Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravooo svimaaa :)))) kasnolo mi je 9 dana, odradila sam test pozitivan i odradila betu sada mi je stigla 35. Da li je to u redu ili je to jako malo ? Hvala

Ta vrednost bete pokazuje da je dislo do zaceca. A vrednost zavisi kada je doslo do oplodnje i mnogo variraju. Ovo jeste nesto niza vrednost ali moze da znaci da je kasnije bila O i samim tim oplodnja. Najsigurnija stvar ti je da ponovis betu za 2 dana (ako mozes 48 sati) ukoliko se pravilno duplira znaci da je za sad sve ok i da nije vanmatericna trudnoca. 

Izmenjeno od strane Zone*
jelenaana i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta vrednost bete pokazuje da je dislo do zaceca. A vrednost zavisi kada je doslo do oplodnje i mnogo variraju. Ovo jeste nesto niza vrednost ali moze da znaci da je kasnije bila O i samim tim oplodnja. Najsigurnija stvar ti je da ponovis betu za 2 dana (ako mozes 48 sati) ukoliko se pravilno duplira znaci da je za sad sve ok i da nije vanmatericna trudnoca. 

Pa da, tako sam i planirala. U ponedeljak cu ponoviti pa cu biti sigurna. Inace imala sam porodjaj pre godinu ipo i od tad mi nije redovan ciklud pa moguce da je O bila nesto kasnije. Svakako cu ponoviti u ponedeljak pa vam javljam sta se desava :) hvala puno na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na uz cu za 2 nedelje mislim da je rano jos, cisto da vidim koja sam nedelja s obzirom da mi je O bila kasnije i da odradim bris

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Saska. ^_^ Laku trudnocu ti zelim. Pridruzi nam se sad ili posle uz na temi Drugi trimestar,  tamo su sve trudnice ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene opet. Ponovila sam betu danas. U cetvrtak je bila 35 a danas je 326 tako da je definitivno potvrdjena trudnoca :)

Cestitam :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Saska. ^_^ Laku trudnocu ti zelim. Pridruzi nam se sad ili posle uz na temi Drugi trimestar,  tamo su sve trudnice ;) 

Hvala puno. Ne znam koliko ce biti laka s obzitom da imam vec jedno koje je sad u fazi jurenja trcenja ali dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno. Ne znam koliko ce biti laka s obzitom da imam vec jedno koje je sad u fazi jurenja trcenja ali dobro :)

U istom smo sosu, samo ooopuuustenooo:lol:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U istom smo sosu, samo ooopuuustenooo:lol:

Ja sam svoju lepo iznela, isto bebac bio u fazi prohodavanja, pa trcanja... Dan po dan :D ako imas pomoc, iskoristi da odmoris kad god mozes.. citiram Zone a pisem Saski ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, mislim da je to vise stvar same trudnoce kakva je. Neavno ako je teska da je jos teza uz malo dete, ma dete bilo kog uzrasta... Da mi je ova trudnoca bila kao prva bila bih na konju ali eto nisam ni sad mnogo usporila: prohodali, protrcali i svakakve akrobacije savladali u toku tr. a trebala sam da usporim pa je ok ispalo.  Hvala Bogu. Ne treba previse u napred brinuti mozda bude islo kao po loju ;) 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, mislim da je to vise stvar same trudnoce kakva je. Neavno ako je teska da je jos teza uz malo dete, ma dete bilo kog uzrasta... Da mi je ova trudnoca bila kao prva bila bih na konju ali eto nisam ni sad mnogo usporila: prohodali, protrcali i svakakve akrobacije savladali u toku tr. a trebala sam da usporim pa je ok ispalo.  Hvala Bogu. Ne treba previse u napred brinuti mozda bude islo kao po loju ;) 

Slazem se naravno. Najbitnije da trudnoca bude u redu, a imam pomoc obe babe i dede i tetka i hoce kod svih tako da mi s te strane nece biti tesko :)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se naravno. Najbitnije da trudnoca bude u redu, a imam pomoc obe babe i dede i tetka i hoce kod svih tako da mi s te strane nece biti tesko :)

