Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

cestitam svim novim trudnicama....laganu trudnocu vam zelim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam :))

Kretanje i setnja su vazni tokom cele trudnoce, (naravno osim kod rizicnih, koje moraju da miruju)

Evo i ja u devetom pa se teram da idem svaki dan u setnju, jer je vrlo korisna :))

Kad pre u 9.?

Nove trudnice cestitam vam,uzivajte i nek vam trudnoce budu lake i dosadne.

Vidim ovde ima vise plusica nego u nasoj temi,pocecu cesce ovde da svracam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam najlepse,sad cekam prvi pregled i uz pa da se malo smirim:-) Od simptoma jos nista, jedino su me par dana boluckala ledja(kad je trebalo da dobijem),veliki poljubac :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam najlepse,sad cekam prvi pregled i uz pa da se malo smirim:-) Od simptoma jos nista, jedino su me par dana boluckala ledja(kad je trebalo da dobijem),veliki poljubac :-*

srecno na prvom uz :) Ja sam videla samo mesak i zum kesu,a na drugom uz smo culi srce :) Prelep osecaj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,evo i mene u klubu buducih mama,pre 3 dana sam uradila test i vidim dve crtice,naravno presrecna sam ali i frka mi je,ovo mi je prva trudnoca,jos nisam nikome rekla,tako da sa vama probijam led :) . Cekam pregled koji mi je zakazan za 25 i imam utisak da je to za mesec a ne za 5 dana...

Cestitam! Zelim ti laku i lepu trudnocu. Videces, jedan od lepsih perioda u zivotu :)

Mrvica9388 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,treba mi vasa pomoc.Imala sam skoro sve simptome trudnoce,danas sam dobila menstruaciju i to tri dana ranije nego sto sam trebala.Popila sam kafetin mesntrual zbog bolne mestruacije,inace imam bolne menstruacije.Zanima me da li imate iskustva sam menstruacijom u ranoj trudnoci?Kada da uradim test za trudnocu?Citala sam da se to desava u ranoj trudnoci odredjenom broju zena.Cak sam i imala slucaj da je moja koleginica sa posla bila trudna 6 meseci i da je normalno imala menstruaciju kako da nije trudna.Sta da radim trebaju mi vasi saveti?Hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrvice, meni su simptomi trudnoce i menstruacije potpuno isti. Isto stomak malo bolucka, grudi su napete...i sta jos vec. Znam za nekoliko slucajeva da su prva tri meseca zene imale menstruaciju i posle sve bilo u redu sa trudnocom. Savetuje se da se test uradi nedelju dana od kasnjenja menstruacije, tako da ne znam sta bih ti savetovala u tvom slucaju. Mozda jedino da probas da se opustis, jer ti je to mozda obicna menstruacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, jutros sam uradila test (Babyrapid), nakon dva dana kasnjenja menstruacije i pojavile su se 2 vrlo jasne crtice, na moju veliku radost. :) Sto se simptoma tice grudi su mi vec neko vreme veoma bolne i otecene, pojavljivale su mi se potkozne bubuljice po ledjima i licu, par dana unazad imam bolove u donjem delu stomaka, kao pred menstruaciju, a o emocijama da i ne pisem... Zaplacem na svakakvu sitnicu... U svakom slucaju presretna sam i zelim vam svima da sto pre osetite i same ovu srecu! :)

Maša, Zoks i natadjuro volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic,hvala puno na odgovoru.Sto se tice opustanja to nije problem,ja i muz smo mladi ali obozavamo decu i voleli bi da imamo bebu.Osetila sam te simptome i pomislila da se desila trudnoca,sada ne znam kada da uradim test.Jer je moguce mozda da sam trudna,a da ima menstruaciju.Ne idem mi puno,pa sam mislila da mi ide menstruacija zato sto sam citala kada se plod usadjuje u zidove materice,moze da se desi krvarenje i da to zavisi od zene do zene,neke zene krvare tokom cele trudnoce ali neke i ne.Uradicu test kada prodje menstruacija pa cu da vidim.Stvarno ne znam sta da radim?Ako neko ima bolji predlog neka javi.Hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! :) I ja cestitam vama dvema, jer mislim da nisam do sada, a vidim po tikerima da i vi cekate vase mrvice. Zelim vam laku i lepu trudnocu! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! :) I ja cestitam vama dvema, jer mislim da nisam do sada, a vidim po tikerima da i vi cekate vase mrvice. Zelim vam laku i lepu trudnocu! :*

Cestitke! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,treba mi vasa pomoc.Imala sam skoro sve simptome trudnoce,danas sam dobila menstruaciju i to tri dana ranije nego sto sam trebala.Popila sam kafetin mesntrual zbog bolne mestruacije,inace imam bolne menstruacije.Zanima me da li imate iskustva sam menstruacijom u ranoj trudnoci?Kada da uradim test za trudnocu?Citala sam da se to desava u ranoj trudnoci odredjenom broju zena.Cak sam i imala slucaj da je moja koleginica sa posla bila trudna 6 meseci i da je normalno imala menstruaciju kako da nije trudna.Sta da radim trebaju mi vasi saveti?Hvala puno

