Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Drage mojeeee, mojoj sreci nigde krajaaaa... Zavrsen UZ, mali smo kao zrno graskaaa.. 4 nedeljaaaaa... Samo da bude sve kako treba... Imam osecaj kao da je prva trudnocaa...Ljubim vas punooo i veliki pozdrav od mene...:babymommy::baby: 

JednaHana, Zone*, Cipelic i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mojeeee, mojoj sreci nigde krajaaaa... Zavrsen UZ, mali smo kao zrno graskaaa.. 4 nedeljaaaaa... Samo da bude sve kako treba... Imam osecaj kao da je prva trudnocaa...Ljubim vas punooo i veliki pozdrav od mene...:babymommy::baby: 

Nek je sa srećom i lepu trudnocu da imas.... :babycrib:

JecaSara voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco divno:wub: sad samo polako.

Srecice:baby: uzivaj i javi nam kako si saopstila muzu ;) 

JecaSara voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno i od meneee! Bas se radujem zbog tebe! :wub::baby:

JecaSara voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage nova sam :) kasni mi 4 dana, ne znam mozda sam trudna ali grudi me uopste ne bole nista samo stomak non stop kao da cu svaki cas dobiti, onako treperi mi stomak, ne znam da li da se nadam trudnoci. Sta vi mislite? :) da li je neko u drugom stanju ali da grudi uopste ne bole? Uglavnom citam da je prvi znak grudi :)

KaćicaS i JecaSara volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage nova sam :) kasni mi 4 dana, ne znam mozda sam trudna ali grudi me uopste ne bole nista samo stomak non stop kao da cu svaki cas dobiti, onako treperi mi stomak, ne znam da li da se nadam trudnoci. Sta vi mislite? :) da li je neko u drugom stanju ali da grudi uopste ne bole? Uglavnom citam da je prvi znak grudi :)

Ne moraju grudi....ima razni drugi simptomi... A mozda ne bude nijedan....  Najbolje odradi test kad vec kasni.... Srecna... 

Jeca22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simptomi su individualni.Ni mene nista nije bolelo i osim sto je kasnilo par dana nista drugo nije ukazivalo na trudnocu.Desavalalo se da mi je i pre kasnilo pa nisam prodavala znacaju.Test sam uradila nakon 10dana i pokazao dve debele crtice.

Uradi test pa ces znati.Sretno :)

Jeca22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ujutro ce mi biti prvo da uradim,pa cu znati na cemu sam :D hvala vam 

jelenaana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice moje drage samo da vam javim bila sam kod ginekologa,potvrdjena trudnoca pet nedelja ako sve bude u redu,mrvica stize u oktobru.....hvala vam puno na podrsci i savetima divne ste....ljubim vas puno:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice moje drage samo da vam javim bila sam kod ginekologa,potvrdjena trudnoca pet nedelja ako sve bude u redu,mrvica stize u oktobru.....hvala vam puno na podrsci i savetima divne ste....ljubim vas puno:wub:

Predji sada u drugi trim da caskamo :lol: i @JecaSara

Jeca22 i JecaSara volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage nova sam :) kasni mi 4 dana, ne znam mozda sam trudna ali grudi me uopste ne bole nista samo stomak non stop kao da cu svaki cas dobiti, onako treperi mi stomak, ne znam da li da se nadam trudnoci. Sta vi mislite? :) da li je neko u drugom stanju ali da grudi uopste ne bole? Uglavnom citam da je prvi znak grudi :)

Mene u prvoj i sada trecoj trudnoci grudi nisu bolele u pocetku. U prvoj uopste tokom cele trudnoce. U drugoj odmah. 

Jeca22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila test, test pozitivan :) ja imam devojcicu od ne punih 2 godinice ali grudi bolele itd a sad nista sem sto mi kasni i bolucka stomak. Nadam se da ce biti sve ok :)

bepce, Zone*, jelenaana i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila test, test pozitivan :) ja imam devojcicu od ne punih 2 godinice ali grudi bolele itd a sad nista sem sto mi kasni i bolucka stomak. Nadam se da ce biti sve ok :)

Divno :baby: cestitam... Simptomi su individualni... Ja tri trudnoce pa sve razlicito pocele, i teku mogu reci :lol:

Bobanica, JecaSara, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@JecaSara i @Jeca22 cestitamo. Pridruzite  nam se u caskalistu. 

