Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Cestitke od srca za Pedagoga i od mene!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Nanny i Masenka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno jos jedan bebac!!!! Cestitam!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke i od mene!!!! Ma kakve ciste, to je bebana!!! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke i od mene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pedagog, čestitam draga :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje mnogo mi znaci citanje ovih vasih komentara pa sam resila i ja da vas pitam za savet. Pre 10 meseci sam imala spontani pobacaj missd ab i ne bih da gnjavim o toj bolnoj temi. Sada sam ponovo trudna. Plasi me to sto nemam mucnine da li je to los znak. Imala sam malo bolove u stomaku kao da treba da dobijem i grudi su mi dosta otecene i bolne. Sada sam 7. nedelja stalno sam pospana i mogla bih da prespavam i ceo dan. Brine me to sto su mi grudi pre dva dana malo splasnule. Da li je to normalno? Isto tako je bilo i pre dve nedelje ali su se brzo povratile :) Koliko inace traje ta napetost u grudima? Zao mi je sto ne mogu da se opustim i budem tako opustena kao vi, jer sam u stalnom grcu da mi se ne ponovo isto sto i predhodni put! :(

Vama svima, zelim puno bebirona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje mnogo mi znaci citanje ovih vasih komentara pa sam resila i ja da vas pitam za savet. Pre 10 meseci sam imala spontani pobacaj missd ab i ne bih da gnjavim o toj bolnoj temi. Sada sam ponovo trudna. Plasi me to sto nemam mucnine da li je to los znak. Imala sam malo bolove u stomaku kao da treba da dobijem i grudi su mi dosta otecene i bolne. Sada sam 7. nedelja stalno sam pospana i mogla bih da prespavam i ceo dan. Brine me to sto su mi grudi pre dva dana malo splasnule. Da li je to normalno? Isto tako je bilo i pre dve nedelje ali su se brzo povratile :) Koliko inace traje ta napetost u grudima? Zao mi je sto ne mogu da se opustim i budem tako opustena kao vi, jer sam u stalnom grcu da mi se ne ponovo isto sto i predhodni put! :(

Vama svima, zelim puno bebirona :)

Mučnine nisu siguran znak da je sa trudnoćom sve u redu, to je velika zabluda, a grudi? I sama si napisala da se već desilo jednom da su splasle pa ponovo narasle, tako bi trebalo da bude i ovaj put. To je sve pod uticajem hormona. Znaš kako kažu " U trudnoći je sve nenormalno normalno" ali ako imaš strah zbog prethodnog pobačaja otidji ginekologu da te pogleda na uz-u, bićeš mirnija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pedagog,cestitam,uzivaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Jekic, LunaMi, Venera, Beba Dimic, OljaNS (hvala, nadam se da nisu ciste, cekacu jos malo pa cu na lekarsku potvrdu), Suncokret(hvala draga :wub: ), My heart(hvala , jos sam sva kao na iglama, ali opusticu se vec ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow Pedagod jupiiiiii!!

Ma kakve te ciste spopale!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima, Matronadja nadamo se devojcici, kako kaze Ivancica jedno snajce, ali neka bude zivo i zdravo, pa i ako bude decak ponovo necu da se zalim, ali ja bih bas volela devojcicu, onako samo za mene! :wub: svima

cestitam i jaa... uzivaaaaaaaj!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima nova sam na forumu :D registrovala sam e danas jer sumnjam da sam trudna :lol: pre neki dan me preseko stomak neki tupi bol inace tek mi je 10 dan od kada mije prosla m :D ali najgore od svega je sto idem u wc kao luda ne pijem toliko tescnosti ali zato wc je samo moj :DDD nemam neke mucnine, ni bolove u grudima ali zato mi je trcanje u wc vec 2 dana ucestalo. i mnogo mi je nekako hladno i culo mirisa mi je jace!!! hellp da li sam zakacila? :DD :D inace sam u dugoj vezi jos malo u braku, tako da smo radili na tome vedc duze vreme ali nam nije islo, stalno sma imala trip ali ne koa do sada :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje mnogo mi znaci citanje ovih vasih komentara pa sam resila i ja da vas pitam za savet. Pre 10 meseci sam imala spontani pobacaj missd ab i ne bih da gnjavim o toj bolnoj temi. Sada sam ponovo trudna. Plasi me to sto nemam mucnine da li je to los znak. Imala sam malo bolove u stomaku kao da treba da dobijem i grudi su mi dosta otecene i bolne. Sada sam 7. nedelja stalno sam pospana i mogla bih da prespavam i ceo dan. Brine me to sto su mi grudi pre dva dana malo splasnule. Da li je to normalno? Isto tako je bilo i pre dve nedelje ali su se brzo povratile :) Koliko inace traje ta napetost u grudima? Zao mi je sto ne mogu da se opustim i budem tako opustena kao vi, jer sam u stalnom grcu da mi se ne ponovo isto sto i predhodni put! :(

