Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Naravno da postoji sansa, ali nije iskljuceno da se tvoj mozak poigrava sa tobom. Ja sam imala jednu menstruaciju preko trudnoce tako da sve je moguce. A takodje pred dobijanje osecam mucninu.... Najbolje sacekaj da ti to krvarenje stane pa uradi test. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najveci fazon sto sam ja vecinu simtoma imala a nisam ni pomisljala na trudnocu nego sam cekala da dobijem,ali kad mi je izostalo pocela sam da sumnjam ;) cak sam pomisljala da je mozda trovanje hranom,ali jedem isto sto i moji :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najveci fazon sto sam ja vecinu simtoma imala a nisam ni pomisljala na trudnocu nego sam cekala da dobijem,ali kad mi je izostalo pocela sam da sumnjam ;) cak sam pomisljala da je mozda trovanje hranom,ali jedem isto sto i moji :rolleyes:

Mozda da ipak uradis test? Cisto da budes sigurna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volela bih da jesam trudna iako nisam imala uplanu sad bebu :) ali brinem zbog tog krvarenja i zato sumnjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treba mi pomoc i to sto pre!!!

Zadnju men sam imala 14og januara,vec 25og januara sam imala nezasticeni odnos,jako ubrzo sam imala zatvor koji sam prepisala nazebu i stalno sam mokrila.posle nekih 8 dana od imala sam rozikasto krvarenje u vidu par kapi koje sam opet zanemarila jer imam policisticne jajnike i ginekolozi na vmc-u su mi rekli da je to normalno i da cu tako celog zivota,naravno javljaju se bubuljice na licu koje nisam imala ni u pubertetu,grudi su me bolele kao nikad do sada,kao i ledja,ali jedino me stomak nije boleo sam kad sedim u nezgodnom polozaju...trebala sam dobiti 8og februara(vec par meseci mi je tacna u dan) ali nisam,3 dan je pocela i mucnina da se javlja prvo na slatko,sutradan vec na kafu i ostalu hranu..ujutru 5 dan dobijem,samo sto nisam sigurna jos da je menstruacija jer je drugacije boje,obicno je braonkasta,a sad je jarko crvena...da li postoji sansa da sam trudna ili sam sve umislila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, ili jesi ili nisi trudna ;) Simtome koje si navela mogu da asociraju na trudnoću a opet može da bude i jača prehlada. Ništa nije isključeno pa ti zato preporučujem da uradiš test a ako je negativan da ideš kod dr-a (do duše kod dr bi trebalo da odeš u svakom slučaju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice mucnine, meni su pocele u drugom mesecu, a sve ostale simptome ja ponekad imam i kad treba da dobijem. U principu, meni su gotovo isti simptomi bili i pred trudnocu, jedina razlika je sto sam ja ''intezivno osecala'' da sam trudna. Tad sam prvi, i za sada poslednji put uradila test. \

Tako da, mislim da ti je najbolje da proveris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky ti si opet otvorila temu sa istim pitanjem gde sam ti ja i jos neke devojke odgovorile. ;) Tema je prebacena pa ces sve OVDE naci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,ja sam nova na forumu pa bi vas molila da mi odgovorite na moje pitanje :)

Imala sam menstruaciju 15.01 ,po racunici trebala sam da dobijem 12.02,s'tim da sam imala odnos bez zastite 26.01 kad su mi i bili plodni dani... Ja i momak zelimo da imamo bebu,i planiramo da se uzmemo ove godine....E sad ja nemam nikakve simptome jos,mislim da je i rano za to,ali ja sam bila trudna prosle godine ,ali tad sam morala da uradim abortus.:( Pa me zanima,posto skad sam bila trudna imala sam sve simptome povracanje,mucnine,bolovi u donjem stomaku,bolovi u grudima,da li postoji mogucnost da ce sad biti drugacije,da necu imati mucnine i to sve? Jedino sto primecujem jeste da su mi grudi otecene i jako me bole.... Molim vas da mi odgovorite..Hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana

Na temi Najraniji simtomi trudniće možeš videti iskustva drugih članica, nadam se da će ti biti od koristi. Tako da dalji razgovor možemo tamo nastaviti.

