Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Samo da javim da sam jutros radila test(po muzevom nagovoru ),i pokazao je dvije crtice,sto znaci da sam trudna..... :))))

Majo, neka je sa srećom!!! Dobro došla u prvi trimestar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam svima,zelim vam dosadnu i mirnu trudnocu.

@Lela88 to za pol i mucninu su babske price...ja imam devojcicu a nisam mogla da jedem prva 3 meseca koliko mi je muka bilo

Jekalina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je zbog svih novih POZITIVNIH forumasica! :) Nadam se da cu vam se uskoro pridruziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam vam devojke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima....Ja zasad imam mucnine,zbog kojih ne mogu nista da jedem....Malo me bole grudi i ledja,ostalo je sve ok.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beta raste li raste. Danas 33dc beta 4197.

Meni samo jako mnogo smeta ova vrucina. Manta mi se, bole grudi... strah me ostalih simptoma jer sam mrsavica i ne znam kako cu da podnesem sve to...

Zenice cestitam vam od srca, pa da se druzimo u prvom trimestru! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je pola sata muka,pa se 10 min. osecam bas lepo i tako u krug,grudi me bole nenormalno.Jedva cekam petak i UZ.

Neuhvatljiva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao taj petak... i ja idem u petak na uz, nikako da docekam! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beta raste li raste. Danas 33dc beta 4197.

Meni samo jako mnogo smeta ova vrucina. Manta mi se, bole grudi... strah me ostalih simptoma jer sam mrsavica i ne znam kako cu da podnesem sve to...

Zenice cestitam vam od srca, pa da se druzimo u prvom trimestru! :*

eto vidis,nema brige,samo uzivaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao taj petak... i ja idem u petak na uz, nikako da docekam! :wub:

Pridružujem se onima koji idu na UZ u petak :wub: Čestitam svim novim trudnicama!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridružujem se onima koji idu na UZ u petak :wub: Čestitam svim novim trudnicama!! :)

ajde ellie,pa da dodjes tamo u prvi,malo je pustos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

samo da vam javim da sam juce uradila test i pojavila se samo jedna crtica... Uf sto je bila ruzna, najruznija crtica koju sam ikada videla. :( Bas sam bila iznenadjena (negativno) s' obzirom da imam simptome, ali izgleda da nisu trudnicki. :(

U svakom slucaju ostaje mi da vidim da li cu dobiti za koji dan pa ako vestica dodje, sledeci mesec se nadamo ponovo, a ako zakasni uradicu jos jedan test pa cemo videti sta ce tada pokazati. Ne znam ni sama da li verujem u to da je pogresio, ali se jos uvek pomalo nadam, no potrudicu se da se opustim i pustim da sve ide svojim tokom.

ankicav voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila na UZ,sve nesto na brzinu,zakazao mi u toku radnog vremena.Kaze sve napreduje super,dodji za mesec dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Maso , pa ti si opet trudna? :wub: Bas mi je drago :) Koliko nedelja vec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Maso , pa ti si opet trudna? :wub: Bas mi je drago :) Koliko nedelja vec?

6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BabyLove

Drage moje,

samo da vam javim da sam juce uradila test i pojavila se samo jedna crtica... Uf sto je bila ruzna, najruznija crtica koju sam ikada videla. Bas sam bila iznenadjena (negativno) s' obzirom da imam simptome, ali izgleda da nisu trudnicki.

U svakom slucaju ostaje mi da vidim da li cu dobiti za koji dan pa ako vestica dodje, sledeci mesec se nadamo ponovo, a ako zakasni uradicu jos jedan test pa cemo videti sta ce tada pokazati. Ne znam ni sama da li verujem u to da je pogresio, ali se jos uvek pomalo nadam, no potrudicu se da se opustim i pustim da sve ide svojim tokom.

Koliko dana pre menstruacije si radila test,ja sam dobila zadnju 30.07 i jutrs radila test,ali nisam s prvim jutarnjim urinom,i isto mi ngativan a imam skoro sve simtome za trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BabyLove

Drage moje,

samo da vam javim da sam juce uradila test i pojavila se samo jedna crtica... Uf sto je bila ruzna, najruznija crtica koju sam ikada videla. Bas sam bila iznenadjena (negativno) s' obzirom da imam simptome, ali izgleda da nisu trudnicki.

U svakom slucaju ostaje mi da vidim da li cu dobiti za koji dan pa ako vestica dodje, sledeci mesec se nadamo ponovo, a ako zakasni uradicu jos jedan test pa cemo videti sta ce tada pokazati. Ne znam ni sama da li verujem u to da je pogresio, ali se jos uvek pomalo nadam, no potrudicu se da se opustim i pustim da sve ide svojim tokom.

