Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

pa nista drugo mi ne preostaje,zvacu danas da zakazem,reci mi jesi li ti imala neke simptome za tu cistu,neznam zasto i dalje osecam mucninu,bas sam smorena.

Imala sam simptome kao kad treba da dobijem, secam se da su me bas bolela ledja. Inace, od pre sam znala da imam cistu koja puca, ali nikad mi nije izostala menstruacija zbog nje. Zato sam i isla kod dr. I ja sam radila test i bio je negativan.

Pisem ti svoje iskustvo, a ipak ti zelim da ne bude isti slucaj, nego netacan test :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure bedak rezultat je negativan ne mogu da verujem, a danas mi kasni 5 dan.

sad sam vec uplasena da nije nesto drugo u pitanju.da li mi neko moze odgovoriti da li je imao sl problema,ovako pre nesto vise od dve nedelje osetila sam malo jace bolove u levoj strani stomaka i u jajniku,bolovi su licili kao upala misica,pila sam dosta uvin caja i bolovi su prosli za par dana tako da kod lekara nisam ni isla da li je to mozda simptom za neku cistu(daleko bilo) ili nesto drugo molim vas za odgovor

a da nije samo bolna ovulacija...... ti bolovi bas umeju da budu gadni, mene vise boli ovulacija nego kad dobijem i otekne mi stomak kao balon, traje jedan do dva dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da sa prvim jutarnjom,ustala sam se u 5 sati,mozda da uradim jos jedan test u toku dana ako nebude nista oticu do laboratorije.a mozda je tad i bila ovulacija,cekam jos malo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure bedak rezultat je negativan ne mogu da verujem, a danas mi kasni 5 dan.

sad sam vec uplasena da nije nesto drugo u pitanju.da li mi neko moze odgovoriti da li je imao sl problema,ovako pre nesto vise od dve nedelje osetila sam malo jace bolove u levoj strani stomaka i u jajniku,bolovi su licili kao upala misica,pila sam dosta uvin caja i bolovi su prosli za par dana tako da kod lekara nisam ni isla da li je to mozda simptom za neku cistu(daleko bilo) ili nesto drugo molim vas za odgovor

Slađo, a jesi li bila prehlađena zadnjih dana ili pod nekim stresom u toku meseca?! Sve to može da doprinese kašnjenju ciklusa. U svakom slučaju, meni se lično čini da su ti bolovi bili simtomi obične upale jajnika koja može da prouzrokuje kašnjenje. U svakom slučaju nebi bilo loše da u toku sledeće nedelje posetiš dr (ako do tada ne dobiješ)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure bedak rezultat je negativan ne mogu da verujem, a danas mi kasni 5 dan.

sad sam vec uplasena da nije nesto drugo u pitanju.da li mi neko moze odgovoriti da li je imao sl problema,ovako pre nesto vise od dve nedelje osetila sam malo jace bolove u levoj strani stomaka i u jajniku,bolovi su licili kao upala misica,pila sam dosta uvin caja i bolovi su prosli za par dana tako da kod lekara nisam ni isla da li je to mozda simptom za neku cistu(daleko bilo) ili nesto drugo molim vas za odgovor

Ništa ti testovi :P , nekad pokaže, nekad ne....

Sto slučajeva ima kada su se pokazali kao netačni..

Prošetaj do neke labaratorije, uradi betu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana* nisam bila prehladjena samo eto sto sam imala te bolove s leve strane ali su brzo prosli,pa pod sresom sam otkad mi se desio missed a sad svaki mesec kad dobijem vesticu se ubedacim da nesto nije poslo po zlu na toj kiretazi pa sad nikako da zatrudnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure bedak rezultat je negativan ne mogu da verujem, a danas mi kasni 5 dan.

