Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Caos svima nova sam na forumu :D registrovala sam e danas jer sumnjam da sam trudna :lol: pre neki dan me preseko stomak neki tupi bol inace tek mi je 10 dan od kada mije prosla m :D ali najgore od svega je sto idem u wc kao luda ne pijem toliko tescnosti ali zato wc je samo moj :DDD nemam neke mucnine, ni bolove u grudima ali zato mi je trcanje u wc vec 2 dana ucestalo. i mnogo mi je nekako hladno i culo mirisa mi je jace!!! hellp da li sam zakacila? :DD :D inace sam u dugoj vezi jos malo u braku, tako da smo radili na tome vedc duze vreme ali nam nije islo, stalno sma imala trip ali ne koa do sada :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima nova sam na forumu :D registrovala sam e danas jer sumnjam da sam trudna :lol: pre neki dan me preseko stomak neki tupi bol inace tek mi je 10 dan od kada mije prosla m :D ali najgore od svega je sto idem u wc kao luda ne pijem toliko tescnosti ali zato wc je samo moj :DDD nemam neke mucnine, ni bolove u grudima ali zato mi je trcanje u wc vec 2 dana ucestalo. i mnogo mi je nekako hladno i culo mirisa mi je jace!!! hellp da li sam zakacila? :DD :D inace sam u dugoj vezi jos malo u braku, tako da smo radili na tome vedc duze vreme ali nam nije islo, stalno sma imala trip ali ne koa do sada :D:P

Jesi li radila test?Vrlo je moguce,nadajmo se da jeste sto vise bebice to bolje :D ja sam u turdnoci imala uredno m sve do 3meseca.Zato u apoteku i kupi test :) pa nam javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li radila test?Vrlo je moguce,nadajmo se da jeste sto vise bebice to bolje :D ja sam u turdnoci imala uredno m sve do 3meseca.Zato u apoteku i kupi test :) pa nam javi :)

ma tek sam primetila pre dva dana, bolje da budem strpljiva da sacekam jos malo, strah me neki, jer toliko zelimo bebu i uvek kada je negativan smorim se bas , pa ne bi da gubim nadu jos malo neka se nadam, mada se cudno osecam jako, a nije vreme za m :D dace Bog da bude bebca :DDDD hvaja tiiiiiiiiiii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma tek sam primetila pre dva dana, bolje da budem strpljiva da sacekam jos malo, strah me neki, jer toliko zelimo bebu i uvek kada je negativan smorim se bas , pa ne bi da gubim nadu jos malo neka se nadam, mada se cudno osecam jako, a nije vreme za m :D dace Bog da bude bebca :DDDD hvaja tiiiiiiiiiii :D

Svejedno,kada god budes uradila test,javi nam...a i bolje da sacekas malo,strpi se,pa da budemo sigurniii...ali bice bebca,bice bebca...lala lala :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj je bio i samnom, a onda sam pocela da radim, pa slava, nova godina ceo decembar neka jurnjava i eto beba se desila. Ne brini nista bice sve ok. Moja drugarica je imala isti slucaj pa je posle 6 meseci ostala trudna i rodila zdravu bebu. Znam da je to nesto jace od nass i da je nemoguce da ne razmisljas o tome, ali videces kad najmanje ocekujes desice se!

ja se nadam da ce biti tako,cula sam da posle kiretaze lakse mozes ostati trudan jer je kao materica vise otvorena ali izgleda to nije moj slucaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz svima.. Nova sam na forumu... :) Pre dva sata sam se registrovala :) Imam nedoumicu... Pa da pocnem :)) Moj dragi i ja radimo na bebi (2 meseca)...

Pre 15ak dana su mi otekle grudi, i bolne su na dodir... stomak mi je otekao... cesto mokrim.. cim su se ti simptomi pojavili uradila sam test i bio je negativan... medjutim i dalje su mi grudi otecene i bolne.. i stomak takodje.. od pre tri dana su poceli bolovi u donjem delu stomaka (29. 1) kao da cu da dobijem.. boli me svremena na vreme u toku dana.. a pogotovo posle mokrenja.. menstruaciju trebam da dobijem 5. 2... sada ne znam sta da mislim... toliko zelim bebu.. da mi je samo to na pameti :) :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мислим да си урадила тест прерано, сачекај још неки дан па га ради, симптоми обећавају.

