Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Hvala ti Zvončice što si uz mene i što mi pružaš podršku :D To mi mnogo znači. I ja se sve nekako nadam da je test pogrešio. Videću danas šta će biti, imam zakazano u 4 pa javljam šta bude da bude :)

Držimo ti palčeve!!!k05193.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo ti palčeve!!!k05193.gif

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e devojke evo mene opet. od trudnoće nema ništa, ni doktor ne zna što mi kasni. video je dva folikula jedan od 9mm, a drugi od 13mm. za 5-6 dana idem opet da mi radi folikulometriju i hormone. možda je neki problem u hormonima što mi ovako kasni i što su mi neredovne mens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se opusti...kada se najmanje budes nadala videces 2 crtice na testu...veruj mi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, cure! Ja sam nova na ovoj temi. Ali, vidim neka poznata lica.... :) Evo moje situacije: imala sam zadnju mns 18.4. - ciklus mi je redovan ( 27, 28 dana) . Znači sl.mns. je 15.5. Ali, evo juče imamo osjećaj kao da ću dobiti. I jutros je tako. Šmrcam nekoliko dana. Čitam na netu da je simptom trudnoće kod nekih žena i pojačana slina nosa.... Radoznala sam , ne mogu vam opisati! Jedva čekam da saznam ......... Ali, za test je još rano?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, cure! Ja sam nova na ovoj temi. Ali, vidim neka poznata lica.... :) Evo moje situacije: imala sam zadnju mns 18.4. - ciklus mi je redovan ( 27, 28 dana) . Znači sl.mns. je 15.5. Ali, evo juče imamo osjećaj kao da ću dobiti. I jutros je tako. Šmrcam nekoliko dana. Čitam na netu da je simptom trudnoće kod nekih žena i pojačana slina nosa.... Radoznala sam , ne mogu vam opisati! Jedva čekam da saznam ......... Ali, za test je još rano?!

Naravno da je rano, sacekaj datum NEdobijanja vestice pa ga uradi. I nemoj se mnogo opterecivati simtomima. Pojacana slina moze a i ne mora da znaci, sve je to oko trudnoce moze a i ne mora. Ono sto je 100% sigurno je pozitivan test. Zelim ti da ne dobijes i da ugledas na testu II :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da je rano, sacekaj datum NEdobijanja vestice pa ga uradi. I nemoj se mnogo opterecivati simtomima. Pojacana slina moze a i ne mora da znaci, sve je to oko trudnoce moze a i ne mora. Ono sto je 100% sigurno je pozitivan test. Zelim ti da ne dobijes i da ugledas na testu II :)

Hvala Suncokret! Strpiću se B) , kuliram do 15.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos ja sam nova ovde :) e ovako 2.maja sam trebala dobiti i nisam muz i ja radimo na bebi i ndamo se pozitivnom al ja sam danas uradila test i bio je negativan pa sam se malo uplasila...inace pre dve godine sam imala pobacaj u 8mesecu a tad kad sam ostala trudna doktor mi je rekao tek posle 10dana da uradim test posto je tad naj sigurniji..pa se nadam kad za cetiri dana uradim da ce biti + :)

zelim bebanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos ja sam nova ovde :) e ovako 2.maja sam trebala dobiti i nisam muz i ja radimo na bebi i ndamo se pozitivnom al ja sam danas uradila test i bio je negativan pa sam se malo uplasila...inace pre dve godine sam imala pobacaj u 8mesecu a tad kad sam ostala trudna doktor mi je rekao tek posle 10dana da uradim test posto je tad naj sigurniji..pa se nadam kad za cetiri dana uradim da ce biti + :)
zelim bebanu

Dunjasuki, evo novi je dan. Znači, još koji dan , pa da uradiš test. Želim ti da uspiješ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ljudi imam jedno pitanje ^_^ Imam vec 3,4 dana proliv,ali samo ujutru...Ovulacija mi je bila do 2 maja...Sad ne znam :mellow: Jel imala neka od vas ovaj simptom?Meni se u prvoj trudnoci pojavila isto ta retka stolica...tako da ne znam sta da mislim.Trebam dobiti od 16-18 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel imala neka od vas ovaj simptom?Mozda je smesno,ali tako je bilo prvi put,na samom pocetku trudnoce.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel imala neka od vas ovaj simptom?Mozda je smesno,ali tako je bilo prvi put,na samom pocetku trudnoce.... :wub:

