Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

cao svima! jedno pitanje i ja da postavim.

sta mislite da li je moguce da sam u drugom stanju ,u kalendaru mi pise da su mi plodni dani od 11.05. do 16.05. a ovulacija je mislim 13.05. Imala sam odnos 11.05. bas bi volela da jesam ali kontam da su male sanse jer je ovo prvi put da smo isli do kraja.

unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

marijora, pa moze biti a i ne mora. U svakom slučaju videćes da li će stići veca ili ne. Ona je najpouzdaniji znak.I da je sve ok, ne mora da znači da će se sve poklopiti. Uzivajte u ljubavi, a nadam se da će ubrzo biti i beba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene veceras boli stomak, recimo kao kada treba da dobijem, ali ne bas skroz skroz isto, identicno... imala sam 24.4. i trebala bih da dobijem isto tako oko 24.5.

Potpuno sam zbunjena... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekaj, tebi je ovih dana ovulacija? Je l' može da se desi da boli stomak tada? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo bi da jeste ovulacija...

Ne znam da li moze da boli zbog toga... to i pitam, sta moze da bude?! :huh: :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mene je neki put boluckao u sred ciklusa bas kad je ovulacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojma nemam vise veruj mi...

Danas kada smo mm i ja isli do banke nesto da zavrsimo, osetila sam u donjem delu stomaka kao da mi neko zabada noz ali iznutra, neki cudan osecaj... ne znam ni kako da objasnim...

Iskreno, od kako radimo na bebi vise obracam paznju na neke stvari nego pre. Ranije na takve stvari se uopste nisam obazirala, sada svaku promenu primetim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!Nije me bilo na forumu par meseci i eto me sad bas na ovoj temi! Prosli mesec sam dobila 20. (a uglavnom dobijam na 30 dana) i sinoc posle odnosa primetim malo sukrvice,kazem "dobila sam" stavim ulozak i do sve do sad tek malo braonkastog na ulosku. :huh: Sta se to sad desava? Pomisljam da sam trudna,nikad mi se ovo nije desilo,kad dobijem onda "lepo" curi 4-5 dana a ovo... Da li neko zna bar nesto da mi kaze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!Nije me bilo na forumu par meseci i eto me sad bas na ovoj temi! Prosli mesec sam dobila 20. (a uglavnom dobijam na 30 dana) i sinoc posle odnosa primetim malo sukrvice,kazem "dobila sam" stavim ulozak i do sve do sad tek malo braonkastog na ulosku. :huh: Sta se to sad desava? Pomisljam da sam trudna,nikad mi se ovo nije desilo,kad dobijem onda "lepo" curi 4-5 dana a ovo... Da li neko zna bar nesto da mi kaze?

A je l' ti kasni meca?

Ovo što si napisala može svašta biti....meni se jednom slično desilo za vreme ovulacije....al' ne mora da znači....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A je l' ti kasni meca?

Ovo što si napisala može svašta biti....meni se jednom slično desilo za vreme ovulacije....al' ne mora da znači....

Pa za sad ne kasni,trebala bi da dobijem 20.05. zato me i iznendilo sto je krenulo ranije a jos vise sto sad nema niceg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi mozda moglo biti i implantacijsko krvarenje, ako meca ne dodje test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lazna uzbuna,dobila sam. :) Jos nisam spremna za trece dete pa mi je drago sto je meca stigla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,

kao i svi na ovom forumu i ja nestrpljivo očekujem da ostanem trudna. Ovako stoje stvari kod mene : imala sam zadnju menstruaciju 25. aprila, posle toga sam imala odnos do kraja sa mužem 12. maja, koliko sam ja izračunala tada su mi još uvek bili plodni dani. Inače prvi put pre 11 godina sam ostala trudna iz prve i od tada sam imala odnos sa mužem uvek sa kondomom, tako da imam već jedno dete. Nismo bili u mogućnosti do sada da pokušamo za drugo dete i to smo uradili prvi put 12. maja, posle svih ovih godina, mada još uvek nekako stidljivo. U subotu i u nedelju ja sam imala neki kao braon sekret. Inače nisam moga ga se uzdržim pa sam u prošli petak kupila neki test koji kao otkriva trudnoću posle 5. dana, ali je rezultat bio negativan, isto samo sa drugim testom sam ponovila jutros sa prvom jutarnjom mokraćom, danas bi trebao da bude 8. dan trudnoće, ali je opet rezultat bio negativan. Inače normalno imam ciklus na 28 dana, žnači trebala bih dobiti 23. maja. Što se tiče simptoma bole me grudi i krsta, mada su to i simptomi pred menstruaciju, izašle su mi dve bubuljice, često mokrim, uveče jako nemirno spavam i idem bar 2 puta tokom noći u WC da mokrim, inače kao da mi se izoštrilo čulo mirisa, to je to... Šta vi mislite da li sam možda test uradila prerano? Na jednom testu je pisalo da čak i ako je odnos bio nekog dana može doći do oplodnje i 3 dana kasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tara,mislim da si uradila prerano test,sacekaj 23.maj pa ako posle toga ne dobijes uradi test isto sa prvom jutarnjom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Sanjabre, i ja mislim da si uradila test prerano i da bi trebala da sacekas 23. maj pa ako ne dobijes, uradis ponovo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala 24.4. normalno i sada bih opet trebala da dobijem oko 24.5. Medjutim, mene uvek pred vesticu uzasno bole grudi i donji deo stomaka sece. Sada nista ne osecam :) ama bas nista, ni grudi, ni stomak, apsolutno nista. Jedino sto mi je muka vec cetvrti dan, s vremena na vreme osetim neku mucninu, nekad jacu, nekad slabiju ali je osecam i bas mi smeta taj osecaj. Takodje mi se poslednjih par dana ne jede. Eto, to je sve. Sta mislite, da li to znaci da sam trudna? Radimo na bebi aktivno od Nove godine. Necu da radim test jos, rano mi je, sacekala bih do iduce nedelje, ali sam svakako nestrpljiva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palcice,moguce je da si trudna,simptomi su tu,ali i ne mora da znaci,mozda ti je nesto na nervnoj bazi... U svakom slucaju videces kad prodje 24.5. :)