Vama svima, zelim puno bebirona :)

totalno te razumem jer sam pre 5 meseci imala missed u 7 nedelji.verujem da ti nije lako i da si non stop opterecena da se nedaj boze ponovi isto.ali to moras to da ostavis iza sebe,ali na tvom mestu bih otisla kod svog doktora za nedaj boze.ja znam da je i mene bolio stomak ali ne kao menstrualni bol nego vise kao neka upala misica i mucnine su mi prestale i kad sam za par dana otisla kod doktora konstatovala je missed.ali svi smo mi razliciti i to nista nemora da znaci.reci mi koliko ste vi cekali pa probali opet?evo mi vec dva meseca radimo na tome ali nista a prosli put smo iz prvei sad sam malo uplasena kako neuspevamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana alexbokee,

obaveštavamo Vas da "slična" tema postoji i zove se Najraniji simptomi trudnoće KLIKNI gde možete postaviti Vaše pitanje

Sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam odmah otisla na UZ i moje malo srce odlicno kuca! Ma ovaj put mora biti ok! Mis smo poceli da radimo na bebi tri meseca posle missed/a i trebalo nam je neka tri meseca da je "napravimo", bila sam ubedjena da nikad vise necu moci da ostenem trudna jer su mi ta tri meseca bila kao tri godine, ali evo hvala Bogu bebiron je ponovo tu i nadam se da ce sada sve biti ok.

Doktorka mi je rekla da je normalno da povremeno grudi splasnu ali bi trebalo da ostanu osetljive pa cak i bolne. Cim sam otisla na kontrolu cini mi se da ponovo rastu :) :) :) Mislim da je sve u glavi!

Poljubac za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam odmah otisla na UZ i moje malo srce odlicno kuca! Ma ovaj put mora biti ok! Mis smo poceli da radimo na bebi tri meseca posle missed/a i trebalo nam je neka tri meseca da je "napravimo", bila sam ubedjena da nikad vise necu moci da ostenem trudna jer su mi ta tri meseca bila kao tri godine, ali evo hvala Bogu bebiron je ponovo tu i nadam se da ce sada sve biti ok.

Doktorka mi je rekla da je normalno da povremeno grudi splasnu ali bi trebalo da ostanu osetljive pa cak i bolne. Cim sam otisla na kontrolu cini mi se da ponovo rastu :):):) Mislim da je sve u glavi!

Poljubac za sve!

drago mi je da je sve u redu.naravno da se sve biti drugacije ovaj put mora biti.pa i mi smo posle tri meseca ali zasad nista jeste da radimo tek dva meseca ali kao sto kazes cini mi se kao vecnost.ja isto nesto tripujem da nije nesto ta kiretaza nesto zeznula ali ti si me ohrabrila i da verovatno jos ima vremena.Naravno da je sve u glavi ja sam toliko opterecena da mislim da sam svaki mesec trudna a kad vestica dodje odjednom mi nije ni muka ni nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Jekic, LunaMi, Venera, Beba Dimic, OljaNS (hvala, nadam se da nisu ciste, cekacu jos malo pa cu na lekarsku potvrdu), Suncokret(hvala draga :wub: ), My heart(hvala , jos sam sva kao na iglama, ali opusticu se vec ;) )

trudna si sigurno ,CESTITAAM ,malo kasnim hihih ali oprostices mi valjda,uzivaj i misli pozitivno :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj je bio i samnom, a onda sam pocela da radim, pa slava, nova godina ceo decembar neka jurnjava i eto beba se desila. Ne brini nista bice sve ok. Moja drugarica je imala isti slucaj pa je posle 6 meseci ostala trudna i rodila zdravu bebu. Znam da je to nesto jace od nass i da je nemoguce da ne razmisljas o tome, ali videces kad najmanje ocekujes desice se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trudna si sigurno ,CESTITAAM ,malo kasnim hihih ali oprostices mi valjda,uzivaj i misli pozitivno :wub: :wub: :wub: :wub:

hvala :wub: , hocu ja , trudim se da mislim pozitivno, ali dok malo ne odmakne....nekako sve ne verujem :blink: !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow Pedagod jupiiiiii!!

Ma kakve te ciste spopale!!! :lol:

Hvala Lokichica, trudim se! Secer znas da sam bila digla ruke, pa sada sam sva u neverici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PEDAGOG, CESTITAM, SVE NAJLEPSE, OPUSTI SE, MISLI POZITIVNO.... TRUDNA SIIIIIIIIII :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pedagog...čestitke i od mene... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Anci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.