Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Evo sve sam pokušala da bih postavila sliku svog POZITIVNOG testa ali nikako ne ide. Jednostavno nešto koči. Bila sam sinoć na pregledu, dr mi rekla da je još rano za UZ pa me je naručila za ponedeljak. A ja da bih se uvjerila kupim još jedan test, jutros uradila i etoooo U Ispod mog srca raste još jedan anđeo :**** <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sve sam pokušala da bih postavila sliku svog POZITIVNOG testa ali nikako ne ide. Jednostavno nešto koči. Bila sam sinoć na pregledu, dr mi rekla da je još rano za UZ pa me je naručila za ponedeljak. A ja da bih se uvjerila kupim još jedan test, jutros uradila i etoooo U Ispod mog srca raste još jedan anđeo :**** <3

Divno! Cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sve sam pokušala da bih postavila sliku svog POZITIVNOG testa ali nikako ne ide. Jednostavno nešto koči. Bila sam sinoć na pregledu, dr mi rekla da je još rano za UZ pa me je naručila za ponedeljak. A ja da bih se uvjerila kupim još jedan test, jutros uradila i etoooo U Ispod mog srca raste još jedan anđeo :**** <3

:rolleyes: Sve čestitke. Dakle, prvi test definitivno je bio "bajat" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sve sam pokušala da bih postavila sliku svog POZITIVNOG testa ali nikako ne ide. Jednostavno nešto koči. Bila sam sinoć na pregledu, dr mi rekla da je još rano za UZ pa me je naručila za ponedeljak. A ja da bih se uvjerila kupim još jedan test, jutros uradila i etoooo U Ispod mog srca raste još jedan anđeo :**** <3

Čestitam! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje,duze vreme citam vase postove i pratim vas iz dana u dan,sjajne ste .Ja imam sličnih problemčića kao i vi,puna sam nade i isčekivanja.

Da skratim :rolleyes: poslednju M sam imala 07.12.sto znaci da sam trebala da dobijem M pre 4 dana ,inace redovna na 30 dana.E sad posto radimo na bebi mozda sam umislila da imam neke simptomcice ali se nadam da nisam tj.pojacan mi je sekret ,umor,pojacana kiselina ,mucnina ,ponekad imam utisak kao da se sva tresem, grudi povecane i svremena na vreme osetim blago grcenje u donjem delu stomaka .... ALI jedno veliko ali. malo pre sam radila test i pokazao je da nema trudnoce :( .Zanima me vase misljenje:

Pozdrav za sve buduce mame i za one koje kao i ja iscekuju 2 crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala. Sa testovima se ispostavilo da cijena ne određuje kvalitet. Laku noć idem da se komiram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelchy, čestitam :) Nije mi jasna jedna stvar, na tikeru ti piše da si 9+1 a na uz-u se ništa ne vidi, rano je, a i kasni ti par dana, zar to ne treba da je neka 5-ta nedelja? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelchy...čestitke... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelchy, čestitam :) Nije mi jasna jedna stvar, na tikeru ti piše da si 9+1 a na uz-u se ništa ne vidi, rano je, a i kasni ti par dana, zar to ne treba da je neka 5-ta nedelja? :unsure:

U pravu si, mislim da je to računanje sa jednim ciklusom prije trudnoće, jer u medicini trudnoća traje 40 nedelja a to si zapravo trudna 36. ispravite me ako griješim. :*

maki :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje,duze vreme citam vase postove i pratim vas iz dana u dan,sjajne ste .Ja imam sličnih problemčića kao i vi,puna sam nade i isčekivanja.

Da skratim :blink: poslednju M sam imala 07.12.sto znaci da sam trebala da dobijem M pre 5 dana ,inace redovna na 30 dana.E sad posto radimo na bebi mozda sam umislila da imam neke simptomcice ali se nadam da nisam tj.pojacan mi je sekret ,umor,pojacana kiselina ,mucnina ,ponekad imam utisak kao da se sva tresem, grudi povecane i svremena na vreme osetim blago grcenje u donjem delu stomaka .... ALI jedno veliko ali. sinoc sam radila test i pokazao je da nema trudnoce .Zanima me vase misljenje: :unsure:

Pozdrav :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki nestrpljivko, vidim da si bas nestrpljiva, a kako i ne bi bila. Uradi test sa prvom jutarnjom, a mozemo da se druzimo OVDE ako zelis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki nestrpljivko pored testa najbolje da uradiš nalaz krvi koji će ti potvrditi tvoje sumnje :) Ja držim fige da prvi jutarnji test bude II crte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam na forumu non stop,ceprkam po odgovorima.cak i na poslu hihihihihi....uh...drage moje razmisljam ozbiljno o tome da odem da uradim betu ali me je strah da se ne razocaram . mm i ja relativno kratko radimo na bebici (2 meseca ) prosli mesec uradim test na dan kada sm trebala da dobijem i vidim samo jednu crticu i naravno dobijem tog istog dana :angry: .Mada opet ko zna ,potajno se nadam da mi je ovaj mesec test pogresio,moraću da ga ponovim.Doduse mm kaze da smo svaki mesec trudni posto ja trcim u apoteku kada mi zakasni pola sata :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

