Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Hvala ti punoo. Stvarno zelim bebu, ali ta zeelja me ubija jer nikako da se dese te || crtice, pocela sam da se brine da nesto nije u redu samnom :( <3

A vidiš isto tako je bilo kod mene, i tek kad sam se opustila i prestala brinuti toliko, desilo se. Mnogo toga je na nervnoj bazi, znam da nije lako, ali trebaš se opustiti i malo zaboraviti na to, uživati u ljubavi sa svojim dragim i desit će se i prije nego što budeš očekivala :D samo polako i opušteno i doći će. <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :) 

Htela bih znati da li postoji mogucnost da sam trudna.Nakon sto sam u novembru imala missed-ab,nestali su mi PMS-simptomi mecu dobijam tacno u dan,ali nemam nikakvih simptoma pre,npr.ranije su e grudi uvek bolele 10 dana pre nego sto trebam da dobijem,sada uopste ne,cak ni dan dva pre.

Pre 3 dana pojavile su se cudne promene kao sto su:Cudan osecaj u donjem stomaku,nesto kao pomeranje materice,cas na sredini,cas sa desne strane,kao grcenje misica,bradavice su mi veoma osetljive na dodir,povecan mi je apetit,cesto idem u wc,imam bolove u donjem delu ledja,stalno mi se spava,koliko god da spavam i osecam slabost.Mecu treba da dobijem tek 20-og.Sta mislite da li je moguce da je doslo do zaceca,momak i ja smo imali odnose 26-og i 03.03,oba puta je svrsio u mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A vidiš isto tako je bilo kod mene, i tek kad sam se opustila i prestala brinuti toliko, desilo se. Mnogo toga je na nervnoj bazi, znam da nije lako, ali trebaš se opustiti i malo zaboraviti na to, uživati u ljubavi sa svojim dragim i desit će se i prije nego što budeš očekivala :D samo polako i opušteno i doći će. <3

Zdravo svima :) 

Htela bih znati da li postoji mogucnost da sam trudna.Nakon sto sam u novembru imala missed-ab,nestali su mi PMS-simptomi mecu dobijam tacno u dan,ali nemam nikakvih simptoma pre,npr.ranije su e grudi uvek bolele 10 dana pre nego sto trebam da dobijem,sada uopste ne,cak ni dan dva pre.

Pre 3 dana pojavile su se cudne promene kao sto su:Cudan osecaj u donjem stomaku,nesto kao pomeranje materice,cas na sredini,cas sa desne strane,kao grcenje misica,bradavice su mi veoma osetljive na dodir,povecan mi je apetit,cesto idem u wc,imam bolove u donjem delu ledja,stalno mi se spava,koliko god da spavam i osecam slabost.Mecu treba da dobijem tek 20-og.Sta mislite da li je moguce da je doslo do zaceca,momak i ja smo imali odnose 26-og i 03.03,oba puta je svrsio u mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče simptoma - nedelju dana pred ciklus me je nesnosno bolela glava i stomak. Baš jako, oka nisam sklopila danima i onda je na dan očekivane m sve prestalo. Ugnezdilo se čudo! :)

Dva dana kasnije testić pokazao crtice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Magarence cestitam :wub: jel to druga ili treca beba? Dodji u drugi trim, sve smo tamo i naravno upisi se na spisak, cim budes znala vtp

Magarence voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! Treća je beba! :) 

Dolazim u trimestre kad čujem srculence, a do tada ću da se muvam tu negde...

Bravo :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Katarina97,tako sam i ja jedva cekala bebu i kada  je test bio negativan ja se smorim bas. Onda sam se opustila i odma sledeci mesec zatrudnela. Sto znaci da se opustis,kada se najmanje budes nadala,tada ces i zatrudneti. Zelim ti da sto pre budu dve crtice.  Srecno :)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooo, Magarence, baš si me obradovala!

Magarence voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

postovani pijem orgametril da dobijem ciklus i imala sam sex sa partnerom bez zastite pa me zanima da li mogu da ostanem trudna ako sam pila lek?hvala unapred

Izmenjeno od strane asi316

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obećala sam sebi da ću da podelim ovde svoje iskustvo pošto sam toliko puta čitala sve postove.

Poslednja menstruacija 05.02. 

Odnosi su bili (sa namerom da pravimo bebu) od 12.02. do 16.02. E sad, sticajem okolnosti nismo ciljali ovulaciju (bili smo na putu) a po iscetku, mislimo da je ovulacija bila 18.02. (baš onako školski, 14-ti dan posle menstruacije). 

I onda kreće sve redom: grčevi u stomaku, mučnine, mirise osetim na kilometar i dijareja... Pa ne mogu da zamislim da uzmem neke vitamine (gadio mi se njihov ukus)... Uglavnom, ništa što je inače tipično za mene i ja pomislim, to je to, trudna.

Međutim, 26.02. probudim se ujutru sa jakom urinarnom infekcijom i primetim krv (od koje ja naravno pomislim da je krv zbog implatacije). Odnesemo urin na analizu, uzmem već sve te čajeve za trudnice (jer ja ubeđena) i sutradan odem kod dr. Isti dan, tj. veče (27.02.) uradim Betu iz krvi, rezultati stignu i pokažu negativno (manje od 0.1). Dr kaže da nisam trudna i da mi Palitrex. 