e i ja imam isto tako al meni kasni 6dana..a sto imam pr neznam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedno da dodam :) potamnelo podrucje oko bradavica...Pa ako nije ono :D ,ja onda ne znam sta je :lol: :lol: :lol: Od jutros nema retke stolice...ipak mozda je to bila samo prehlada :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i malo mi se gadi pasta za zube,perem ih tri puta dnevno,ali to mi se nikad nije desavalo,mozda jednom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedno da dodam :) potamnelo podrucje oko bradavica...Pa ako nije ono :D ,ja onda ne znam sta je :lol: :lol: :lol: Od jutros nema retke stolice...ipak mozda je to bila samo prehlada :blink:

Ja sam u trudnoći dobila braon crnačke bradavice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je inace temperatura tela normalna 35,5,pocela sam da je merim od preproslog ciklusa,i to sam bas zapazila.A trenutno mi je 36,5 tako da ne znam sta da mislim :unsure:svi kazu da treba da bude 37 najmanja,a ja trebam da dobijem oko 16,17og,ne znam videcemo :D Ljubim te Zvonka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

merim je svako jutro u 6h pre posla,pre jela,pica,bukvalno iz kreveta cim se probudim,ali samo pred ciklus dobijem 37....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde posto sam novopecena trudnica da podelim moje simptome ovde :D

Moji su indenticni sa PMS-om kao i svaki mesec...natekle grudi,bolne bradavice,na dan kad sam trebala dobiti stomak me je boleo kao da cu svakog trenutka dobiti....Jedino eto taj bol dole u ledjima i piskenje :D

Posto sam merila bezazlenu temperaturu,uspela sam da odredim kada je ovulacija tacno,mada je moja najvisa bila 36.8C,a kad se cetri poslednja dana zadrzala na 36.5C postala sam malo sumnjicava... I eto bebca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde posto sam novopecena trudnica da podelim moje simptome ovde :D

Moji su indenticni sa PMS-om kao i svaki mesec...natekle grudi,bolne bradavice,na dan kad sam trebala dobiti stomak me je boleo kao da cu svakog trenutka dobiti....Jedino eto taj bol dole u ledjima i piskenje :D

Posto sam merila bezazlenu temperaturu,uspela sam da odredim kada je ovulacija tacno,mada je moja najvisa bila 36.8C,a kad se cetri poslednja dana zadrzala na 36.5C postala sam malo sumnjicava... I eto bebca :D

Baš mi je drago da pročitam ovde tvoj post, tvoje simptome trudnoće :rolleyes: Sad nas praši, pa i ostale čekalice da ti se pridruže! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikakve simptome nisam imala... grudi su mi "porasle" tek nakon 10 dana... Ni sad ih nemam jedino što mi se stolica malo poremetila pa mi je stomak naduvan kao žaba... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cure, resila sam i ja da vam se pridruzim i da vam postavim par pitanja... :rolleyes: Poslednjih par dana se osecam bas cudno, bole me grudi, muka mi je po ceo dan i glava me boli a i osecam da mi je pritisak nizak a obicno je normalan a temp. mi je preko 37(udavi vas) :huh: Ukratko, imam sve simp. kao pred menst. ali mi je jos rano za nju(15dana). Mozete li mi reci kad bi bilo najbolje da uradim test i koji da uzmem????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cure, resila sam i ja da vam se pridruzim i da vam postavim par pitanja... :rolleyes: Poslednjih par dana se osecam bas cudno, bole me grudi, muka mi je po ceo dan i glava me boli a i osecam da mi je pritisak nizak a obicno je normalan a temp. mi je preko 37(udavi vas) :huh: Ukratko, imam sve simp. kao pred menst. ali mi je jos rano za nju(15dana). Mozete li mi reci kad bi bilo najbolje da uradim test i koji da uzmem????

draga moja, da sam na tvom mestu ja bi ga odma uradila jer moguce je da si zatrudnela prosli mesec jer ako sam dobro razumela trebalo bi da dobijes za 15 dana..... a ako pokaze negativno ponovi ga na dan menstruacije.....

preporucujem ti baby rapid....on mi je jedini pokazivao bas bas ranu trudnocu :D

srecno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na odgovoru, moracu sutra da uzmem test pa cu videti i javicu vam... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na odgovoru, moracu sutra da uzmem test pa cu videti i javicu vam... :wub:

sad mozes i da se prebacis na temu cekamo plusice:)))) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.