Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

<p>

sta da pijem da bi postojala veca sansa da ostanem trudna?

Čaj - virak, kantarion, hajdučku travu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>Pozz svima,ja sam nova ovdje, zadnju mentruaciju sam imala od 9-14 avg.inace mi bude od 9-tog pa sl. mjeseca 9-tog ili dan prije ili poslije,ovaj put imam osjecaj da mi kasni menstruacija,2 godine imam redovne odnose sa mojim vjerenikom i potajno i ja i on zelimo bebu,jutros sam radila test nije nista pokazao tj- nevazeci je! imala sam strasnu glavobolju,idem skoro svaki cas u wc,grudi su mi ogromne bole me,nesto mi se u stomaku cudno desava,jajnici su me samo jednom zigali tj kad sam krenula da kisem,moje promjene u raspolozenju su evidentne,ali ne znam...da li je neko imao ovakve simptome i kakav je rezultat bio? L.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala takve simtome trudnoće. Moja preporuka je da ponoviš test.

AgaLej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta podrazumevaš kad si napisala da je test nevažeći?

I ja predlažem da ponoviš još jedan test. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala takve simtome trudnoće. Moja preporuka je da ponoviš test.

kupila sam 2 pa cu odma ujutru ponoviti hvala vam u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta podrazumevaš kad si napisala da je test nevažeći?

I ja predlažem da ponoviš još jedan test. :)

podrazumjevam to da nisu se nikakve crtice pojavile i onda sam pogledala u upustvu i to je znak da je test nevazeci,ali kupila sam 2 pa cu ujutru opet ponoviti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

podrazumjevam to da nisu se nikakve crtice pojavile i onda sam pogledala u upustvu i to je znak da je test nevazeci,ali kupila sam 2 pa cu ujutru opet ponoviti!

Javi nam obavezno!!

I dobrodošla na forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi nam obavezno!!

I dobrodošla na forum! :)

hocu naravno i hvala vam punoo :) bicu jako sretna ako bude test pozitivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi nam obavezno!!

I dobrodošla na forum! :)

hocu naravno i hvala vam punoo :) bicu jako sretna ako bude test pozitivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p><p><p>

hocu naravno i hvala vam punoo :) bicu jako sretna ako bude test pozitivan

drage moje meni prestaje krvarenje sutra cu da idem kod dr. i da radim nalaze pa da vidimo sta i kako... nadam se da nije nista opasno...ja sam optimista :D

AgaLej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijam da sve cekalice docekaju sto pre svoje dve crtice, a svim novim trudnicama cestitam i zelim sve najbolje! :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

sta da pijem da bi postojala veca sansa da ostanem trudna?

Femisan A kapi, u sebi imaju virak,hajducku travu, neven, zdravac, persun itd.ja ih pijem, ali tek sam pre nekoliko dana pocela pa nemogu da ti kazem dal deluju, ali kazu da pomazu kod neredovnih ciklusa, policisticnih jajnika, poboljsavaju plodnost itd. Pa pokusaj, nemogu da stete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Femisan A kapi, u sebi imaju virak,hajducku travu, neven, zdravac, persun itd.ja ih pijem, ali tek sam pre nekoliko dana pocela pa nemogu da ti kazem dal deluju, ali kazu da pomazu kod neredovnih ciklusa, policisticnih jajnika, poboljsavaju plodnost itd. Pa pokusaj, nemogu da stete.

eh ovako moje dame test je pokazao pozitivno jutros i isla sam ginekologu na ultrazvuku je isto pokazalo trudnocu 4 nedelja,iskreno da vam kazem 2 godine smo pokusavali i nista od trudnoce,koristila sam fenisam A kapi al jako kratko,pila sam cajeve ali nista odredjeno neki mix rucno branih biljaka ali iskreno plodni dani su jako bitni ja sam zatrudnila drugi dana mojih plodnih dana po danasnjoj racunici i doktorica mi je potvrdila,i jos nesto boravila sam na velikoj nadmorskoj visini tj planinama mozda je i to doprinjelo,uglavnom nemojte odustajati,ali opet sve je ja mislim u Bozijim rukama! Zelim svima srecu i i zenama koje iscekuju trudnocu da je sto skorije docekaju,ali iskreno vec nije lako glava me boli i zeludac mi ne podnosi ove mirise koje na sve strane osjecami svi smetaju...ali bice dobro i mucnine su gadne,bitno je jesti sve sem tjestenine sto manje i slatkisa danas mi je doktorica rekla,piti folnu i kretati se vise u ovim sedmicama trudnoce! Sretno svima jos jednom!

