Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

imam pitanje,trebala bih dobiti do 5.marta,ali juce mi se pojavio neki zuckasto-braon iscedak i idem cesto u wc,a ponekad mi se zavrti u glavi...imala sam mecu prosli mesec,ali sad me ovo cudi,naidje mi bol u stomaku,al brzo i prodje.sta mislite jel moguce da sam trudna? :unsure:

Mislim da je najbolje da sačekaš 05. i da ne dobiješ :)

Često simtomi budu isti i za mecu i za trudnoću, pa bolje sačekaj još malo sa testovima i analizama, naravno ako si planirala da radiš ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je najbolje da sačekaš 05. i da ne dobiješ :)

Često simtomi budu isti i za mecu i za trudnoću, pa bolje sačekaj još malo sa testovima i analizama, naravno ako si planirala da radiš ranije.

I ja se slazem sa Ivancicom.. ;) Jako je tesko uvideti razliku izmedju pms simptoma i simptoma trudnoce... Kazu da taj braon isedak moze biti znak usadjivanja "embriona" u matericu..ali,eto,ja to nisam imala npr... Najbolje je da sacekas makar jedan dan da ti kasni,pa da uradis test,ali ako si bas nestrpljiva uradi betu HCG iz krvi :) Srecno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja opet da se javim :)

posle krvarenja sam bila uradila test koji je bio negativan,ali sam se tad i razbolela bila pa sam cekala da ozdravim i zakazala sam pregled kod ginekologa idem u utorak :)

pre nekih 3 dana pricala sam sa svojom snajom koja mi je inace rekla da je tek kasno otkrija da je trudna i to na pregledu kod ginekologa jer je imala uredne menstruacije 5 meseci i da joj je test bio negativan

a juce sam bila kod svoje kume koja kad me je videla nije mogla de veruje jer izgledam ko ona kad je bila drugi mesec trudnoce :)

post-57094-1330635997_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je najbolje da sačekaš 05. i da ne dobiješ :)

Često simtomi budu isti i za mecu i za trudnoću, pa bolje sačekaj još malo sa testovima i analizama, naravno ako si planirala da radiš ranije.

hvala na pdgovorima,javicu sta god bude...joj jako sam nestrpljiva,cak sam sanjla nocas da mi je test ispao pozitivan! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo kasni nam i druga menstruacija :) posle par dana od predhodne imala sam krvarenje i evo opet kasni sto se meni ne desava :) u utorak imam zakazan pregled i nadamo se najlepsim vestima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na pdgovorima,javicu sta god bude...joj jako sam nestrpljiva,cak sam sanjla nocas da mi je test ispao pozitivan! :)

evo kasni nam i druga menstruacija :) posle par dana od predhodne imala sam krvarenje i evo opet kasni sto se meni ne desava :) u utorak imam zakazan pregled i nadamo se najlepsim vestima :D

Navijam za obe da nam javite lepe vestiii :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijam za obe da nam javite lepe vestiii :):rolleyes:

jaooooj dobila sam :(:angry: bas sam tuzna,ali necu odustati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooooj dobila sam sad.gif angry.gif bas sam tuzna,ali necu odustati!

:(

ali nemoj odustajati :) i neopterecuj se time,samo se opusti i sigurno ce se desiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas bzv,obe ste dobile :( nista,bacite se na posao,cekam vas u cekalicama,pa da slavimo iduci mesec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam evo sad dosla sa ginekoloskog pregleda gde me je doktorica ubedila da sam 12.02.(kasnilo mi 4 dana) imala redovnu menstruaciju a ne krvarenje i da mi sad ne kasni nego da tek treba da dobijem za 4 dana,al aj nek joj bude...uradila mi je papa test i dala mi uput za ultrazvuk koji je sledeci cetvrtak...toliko o lekaru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam evo sad dosla sa ginekoloskog pregleda gde me je doktorica ubedila da sam 12.02.(kasnilo mi 4 dana) imala redovnu menstruaciju a ne krvarenje i da mi sad ne kasni nego da tek treba da dobijem za 4 dana,al aj nek joj bude...uradila mi je papa test i dala mi uput za ultrazvuk koji je sledeci cetvrtak...toliko o lekaru

<_< Sačekaj UZ pa ćeš posle biti mirna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nervira me sto zena napravi retarda od mene,znam da tacno od prvog dana mens kad izracunam 25 dana dobijem tacno taj dan,ona me je ubedjivala da nije tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo!

Znate ja kako sam primetila da sam trudna, posle 5, 6 dan sam primetila ujutru braon iscedak slicno kada se dobije mens, ali nije tako malo je ligavo i odma na internetu sam nasla da je moguci simptom za bremenost zatim sam uradila test ali je bio negativan, valjda je trebalo da prodge jos neko vreme. Isto tako na internetu sam saznala da test se uradi posle nekoliko dana od dobivanje mens i tada pokazuje tacan rezultat sto je bilo tacno.