Onda cuti i i uzivaj ^_^ osim muza drugu pomoc nisam imala

bepce i bockili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ljudii, nova sam 

kasni mi 5 dana, uradila sam dva obicna testa jasno se ucrtala jedna linija, drugu vidim kad nakrivim sa strane, ne znam sta je. Ne kasni mi inace, ne znam sta se desava 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ljudii, nova sam 

kasni mi 5 dana, uradila sam dva obicna testa jasno se ucrtala jedna linija, drugu vidim kad nakrivim sa strane, ne znam sta je. Ne kasni mi inace, ne znam sta se desava 

Obicno ako se druga linija bar malo vidi jeste trudnoca. Ako mozes slikaj pa postavi sliku ovde. Neki smo vec apsolvirali na tim testicima! 

Ako si u mogucnosti odradi betu. ona ce ti jasnije pokazati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacila sam, ujutru radim pa vam slikam. Samo sa bocne strane se vidi, vjerovatno je negativan 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacila sam, ujutru radim pa vam slikam. Samo sa bocne strane se vidi, vjerovatno je negativan 

Moja crt8ca se prvi put videla samo pod nekim odredjenim uglom, a eno je sad doruckuje sa taticom!:wub:

Srecno!

miliccam i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih rekla + moja crtica je cak bila svetlija od tvoje! cestitamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam opet, jedna je crtica, malo roskasto oko nje, nisam jos dobila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravoo! 

Imam jedno pitanje za vas.

Imala sam nezaštićen odnos sa dečkom u toku plodnih dana (dan pre ovulacije). Dva/tri dana nakon toga pojavio se sekret roze boje, dan nakon toga crvenkast, a nakon toga opet roze-crven (do sada mi se to nije dešavalo).

Inače, osećam se nekako čudno, osećam umor, ne ustajem iz kreveta, jako mi se spava, jutros mi je malo bilo muka, ali ništa strašno. Osetila sam blag bol u jajnicima na kratko, kao i u stomaku i u donjem delu leđa.

Menstruacija treba doći tek za dve nedelje.

Sumnjam na implantaciju? Da li je moguća trudnoća? Hvala unapred! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravoo! 

Imam jedno pitanje za vas.

Imala sam nezaštićen odnos sa dečkom u toku plodnih dana (dan pre ovulacije). Dva/tri dana nakon toga pojavio se sekret roze boje, dan nakon toga crvenkast, a nakon toga opet roze-crven (do sada mi se to nije dešavalo).

Inače, osećam se nekako čudno, osećam umor, ne ustajem iz kreveta, jako mi se spava, jutros mi je malo bilo muka, ali ništa strašno. Osetila sam blag bol u jajnicima na kratko, kao i u stomaku i u donjem delu leđa.

Menstruacija treba doći tek za dve nedelje.

Sumnjam na implantaciju? Da li je moguća trudnoća? Hvala unapred! :rolleyes:

Trudnoca je svakako moguca ali dve nedelje pre menstruacije, retko se javljaju simptomi jer je rano. Ja sam npr imala prve simptome trudnoce dva dana pre nego sto sam trebala da dobijem, imala sam strasan umor, posle se pojavila temperatura 37C. Temperaturu sam imala dve nedelje i radila sam crp i leukocite i nije bila bolest u pitanju. Dr mi je rekla da je to od porasta hormona u organizmu zbog trudnoce. Cak mi se pojavilo i curenje nosa koje se javlja kod nekih zena u ranoj trudnoci, sa blagim krvarenjem nosa. To sto si imala sekret roze boje moze da znaci da se oplodjena jajna celija ugnjezdila i da je doslo do zaceca. Uradi test kad ti bude kasnilo bar dan i javi :)

Izmenjeno od strane Makicaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam nezasticen odnos dan ili dva posle ovulacije, sada par dana posle odnosa imam blagi bol, kao da me nesto steze u donjem delu stomaka ili kao da cu dobiti, a ciklus ocekujem tek za nedelju dana. Sta mislite? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovani, zdravo. Bila sam kod lekara. 6.4 nedelje :) e sad me buni sto sam po ciklusu 9.2 nedelje a po uz 6.4. Neredovna mi je bila menstruacija od porodjaja, kasnila mi je uvek od 3-9 dana. Da li je normalno da bude tolika razlika ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.