Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Drzimo palceve! Javljaj rezultate! Ako kasni dva dana trebalo bi da test vec pokaze! Sretno!

Pa eto, sačekat ću još koji dan, da utvrdimo gradivo haha :D A javit ću se obavezno, hvala puno <3 <3 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veliki pozdrav,dugo nisam posećivala forum,ali vec nekoliko dana pratim ovu temu,ranije sam kuckala ovde nakon 2 biohemijske trudnoce,ovde na ovoj temi,i na Jos nekoj koja mi je  tada dosta pomogla da prevaziđem tezak period u porodici,pa eto opet mene na ovoj temi :)

Pokusavam da ostanem u drugom stanju vec nekoliko meseci posle operacije adenomioze,poslednjih 10ak dana imam cudne bolove u jajnicima i u predelu materice kao trnjenje,od pre 5-6 dana me grudi cudno bole,kao da su teske i dosta osetljive,takve simptome nisam nikada imala pred cikluse ranije,malo su bolele dan dva pre M ali ne ovako dugo,a ciklus,koji nadam se neće doći,treba 20.02. Danas sam uradila test,negativan :( 

Da li je neko imao iskustva da uradi test pre M a da je ipak bila trudnoća? :(

A da,da dodam,imam osećaj već 10ak dana kao onaj kada treba da dobijem... I juče sam za ručkom iz čista mira se rasplakala bez razloga... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veliki pozdrav,dugo nisam posećivala forum,ali vec nekoliko dana pratim ovu temu,ranije sam kuckala ovde nakon 2 biohemijske trudnoce,ovde na ovoj temi,i na Jos nekoj koja mi je  tada dosta pomogla da prevaziđem tezak period u porodici,pa eto opet mene na ovoj temi :)

Pokusavam da ostanem u drugom stanju vec nekoliko meseci posle operacije adenomioze,poslednjih 10ak dana imam cudne bolove u jajnicima i u predelu materice kao trnjenje,od pre 5-6 dana me grudi cudno bole,kao da su teske i dosta osetljive,takve simptome nisam nikada imala pred cikluse ranije,malo su bolele dan dva pre M ali ne ovako dugo,a ciklus,koji nadam se neće doći,treba 20.02. Danas sam uradila test,negativan :( 

Da li je neko imao iskustva da uradi test pre M a da je ipak bila trudnoća? :(

A da,da dodam,imam osećaj već 10ak dana kao onaj kada treba da dobijem... I juče sam za ručkom iz čista mira se rasplakala bez razloga... 

 

Ja sam radila test na dan kada sam trebala da dobijem, negativan bio. Posle cetiri dana krenulo krvarenje, mnogo oskudnije nego menstr.a bila trudna... Nadam se da neces dobiti, a u svakom sl sacekaj jos koji dan, pa ponovi test.. srecno :babymommy:

ivana966 i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila test isto dan kada sam trebala da dobijem bio je negativan. Nedelju dana lasnije sam opet uradjla i bio je pozitivan. Drzim fige takvi simptomi su bili i moji. 

ivana966, MakiJana i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila test na dan kada sam trebala da dobijem, negativan bio. Posle cetiri dana krenulo krvarenje, mnogo oskudnije nego menstr.a bila trudna... Nadam se da neces dobiti, a u svakom sl sacekaj jos koji dan, pa ponovi test.. srecno :babymommy:

Hvala na brzom odgovoru :) nadam se da ce ovaj put sve biti OK,nakon svega sto sam 2godine prolazila...

Samo ne znam da li su simptomi slični bolovima,trnjenju u predelu materice normalni...

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila test isto dan kada sam trebala da dobijem bio je negativan. Nedelju dana lasnije sam opet uradjla i bio je pozitivan. Drzim fige takvi simptomi su bili i moji. 

Hvala na odgovoru draga :) nadam se da su simptomi početka trudnoće a pokušaću da ne mislim i javljam vam ovde :)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na brzom odgovoru :) nadam se da ce ovaj put sve biti OK,nakon svega sto sam 2godine prolazila...

Samo ne znam da li su simptomi slični bolovima,trnjenju u predelu materice normalni...

Normalni su simptomi, individualno je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila test osetljivosti 10 i on bi trebao da ti pokaze par dana pre ocekivane menstruacije... 

A sto se simptoma tice, to je toliko individualno ne samo od osobe do osobe, vec je svaka trudnoca toliko razlicita da u to nemoj da se uzdas uopste :) moze sve da znaci a ne mora nista da znaci...