Tako da posle 10-15 dana opet sam uradila test i bio je pozitivan, nije bitno koje vreme u danu, uvece je bilo znam, i ginekolog samo je potvrdio da je 2 nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo!

Znate ja kako sam primetila da sam trudna, posle 5, 6 dan sam primetila ujutru braon iscedak slicno kada se dobije mens, ali nije tako malo je ligavo i odma na internetu sam nasla da je moguci simptom za bremenost zatim sam uradila test ali je bio negativan, valjda je trebalo da prodge jos neko vreme. Isto tako na internetu sam saznala da test se uradi posle nekoliko dana od dobivanje mens i tada pokazuje tacan rezultat sto je bilo tacno.

Tako da posle 10-15 dana opet sam uradila test i bio je pozitivan, nije bitno koje vreme u danu, uvece je bilo znam, i ginekolog samo je potvrdio da je 2 nedelja.

Bravo cuci! Neka je sa srecom!!!! :D

Testovi svakome pokazuju drugacije (mislim na dane od zaceca) tako da to nije merodavno uvek!

Cuvaj se i mazi stomacic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZ je bio uredan i ni traga bebi,doktorica je srecom rekla da nema nikakvih anomalija i da sam zdrava

:)

izvinjavam se sto javljam sa zakasnjenjem

mada posto smo mi i dalje nastavili da radimo na bebi,poceli su i neki novi simptomi,od sledece nedelje cu raditi test pa cu videti posto mi je kasnilo nekih 2 dana pa sam danas dobila neko krvarenje i diareju :angry::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru, pisacu opet kad odem na kontrolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cure,evo da vam se javim posle duzeg vremena.Napokon sam i ja trudna!!! :rolleyes: Danas sam uradila test nakon 2 dana kasnjenja i videla dve crtice!Jao ne mogu jos d poverujem,hiljdu stvari mi prolazi kroz glavu,pomalo sam i zabrinuta,ali i sigurnija,jer mi je ovo druga trudnoca...Zakljucila sam da se ipak treba malo i opustiti,a najbitnije je ne misliti na to,mada znam da je tesko ali moze se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cure,evo da vam se javim posle duzeg vremena.Napokon sam i ja trudna!!! :rolleyes: Danas sam uradila test nakon 2 dana kasnjenja i videla dve crtice!Jao ne mogu jos d poverujem,hiljdu stvari mi prolazi kroz glavu,pomalo sam i zabrinuta,ali i sigurnija,jer mi je ovo druga trudnoca...Zakljucila sam da se ipak treba malo i opustiti,a najbitnije je ne misliti na to,mada znam da je tesko ali moze se...

Cestitam naita !!!!

Naravno, pozitivne misli i uzivaj u trudnoci!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav :)

Ja sam nova u svemu ovome, vec neko vreme pokushavam da ostanem u drugom stanju ali mi bash neshto i ne ide, trebala sam da dobijem pre nedelju dana ali nisam, nemam nikakve simptome trudnoce, sem shto bih stalno neshto zdrala, i grudi su mi nekako chudne :) sutra bi trebalo da uradim test, i da vidim shtya se deshava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav :)

Ja sam nova u svemu ovome, vec neko vreme pokushavam da ostanem u drugom stanju ali mi bash neshto i ne ide, trebala sam da dobijem pre nedelju dana ali nisam, nemam nikakve simptome trudnoce, sem shto bih stalno neshto zdrala, i grudi su mi nekako chudne :) sutra bi trebalo da uradim test, i da vidim shtya se deshava :D

Sobzirom koliko ti kasni, mozes ti da uradis i test odmah!! Ja ti drzim fige!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav :)

Ja sam nova u svemu ovome, vec neko vreme pokushavam da ostanem u drugom stanju ali mi bash neshto i ne ide, trebala sam da dobijem pre nedelju dana ali nisam, nemam nikakve simptome trudnoce, sem shto bih stalno neshto zdrala, i grudi su mi nekako chudne :) sutra bi trebalo da uradim test, i da vidim shtya se deshava :D

Ja sam test uradila cetvrti dan kasnjenja, tacnije, noc, bilo je proslo 21h. Slobodno uradi test kad god i javi se. Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam rizicne odnose 13.05 i 17.05, posle toga sam dobila mens 30.05 a pre toga sam imala 01.05. sada posle skoro mesec dana su mi otecene i bolne grudi, imam male grceve u stomaku, cesto idem da mokrim i cesto imam stolicu, da li je moguce da sam u drugom stanju iako sam imala mens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.