Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

imala sam rizicne odnose 13.05 i 17.05, posle toga sam dobila mens 30.05 a pre toga sam imala 01.05. sada posle skoro mesec dana su mi otecene i bolne grudi, imam male grceve u stomaku, cesto idem da mokrim i cesto imam stolicu, da li je moguce da sam u drugom stanju iako sam imala mens

Pretpostavljam da si mislila na .03 mesec. Ako ti je mens. bila obilna kao i obicno, moguce da nisi trudna. Ako je bila vrlo slaba-postoji mogucnost, mada obzirom da je danas 17., moguce da ti je sada ovulacija, pa imas takav osecaj. Najbolje je da kupis test u apoteci i proveris. Ili da odes do laboratorije i uradis beta HCG.

Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Days Past Ovulation Typical hCG Level

Less than 5 DPO 1-2 mIU

5 DPO 2-5 mIU

6 DPO 4-10 mIU

7 DPO 8-20 mIU

8 DPO 10-25 mIU

9 DPO 15-30 mIU

10 DPO 20-50 mIU

12 DPO 40-100 mIU

16 DPO 200-400 mIU

20 DPO 220-800 mIU

Ima li nade za mene?

Elem, ranije kad sam vadila hcg iz krvi, uvek mi je bio 0,1. Juče 1,0! Da li je moguće da sam trudna? Poslednja veštica mi je bila 30. marta 2012. Šta mislite da se nadam? Ima li šanse? :unsure:

Da napomenem, nemam ciste,rak i tako to. Bila na vaginalnom UZ pre 2-3 nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pretpostavljam da si mislila na .03 mesec. Ako ti je mens. bila obilna kao i obicno, moguce da nisi trudna. Ako je bila vrlo slaba-postoji mogucnost, mada obzirom da je danas 17., moguce da ti je sada ovulacija, pa imas takav osecaj. Najbolje je da kupis test u apoteci i proveris. Ili da odes do laboratorije i uradis beta HCG.

Srecno!

da mislila sam na 3 mesec. hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!

Citam ovaj forum jer mi treba pomoc... Menstruacija mi kasni vec 9 dana,radila sam test i negativan je a suprug i ja radimo na tome da dobijemo bebu...Tek smo poceli ali sam nestrpljiva i zabrinuta jer mi je test negativan... Pomagajte sa savetima...

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!

Citam ovaj forum jer mi treba pomoc... Menstruacija mi kasni vec 9 dana,radila sam test i negativan je a suprug i ja radimo na tome da dobijemo bebu...Tek smo poceli ali sam nestrpljiva i zabrinuta jer mi je test negativan... Pomagajte sa savetima...

Hvala

Odeš ujutro u laboratoriju i uradiš betu iz krvi. Rezultat dobiješ odmah taj dan, i pokazaće ako si trudna i u kojoj nedelji si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odeš ujutro u laboratoriju i uradiš betu iz krvi. Rezultat dobiješ odmah taj dan, i pokazaće ako si trudna i u kojoj nedelji si :)

Hvala puno.

Zakazala sam pregled kod ginekologa u petak....Bas sam zbunjena,samo su mi grudi osetljive i to zadnjih 5 dana,a ne kao kad treba da dobijem ,tad budu osetljive 10 dana pre pocetka... osim izostanka menstruacije i bolnih grudi nemam drugih simptoma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRage moje, temperatura mi je danima blago povisena i grudi su napete, imam i gorusice, to je sve od simptoma, sutra bi trebalo da dobijem, imam povremeno i mestrualne bolove, ne jake, sta mislite kakve su mi sanse da sam trudna, muz i ja smo bili aktivni u najplodnijim danima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRage moje, temperatura mi je danima blago povisena i grudi su napete, imam i gorusice, to je sve od simptoma, sutra bi trebalo da dobijem, imam povremeno i mestrualne bolove, ne jake, sta mislite kakve su mi sanse da sam trudna, muz i ja smo bili aktivni u najplodnijim danima...

Uvek ima sanse,a pogotovo ako se bili vredni u plodnim danima.Kad treba da ne dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek ima sanse,a pogotovo ako se bili vredni u plodnim danima.Kad treba da ne dobijes?

Sutra, a to je kao vecnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra, a to je kao vecnost...

Znam sve te razumem,radis li test onda ujutru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam sve te razumem,radis li test onda ujutru?