p.s. u poverenju sad mi kasni vec 6 dana (daleko joj lepa kuca), sacekacu jos koji i idem pre zore da kupim test pa vam javljam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam na forumu non stop,ceprkam po odgovorima.cak i na poslu hihihihihi....uh...drage moje razmisljam ozbiljno o tome da odem da uradim betu ali me je strah da se ne razocaram . mm i ja relativno kratko radimo na bebici (2 meseca ) prosli mesec uradim test na dan kada sm trebala da dobijem i vidim samo jednu crticu i naravno dobijem tog istog dana :angry: .Mada opet ko zna ,potajno se nadam da mi je ovaj mesec test pogresio,moraću da ga ponovim.Doduse mm kaze da smo svaki mesec trudni posto ja trcim u apoteku kada mi zakasni pola sata :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

p.s. u poverenju sad mi kasni vec 6 dana (daleko joj lepa kuca), sacekacu jos koji i idem pre zore da kupim test pa vam javljam ;)

Ako vec kasni 6 dana ne moras toliko da cekas, uradi sutra, ali sa prvom jutarnjom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07 ako mi verujes da me je sramota da odem do apoteke.mm slepo veruje tim testovima i vec se pomirio sa tim da idemo na popravni ali ja nikako.Imam utisak da ce sledeci put farmaceut u apoteci cim udjem umesto "Dobro vece"reci "Dacete mi jedan test za rano otkrivanje trudnoce" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam na forumu non stop,ceprkam po odgovorima.cak i na poslu hihihihihi....uh...drage moje razmisljam ozbiljno o tome da odem da uradim betu ali me je strah da se ne razocaram . mm i ja relativno kratko radimo na bebici (2 meseca ) prosli mesec uradim test na dan kada sm trebala da dobijem i vidim samo jednu crticu i naravno dobijem tog istog dana :angry: .Mada opet ko zna ,potajno se nadam da mi je ovaj mesec test pogresio,moraću da ga ponovim.Doduse mm kaze da smo svaki mesec trudni posto ja trcim u apoteku kada mi zakasni pola sata :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

p.s. u poverenju sad mi kasni vec 6 dana (daleko joj lepa kuca), sacekacu jos koji i idem pre zore da kupim test pa vam javljam ;)

Sve ukazuje da si trudna. :) Samo još test ili beta da potvrdi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ukazuje da si trudna. :) Samo još test ili beta da potvrdi :)

Stvarno bih volela da je istina.malo me buni to sto mi se desava ili sam citajuci simptome od zene do zene po forumima umislila da imam sve te simptome ko zna. Videcemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno bih volela da je istina.malo me buni to sto mi se desava ili sam citajuci simptome od zene do zene po forumima umislila da imam sve te simptome ko zna. Videcemo :)

Dragi nestrpljivko :D

I ja sam zadnju M imala 10.12. i sad mi kasni znači 7 dana, radila sam test i pozitivan je, s tim da sam radila 2 puta, prvi put nekad popdne i bio je neg. a poslije 2 dana ujutru i bio je poz. U pon idem na pregled da i zvanično postanem trudna. Imam iste simptome kao ti što znači da si i ti 99 posto trudna, od mene trudnija par dana :D woo hoo družićemo se u buduće na forumu cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nestrpljivko :D

I ja sam zadnju M imala 10.12. i sad mi kasni znači 7 dana, radila sam test i pozitivan je, s tim da sam radila 2 puta, prvi put nekad popdne i bio je neg. a poslije 2 dana ujutru i bio je poz. U pon idem na pregled da i zvanično postanem trudna. Imam iste simptome kao ti što znači da si i ti 99 posto trudna, od mene trudnija par dana :D woo hoo družićemo se u buduće na forumu cmok

O kako lepo :) Pa da nam se raspišeš u prvom trimestru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nestrpljivko :D

I ja sam zadnju M imala 10.12. i sad mi kasni znači 7 dana, radila sam test i pozitivan je, s tim da sam radila 2 puta, prvi put nekad popdne i bio je neg. a poslije 2 dana ujutru i bio je poz. U pon idem na pregled da i zvanično postanem trudna. Imam iste simptome kao ti što znači da si i ti 99 posto trudna, od mene trudnija par dana :D woo hoo družićemo se u buduće na forumu cmok

CESTITAM DRAGA NA DRUGOJ CRTICI !!!! :D :D :D :D :D :D :D

e sad si mi unela crv sumnje uuuuh joooj obecala sam sebi da necu raditi test do 17-og sad si me pokolebala.....u sv slucaju javi nam novosti i ja cu sta god da bude kisssic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako ti, ali ja nisam mogla izdržati da ne uradim test. Ajde javi šta je bilo :*

Ostalima hvala na čestitkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako ti, ali ja nisam mogla izdržati da ne uradim test. Ajde javi šta je bilo :*

Ostalima hvala na čestitkama :)

verovatno je kod mene strah od negativnog testa u pitanju,cim sam prvi put videla 1 crticu odmah su pocele svakakve gluposti da mi padaju na pamet,odmah pomislim na najgore :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedan negativan i prestala sam da se nadam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedan negativan i prestala sam da se nadam

Jesi ujutro radila?

A pto ne odeš da radiš nalaz bete preko krvi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.