Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Nema pauze, ;) svi hoće na letovanje... Ako već radili na tome - držim fige...

Inače me podseti i ja trebam 05. da čekam vešticu :D

Podsetim te,draga ne brini... ;) hvala za fige...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmah da javis!!! :D

O'ma' javim...naravno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve mame :) Dugo citam ovaj forum i rekoh ajde i ja da postavim pitanje, posto sam izlapela vise od mozganja :P

Ciklus sam imala od 17.7 do 20.7 s tim sto smo dragi i ja 19 i 20.7 imali nezasticene odnose. POsle toga je svoj posao obavio 24.7. Od tada mi nisu sve ovcice na broju .Spopala me mucnina pa povratim s vremena na vreme, nema pravila kod mene da li je ujutro ili u toku dana ili uvece. Primetila sam da mi alkohol vise ne odgovara, omirisem pivo, meni muka, liznem tekilu muka ... samo sokici...uzas... Doruckovali smo jedno jutro omlet, meni pozli i naravno odem da povracam :( od pre dva ili tri dana me uzasno bole krsta i imam blago probadanje u donjem delu stomaka. Glava me je mozda jednom ili dva puta zabolela. Sledecu menstruaciju treba tek da dobijem 10.8. Ne znam da li da se nadam da li sam trudna ili ne, iako nas dvoje to zelimo :) dajte mi neki savet kad je najbolje da uradim test na trudnocu ili betu

Hvala vam unapred :)

I jos sam zaboravila da kazem, juce uvece bila kod najbolje druga, popila tursku i pozlilo mi od nje, pa sam otrcala da povracam. On ima onaj glade aparat za vazduh od magnolije, i taj miris mi je strasno zasmetao...Eto i to da napomenem iako mozda nema nikakve veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumijem ovu rečenicu: POsle toga je svoj posao obavio 24.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumijem ovu rečenicu: POsle toga je svoj posao obavio 24.7.

isao do kraja u meni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha...ja mislim da je još uvijek rano za bilo kakve simptome...još se malo strpi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve mame :) Dugo citam ovaj forum i rekoh ajde i ja da postavim pitanje, posto sam izlapela vise od mozganja :P

Ciklus sam imala od 17.7 do 20.7 s tim sto smo dragi i ja 19 i 20.7 imali nezasticene odnose. POsle toga je svoj posao obavio 24.7. Od tada mi nisu sve ovcice na broju .Spopala me mucnina pa povratim s vremena na vreme, nema pravila kod mene da li je ujutro ili u toku dana ili uvece. Primetila sam da mi alkohol vise ne odgovara, omirisem pivo, meni muka, liznem tekilu muka ... samo sokici...uzas... Doruckovali smo jedno jutro omlet, meni pozli i naravno odem da povracam :( od pre dva ili tri dana me uzasno bole krsta i imam blago probadanje u donjem delu stomaka. Glava me je mozda jednom ili dva puta zabolela. Sledecu menstruaciju treba tek da dobijem 10.8. Ne znam da li da se nadam da li sam trudna ili ne, iako nas dvoje to zelimo :) dajte mi neki savet kad je najbolje da uradim test na trudnocu ili betu

Hvala vam unapred :)

I jos sam zaboravila da kazem, juce uvece bila kod najbolje druga, popila tursku i pozlilo mi od nje, pa sam otrcala da povracam. On ima onaj glade aparat za vazduh od magnolije, i taj miris mi je strasno zasmetao...Eto i to da napomenem iako mozda nema nikakve veze

Ja bih nedelju dana posle tog 24.07 uradila test da budem mirna... Kakva sam - samo bi se nervozila, a to ne volim... Mislim da sad ima testova koji mogu i ranije, ali najčešće posle nedelju dana možeš da uradiš i da ti pokaže rezultat.

Ako ti je baš frks, uradi test :)

Mada bi mene iznenadilo da odmah posle par dana odma krenu mučnine i povraćanja... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivancica

Ne znam sta da ti kazem, ali hvala u svakom slucaju na savetu :) ovako sam dobrog zdravlja i sad je krenulo da me muci ... vise nisam pametna, ali strpecu se ko sto kaze filipa pa cemo da vidimo :) samo mogu da se nadam II :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ivancica

Ne znam sta da ti kazem, ali hvala u svakom slucaju na savetu :) ovako sam dobrog zdravlja i sad je krenulo da me muci ... vise nisam pametna, ali strpecu se ko sto kaze filipa pa cemo da vidimo :)samo mogu da se nadam II :)

Onda nemoj da se nervoziš previše, nego se opusti i čekaj :) lepe vesti :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje osećam veliku mučninu...traje poslednjih četri dana, nekako me podseća na gorušicu. Nikada mi nije bilo muka pred vešticu, bar ne ovoliko.

Ne znam dal je rano za test?

