Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Supeeer :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Divnoooo cestitam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

cestitam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Čestitke od srca :lol::P:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke od srca :lol::P:rolleyes:

Cestitam, neka ti je sa srećom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITKEEEEEE!!!!Hajde u prvi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima od srca.Sutra ponovo radim betu, simptome imam jos manje, gotovo nista, bas se sekiram, malo sam pospana i to je sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce beta bila 5404.Sledece nedelje UZ.Simptomi UMOR i nista vise izrazajno.Ljubim VAs sve i zelim kome nije da uskoro bude visoka beta! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce beta bila 5404.Sledece nedelje UZ.Simptomi UMOR i nista vise izrazajno.Ljubim VAs sve i zelim kome nije da uskoro bude visoka beta! ;)

Nemoj da se sekiras zbog simptoma, ja sam posumnjala samo zbog neurednije stolice iako to nije karakteristicno za ranu trudnocu a kad je test pokazao pozitivan rezultat nikakve druge promene nisam osecala sigurno prvih 10 dana.

Samo glavu gore, osmeh na lice a mi cemo da navijamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima od srca.Sutra ponovo radim betu, simptome imam jos manje, gotovo nista, bas se sekiram, malo sam pospana i to je sve...

Juce beta bila 5404.Sledece nedelje UZ.Simptomi UMOR i nista vise izrazajno.Ljubim VAs sve i zelim kome nije da uskoro bude visoka beta! ;)

nemoj da se sekiras simptoma ne mora da bude, bitno da je tebi beta waooo bas visoka!!! mozda bude vise bebica :D sad uzivaj i mazi stomacic!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce beta bila 5404.Sledece nedelje UZ.Simptomi UMOR i nista vise izrazajno.Ljubim VAs sve i zelim kome nije da uskoro bude visoka beta! ;)

Uzivaj i hvala na lepim zeljama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nova na forumu.Svim curama zelim da sto pre ugledaju plusice.

Danas mi je 20 ti dan ciklusa i od simptoma imam samo sekret,gorusicu i zatvor.A grudi me uopste ne bole.Vrlo malo.Da li da se uopste nadam trudnoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nova na forumu.Svim curama zelim da sto pre ugledaju plusice.

Danas mi je 20 ti dan ciklusa i od simptoma imam samo sekret,gorusicu i zatvor.A grudi me uopste ne bole.Vrlo malo.Da li da se uopste nadam trudnoci.

Dobrodosla!!!!!

20. dan ciklusa i ne mozes da imas nista od simptoma jer se 'smotuljak',ako se napravio,mozda nije jos ni zakacio i telo ga jos ne prepoznaje.Sto se tice osetljivih grudi to moze da bude a ne mora,a za to da li da se nadas ili ne,pa naravno,ako ste bili vredni,naravno da treba da se nadas.Jos jednom dobrodosla i izvoli da se kuckamo na plusicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nova na forumu.Svim curama zelim da sto pre ugledaju plusice.

Danas mi je 20 ti dan ciklusa i od simptoma imam samo sekret,gorusicu i zatvor.A grudi me uopste ne bole.Vrlo malo.Da li da se uopste nadam trudnoci.

Jedino ti mogu reci da sam ja negde u tom periodu imala zatvor koji mi je bio prilicno stran i tada sam zaista posumnjala da jesam trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino ti mogu reci da sam ja negde u tom periodu imala zatvor koji mi je bio prilicno stran i tada sam zaista posumnjala da jesam trudna.

Znam samo da sam posle ovulacije,tri dana za redom imala nesvesticu i zujanje u usima.I grudi su me bolele tjs pekle,a sada su prestale.

Ja sam inace imala 5 spontanih pobacaja dok nisam otklonila septum na materici.Sada kada je sve ok,evo godinu ipo dana ne ostajem trudna.Verovatno i psiha ima udela u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam samo da sam posle ovulacije,tri dana za redom imala nesvesticu i zujanje u usima.I grudi su me bolele tjs pekle,a sada su prestale.

Ja sam inace imala 5 spontanih pobacaja dok nisam otklonila septum na materici.Sada kada je sve ok,evo godinu ipo dana ne ostajem trudna.Verovatno i psiha ima udela u tome.

Tvoja jaka zelja sigurno ima udela. Ja se iskreno i od srca nadam da jesi, a sad jedino sto mozes je da cekas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..Ja sam nova ovde,i strasno se plasim trudnoce jer mislim da sam mlada da bih postala majka...ali to zelim vise od svega..Pre tri dana su pocele da me bolu grudi kako pred mecu,i pojavljuje mi se rozikasta tecnost na dnevnom ulosku...Zadnja m je bila 28.04,da li je moguce da sam trudna..?.U avgustu prosle godine sam bila na prvom pregledu kod ginekologa,ali samo ultrazvucno,ne usudjujem se da odem na pravi pregled jer me je strah.Sta da radim??..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..Ja sam nova ovde,i strasno se plasim trudnoce jer mislim da sam mlada da bih postala majka...ali to zelim vise od svega..Pre tri dana su pocele da me bolu grudi kako pred mecu,i pojavljuje mi se rozikasta tecnost na dnevnom ulosku...Zadnja m je bila 28.04,da li je moguce da sam trudna..?.U avgustu prosle godine sam bila na prvom pregledu kod ginekologa,ali samo ultrazvucno,ne usudjujem se da odem na pravi pregled jer me je strah.Sta da radim??..
Polako,aj'd sad ispocetka.Radis li ti na bebici,mislim jesi li bila vredna,hoces li da budes trudna ili ne,jos uvek nisi nikad bila na ginekoloskom pregledu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..Ja sam nova ovde,i strasno se plasim trudnoce jer mislim da sam mlada da bih postala majka...ali to zelim vise od svega..Pre tri dana su pocele da me bolu grudi kako pred mecu,i pojavljuje mi se rozikasta tecnost na dnevnom ulosku...Zadnja m je bila 28.04,da li je moguce da sam trudna..?.U avgustu prosle godine sam bila na prvom pregledu kod ginekologa,ali samo ultrazvucno,ne usudjujem se da odem na pravi pregled jer me je strah.Sta da radim??..

Znači, trebalo bi da dobiješ 28.05 jel'? Ima šanse da jesi, pogotovo mi je sumnjiva rozikasta tečnost, to može da bude implantacijsko krvarenje, (plod se usadjuje u matericu) a da uradiš test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natooo, kad kažeš mlada - jel to ispod 18 godina ili...? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla da joj je u nick-u 91 godiste,mozda gresim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natooo, kad kažeš mlada - jel to ispod 18 godina ili...? :unsure:

Pa pise Nata91, meni se cini da ima 21 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla da joj je u nick-u 91 godiste,mozda gresim :unsure:

Pa pise Nata91, meni se cini da ima 21 ;)

Jes, verovatno... :)

Ma važno je da želi bebu :) Ja da sam znala kako je lepo, prvo bi bejbi pa faks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam 21 godinu,nikad nisam isla na pravi pregled kod cika gine..Imam uzasan strah od toga...Imam verenika,u vezi smo godinu ipo dana,odnedavno smo poceli bez zastite da vodimo ljubav al nikad nisam skroz opustena..Zelim bebicu ali se plasim sta to sve donosi.. Da li me sad razumete?.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.