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene opet! :D Radila sam test danas, nakon 6 dana kašnjenja iiiiiiiii.... POZITIVAN JE! :D :D

Uzela sam Clearblue easy, teta u apoteci mi je rekla da mogu da ga uradim u bilo koje doba dana i eto, odmah se pojavio plusić! :D Sad se nadam da će na pregledu biti sve kako treba, ;) Ovo mi je prva trudnoća pa sam i uzbuđena i prestrašena hahah :D <3 <3

ivana966, Zone*, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene opet! :D Radila sam test danas, nakon 6 dana kašnjenja iiiiiiiii.... POZITIVAN JE! :D :D

Uzela sam Clearblue easy, teta u apoteci mi je rekla da mogu da ga uradim u bilo koje doba dana i eto, odmah se pojavio plusić! :D Sad se nadam da će na pregledu biti sve kako treba, ;) Ovo mi je prva trudnoća pa sam i uzbuđena i prestrašena hahah :D <3 <3

čestitam :baby:

Willow i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čestitam :baby:

Hvala :babymommy:

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene opet! :D Radila sam test danas, nakon 6 dana kašnjenja iiiiiiiii.... POZITIVAN JE! :D :D

Uzela sam Clearblue easy, teta u apoteci mi je rekla da mogu da ga uradim u bilo koje doba dana i eto, odmah se pojavio plusić! :D Sad se nadam da će na pregledu biti sve kako treba, ;) Ovo mi je prva trudnoća pa sam i uzbuđena i prestrašena hahah :D <3 <3

cestitam od <3

to je normalno da si prestrasena :), nemoj da se sekiras bice sugurno sve ok! Samo sto manje nerviranja! :)

 

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno, nema nerviranja, stresa, ništa, samo odmor. Kad smo kod toga, spava mi se konstantno, jedva se budna održim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam to... zamisli kako je meni sa dvoje :) isisaju mi svu energiju :)

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam to... zamisli kako je meni sa dvoje :) isisaju mi svu energiju :)

Awwwww, pa čestitam! :D slatke muke :D ja se pojedoh što ne mogu reći svojima još, jedva čekam iduću sedmicu kod doktorice, da vidim malo zrno graška :D <3

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Greska sorry:(:(telefon mi zabagovao

 

Izmenjeno od strane ivana966

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Awwwww, pa čestitam! :D slatke muke :D ja se pojedoh što ne mogu reći svojima još, jedva čekam iduću sedmicu kod doktorice, da vidim malo zrno graška :D <3

a koja si nedelja? ..ja mislim da na uz od 6 mozes vec i otkucaje srca da vidis

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a koja si nedelja? ..ja mislim da na uz od 6 mozes vec i otkucaje srca da vidis

Nekad i ne tako rano. Oko 7,8 ned sigurno moze...

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda sam se prebacila :) ja sam mislila da vec u 6 moze :)

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda sam se prebacila :) ja sam mislila da vec u 6 moze :)

Moze. Kod mene u prve dve tr u 6.nedelji je srce kucalo a u ovoj trecoj malo kasnije. Ali po forumu znam da sam citala da tako oko 7.,8. Sigurno moze

Willow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoooj, jedva čekam :D po mojim proračunima, ovo bi trebala biti 4ta sedmica, tako da će iduće biti 5. Sutra ću se naručiti za pregled u ponedjeljak, pa ću vidjeti šta će reći doktorica. :D 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoooj, jedva čekam :D po mojim proračunima, ovo bi trebala biti 4ta sedmica, tako da će iduće biti 5. Sutra ću se naručiti za pregled u ponedjeljak, pa ću vidjeti šta će reći doktorica. :D 

Ja mislim da si se ti nesto preracunala, ako si radila test posle 6 dana kasnjenja,znaci tebi je tada bila vec 5 nedelja trudnoce, ako se ne varam... trudnoca ti se racuna od prvog dana poslednje menstrucije...koliko shvatam, ti si sad negde u 6 nedelji.... ispravi me ako gresim...

MakiJana i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da si se ti nesto preracunala, ako si radila test posle 6 dana kasnjenja,znaci tebi je tada bila vec 5 nedelja trudnoce, ako se ne varam... trudnoca ti se racuna od prvog dana poslednje menstrucije...koliko shvatam, ti si sad negde u 6 nedelji.... ispravi me ako gresim...

Možda sam ja smotana :D xD ja sam mislila da se računa od ovulacije i odnosa, pa sam zato sračunala 4tu sedmicu, nisam znala da ide od posljedne menstruacije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda sam ja smotana :D xD ja sam mislila da se računa od ovulacije i odnosa, pa sam zato sračunala 4tu sedmicu, nisam znala da ide od posljedne menstruacije :D

Kada je bila bila posl.menstr? Tacan datum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.