Do sada sam se uvek opterecivala i radila i pre vremena a sad necu, izdrzacu i akom je jako tesko, resila sam ako ne dobijem, tek cu u ponedeljak raditi test, i to mozda bolje iz krvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sada sam se uvek opterecivala i radila i pre vremena a sad necu, izdrzacu i akom je jako tesko, resila sam ako ne dobijem, tek cu u ponedeljak raditi test, i to mozda bolje iz krvi.

Ako si se odlucila za test iz krvi mozes odmah danas, da ne cekas. Najbolje je znati na cemu si. Drzim pesnice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu je Luna za betu ti nije rano,nju mozes i danas

Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nisam dobila!!!A skoro niiikad mi ne kasni.Doduse povremeno me zaboli stomak, necu namerno raditi test ovog puta, cekacu, pa ako do ponedeljka ne dobijem, onda cu, navijajte za mene.Ne znam sta da mislim i ako mi nije prvi put, svaki put je prica za sebe...sad nemam neke narucite simtome kao pre, zato se i bojim a je corak, najizrazenija je gorusica, da li to hoce u najranijoj trudnoci, a takodje, pored zatvora koji je cesta pojava ovako rano, ja imam po dve, tri stolice dnevno.Da li je neka imala slicna iskustva?Blago povecanu temperaturu i pomalo osetljive grudi sam cini mi se pomenula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nisam dobila!!!A skoro niiikad mi ne kasni.Doduse povremeno me zaboli stomak, necu namerno raditi test ovog puta, cekacu, pa ako do ponedeljka ne dobijem, onda cu, navijajte za mene.Ne znam sta da mislim i ako mi nije prvi put, svaki put je prica za sebe...sad nemam neke narucite simtome kao pre, zato se i bojim a je corak, najizrazenija je gorusica, da li to hoce u najranijoj trudnoci, a takodje, pored zatvora koji je cesta pojava ovako rano, ja imam po dve, tri stolice dnevno.Da li je neka imala slicna iskustva?Blago povecanu temperaturu i pomalo osetljive grudi sam cini mi se pomenula

Boco danas je 14ti, sta se desava???? Gde su dve crtice????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boco danas je 14ti, sta se desava???? Gde su dve crtice????

Verovala ili ne, jos nisam radila test, sutra sigurno, danas sam kasno dosla s posla , pa silne obaveze u kuci, oko deteta i ovo vreme grozno...Inace, jos nisam dobila, vrti mi se u glavi od uzbudjenja, ali nemam neke narucite simptome, kao sto vec rekoh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovala ili ne, jos nisam radila test, sutra sigurno, danas sam kasno dosla s posla , pa silne obaveze u kuci, oko deteta i ovo vreme grozno...Inace, jos nisam dobila, vrti mi se u glavi od uzbudjenja, ali nemam neke narucite simptome, kao sto vec rekoh...

Uradi test ja ni prvi ni drugi put nisam imala ama bas nikakve simptome.Cak ni kasnije nije mi bilo muka,nisam povracala, nista. Jedino sto sam imala blage kao menstrualne bolove i to je sve. Uradi test i ja sam zadnji put odlagala a test je bio pozitivan na kraju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boco, test? Jesi uradila? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mesecima umisljala da imam simptome i nista... kad sam stvarno ostala trudna nista specijalno nisam osecala, samo mi je izostala. mislim da je i nemoguce realno bilo sta osecati tako rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na podrsci, MNOGO.Danas sam radila betu, ali popodne jer sam zaginula na poslu, a nisam mogla u toku radnog vremena da izadjem ,pa su mi rezultati sutra, NADAM SE NAJBOLJEM, mislite na mene.Bas me tesi to sto pisete da niste imale simptome, ja zaista jesam , svaki put i to bas rano, pre nego sto bih bila sigurna da sam trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na podrsci, MNOGO.Danas sam radila betu, ali popodne jer sam zaginula na poslu, a nisam mogla u toku radnog vremena da izadjem ,pa su mi rezultati sutra, NADAM SE NAJBOLJEM, mislite na mene.Bas me tesi to sto pisete da niste imale simptome, ja zaista jesam , svaki put i to bas rano, pre nego sto bih bila sigurna da sam trudna.

Jedva čekam da se javiš sa lepim vestima :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Cestitam bas lepe vesti,da sve prodje kako treba... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

juupi cestitam!! bice sve u redu!! uzivaj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesti lepe, nadam se da ce tako i ostati!

Beta hcg 2244, cetvrti dan kasnjenja, ponovicu u petak da vidimo kako se razvija>Uzbudjena sam i malo mi je frka...

Dosta ti je visoka Beta, možda su blizanci :rolleyes: čestitam :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.