Mene su grudi na pocetku obe T bolele. Mada kod prve mi to nije bio neki poseban znak jer su me do tad u svakom pms-u bolele. Sada sam znala da je T u pitanu, jer me posle porodjaja nisu vise bolele u pms-u. :)

Zelim vam dosadne trudnoce, kao sto je bila cela moja prva a i druga se odvija istim tempom. :D

MakiJana, Bobanica i Jeca22 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, jutros sam bila kod moje doktorke. U 6. smo nedelji, a bebac je veliki 9mm. :wub: U povratku kuci sam kupila ukrasnu kutiju, ram za slike u koji sam stavila snimak sa ultrazvuka, kinder jaje, test, male carapice, cuclu i portiklicu. Muzicu sam rekla da nisam mogla da docekam dan zaljubljenih i da moram ranije da mu dam poklon. Kad je otvorio, poceo je da se smeje i rekao je da je znao jer sam trebala da dobijem krajem proslog meseca, a da nisam jer nema bacenih ulozaka u kanti, i da nije hteo da mi kvari iznenadjenje... :D^_^:lol: Ako Bog da i sve bude u redu, roda ce nas posetiti 7.oktobra :rolleyes::baby::babymommy: 

lulu., MakiJana, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, jutros sam bila kod moje doktorke. U 6. smo nedelji, a bebac je veliki 9mm. :wub: U povratku kuci sam kupila ukrasnu kutiju, ram za slike u koji sam stavila snimak sa ultrazvuka, kinder jaje, test, male carapice, cuclu i portiklicu. Muzicu sam rekla da nisam mogla da docekam dan zaljubljenih i da moram ranije da mu dam poklon. Kad je otvorio, poceo je da se smeje i rekao je da je znao jer sam trebala da dobijem krajem proslog meseca, a da nisam jer nema bacenih ulozaka u kanti, i da nije hteo da mi kvari iznenadjenje... :D^_^:lol: Ako Bog da i sve bude u redu, roda ce nas posetiti 7.oktobra :rolleyes::baby::babymommy: 

Divno :wub: cekamo te u drugom trim.da caskamo :baby: i upisi se na spisak trudnica, moramo ga prosiriti :D

Bobanica i KaćicaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Prvi put sam ovde. M kasni vec 4-5 dana. Imam grceve i bolove u donjem delu stomaka kao kad dobijem. Grudi su mi neosetljive. Nista posebno nisam primetila osim osecaja toplote pre nekoliko dana i jednom mi je miris kupke( koju duze vec koristim )strasno zasmetao... Da li je jos neko imao slicne simptome? 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo! :)

Dugo me nije bilo ovdje, aaaaliiiiii... Evo, dva dana mi kasni, zadnjih sedmicu dana se stomak nešto grči i bolucka, grudi su mi baš osjetljive, spava mi se, malo mi muka bude, plače mi se često i tako :D  menzi ni traga još uvijek, razmišljala sam čekati do ponedjeljka sa testom, jer je dosad bilo neuspješno, pa da se ne razočaravam prerano :D sretno svim (budućim) trudnicama! :):)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Prvi put sam ovde. M kasni vec 4-5 dana. Imam grceve i bolove u donjem delu stomaka kao kad dobijem. Grudi su mi neosetljive. Nista posebno nisam primetila osim osecaja toplote pre nekoliko dana i jednom mi je miris kupke( koju duze vec koristim )strasno zasmetao... Da li je jos neko imao slicne simptome? 

Ja u prvoj t nisam imala nikakvih simptoma, osim bolnih grudi, a to sam pripisivala pms-u, blago povisena temp-mislila da sam se prehladila. I jedino mi je isto tako jednom prilikom zasmetao osvezivac zraka koji smo dugo koristili. 

Tako da , drzim palceve i javljaj rezultate. Hoces raditi test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo! :)

Dugo me nije bilo ovdje, aaaaliiiiii... Evo, dva dana mi kasni, zadnjih sedmicu dana se stomak nešto grči i bolucka, grudi su mi baš osjetljive, spava mi se, malo mi muka bude, plače mi se često i tako :D  menzi ni traga još uvijek, razmišljala sam čekati do ponedjeljka sa testom, jer je dosad bilo neuspješno, pa da se ne razočaravam prerano :D sretno svim (budućim) trudnicama! :):)

Drzimo palceve! Javljaj rezultate! Ako kasni dva dana trebalo bi da test vec pokaze! Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.