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da :)

Sacekacu svakako, ako ne dobijem, uradicu test krajem meseca :)

Nego sam htela da cujem jos neko misljenje, mozda umisljam od ovolike zelje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, inace sam u poslednje vreme mirnija, nisam zivcana kao obicno. Srecnija, mirnija, tako da ne verujem da je nesto na nervnoj bazi :) mada, ne znam sa 100% sigurnoscu, naravno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim ti da budes trudna i da sve bude ok :)

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

evo da i ja nesto podelim sa vama.

Iz zdravstvenih razloga moram da cuvam bebu "pod hitno", pa smo moj decko i ja resili da krenemo u akciju. Elem, poslednja menstruacija je bila 8.5. a ja sam citala da i zadnji dan mest. moze da bude plodan pa smo odmah prionuli na posao. Vec dva dana se osecam uzasno, kao da sam pojela kamen, tako mi je tesko u zelucu, malaksala sam, ne mogu nista da jedem. Ja mislim da je sve jos rano, i pitanje da li smo uopste uspeli iz prve, ali je on siguran da sam ostala trudna jer nikad nisam bila ovakva, jesam ali tek pred menstr. a sad je jos rano za takve simptome. Neznam da li ovako rano moze uopste nesto da se oseti nesto, mada je on vise ubedjen nego ja. Naravno da cu cekati sledecu menst. i rano je za test, ali sam samo htela da podelim to sa vama, ko zna, mozda je on u pravu!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim ti da budes trudna i da sve bude ok :)

Hvala puno draga :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

evo da i ja nesto podelim sa vama.

Iz zdravstvenih razloga moram da cuvam bebu "pod hitno", pa smo moj decko i ja resili da krenemo u akciju. Elem, poslednja menstruacija je bila 8.5. a ja sam citala da i zadnji dan mest. moze da bude plodan pa smo odmah prionuli na posao. Vec dva dana se osecam uzasno, kao da sam pojela kamen, tako mi je tesko u zelucu, malaksala sam, ne mogu nista da jedem. Ja mislim da je sve jos rano, i pitanje da li smo uopste uspeli iz prve, ali je on siguran da sam ostala trudna jer nikad nisam bila ovakva, jesam ali tek pred menstr. a sad je jos rano za takve simptome. Neznam da li ovako rano moze uopste nesto da se oseti nesto, mada je on vise ubedjen nego ja. Naravno da cu cekati sledecu menst. i rano je za test, ali sam samo htela da podelim to sa vama, ko zna, mozda je on u pravu!!! :)

Nikad se ne zna, mozda, ali sada ti je suvise rano da radis test. Samo opusteno i ne razmisljaj o tome i sve ce biti ok.

Eto, i mi pravimo bebu vec 5 meseci, pa cemo da vidimo krajem meseca da li smo ovoga puta uspeli :)

Samo budi strpljiva a ja ti zelim da jesi trudna pa da zajedno sa jos mnogo divnih zenica ovde, predjemo u teme za trudnice :wub: a ti svakako javi krajnji ishod ;)

Cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

evo da i ja nesto podelim sa vama.

Iz zdravstvenih razloga moram da cuvam bebu "pod hitno", pa smo moj decko i ja resili da krenemo u akciju. Elem, poslednja menstruacija je bila 8.5. a ja sam citala da i zadnji dan mest. moze da bude plodan pa smo odmah prionuli na posao. Vec dva dana se osecam uzasno, kao da sam pojela kamen, tako mi je tesko u zelucu, malaksala sam, ne mogu nista da jedem. Ja mislim da je sve jos rano, i pitanje da li smo uopste uspeli iz prve, ali je on siguran da sam ostala trudna jer nikad nisam bila ovakva, jesam ali tek pred menstr. a sad je jos rano za takve simptome. Neznam da li ovako rano moze uopste nesto da se oseti nesto, mada je on vise ubedjen nego ja. Naravno da cu cekati sledecu menst. i rano je za test, ali sam samo htela da podelim to sa vama, ko zna, mozda je on u pravu!!! :)

Jeste jos uvek rano,mada,sve je moguce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad se ne zna, mozda, ali sada ti je suvise rano da radis test. Samo opusteno i ne razmisljaj o tome i sve ce biti ok.

Eto, i mi pravimo bebu vec 5 meseci, pa cemo da vidimo krajem meseca da li smo ovoga puta uspeli :)

Samo budi strpljiva a ja ti zelim da jesi trudna pa da zajedno sa jos mnogo divnih zenica ovde, predjemo u teme za trudnice :wub: a ti svakako javi krajnji ishod ;)

Cmok!

Hvala vam puno na podrsci,

naravno da cu sacekati jer mi sada niko ne moze to potvrditi.

I ja svima ovde zelim dobre vesti, plusice ili II crtice, pa da se vidimo u prvom trimestru, javljam ishod vec za par nedelja. :wub:

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.