sad sam vec uplasena da nije nesto drugo u pitanju.da li mi neko moze odgovoriti da li je imao sl problema,ovako pre nesto vise od dve nedelje osetila sam malo jace bolove u levoj strani stomaka i u jajniku,bolovi su licili kao upala misica,pila sam dosta uvin caja i bolovi su prosli za par dana tako da kod lekara nisam ni isla da li je to mozda simptom za neku cistu(daleko bilo) ili nesto drugo molim vas za odgovor

sladjo, ja bi svakako otisla doktoru da sam na tvom mjestu, mozda nije nista, a opet mozda si trudna..mojoj kolegici je kasnila 10 dana i u tih 10 dana je uradila 6-7 testova koji su bili negativni, tek neki dan je dobila plusic, sve ovisi o tome koliko HCG-a proizvodis..dogadja se da test bude negativan, a da si ipak trudna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neznam sta da mislim.uradila sam jos jedan test i opet negativno.umrecu od muke.danas zakazujem kod doktorice pa sad kad ce me primiti ko zna :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neznam sta da mislim.uradila sam jos jedan test i opet negativno.umrecu od muke.danas zakazujem kod doktorice pa sad kad ce me primiti ko zna :wub:

Izvini tek sam sad pročitala da si imala missed :( nije isključeno da je to doprinelo :( U svakom slučaju dobro si postupila što si zakazala pregled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sladjo, ja bi svakako otisla doktoru da sam na tvom mjestu, mozda nije nista, a opet mozda si trudna..mojoj kolegici je kasnila 10 dana i u tih 10 dana je uradila 6-7 testova koji su bili negativni, tek neki dan je dobila plusic, sve ovisi o tome koliko HCG-a proizvodis..dogadja se da test bude negativan, a da si ipak trudna..

A ako pogledate pozitivne testiće, jedva jedva je bleda crta na BHCG od 80-90, tako da je ovo veoma moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

toliko zelim tu bebu a sdruge strane sam opsednuta missedom sta ako se desi ponovo neznam kako bih to opet prezivela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

toliko zelim tu bebu a sdruge strane sam opsednuta missedom sta ako se desi ponovo neznam kako bih to opet prezivela

Draga sladjo, nemoj tako. Dr kažu da skoro svaka druga žena doživi missed a da to i ne zna. Samo hrabro napred ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam da misseda ima dosta ali se plasim.i drage cure dok sam ovde sedala i vama kuckala stigla mi je vestica :angry: i to verovatno od nervoze.ode jos jedan mesec nadanja.ali sta je tu je idemo dalje.nadam se da cemo se uskoro ponovo cuti s lepsim vestima,super ste podrska s vama je lakse izgurati sve ovo ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam da misseda ima dosta ali se plasim.i drage cure dok sam ovde sedala i vama kuckala stigla mi je vestica :angry: i to verovatno od nervoze.ode jos jedan mesec nadanja.ali sta je tu je idemo dalje.nadam se da cemo se uskoro ponovo cuti s lepsim vestima,super ste podrska s vama je lakse izgurati sve ovo ljubim vas

sladjo evo i ja cekam..imam sve simptome, osjecam se ko na iglama, radila sam test na kom se vidi bas blijedunjava crtica, vise kao sjena..necu da zurim doktoru, samo sam se opustila i uzivam...trebam imati ciklus za 3 dana, pa cu ponoviti test tada...vec sam par puta imala slicne simptome,ali obicno nekoliko dana prije ciklusa i to je vise bio PMS..ovaj put me drze od 14-tog..od tada imam vrtoglavicu svaki dan, mucnina, kiselina, samo spavam, osjecam umor, idem u toalet po 10-15 puta dnevno, imam napade vrucine, slabo mi se sta jede...trazim odredjenu laganiju hranu..obicno sam pred ciklus nervozna, sada sam skroz smirena, osjetljiva, za cas se rasplacem...sve mogu inekako povezati sa PMS-om ali ovaj neki unutarnji osjecaj nikako..samo bi se mazila :D :D

