Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

cureee...jutro... dabas ujutro napravila test, jedva vidljiva druga crta! to je to ili da se ne radujem? malo me strah da se previse nadam pa da nebi bilo to to... ocu napravit jos jedan test za par dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cureee...jutro... dabas ujutro napravila test, jedva vidljiva druga crta! to je to ili da se ne radujem? malo me strah da se previse nadam pa da nebi bilo to to... ocu napravit jos jedan test za par dana

Cestitam ti i zelim ti laku trudnocu,ako si skepticna,sto je crtica bleda,izvadi krv i videces da li beta raste kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cureee...jutro... dabas ujutro napravila test, jedva vidljiva druga crta! to je to ili da se ne radujem? malo me strah da se previse nadam pa da nebi bilo to to... ocu napravit jos jedan test za par dana

meni su prva dva testa bila negativna, posle 2 dana jedva vidljiva crtica, a posle 3 bogami lepa roze boja....koliko ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ei cao, evo kasni mi 7-8 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cureee...jutro... dabas ujutro napravila test, jedva vidljiva druga crta! to je to ili da se ne radujem? malo me strah da se previse nadam pa da nebi bilo to to... ocu napravit jos jedan test za par dana

Ma to je sigurno!E sad,sto ne odes na uz da ti potvrde trudnocu?Trebalo bi da se vidi sa 7-8 dana kasnjenja.Ja sam se odmah posle testa sjurila kod ginekologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ciao cure. danas mi je rodjendan al sam jako tuzna.

u subotu bila na pru, i pila puno sokica, dosla doma u 4 a u 9 isla raditi test, i? nista? prije 2 dana kad sam vam se javila bila je jedva vidljiva crta a jucer nista.

danas idem kod doktora vaditi betu, jer neznam vise kako se ponasati, to mi je sve novo...

sta vi mislte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ciao cure. danas mi je rodjendan al sam jako tuzna.

u subotu bila na pru, i pila puno sokica, dosla doma u 4 a u 9 isla raditi test, i? nista? prije 2 dana kad sam vam se javila bila je jedva vidljiva crta a jucer nista.

danas idem kod doktora vaditi betu, jer neznam vise kako se ponasati, to mi je sve novo...

sta vi mislte?

Srecan ti rodjendan! :)

Nemoj se odmah obeshrabrivati, test moze i da pogrijesi. Najbolje ti je da odes do dr, samo probaj da se opustis i mislis pozitivno.

Drzim fige da sve bude u redu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ciao cure. danas mi je rodjendan al sam jako tuzna.

u subotu bila na pru, i pila puno sokica, dosla doma u 4 a u 9 isla raditi test, i? nista? prije 2 dana kad sam vam se javila bila je jedva vidljiva crta a jucer nista.

danas idem kod doktora vaditi betu, jer neznam vise kako se ponasati, to mi je sve novo...

sta vi mislte?

Beta ce ti pokazati sta se desava. Kucni testovi znaju ponekad da budu nepouzdani.

Srecno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro cure, jucer isla ja kod doktora da mi da uputnicu ili nesto da idem vaditi betu, u jutro idem ja u lab i taman jedna moja teta radi tamo, kada ona meni kaze da moram samo dati urin za test, zbunjeno gledam, i pitam se, al ja sam trebala vaditi krv da vidim dal sam trudna ili ne a ne neki test, uglavnom, napravila ja test, nakon 2 sata javi mi teta da je negativan,...pala u bed.. nije znala da mi kasni 10 dana.. kad je saznala rekla da pocekam jos 4 -5 dana pa da dodjem opet, u cetvrtak idem kod ginica pa da vidimo situaciju.-.. al vjerojatno ce bit :unsure: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro cure, jucer isla ja kod doktora da mi da uputnicu ili nesto da idem vaditi betu, u jutro idem ja u lab i taman jedna moja teta radi tamo, kada ona meni kaze da moram samo dati urin za test, zbunjeno gledam, i pitam se, al ja sam trebala vaditi krv da vidim dal sam trudna ili ne a ne neki test, uglavnom, napravila ja test, nakon 2 sata javi mi teta da je negativan,...pala u bed.. nije znala da mi kasni 10 dana.. kad je saznala rekla da pocekam jos 4 -5 dana pa da dodjem opet, u cetvrtak idem kod ginica pa da vidimo situaciju.-.. al vjerojatno ce bit :unsure: -

Ne razumem, jel si radila betu na kraju (vadjenje krvi) ili obican test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem, jel si radila betu na kraju (vadjenje krvi) ili obican test?