Pošto mi ciklus nije isti od pobačaja, više ni ne znam dal dobijam na 24 ili 26 dana. Trebalo bi otprilike od 31. do 02. da se javi. Baš sam nestrpljiva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanjice pa uradi test, mada ja sam ga uradila nakon 15 dana i bio mi je negativa, a bila sam trudna. Ima jos jedna stvar koja je delovala i kod moje sestre i kod mene. Mozda ce zvucati kao bapska stvar, ali nista vas ne kosta da probate. Prvo drzi jastuk ispod krsnog dela kicme pri kraju odnosa i nakon odnosa priljubi kolena na grudi i lezi tako jedno vreme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa i nisam mogla da izdržim i uradila sam ga!!! TRUDNI SMO!!!

Sad nastaje drama...stavljala sam vaginalete kantariona nekoliko večeri, a na cervikalni i vaginalni bris sam išla poslednjih nedelju dana 4 puta. Ijaooo, šta sad?

Zna li neko jesu li te vaginalete štetne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa i nisam mogla da izdržim i uradila sam ga!!! TRUDNI SMO!!!

Sad nastaje drama...stavljala sam vaginalete kantariona nekoliko večeri, a na cervikalni i vaginalni bris sam išla poslednjih nedelju dana 4 puta. Ijaooo, šta sad?

Zna li neko jesu li te vaginalete štetne?

ČESTITAM!!!

Mislim da kantarion ne može da ti šteti, ne brini i uživaj! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa i nisam mogla da izdržim i uradila sam ga!!! TRUDNI SMO!!!

Sad nastaje drama...stavljala sam vaginalete kantariona nekoliko večeri, a na cervikalni i vaginalni bris sam išla poslednjih nedelju dana 4 puta. Ijaooo, šta sad?

Zna li neko jesu li te vaginalete štetne?

CESTITAM TI OD SVEG SRCA! Dobro dosla u svet trudnica :) ! Ne brini i uzivaj!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vam. Toliko sam zabrinuta da ne prestajem da plačem.

A da bude još gore, ove dve poslednje nedelje sam se toliko nervirala na poslu da ne pamtim kada je bilo tako, radila sam za tri koleginice. Pila sam male doze bensendina za smirenje, inače bih poludela totalno. Mislim da on u malim dozama, ja sam pila manje od 1.5 mg dnevno, ne šteti. A ako šteti, tu sam nadrljala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem, al ikada odes kod dr obavezno je pitaj, da bi bila mirnija. Nemoj plakati, uzivaj u divnom saznanju i opusti se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko će da čeka još par nedelja do posete ginekologu, ja sam odmah zvala telefonom da je pitam.

Kaže da ne može da naškodi jer je bolje i da me lek smiri, nego da od nervoze skoče pritisak i puls, to bi naštetilo više nego to što sam ga pila. I pitala je dal ga pijem manje od mesec dana, ne znam kakve to ima veze? Pila sam ga oko tri nedelje, a poslednja dva dana kao da mi je neki osećaj proradio, pa čim dođem ujutru na posao, ja do daske pojačam muziku i tako se smirim i opustim. Delovalo je fantastično!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja treba da dobijem 5.8 ,znaci jos 3 dana, a nemam nikakve simptome ni kao pms ni tts :unsure:

jel ima neka da nije imala nikakve simptome :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, ja sam nova ovde ali redovno pratim sve sto se ovde desava! Imam dva decaka: jedan 13 godina, drugi 6 godina i poceli smo da "radimo" na trecoj bebi. Mislim da sam trudna, ali nisam sigurna- imam simptome koji vaze za trecu nedelju: bole me ledja, grudi, po malo i stomak...bas bi bilo lepo da je to to! Za dan-dva radim test pa javljam!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jami drzim ti fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, ja sam nova ovde ali redovno pratim sve sto se ovde desava! Imam dva decaka: jedan 13 godina, drugi 6 godina i poceli smo da "radimo" na trecoj bebi. Mislim da sam trudna, ali nisam sigurna- imam simptome koji vaze za trecu nedelju: bole me ledja, grudi, po malo i stomak...bas bi bilo lepo da je to to! Za dan-dva radim test pa javljam!!!!

Obavezno javi, cekamo !!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja treba da dobijem 5.8 ,znaci jos 3 dana, a nemam nikakve simptome ni kao pms ni tts :unsure:

jel ima neka da nije imala nikakve simptome :D

Ja nisam imala nikakve simptome, tek su krenuli nakon 10 dana kašnjenja.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u prvoj trudnoci nisam imala nikakve simptome, u drugoj su me bolele grudi i bile su mi nekako vruce i teske (cini mi se jos prvi dan kad sam ostala trudna) i sada me opet tako bole grudi, ali me bole i ledja i po malo stomak (ali grudi i ledja hoce da me bole i pred menstruaciju, ali me stomak buni jer inace me ne boli) :unsure: ....ne mogu vise da cekam, danas sam na pauzi otisla do apoteke i uzela test i jedva cekam da stignem kuci da uradim...non-stop o tome razmisljam...nadam se da ce biti pozitivan, ali me je i strah da ne bude negativan pa da se ne razocaram.... :unsure::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam imala nikakve simptome, tek su krenuli nakon 10 dana kašnjenja.... :D

jel mislis nisi imala ni simptome pms-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jedna crta... :( :( :( ...mozda je jos rano...probacu ponovo za 2-3 dana... :( :( :(

Hvala svima na podrsci!!!! Ljubim vas!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.