Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Црна Ружо јел би ти требала ових дана да недобијеш колико ми се чини, држим ти палчеве да буду II

ma trebala sam jucer dobit, ali nema je, i nemam simptoma ni za pms ni za tts, :( neznam sta je, samo grudi pomalo boluckaju,nekad stomak, ali osjecam da nece biti dve crte. nisam jos radila test

pa zato pitam, jel ima neka da nije imala nikakve simptome :unsure::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crna ruzo, ja se iskreno nadam da ce biti dve crte na testu!!! drzim ti palceve!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel mislis nisi imala ni simptome pms-a?

Ne, nisam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crna ruzo, ja se iskreno nadam da ce biti dve crte na testu!!! drzim ti palceve!!! :)

ma ja se nesto ne nadam :unsure:

a tebi koji je dc, jel ti kasni, vidim radila si test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ja da se javim, meni stigla vestica isto( dva dana ranijem,sto se nikad ne desava,uvek je u dan tacna), doduse nesto svetlija u pocetku pa nesto malo braonkasta...ni ja sama ne znam...nesto slabo to ide.... al dobro ce da probamo ponovo sledeci put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo ekipo! :lol:

čitam vas već par dana, sve se misleći da li da se oglasim ili ne. :rolleyes:

u svakom slučaju, moja situacija stoji ovako... poslednja m je bila od 4-8 jula, a mi smo akcijali 18 jula bez zaštite, jebaga malo smo se zaneli :lol: . u svakom slučaju, meni kasni već par dana, muka mi je ućasno, boli me glava i sva sam nekako malaksala i non stop umorna. prošle nedelje sam radila test, pokazao je samo jednu crtu, a moja doktorka je na godišnjem pa ne mogu da trčim kod nje :lol: razmišljam se da uradim još jedan, možda stvarno jesam trudna, a možda se samo tripujem :lol:

šta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo ekipo! :lol:

čitam vas već par dana, sve se misleći da li da se oglasim ili ne. :rolleyes:

u svakom slučaju, moja situacija stoji ovako... poslednja m je bila od 4-8 jula, a mi smo akcijali 18 jula bez zaštite, jebaga malo smo se zaneli :lol: . u svakom slučaju, meni kasni već par dana, muka mi je ućasno, boli me glava i sva sam nekako malaksala i non stop umorna. prošle nedelje sam radila test, pokazao je samo jednu crtu, a moja doktorka je na godišnjem pa ne mogu da trčim kod nje :lol: razmišljam se da uradim još jedan, možda stvarno jesam trudna, a možda se samo tripujem :lol:

šta vi mislite?

Ako ti je posl.menstruacija bila 4.07. a ciklusi su ti na 28,najverovatnije ti je ovulacija bola 17.07.ili 18.07. sto znaci da si sasvim moguce ubola dan :D Ako je tako,mnoge zene ce ti pozavideti na toj sreci,zajedno sa mnom :D Ponovi lepo testic pa da znas da li je bebac tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvo da vas sve pozdravim.. nova sam ali trudicu se da se sto pre uklopim da bih mogla da se druzim sa vama :rolleyes:

danas mi je 23.dan ciklusa i imam blagu mucninu, neki pritisak u jajnicima i krstima, zedna sam konstantno i piskam na svaki cas, ali mislim da je od te tecnosti koju unosim...

da li je moguce da su ovo prvi znaci trudnoce?? ali sve mi lici na pms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Mus, i ja sam ovde nova... Isto je i meni danas 24. dan ciklusa, imam bolove u stomaku (koje inace kod ciklusa nemam), bole me ledja, imam gorusicu tokom dana, u WC trcim na svekih pola sata, a i grudi me bas bole vec 15-ak dana... Test sam radila pre neki dan i bio je negativan (verovatno i ako sam trudna bilo je jos rano za test, ali ja sam bila nestrpljiva)... Trebala bih da ponovim test ali cekam jos 2-3 dana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nadam da su to ti najraniji znaci trudnoce :blink:

koliko ti cekas dugo bebu??? ne znam kada najranije mogu da uradim taj test za trudnocu????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa na testovima pise najranije 7 dana po zacecu, ali nije svima isto...kazu da pokaze na 10-ak dana.

Ja imam dva decaka, a poceli smo da "radimo" na trecoj bebi (posle dugog ubedjivanja moj muz je pristao na trece dete). U prvoj trudnoci nisam imala nikakve simptome i odmah sam ostala trudna, e a kad smo hteli drugu bebu nesto nije htelo- skoro dve godine smo pokusavali i navodno sve je bilo u redu, ali ipak nisam ostajala trudna, da bi kad sam se tako reci vec pomirila sa time da ne mogu da zatrudnim ostala u drugom stanju. U drugoj trudnoci su me grudi dosta bolele i to, cini mi se, jos od prvog dana kad sam ostala trudna...i sad me pored ostalog i grudi bas bole pa se nadam da je to to!:rolleyes:

Koliko dugo ti cekas bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvo da vas sve pozdravim.. nova sam ali trudicu se da se sto pre uklopim da bih mogla da se druzim sa vama :rolleyes:

danas mi je 23.dan ciklusa i imam blagu mucninu, neki pritisak u jajnicima i krstima, zedna sam konstantno i piskam na svaki cas, ali mislim da je od te tecnosti koju unosim...