Koliko dana pre menstruacije si radila test,ja sam dobila zadnju 30.07 i jutrs radila test,ali nisam s prvim jutarnjim urinom,i isto mi ngativan a imam skoro sve simtome za trudnocu.

Radila sam 2 dana pre ocekivane menstruacije, sutra bih trebala da dobijem. Po uputstvu na testu (Babyrapid) trebalo bi da pokaze pozitivan rezultata vec 7 dana nakon zaceca, a kod mene, a i kod tebe bi trebao da je prosao taj period ako je do zaceca doslo, mada vidim, citajuci iskustva drugih zena, da je moguce da i u tom periodu pogresi. Kako kazu najbolje je sacekati da menstruacija zakasni barem par dana ali ja sam jako nestrpljiva da bih toliko cekala. :-) U svakom slucaju zelim ti srecu i nadam se da su nasi testovi ovoga puta bili losi. ;-)
ankicav voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam radila isti test trakicu,i ja se nadam da nam je pogresio,ja trebam u nedelju da dobijem.Aako smo obe trudne u isto vreme cemo se i poroditi.a jesi imala koji simtom trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam 2 dana pre ocekivane menstruacije, sutra bih trebala da dobijem. Po uputstvu na testu (Babyrapid) trebalo bi da pokaze pozitivan rezultata vec 7 dana nakon zaceca, a kod mene, a i kod tebe bi trebao da je prosao taj period ako je do zaceca doslo, mada vidim, citajuci iskustva drugih zena, da je moguce da i u tom periodu pogresi. Kako kazu najbolje je sacekati da menstruacija zakasni barem par dana ali ja sam jako nestrpljiva da bih toliko cekala. :-) U svakom slucaju zelim ti srecu i nadam se da su nasi testovi ovoga puta bili losi. ;-)

Ovo ništa ne mora da znači, meni je ovaj test bio pozitivan tek kada mi je kasnilo 14 dana, pre toga je bio negativan, a evo iz te trudnoće imam ćerkicu od 4 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako bih se obradovala da je i u mom slucaju ispalo ovako kako ste napisale ali vestica je sinoc stigla. :( Imala sam simptome koji su, izgleda, bili menstrualni, ali su se pojavili nesto ranije pa sam ih povezala sa trudnocom i pogresila.

ankicav, tebi svakako zelim da se obradujes i da nam javis pa da se radujemo zajedno zbog tebe, a ja cu na dve crtice sacekati do nekog narednog perioda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas mi je zao zbog tebe,a citala sam imale smo i iste simtome,samo sam ja imala i bol u ledjima i grceve u stomaku,vrtoglavicu i mucninu ,videcemo za mene sutra,nadam se da nece doci ali i ako dodje guramo dalje.javim u svakom slucaju.pozz

BabyLove voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ono po cemu sam ja poznala da nesto nije uobicajeno je kad se pojavilo samo par tamnih flekica na dan kad je trebalo da dobijem. uradila sam test koji mi je sumnje i potvrdio, a otisla sam i do ginekologa da mi to potvrdi.

nikakvih mucnina, nesvestica niti bilo cega drugog nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila ♥ kao sto nisu sve trudnice iste tako ni trudnoce nisu iste a i simtomi,sve to zavisi od osobe do osobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,nova sam na forumu,nadam se da sam pogodila temu.Menstruaciju sam imala 20.07. a braonkasto krvarenje mi se pojavilo 07.08. i trajalo je jako kratko.Sutradan ujutru mi se pojavio rozikasti iscedak pa sam po podne otisla kod ginekologa na pregled i sve je bilo u redu.Danas mi je 36 dc a vec skoro nedelju dana imam simptome kao da cu dobiti ali nista boli me stomak,bolne grudi ali od menstruacije ni traga.Da li se nekoj od vas ovo vec desavalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,nova sam na forumu,nadam se da sam pogodila temu.Menstruaciju sam imala 20.07. a braonkasto krvarenje mi se pojavilo 07.08. i trajalo je jako kratko.Sutradan ujutru mi se pojavio rozikasti iscedak pa sam po podne otisla kod ginekologa na pregled i sve je bilo u redu.Danas mi je 36 dc a vec skoro nedelju dana imam simptome kao da cu dobiti ali nista boli me stomak,bolne grudi ali od menstruacije ni traga.Da li se nekoj od vas ovo vec desavalo?

Dobrodosla :)

Jesi li radila test,na koliko dana dobijas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.