od Nove godine radim neki poslic od kuce preko neta, pa sam prikovana za stolicu sto me ubija i tu sam nabacila par kg, imam 63 trenutno, mada se trudim da skinem koji kg. Visoka sam 170 cm. Nisam ni debela, ni mrsava, normalno izgledam... Sto pitas? Ima li neke veze sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od Nove godine radim neki poslic od kuce preko neta, pa sam prikovana za stolicu sto me ubija i tu sam nabacila par kg, imam 63 trenutno, mada se trudim da skinem koji kg. Visoka sam 170 cm. Nisam ni debela, ni mrsava, normalno izgledam... Sto pitas? Ima li neke veze sa tim?

Pitam zato što jedna Bebac drugarica je imala negativne testove 2 nedelje ali ona ima manje od 50kg, valjda nešto o tome piše i na testovima, pojma nemam....eto nadala sam se da si mršavica pa da je zato test negativan. A ovo što sam ti napisala gore, pojma nemam ali znam da bih ja tako uradila. jer ako si ti ciklusi redovni a test je negativan onda nešto nije kako treba. Ne bi da te plašim, daleko od toga, nego samo da proveriš kod lekara. Meni se tako desilo pre dva meseca, otišla kod lekara jer mi je kasnilo 9 dana i rekao mi ako se slučajno ponovi da idem da proveravam hormone i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno draga, razumem te skroz. Ne znas tacno, niko ne moze da zna na nevidjeno ;)

Mislila sam da sacekam jos koji dan, bar do 1.6. pa da ponovim test, ako bude pozitivan, znam sta cu, a ako ne, onda bih vadila krv, ako i tu bude negativan, onda da vidim sta nije u redu.

Ciklusi su mi redovni, napisala sam negde gore u proteklih godinu i po dana kako sam dobijala...

Mozda mi samo nivo hcg nije dovoljno visok kako bi test traka pokazala, pa zato da sacekam jos koji dan...

Inace sam slabijeg imuniteta i osetljiva sam dosta, organizam mi je malo slabiji, lako i brzo se razbolim, malo sam i malokrvna... Pojma nemam da li to ima neke veze, ali samo kazem... mozda neko nesto zna pa poveze.

Inace, nisam vam rekla, jutros kada sam radila test, dok sam drzala traku uronjenu u urin, ruka mi se puno tresla, pa je traka lelujala, bila je do granicnika uronjena ali se pomerala unutra. Da li to ima neke veze? Drzala sam drugom rukom svoju ruku u kojoj sam drzala traku, ali dzabe :)

Sledeci put cu zamoliti mm da drzi, jer se ja uvek tresem :) nije da hocu, takva sam, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, večeras se ponovo puštam u "promet". Da li imate neki "tips" za bolji uspeh? Čitala sam negde da je misionarska poza najbolja, a takođe sam videla u nekom filmu da žena posle ejakulacije leži na leđima sklupčanih nogu i njiše se levo desno. Neki predlog?

Ne znam da li to ima veze, ali ja sam digla noge u vazduh, sto kaze Voljena zena kao svecu i tako ostala nekih 10ak minuta. Taj mesec smo zaceli. :) Ne skodi da probas, u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno draga, razumem te skroz. Ne znas tacno, niko ne moze da zna na nevidjeno ;)

Mislila sam da sacekam jos koji dan, bar do 1.6. pa da ponovim test, ako bude pozitivan, znam sta cu, a ako ne, onda bih vadila krv, ako i tu bude negativan, onda da vidim sta nije u redu.

Ciklusi su mi redovni, napisala sam negde gore u proteklih godinu i po dana kako sam dobijala...

Mozda mi samo nivo hcg nije dovoljno visok kako bi test traka pokazala, pa zato da sacekam jos koji dan...

Inace sam slabijeg imuniteta i osetljiva sam dosta, organizam mi je malo slabiji, lako i brzo se razbolim, malo sam i malokrvna... Pojma nemam da li to ima neke veze, ali samo kazem... mozda neko nesto zna pa poveze.

Inace, nisam vam rekla, jutros kada sam radila test, dok sam drzala traku uronjenu u urin, ruka mi se puno tresla, pa je traka lelujala, bila je do granicnika uronjena ali se pomerala unutra. Da li to ima neke veze? Drzala sam drugom rukom svoju ruku u kojoj sam drzala traku, ali dzabe :)

Sledeci put cu zamoliti mm da drzi, jer se ja uvek tresem :) nije da hocu, takva sam, jbg.