Daj boze!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: Hocu... sacekacu... mada sam mnogo nestrpljivaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Колико већ покушавате.

ovo je drugi mesec kako pokusavamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je drugi mesec kako pokusavamo...

Slazem se sa jекић strpi se jos samo malcice... :D a mi drzimo fige da test bude pozitivan...i da ne zaboravim dobro nam dosla ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Није много, немој да се обесхрабрујеш што ти није одмах успело, сачекај још мало па уради тест, Искрено ја никад нисам чекала дан меснтруације да урадим тест, увек сам радила неколико дана пре, али ја сам била страшно нестрпљива.

ja sam svoj test uradila mnogo,mnogo pre m i bio je pozitivan,a posto mi je bilo rano da bih znala da li je test tacan,otisla sam na proveru putem krvi i ispostavilo se da je tets ipak pokazao tacno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хехе и ја, ја сам исто тако урадила урадила сам га 7 дана пре дана када сам требала да добијем и био је позитиван па сам дала бету и ето моје среће :wub:

istooo :D sreca,sreca radost,kad se samo setim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Није много, немој да се обесхрабрујеш што ти није одмах успело, сачекај још мало па уради тест, Искрено ја никад нисам чекала дан меснтруације да урадим тест, увек сам радила неколико дана пре, али ја сам била страшно нестрпљива.

Kad je test pokazao da je negativan rezultat bas sam se obeshrabrila... sad se plasim da opet ne pokaze isto... jer toliko zelim bebu :rolleyes: i mnogo sam nestrpljiva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa jекић strpi se jos samo malcice... :D a mi drzimo fige da test bude pozitivan...i da ne zaboravim dobro nam dosla ! :)

Hvala puno na podrsci i dobrodoslici... nadam se da hoce... iz tvojih usta u bozije usi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Хехе и ја, ја сам исто тако урадила урадила сам га 7 дана пре дана када сам требала да добијем и био је позитиван па сам дала бету и ето моје среће :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

istooo :D sreca,sreca radost,kad se samo setim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

istooo :D sreca,sreca radost,kad se samo setim :wub:

Koliko je vama trebalo da ostanete trudne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам чекалица била 16 месеци, 17 сам затруднела :rolleyes:

разумем твоје нестрпљење ја сам преплакала скоро сваку менструцаију, видиш и колико сам раније радила тестове, али код прављења бебе најбитније је стрпљење, и истрајност, ако нисте успели прошлог месеца не значи да овог нећете или неког другог.

Verujem ti... Ja sam nevozna bas... kada dobijem.. odmah mi se vrzmaju crne misli po glavi.. da ne mogu.. da je ne znam sta u pitanju pa da ne mogu... mnogo zelim bebu... pa sam i nervozna.. stalno iscekujem... verovatno cu i ja plakati ako opet ne bude nista :) sta da radim... pokusacu da budem strpljiva ako i ovog meseca nista ne bude...

hvala ti puno na informacijama :) ja javljam kad uradim test da li je pozitivan ili negativan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја бих сачекала урадила тест, можда буде баш овог месеца. Ја се надам да ће бити тако.

sta da radim.. sacekacu... nadam se da ce biti tako... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je vama trebalo da ostanete trudne?

samo misli pozitivno...i bice sve ok...ja sam iz prvog ostala u drugom stanju ali sam pre toga pila pilule,tako da mi je plodnost bila dosta povecana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam odmah otisla na UZ i moje malo srce odlicno kuca! Ma ovaj put mora biti ok! Mis smo poceli da radimo na bebi tri meseca posle missed/a i trebalo nam je neka tri meseca da je "napravimo", bila sam ubedjena da nikad vise necu moci da ostenem trudna jer su mi ta tri meseca bila kao tri godine, ali evo hvala Bogu bebiron je ponovo tu i nadam se da ce sada sve biti ok.

Doktorka mi je rekla da je normalno da povremeno grudi splasnu ali bi trebalo da ostanu osetljive pa cak i bolne. Cim sam otisla na kontrolu cini mi se da ponovo rastu :) :) :) Mislim da je sve u glavi!

Poljubac za sve!