My heart voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ti od srca, da imas mirnu i laku trudnocu, pij folnu i meni je dr rekla u tim prvim nedeljama da odmaram koliko mogu vise, ali eto misljenja se razlikuju..ti slusaj sebe i svoje telo..

meni je rekla da se krecem zato sto sam usla u trodnocu sa 92 kg ali to je super u februaru sam imala 99,takav mi je posao da samo sjedim pa sigurno zato! od sutra pijem folnu,hvala i ja tebi zelim mirnu i laku trudnocu i sve najljepse kao i svim zenama koje jedva cekaju ove mjesece... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam AgaLej! Mirnu i dosadnu trudnoću ti želim. :)

Uživaj sad koliko god možeš.

AgaLej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam AgaLej! Mirnu i dosadnu trudnoću ti želim. :)

Uživaj sad koliko god možeš.

hvala punooooo,hocu naravno :)L.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh ovako moje dame test je pokazao pozitivno jutros i isla sam ginekologu na ultrazvuku je isto pokazalo trudnocu 4 nedelja,iskreno da vam kazem 2 godine smo pokusavali i nista od trudnoce,koristila sam fenisam A kapi al jako kratko,pila sam cajeve ali nista odredjeno neki mix rucno branih biljaka ali iskreno plodni dani su jako bitni ja sam zatrudnila drugi dana mojih plodnih dana po danasnjoj racunici i doktorica mi je potvrdila,i jos nesto boravila sam na velikoj nadmorskoj visini tj planinama mozda je i to doprinjelo,uglavnom nemojte odustajati,ali opet sve je ja mislim u Bozijim rukama! Zelim svima srecu i i zenama koje iscekuju trudnocu da je sto skorije docekaju,ali iskreno vec nije lako glava me boli i zeludac mi ne podnosi ove mirise koje na sve strane osjecami svi smetaju...ali bice dobro i mucnine su gadne,bitno je jesti sve sem tjestenine sto manje i slatkisa danas mi je doktorica rekla,piti folnu i kretati se vise u ovim sedmicama trudnoce! Sretno svima jos jednom!

Cestitam ti i zelim ti laku i lepu trudocu,uzivaj
AgaLej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ti i zelim ti laku i lepu trudocu,uzivaj

hvala punooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AgaLej, bas mi je drago zbog tebe, cestitam ti od srca i zelim ti laku trudnocu. Uzivaj koliko god mozes! :)

AgaLej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AgaLej cestitam mirnu i laku trudnocu ti zelim. :)

AgaLej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AgaLej,čestitam ti i želim ti dosadnu trudnoću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh ovako moje dame test je pokazao pozitivno jutros i isla sam ginekologu na ultrazvuku je isto pokazalo trudnocu 4 nedelja,iskreno da vam kazem 2 godine smo pokusavali i nista od trudnoce,koristila sam fenisam A kapi al jako kratko,pila sam cajeve ali nista odredjeno neki mix rucno branih biljaka ali iskreno plodni dani su jako bitni ja sam zatrudnila drugi dana mojih plodnih dana po danasnjoj racunici i doktorica mi je potvrdila,i jos nesto boravila sam na velikoj nadmorskoj visini tj planinama mozda je i to doprinjelo,uglavnom nemojte odustajati,ali opet sve je ja mislim u Bozijim rukama! Zelim svima srecu i i zenama koje iscekuju trudnocu da je sto skorije docekaju,ali iskreno vec nije lako glava me boli i zeludac mi ne podnosi ove mirise koje na sve strane osjecami svi smetaju...ali bice dobro i mucnine su gadne,bitno je jesti sve sem tjestenine sto manje i slatkisa danas mi je doktorica rekla,piti folnu i kretati se vise u ovim sedmicama trudnoce! Sretno svima jos jednom!

Cestitam :))

Kretanje i setnja su vazni tokom cele trudnoce, (naravno osim kod rizicnih, koje moraju da miruju)

Evo i ja u devetom pa se teram da idem svaki dan u setnju, jer je vrlo korisna :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AgaLej, cestitam i zelim ti da uzivas u trudnoci.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

AgaLej, cestitam i zelim ti da uzivas u trudnoci.. :wub:

neka je sa srecom.... meni je dr pogledala i nasla mi nesto na desnom jajniku i pogorsalo mi se krvarenje mnogo gubim krv....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo prije, sam uradila test. Pokazao mi je dvije crtice, s tim, da je "T" malo svijetlija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.