A evo i link ka temi KLIKNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjchy, mislim da si zrela za test :rolleyes: kasni ti dva dana, uradi jedan testić i naravno da simptomi ne moraju da budu isti, svaka trudnoća je drugačija ;)

A pošto ova tema već postoji, evo link pa tamo možeš da pročitaš razna iskustva ;)http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=909

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,ja sam nova na forumu pa bi vas molila da mi odgovorite na moje pitanje :)

Imala sam menstruaciju 15.01 ,po racunici trebala sam da dobijem 12.02,s'tim da sam imala odnos bez zastite 26.01 kad su mi i bili plodni dani... Ja i momak zelimo da imamo bebu,i planiramo da se uzmemo ove godine....E sad ja nemam nikakve simptome jos,mislim da je i rano za to,ali ja sam bila trudna prosle godine ,ali tad sam morala da uradim abortus.:( Pa me zanima,posto skad sam bila trudna imala sam sve simptome povracanje,mucnine,bolovi u donjem stomaku,bolovi u grudima,da li postoji mogucnost da ce sad biti drugacije,da necu imati mucnine i to sve? Jedino sto primecujem jeste da su mi grudi otecene i jako me bole.... Molim vas da mi odgovorite..Hvala unapred :)

Nije isključeno da si ostala u drugom stanju i da nemaš apsolutno nikakve simtome osim što ti ciklus kasni. Korišćenjem kućnog testa bi moglo da ti reši dvoumljenje.

Moji simtomi su bili POTPUNO isti kao da treba da dobijem a nikako i nikako. Na trudnoću nisam ni pomišljala jer smo "tek" krenuli sa tom "akcijom". I tek kada mi je drugarica rekla da sam trudna meni palo na pamet da uradim test (14 dana mi je kasnilo - ako se dobro sećam) i naravno eto ih dve crtice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

t4502.gif

Cao,ja sam nova takodje pa se slabo snalazim?Kasni mi vec 15 dana,a doktor mi je rekao da nema sanse da sam trudna jer sam odnos imala 3 dana prije menst.E sad da li je neko imao slicno iskustvo i da li moze da mi kaze nesto?A imam osjecaj kao da cu dobiti,bolne grudi,bolovi u stomaku... HELPPPPPP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,ja sam nova takodje pa se slabo snalazim?Kasni mi vec 15 dana,a doktor mi je rekao da nema sanse da sam trudna jer sam odnos imala 3 dana prije menst.E sad da li je neko imao slicno iskustvo i da li moze da mi kaze nesto?A imam osjecaj kao da cu dobiti,bolne grudi,bolovi u stomaku... HELPPPPPP!

dobrodosla.pa po nekim pravilima to su neplodni dani i nebi trebalo da dodje do trudnoce ali posto je svaki organizam prica za sebe svasta moze da se desi,znam dosta devojaka s foruma koje su rekle da su bas zatrudnele za vreme neplodnih dana.pa to sto si navela mogu biti i simptomi trudnoce a i menstr, ja sam isto tako imala osecaj da cu non stop dobiti trcala u wc i na kraju vestica nije ni dosla.A jel ti doktor radio ultrazvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla.pa po nekim pravilima to su neplodni dani i nebi trebalo da dodje do trudnoce ali posto je svaki organizam prica za sebe svasta moze da se desi,znam dosta devojaka s foruma koje su rekle da su bas zatrudnele za vreme neplodnih dana.pa to sto si navela mogu biti i simptomi trudnoce a i menstr, ja sam isto tako imala osecaj da cu non stop dobiti trcala u wc i na kraju vestica nije ni dosla.A jel ti doktor radio ultrazvuk.