Znam devojke koje uopste nisu imale napetost u gudima kod mene je bila situacija da do 8 nedelje uopste nisam imala mucnine a onda 3 dana nisam mogla da stavim nista u usta sve mi se gadilo samo sam tost jela i nisam ni jednom povracala tokom trudnoce ali sam imala gorusice

bice sve to ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo misli pozitivno...i bice sve ok...ja sam iz prvog ostala u drugom stanju ali sam pre toga pila pilule,tako da mi je plodnost bila dosta povecana :rolleyes:

:rolleyes: ma bice sve ok... ne vredi da se nerviram ako i sada ne bude... moram da budem strpljiva... :rolleyes: to sad kazem.. ali ako ne bude verovatno cu se iznervirati :)

Mada brinem se.. jer sam kao klinka patila od upale jajnika, te mi je jedan bio uvecan, te drugi jajnik.. ali je sada sve ok.. jos imam i neredovne menstruacije.. dan, dva mi kasni uvek.. pa me jos to dodatno opterecuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ma bice sve ok... ne vredi da se nerviram ako i sada ne bude... moram da budem strpljiva... :rolleyes: to sad kazem.. ali ako ne bude verovatno cu se iznervirati :)

Mada brinem se.. jer sam kao klinka patila od upale jajnika, te mi je jedan bio uvecan, te drugi jajnik.. ali je sada sve ok.. jos imam i neredovne menstruacije.. dan, dva mi kasni uvek.. pa me jos to dodatno opterecuje

Nemoj da brines,jer sam i ja imala hronicnu upalu jajnika stalnooo i desni mi je uvek bio uvecan,a i pored toga imam mnogo zavaljenu matericu,pa sam zatrudnela....samo misli pozitivno i bice sve ok,a i da ne bude sada,bice...samo polako i bez nervoze :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da brines,jer sam i ja imala hronicnu upalu jajnika stalnooo i desni mi je uvek bio uvecan,a i pored toga imam mnogo zavaljenu matericu,pa sam zatrudnela....samo misli pozitivno i bice sve ok,a i da ne bude sada,bice...samo polako i bez nervoze :rolleyes:

Hvala ti puno na podrsci... Bas mi nogo znaci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se ja pridruzim i trecoj temi od jutros, a i od kad sam na Bebcu!

I ja sam od onih cekalica koje svaki mesec imaju simptome i jednu crticu na testu, mada je ovo prvi mesec da mi kasni.

Kao sto sam napisala na temi Cekamo plusice, evo i ovde da se posavetujem sa vama.

Do sada sam dobijala na 25/26 dana (poslednjih 16 godina), sem poslednje koju sam dobila 4. januara na 28 dana. Danas mi je, znaci, 29. dan.

Kada da uradim test?

A sto se simptoma tice, isti su mi kao i svaki put pre menstruacije:

-blagi grcevi u jajnicima (malo desni, pa malo levi, onda osetim blago grcenje po duzini donjeg stomaka),

-grudi me jako bole, vece su nego inace, ali me ne bole bradavice, vec zlezde sa strane i cini mi se da su za nijansu tamnije,

-s vremena na vreme me zaboli glava i ledja, ali to nije nista neizdrzivo,

-stalno mi je hladno

-nemam nikakve mucnine, stavise, vrlo sam ješna i pišna :),

-dva puta mi se desilo da na, bukvano sekund, izgubim potpuni pojam o prostoru (kao pred padanje u nesvest)... itd.

Mada, kao sto rekoh, ne zelim da se ljubomrno drzim za ove pretpostavke, jer me je jedna crtica odavno umorila.

Izvinjavam se sto udavih, ali svaki koristan savet iskusnih bi mi dobro dosao.

Ljubi vas Empress! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, imala sam sve simptome kao i ti. Kao da cu da dobijem, bolovi u stomaku, krsta, itd.. cak sam imala malu temperaturu oko 37, i povecan apetit. Obzirom da redovno dobijam, primetila sam da mi kasni, posle nedelju dana uradim test na urin i negativan. Obzirom da mi je i dalje kasnilo posle 5 dana uradim Betu i po njemu sam trudna bila 4 nedelje. Naravno, posle pola sata sam uradila ponovo test na urin i bio je pozitivan. Kada sam otisla kod lekara rekao mi je da je mozda doslo kasnije do oplodnje-ovulacije. Sada sam u 8 nedelji.... Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.