Mogu vam reci da se pravo lijepo osjecam i da jesam i da nisam trudna :))) nekako sam ispunjena...ali eto vidjet cemo za par dana..bila bi PRESRETNA :)

nemoj brinuti uglavnom, meni se dogadjalo da mi kasni tako 5 dana..uglavnom desi se da se hormoni poremete...ja sam npr. u 11-tom mjesecu dobila 13.11. pa onda ponovo 01.12. i to pravi odliv i doktorica mi je rekla da su mi malo hormoni podivljali i prepisala mi ergometrin koji nisam ni pila...onda sam uzela godisnji odmor i odmarala i uzivala sa svojim suprugom, nisam se opterecivala tim hocu li zatrudniti ili necu, pa evo mozda je to i urodilo plodom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sladjo evo i ja cekam..imam sve simptome, osjecam se ko na iglama, radila sam test na kom se vidi bas blijedunjava crtica, vise kao sjena..necu da zurim doktoru, samo sam se opustila i uzivam...trebam imati ciklus za 3 dana, pa cu ponoviti test tada...vec sam par puta imala slicne simptome,ali obicno nekoliko dana prije ciklusa i to je vise bio PMS..ovaj put me drze od 14-tog..od tada imam vrtoglavicu svaki dan, mucnina, kiselina, samo spavam, osjecam umor, idem u toalet po 10-15 puta dnevno, imam napade vrucine, slabo mi se sta jede...trazim odredjenu laganiju hranu..obicno sam pred ciklus nervozna, sada sam skroz smirena, osjetljiva, za cas se rasplacem...sve mogu inekako povezati sa PMS-om ali ovaj neki unutarnji osjecaj nikako..samo bi se mazila :D:D

Mogu vam reci da se pravo lijepo osjecam i da jesam i da nisam trudna :) )) nekako sam ispunjena...ali eto vidjet cemo za par dana..bila bi PRESRETNA :)

nemoj brinuti uglavnom, meni se dogadjalo da mi kasni tako 5 dana..uglavnom desi se da se hormoni poremete...ja sam npr. u 11-tom mjesecu dobila 13.11. pa onda ponovo 01.12. i to pravi odliv i doktorica mi je rekla da su mi malo hormoni podivljali i prepisala mi ergometrin koji nisam ni pila...onda sam uzela godisnji odmor i odmarala i uzivala sa svojim suprugom, nisam se opterecivala tim hocu li zatrudniti ili necu, pa evo mozda je to i urodilo plodom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sad kad je dosla vestica malo sam se smirila kad bude bice.po ovim tvojim simptomima to bi moglo biti to :D i jos ta bledunjava crtica mora nesto da znaci.bas lepo sto si opustena i smirena.mislim da te ceka 9 meseci srece i vise.meni je kasnilo verovatno jer sam naladila jajnik(inace mi nikad nekasni).svakako se cujemo jos i da javis rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sad kad je dosla vestica malo sam se smirila kad bude bice.po ovim tvojim simptomima to bi moglo biti to :D i jos ta bledunjava crtica mora nesto da znaci.bas lepo sto si opustena i smirena.mislim da te ceka 9 meseci srece i vise.meni je kasnilo verovatno jer sam naladila jajnik(inace mi nikad nekasni).svakako se cujemo jos i da javis rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

boze sto se ja gubim na ovom forumu nista neznam.jel mi moze reci neko kako i sta da uradi da nekom odgovorim na poruku svasta sam probala delimicno uspela ali i dalje nista.neznam sta treba da uradim da se uokviri poruka na koju odgovaram,pliz pomoc i izvinite na neznanju :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Klikneš na CITAT od one osobe koju želiš citirati...

Pa onda pišeš na prostoru predviđenom za pisanje posta...i samo ODGOVOR:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na odgovoru valjda cu skontati,tek juce sam se prijavila i sve mi je ovo novo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa onda nećem da te jurim više :P;)

eeee evo mene opeeet :D radila opet test 2 crtica se vidi ali je vrlo bleda :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste bleda, ali se lepo vidi! :)

Ponovi test za par dana, sigurno će biti tamnija! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeee evo mene opeeet :D radila opet test 2 crtica se vidi ali je vrlo bleda :mellow:

Cak i ja ovako corava, vidim tu drugu crticu. Bleda ili ne, tu je! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeee evo mene opeeet :D radila opet test 2 crtica se vidi ali je vrlo bleda :mellow:

Vidim je i bez uvecavanja slike ;) Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeee evo mene opeeet :D radila opet test 2 crtica se vidi ali je vrlo bleda :mellow:

I moja je bila bleda,a ja kad sam radla test uopste nisam skontala sta treba da vidim :lol:

Evo je sad "crtica" lezi samnom u krevetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.