Nije radila sam test za trudnocu,i samo jedna crtica je bila,zato mi nista nije jasno?Da li je moguce da sam poranila sa testom,radila sam ga prije 7 dana.

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije radila sam test za trudnocu,i samo jedna crtica je bila,zato mi nista nije jasno?Da li je moguce da sam poranila sa testom,radila sam ga prije 7 dana.

:unsure:

pa nebi trebalo da je rano vec bi se videlo na testu,mozda da ga ponovis,uradi s prvom jutarnjom.Jedino ako nisi bila prehladjena ili pod nekim stresovima pa zbog toga da kasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nebi trebalo da je rano vec bi se videlo na testu,mozda da ga ponovis,uradi s prvom jutarnjom.Jedino ako nisi bila prehladjena ili pod nekim stresovima pa zbog toga da kasni

Stres definitivno,isla sam na razgovor za posao i sve je to jako uticalo na mene.Hvala puno,divna si. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stres definitivno,isla sam na razgovor za posao i sve je to jako uticalo na mene.Hvala puno,divna si. :rolleyes:

nema ne cemu zato smo tu,ovaj forum je divan,tj sve cure su divne idi na temu cemamo pulsice tamo je tek ludnica.A jel ti doktor rekao da dodjes opet na pregled ili da jos cekas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sest mjeseci na kontrolu al uradicu test ponovo na prvu jutarnju.Hvala punoo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako,imam 25 godina i planiram da zatrudnim,od septembra se ne cuvam.Imala
sam menstruaciju 6.1. I trebalo je negde početkom februara da dobije,ali mi
je vec od 23 januara krenulo kao tačkica svaki dan jedno 10 dana.radila sam
i test krajem januara ali je bio negativan.nakon toga sam primetila sekret
rastegljiv i providan kao kod ovulacije i imala sam tad odnose.Od pre
nekoliko dana mi je temperatura tela kad merim ispod pazuha 36,9,37 ili
37,1,varira,grudi imaju izraženje vene i hoće malo da svrbe i kao da nesto
pecne kao struja u njima,juce mi je puls bio u stanju mirovanja 93,98
varirao,malo mi se mantalo,na licu su mi silne bubuljice izašle a inače
nemam problema sa kožnom i često sam mokrila.Da li postoji mogućnost da sam
ostala u drugom stanju!?

 :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni isto deluje kao trudnoća. Uradi ponovo test ili idi kod svog doktora. Ja se sećam da sam 10.augusta bila kod doktora jer sam bila ubeđena da sam trudna, a on mi rekao da imam cistu i da treba da se prati. 15.augusta sam trebala dobiti, kasnila mi 5 dana, ja uradila test i bio je pozitivan. A isto sam kao i ti imala po koju tačkicu svetle boje na ulošku. Uradi opet test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni zvuci kao trudnoca jer su to sve bili moji znaci trudnoce. Odmah posle nekoliko dana pocela je povisena temperatura, cesto mokrenje, a HCG test je bio negativa. To nije nista za zabrinjavanje, ako ti je zeljena trudnoca to je za radovanje! :)

Ja sam pored toga bila jako malaksala, uzasno se brzo zamarala, imala jaku mucninu posebno ujutru i uvece. Ali ja sam bila presrecna kad su te muke pocele jer je to bio bebin pozdrav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni zvuci kao trudnoca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj nadam se da jesam. Hvala na podršci.Videcu da kupim test ovih dana.mada tako me je strah da ga uradim jer nijednom od septembra se nisu pojavile te dve magične crtice.:( valjda cu ovaj put biti vece sreće.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li kao rani simptomi trudnoće mogu javiti gorusica,naleti vrućine,gubljenje daha ali pri maloj fizičkoj opterećenosti?I zanima me da li je obavezno da prilikom implantacije bude izrazito malo krvarenje ili moze biti i jače?Da li je neko imao takva iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.