Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

kazite mi molim vas imam jake bolove kao prvi dan ciklusa kada mi je, danas je drugi dan da malko krvarim, ali nije krv nego roskaste boje.. imam bolove u ledjima i ucestalo mokrenje.. poslednji ciklus mi je bio 29. 08 i trajao samo 4 dana.. normalan ciklus mi je od 6 do 8 dana.. da li su to simptomi trudnoce? molim vas kazite mi.. pokusavamo vec godinu i 8 meseci... hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suzana, da li si radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam jer mislim da je rano za to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>nisam, jer mislim da je rano.. neznam ni sama vise...sad je lezanje samo a kada ustanem malo mi krene sukrvica... da li je to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće je da je implantacijsko krvarenje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene bole leđa, grudi, imam često mučnine, ali nisu uvijek ujutru, često uriniram. Prvi dan poslednje menstruacije je bio 17-ti. avgust. DA LI TO NEŠTO ZNAČI? :D

PS:

Često čitam vaše komentare, baš je lijepo vidjeti kako jedna drugu ohrabrujete, tješite, dajete savjete... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće je da je implantacijsko krvarenje. :)

stvarno? da li ce i mene Gospod da obraduje??? To bi nam dalo jos vise snage za dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene bole leđa, grudi, imam često mučnine, ali nisu uvijek ujutru, često uriniram. Prvi dan poslednje menstruacije je bio 17-ti. avgust. DA LI TO NEŠTO ZNAČI? :D

PS:

Često čitam vaše komentare, baš je lijepo vidjeti kako jedna drugu ohrabrujete, tješite, dajete savjete... :)

Uh, pa nije ovde bilo bas fino poslednjih par dana ;) Sto ne uradis test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno? da li ce i mene Gospod da obraduje??? To bi nam dalo jos vise snage za dalje...

svakoj od nas je najveca zelja u zivotu da postanemo majke da se ostvarimo u toj ulozi... Drzimo palceve jedne drugima.. ja sam imala trudnocu u aprilu ali je bila van matericna doslo mi je u tom trenutku da se ubijem... Ali ipak idemo dalje i dalje pokusavamo i uvek se nadamo... i sada se nadam da je to to... drage moje idemo.... sa verom i nadom cemo uspeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svakoj od nas je najveca zelja u zivotu da postanemo majke da se ostvarimo u toj ulozi... Drzimo palceve jedne drugima.. ja sam imala trudnocu u aprilu ali je bila van matericna doslo mi je u tom trenutku da se ubijem... Ali ipak idemo dalje i dalje pokusavamo i uvek se nadamo... i sada se nadam da je to to... drage moje idemo.... sa verom i nadom cemo uspeti...

Ja ti drzim palceve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti drzim palceve :rolleyes:

hvala... i ja drzim svima koje to jako zele i uspecemo... nadam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, pa nije ovde bilo bas fino poslednjih par dana ;) Sto ne uradis test?

Nisam, čekam još koji dan. Ja se nadam da će biti pozitivan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svakoj od nas je najveca zelja u zivotu da postanemo majke da se ostvarimo u toj ulozi... Drzimo palceve jedne drugima.. ja sam imala trudnocu u aprilu ali je bila van matericna doslo mi je u tom trenutku da se ubijem... Ali ipak idemo dalje i dalje pokusavamo i uvek se nadamo... i sada se nadam da je to to... drage moje idemo.... sa verom i nadom cemo uspeti...

I ja ti držim palčeve. :) Srećno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle nove clanice,pridruzite nam se na plusicima da delimo muku,lakse je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle nove clanice,pridruzite nam se na plusicima da delimo muku,lakse je :)

Hvala. Nadamo se da nećeš još dugo biti čekalica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle nove clanice,pridruzite nam se na plusicima da delimo muku,lakse je :)

NADAM SE DA CE SVE DA BUDE U REDU I DA CEMO SVE DO JEDNE DA NAM SE OSTVARI NAS NAJVECI ZIVOTNI SAN!!! DACE GOSPOD I MI DA DOZIVIMO TU SRECU!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas bila kod ginekologa,i sve je u redu :) kaze da na ultrazvuku pre cetvrte nedelje nemoze da se vidi ali ona je ipak videla nesto malo samo me plasi sto je rekla ili je beba ili je bio nedaj Boze spontani :( u ponedeljak vadim betu pa cemo videti...jako sam i nestrpljiva a pogotovo uplasena :unsure: potajno se nadam da je bebac :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas bila kod ginekologa,i sve je u redu :) kaze da na ultrazvuku pre cetvrte nedelje nemoze da se vidi ali ona je ipak videla nesto malo samo me plasi sto je rekla ili je beba ili je bio nedaj Boze spontani :( u ponedeljak vadim betu pa cemo videti...jako sam i nestrpljiva a pogotovo uplasena :unsure: potajno se nadam da je bebac :wub:

Izvini, nisam u toku, jel ti kasni? Jesi li imala pozitivan test? Izvini, mozda si i pisala ali ne mogu da se setim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

Izvini, nisam u toku, jel ti kasni? Jesi li imala pozitivan test? Izvini, mozda si i pisala ali ne mogu da se setim.

daj Boze da i maci meni i svima bude beta hcg pozitivna.. sa srecom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekoliko puta mi se pojavio braon iscedak,a meca je bila bas oskudna,to mi se prvi put desilo sada.Nisam radila test,bila sam kod ginica juce i rekla mi je da radim betu u ponedeljak i da pijem folnak jednu dnevno.Brine me to sto je kao rano da se vidi na ultrazvuku a opet je videla nesto malo i rekla je da je mozda bebac a mozda je bio spontani sa tim krvarenjem. Uplasila sam se :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekoliko puta mi se pojavio braon iscedak,a meca je bila bas oskudna,to mi se prvi put desilo sada.Nisam radila test,bila sam kod ginica juce i rekla mi je da radim betu u ponedeljak i da pijem folnak jednu dnevno.Brine me to sto je kao rano da se vidi na ultrazvuku a opet je videla nesto malo i rekla je da je mozda bebac a mozda je bio spontani sa tim krvarenjem. Uplasila sam se :(

beta ce sve potvrditi,drzim fige ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta ce sve potvrditi,drzim fige ;)

I ja i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

I ja i ja :)

nadam se da ce joj sve biti dobro... drzim fige.... ja sam od jutros dobila odliv. a imala sam od 29.08 do 02.09..... i ja ostajem da cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

<p>

nadam se da ce joj sve biti dobro... drzim fige.... ja sam od jutros dobila odliv. a imala sam od 29.08 do 02.09..... i ja ostajem da cekam...

sta da pijem da bi postojala veca sansa da ostanem trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

sta da pijem da bi postojala veca sansa da ostanem trudna?

Ja preporucujem tebi i tm jednom dnevno folnak i cink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.