Ono što kod tebe ukazuje da je prava menstruacija a ne trudnoća jesu jaki bolovi prilikom krvarenja. Ukoliko se desi trudnoća ne sme tako jako da boli stomak (uglavnom jer to ukazuje na spontani pobačaj ili biohemijsku trudnoću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke! :)

Hvala najlepse! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! :) I ja cestitam vama dvema, jer mislim da nisam do sada, a vidim po tikerima da i vi cekate vase mrvice. Zelim vam laku i lepu trudnocu! :*

cestitam, zelim ti mirnu i laganu trudnocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, da li mi rano raditi test, treba da dobijem 28.09.(ciklusi su mi kao sat i tačno znam već par godina kada ću dobiti)?

Suprug i ja pokušavamo već skoro 2 godine, i ovo mi je prvi put da imam "simptome trudnoće", kako sam čitala, prve pokazatelje trudnoće. Grudi me jako bole i malo su otečene (kao kad treba da dobijem) ali to traje već nedelju dana, znači rano je za PMS, sekret mi je jako pojačan i imam konstantno metalni okus u ustima, a za spavanje i želju za hranom, to uvek imam tako da ne mogu to sad razlučiti da li je zbog ovog ili onog :).... E sad, jako mi je reško čekati petakkkk.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, da li mi rano raditi test, treba da dobijem 28.09.(ciklusi su mi kao sat i tačno znam već par godina kada ću dobiti)?

Suprug i ja pokušavamo već skoro 2 godine, i ovo mi je prvi put da imam "simptome trudnoće", kako sam čitala, prve pokazatelje trudnoće. Grudi me jako bole i malo su otečene (kao kad treba da dobijem) ali to traje već nedelju dana, znači rano je za PMS, sekret mi je jako pojačan i imam konstantno metalni okus u ustima, a za spavanje i želju za hranom, to uvek imam tako da ne mogu to sad razlučiti da li je zbog ovog ili onog :).... E sad, jako mi je reško čekati petakkkk.... :)

Ja ne bih mogla da cekam :) Uradis, pa ako ne budu dve crtice, ne razocaras se vec ponovis za par dana :) Ja sam u prvoj trudnoci uradila test kad mi je kasnila nedelju dana, i obe crtice su se pojavile cim je mokraca dotakla test, a 2. put sam radila na dan kad je trebalo da dobijem i crtica je bila bleda bleda, a tog istog dana su mi radili i test u bolnici i bio je negativan ;) Evo moj negativan testic mirno spava u svom krevecu...

88coka88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno :)Znači sutra kupujem test i prekosutra ujutru radim pa ćemo videti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno :)Znači sutra kupujem test i prekosutra ujutru radim pa ćemo videti :)

I onda javis ovde da se zajedno radujemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, da li mi rano raditi test, treba da dobijem 28.09.(ciklusi su mi kao sat i tačno znam već par godina kada ću dobiti)?

Suprug i ja pokušavamo već skoro 2 godine, i ovo mi je prvi put da imam "simptome trudnoće", kako sam čitala, prve pokazatelje trudnoće. Grudi me jako bole i malo su otečene (kao kad treba da dobijem) ali to traje već nedelju dana, znači rano je za PMS, sekret mi je jako pojačan i imam konstantno metalni okus u ustima, a za spavanje i želju za hranom, to uvek imam tako da ne mogu to sad razlučiti da li je zbog ovog ili onog :).... E sad, jako mi je reško čekati petakkkk.... :)

NIje rano za test...uradi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam, zelim ti mirnu i laganu trudnocu

Hvala najlepse! :-)

Tamara_88 i ja mislim da nije rano za test. Cekam lepe vesti! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, jutros sam uradila test (Babyrapid), nakon dva dana kasnjenja menstruacije i pojavile su se 2 vrlo jasne crtice, na moju veliku radost. :) Sto se simptoma tice grudi su mi vec neko vreme veoma bolne i otecene, pojavljivale su mi se potkozne bubuljice po ledjima i licu, par dana unazad imam bolove u donjem delu stomaka, kao pred menstruaciju, a o emocijama da i ne pisem... Zaplacem na svakakvu sitnicu... U svakom slucaju presretna sam i zelim vam svima da sto pre osetite i same ovu srecu! :)

Cestitam i zelim ti sve najbolje, Nadam se da cemo i mi ostale uskoro videti te dve crtice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok devojke :)Sutra ujutru radim test i nadam se.... :) Javljam vam šta je bilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i zelim ti sve najbolje, Nadam se da cemo i mi ostale uskoro videti te dve crtice. :)

Hvala! Ja vam to najiskrenije zelim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.