da li je moguce da su ovo prvi znaci trudnoce?? ali sve mi lici na pms

pozdrav mus,sacekaj jos koji dan,ja sam imala simptome pms,boleo me je stomak,ledja,isla sam svakih 5 min.u wc,a grudi su me mnogo bolele da nisam mogla na stranu da spavam i bile su tvrde,pomislila sam da nisam mozda bolesna..trebala sam da dobijem 24 ali mi je kasnilo pa sam posle 10 dana uradila test i bio je pozitivan...nadam se da si i ti trudna,drzim ti palceve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, jutros sam ponovo radila test i sada su DVE CRTE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, jutros sam ponovo radila test i sada su DVE CRTE!!!

cestitam i zelim ti lepu trudnocu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Danice, samo jos da odem kod lekara da on sve to potvrdi... nadam se da ce da bude sve u redu!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

javi nam lepu vest kad dodjes od doktora :rolleyes: ja sam uvek govorila da bih volela da imam 3 dece ali ovu trudnocu jako tesko podnosim,tako da se bas predomisljam za drugo,ali nadam se da ce me to proci...a i malo se plasim za drugo jer sam 0 negativna krvna grupa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Klasično, kao i bilo koji čaj. 1 supena kašika na 1l vode. Čaj nikad ne kontaktiraš metalom.

pozz ja sam nova na bebcu i ja sam cula da je macina trava dobra ,pokusat cu a interesuje me dali se moze preko menzesa ostati trudan pusa za sve vass ,vec dugo pokusavamo ali do sad nis :( pusaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej ljepotice moje :)

Imam sincica... sad za koji dan ce napuniti 5 god. veliki momak :) ali sam pre tri dana sam radila test za trudnocu i bile su dvije crtice...druga crtica je bila svijetla ali ipak se vidila....i bas sam se obradovala i veoma sam sretna....

Nego ... da ne duljim :) koleginica mi kaze kako taj test zna i da slaze...da li se to vama nekad desilo... ??? Da li je moguce da test pogresi :(

Moj doktor tek pocinje s radom za 7 dana....ko ce do tad izdrzati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje :wub:

Ja samo da vam javim lepe vesti: doktorka je potvrdila one dve crtice sa testa! :D

I dalje me po malo boli stomak, ali se nadam da ce da bude sve u redu...

LJubim vas!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje :wub:

Ja samo da vam javim lepe vesti: doktorka je potvrdila one dve crtice sa testa! :D

I dalje me po malo boli stomak, ali se nadam da ce da bude sve u redu...

LJubim vas!!! :wub:

Cestitam ti. :rolleyes: i ja sam u iscekivanju dve crtice i sve bih da uradim taj test,a mislim da je rano....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje :wub:

Ja samo da vam javim lepe vesti: doktorka je potvrdila one dve crtice sa testa! :D

I dalje me po malo boli stomak, ali se nadam da ce da bude sve u redu...

LJubim vas!!! :wub:

Jami cestitam,mislim da test retko pogresi i to pre u slucaju kada trudnoce ima a on je ne ocita jer je trudnoca mala.....za slucaj da bude pozitivan da trudnoce nema nisam cula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ovako..

poslednju menstruaciju sam imala 9.08.. danas mi je 18 dan ciklusa.

posto zelimo da dobijemo devojcicu, jer vec imamo decaka, radili smo na tome par dana pre ovulacije, odn. posle zavrsetka ciklusa.

znaci, nezasticene odnose smo imali pre 9, 11, 13 dana.

2dana od poslednjeg odnosa- u toku ovulacije sam osetila vrlo blage bolove naizmenicno u oba jajnika i neko sevanje i blage bolove u donjem delu stomaka.

trebalo bi da dobijem za 7 dana jer su mi ciklusi uglavnom na 25 dana. celo jutro osecam bolove kao menstrualni, nisu jaki ali me boli. tako me boli prvi dan kad dobijem.

bila sam nestrpljiva pa sam uradila betu pre 2 dana, bila je negativna.

od ovulacije pa do sada imam neki vodenkasti sekret. ni to nisam imala nikad.

takodje od tada svaki dan osecam blage bolove u jajniku, jednom, pa drugom.

bolove u grudima, standardne pred ciklus imam od juce.

sad sam se zabrinula da se mozda nije nesto desilo sa vodenom cistom (mozda je pukla ili tako nesto) koju sam imala pre par meseci, tj. hocu posle ciklusa da odem kod lekara da vidim sta se sa njom desilo, da li je nestala. dr mi je rekao na pregledu da mi ona ne smeta da zatrudnim.

bas sam se istripovala i umislila sam sto scenarija u glavi.

ne mogu da docekam tih 7dana da vidim sta ce se desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda i nema ali sam na nekom sajtu pronasla da je 4dana pred ovulaciju, tj. po prestanku ciklusa devojcica, a 3dana potom decak, za vreme ovulacije.

mozda je i tacno, mozda nije, probali smo tako, pa cemo videti;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiara,i ja isto znam za to pre i posle ovulacije,i bas smo se bili resili za devojcicu,kad sam procitala na drugo mesto da muskarac nosi u spermi odlucujuci hromozom za pol..al ne kosta te nista da probas onaj prvi ''recept'',mada je najbitinije da je ono zivo i zdravo,a pol... ne znam,probajte,pa kako bude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pisala sam ovde o tome pa procitaj link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.