Mozda da ponovis test za par dana, i sto da ne, daj muzu, neka vidi da minuti dok se ceka rezultat testa traju vecno... A ako si nestrpljiva mozes odmah da uradis betu, to je najsigurnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljam da vidim ako ne dobijem do nedelje, u ponedeljak da vadim betu, ona je najpouzdanija. Ili da uradim jos jedan test za koji dan...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi odmah betu, ja ne znam sta cekas :D Test moze da omane jos 100 puta (a samim tim mozda i bacas novac) a beta ne moze da omane i tacno znas na cemu si. :)

Drzim ti palceve :)

Palčica i tanjav volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi odmah betu, ja ne znam sta cekas :D Test moze da omane jos 100 puta (a samim tim mozda i bacas novac) a beta ne moze da omane i tacno znas na cemu si. :)

Drzim ti palceve :)

Palcice, ja se slazem sa Fox, treba da odes i uradis betu...I neces imati dilemu vise...

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljam da uradim betu u ponedeljak, ako do tada ne dobijem. Sad sam malo u guzvici ovih dana, moram da pozavrsavam neke stvari, pa sam od nedelje free za to da vidim sta je :)

Mada i mm i ja mislimo da sam trudna, kaze on meni: "Siguran sam da si trudna, menjas raspolozenje na svakih par minuta :) " a stvarno je tako, a sveki me izludjuje, nervira me uzasno (pise sve u temi za svekrve) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnja menstruacija mi je bila 08.05., ovulacija po mojim proracunima 25.05. i tog vikenda smo bili jako aktivni, cak sam drzala noge uvis 15-tak minuta. Vec 29.05. sam osetila jak bol u predelu kicme (koji i sad ne prestaje) i grudi su pocele da budu bolne na dodir, JAKO BOLNE, uzasno sam nervozna od tada, temperatura mi je od 36.3 do 37, (pre ovulacije je bila 36-36.2). Juce sam bila nestrpljiva i uradila test, jer su mi rekli da moze da pokaze 7 dana od zaceca, ali izgleda prerano. Ja sa 80% sigurna da sam trudna, ali test kaze drugacije. Ipak se nadam da je uradjen prerano i da cemo imati bebu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se pridruzim i ja :) Imam 28 godina. Prosle godine u ovo vreme sam saznala da sam trudna, ali na zalost bila je vanmatericna i odstranili su mi jedan jajovod. Sad vec 7 meseci radimo na bebi i nista. Poslednji cikus sam imala 11.05. a dolaze mi na 25-28 dana. Sto znaci da bi trebalo da dobijem oko 08.06. grudi su mi vec 3 dana napete, bolne ispod pazuha, a cini mi se da su malo potamnele na ivici areola. Mokrim svaka 2 sata, cak i nocu, iako redovno nocu ne ustajem u wc, tvrda stolica, i ziganje u predelu levog jajnika. Nadam se da smo ovog meseca uboli ;) Veliki poljubac za sve

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se pridruzim i ja :) Imam 28 godina. Prosle godine u ovo vreme sam saznala da sam trudna, ali na zalost bila je vanmatericna i odstranili su mi jedan jajovod. Sad vec 7 meseci radimo na bebi i nista. Poslednji cikus sam imala 11.05. a dolaze mi na 25-28 dana. Sto znaci da bi trebalo da dobijem oko 08.06. grudi su mi vec 3 dana napete, bolne ispod pazuha, a cini mi se da su malo potamnele na ivici areola. Mokrim svaka 2 sata, cak i nocu, iako redovno nocu ne ustajem u wc, tvrda stolica, i ziganje u predelu levog jajnika. Nadam se da smo ovog meseca uboli ;) Veliki poljubac za sve

Draga ivancice85, zelim ti svu srecu ovog sveta da ovoga puta jeste uspeli :wub:

Da, dobrodosla na ovaj divan forum gde ces upoznati mnogo dobrih i divnih ljudi koji dele svoja iskustva nesebicno jedni sa drugima.

Imam i ja sada jedno pitanjce... Poslednja menstruacija mi je bila 24.4. radial sam baby rapid 28.5. - negativan, juce uradim beta hcg - 0,1 a menstruacije i dalje nema... Sta moze biti? Sad sam u guzvi velikoj, spremam koncert za petak, ne znam gde mi je glava, ne mogu ad stignem da odem kod lekara a i nesto mi se bas i ne ide, nemam poverenja vise ni u njih :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnja menstruacija mi je bila 08.05., ovulacija po mojim proracunima 25.05. i tog vikenda smo bili jako aktivni, cak sam drzala noge uvis 15-tak minuta. Vec 29.05. sam osetila jak bol u predelu kicme (koji i sad ne prestaje) i grudi su pocele da budu bolne na dodir, JAKO BOLNE, uzasno sam nervozna od tada, temperatura mi je od 36.3 do 37, (pre ovulacije je bila 36-36.2). Juce sam bila nestrpljiva i uradila test, jer su mi rekli da moze da pokaze 7 dana od zaceca, ali izgleda prerano. Ja sa 80% sigurna da sam trudna, ali test kaze drugacije. Ipak se nadam da je uradjen prerano i da cemo imati bebu!

Dzuly, test je uradjen prerano, tako da jos uvek ima nade :)

Prati situaciju, vidi da li ce ti kasniti, pa ponovi test ako ti bude kasnilo ili vadi betu :)

Srecnooooooooooooooooo :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.