Ali, mens kasni dva dana. Uradim sinoć test i pokaže dve crtice. Tako da večeras opet kod dr al sad ću da kažem: "Jesam li Vam rekla da sam trudna!?" :D 

Uglavnom, samo da sve bude dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da si trudna :wub: cestitam i zelim ti laku trudnocu. Jako rano si radila betu, zato je negativna bila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr je rekla da bi moglo da pokaže trudnoću, ali da budu male vrednosti (ona je spominjala od 30 do 70) a i naravno nestrpljenje :) A i zabrinulo me jer sam morala da pijem antibiotike zbog infekcije pa da budem sigurna...

Uglavnom, da bude laka trudnoća što ti kažeš :wub:

Willow i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svakako si dobila lek koji se može koristiti u trudnoći, što je dobro. Dobro je i što si odmah sanirala infekciju. Hajde ,pa da sve ide kako treba nadalje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :) 

Htela bih znati da li postoji mogucnost da sam trudna.Nakon sto sam u novembru imala missed-ab,nestali su mi PMS-simptomi mecu dobijam tacno u dan,ali nemam nikakvih simptoma pre,npr.ranije su e grudi uvek bolele 10 dana pre nego sto trebam da dobijem,sada uopste ne,cak ni dan dva pre.

Pre 3 dana pojavile su se cudne promene kao sto su:Cudan osecaj u donjem stomaku,nesto kao pomeranje materice,cas na sredini,cas sa desne strane,kao grcenje misica,bradavice su mi veoma osetljive na dodir,povecan mi je apetit,cesto idem u wc,imam bolove u donjem delu ledja,stalno mi se spava,koliko god da spavam i osecam slabost.Mecu treba da dobijem tek 20-og.Sta mislite da li je moguce da je doslo do zaceca,momak i ja smo imali odnose 26-og i 03.03,oba puta je svrsio u mene?

Ja bih sačekala na tvom mjestu barem do 18tog, prerano je to za neke simptome, opusti se malo i ne razmišljaj o tome toliko, možeš i umisliti neke simptome, meni se nešto slično desilo prošlo ljeto :) ako bude tada pokazalo, super, a prije toga vjerojatno nećeš moći ništa znati pouzdano <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam vam, trudnice! :):)


Usput, sretan vam 8. mart! :) Meni je srećom sretan također - jutros mi se pojavio braonkasti sekret i odmah sam otišla doktorici, radile smo ultrazvuk preko stomaka, sve je ok hvala Bogu. :) Čak imaju i otkucaji srca. Dobila sam tablete za održavanje trudnoće i sad se čuvamo do 20tog marta :) <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr je rekla da bi moglo da pokaže trudnoću, ali da budu male vrednosti (ona je spominjala od 30 do 70) a i naravno nestrpljenje :) A i zabrinulo me jer sam morala da pijem antibiotike zbog infekcije pa da budem sigurna...

Uglavnom, da bude laka trudnoća što ti kažeš :wub:

Da ali pod uslovom da je ovulacija skolski isla... A nece to uvek.. verovatno je kasnije bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam trudnice i da sve bude kako treba i da vam bude laka trudnoca. Srecan 8. Mart svima. :)

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke imam jedno pitanje za vas..

Posledju m sam imala od 12. do 18. februara, imam neke cudne simptome, cesce mi se ide u vc, stalno mi se menja raspolozenje, jednog dana ne mogu da smislim hranu a vec sledeceg mogu jesti na svakih sat vremena, imam neki veoma cudan osecaj u zelucu, grudi me ne bole, ali su natecene..

Mislim da je prerano za test.

Ovog meseca smo m i ja bili veoma aktivni sto se tice pravljenja bebca.

Sta vi misli te povodom svega ovoga, da li postoji mogucnost da ce napokon stici veoma zeljeni bebac 

 

 

Svasta je moguce. Ja sam bukvalno od samog pocetka cesto isla na wc i imala osetljive grudi ali imala sam srecu da nisam imala mucnine. Zelim ti da vrlo brzo dobijes tvog bebca :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poz zene, ja nova! Prvo, zavrtelo mi se u glavi dok sam napravila nalog (plaky) e ovako, ja vec imam jednog bebandera (nije vise bebander ima seat godina) i sadasnji muzic i ja izgaramo za bebom! Pokusavamo par meseci i nesto nam ne ide, iako sam prvi put ostala bez problema, sad nesto koci. Spermogram radili, sve ok, ja ok, papa ok, svi testpvi ok. Eleem...10.02. Poslednja meca, gadjali smo plodne dane, pogotovo onaj 21og. Ja kao da vec nisam bila trudna i nemam pojma da prepoznam znake. Mada iako je rano, ja od juce mucim muku s mucninom i glavoboljom. Sva sam nesto njanjava sve bih jela i nakon par sati (obicno uvece i tokom noci) mucnina, gadjenje na ono sto sam pojela...ona mucnina “u nosu” sto ja kazem. On jadan sve misli da sam trudna, a ja ne znam i ne smem da se tripujem toliko obzirom da je prerano...jel da da je prerano? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih do sada vec 3 testa odradila pocevsi od 10.03.pa nadalje :D 

Ako je pm bila 10.02....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au vec je mart...eto koliko sam smetena! Dakle devetog marta meca, ovulacijski dani tamo od 19od do negde 22og...zato kazem da nije prerano? Ali bas bas sam cudna 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jeeeste prerano onda . tamo posle Uskrsa test^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravooo svimaaa :)))) kasnolo mi je 9 dana, odradila sam test pozitivan i odradila betu sada mi je stigla 35. Da li je to u redu ili je to jako malo ? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.