Ni ja ne razumem :huh: Zasto bi ti u laboratoriji rekli da das urin da ti oni rade test? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta može da se radi i iz urina (proces analize ko za krv, ne rade oni to na testu ;)), znam kad sam ja išla bilo je "A koje 'oćeš?"... Ja bila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo mene opet!!!!! :)

Nisam vam se javljala par meseci,jer se nista znacajno nije desavalo...Sem sto mi se pomerio moj ciklus od 25 dana...pocela sam imati na 18,19 i 30...a javljam vam se jer zadnji put sam dobila 29.05. trebala sam dobiti izmedju 23.06. i 28.06. a evo jos uvek nista,kasni...imala sam bol u grudima koji je prestao,a svremena na vreme me zaboli stomak kado da svaki cas treba da dobijem,ali nije sto stalno,uglavnom mi se ta bol desava kad bi da idem u wc,ali ne mogu jer me muci zatvor...da li je moguce da sam ostala trudna,jer decko i ja nismo odustajali i nastavili smo da radimo na bebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam na 28,29 i 30 dana...bila je greska u kucanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam na 28,29 i 30 dana...bila je greska u kucanju :)

I mene kada sam ostala trudna je boleo stomak,kao da cu svaki cas dobiti i kao peckali me jajnici,nekako vruce.Ne znam da li me razumes?Ako niste odustajali,mi smo radili na bebi bukvalno svaki dan.moguce da si zatrudnila,ali sacekaj joj koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razumem jer bas imam takav neki osecaj u stomaku,ali stomak mi je mekan nije tvrd ko kad treba da dobijem,samo mi je naduvan zbog zatvora...sacekacu jos koji dan da ne preuranim sa testiranjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razumem jer bas imam takav neki osecaj u stomaku,ali stomak mi je mekan nije tvrd ko kad treba da dobijem,samo mi je naduvan zbog zatvora...sacekacu jos koji dan da ne preuranim sa testiranjem :)

Za test ti nije rano ni najmanje, vec ti kasni par dana, test bi bio tacan, ali ako zelis sacekaj jos da budes sigurna.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre sam zurila sa testovima i na kraju nista,pa bi opet da sacekam jos koji dan nece skoditi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre sam zurila sa testovima i na kraju nista,pa bi opet da sacekam jos koji dan nece skoditi :)

Slazem se, nije lose pricekati dok menstruacija ne izostane nekih 7-8 dana, test bi tada trebao sigurno pokazati trudnocu ako je ima. Ja sam prvi test uradila 12 dana nakon odnosa na koji sam sumnjala :P , pise na testu da pokazuje trudnocu staru vec 7 dana i test je bio negativan. Kad mi je menstruacija kasnila 7 dana, uradim ponovo i crta se pokaze iste sekunde, debela kao i ona kontrolna :lol: Tako da, ako imas zivaca sacekaj jos malo i drzim fige da budu lepe vesti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam opustena po prvi put u nekoliko meseci tako da mogu izdrzati :) necu nigde zakasniti ako malko sacekam ;)

hvalaaaaaaaaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo bi da je test pouzdan i nakon jednog dana kasnjenja menstruacije...ja se bar nadam jer nakon 2 dana kako mi kasni pokayao je crvenu i royikastu i ja vec racunam da je to to... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo bi da je test pouzdan i nakon jednog dana kasnjenja menstruacije...ja se bar nadam jer nakon 2 dana kako mi kasni pokayao je crvenu i royikastu i ja vec racunam da je to to... :lol:

Trebalo bi, ali eto na mom primeru vidis da nije uvek :P No bilo kako bilo, bitno je da on pokaze pa ako je pre jos bolje. Cestitam i uzivaj u trudnoci koliko god budes mogla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo bi da je test pouzdan i nakon jednog dana kasnjenja menstruacije...ja se bar nadam jer nakon 2 dana kako mi kasni pokayao je crvenu i royikastu i ja vec racunam da je to to... :lol:

Meni je pokazao 2 dana pre ocekivane menstruacije :)

Vecini pokaze, ali desi se i da nekom ne pokaze..

Ma to je to sigurno, srecno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test malo pre i nista....Bas sam se rastuzilaaaaaaaaaa...vristi mi se.;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test malo pre i nista....Bas sam se rastuzilaaaaaaaaaa...vristi mi se.;(

Žao mi je, ali si malko požurila, i zato nema mesta tugovanju, nego u dalje iksiće ;)

Pa za dve nedelje - dve crtice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.