Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ili za par dana da sestri :P Ali ne, nisam ja te srece da dodjem do testa :angry:

sto nebi bila? :P Ko zna mozda ga bas ti i iskoristis, a ja ti budem srecne ruke. ;)

Olja i Neca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sačuvaj ga pa ga uradi za 6 meseci. :)

Za to ce mo videti. :) Da je laknulo laknulo je.

Olja i Neca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedini simptom koji imam za sad je "tezak stomak".PO ceo dan mi je stomak kao da sam se prejela i naduven kao da jedem lubenice non stop. U prvoj sam imala mucnine od pocetka i uzasne promene raspolozenja. Sad nista. U ponedeljak idem kod ginekologa da vidim kako tacno stoje stvari.

macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo palceve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedini simptom koji imam za sad je "tezak stomak".PO ceo dan mi je stomak kao da sam se prejela i naduven kao da jedem lubenice non stop. U prvoj sam imala mucnine od pocetka i uzasne promene raspolozenja. Sad nista. U ponedeljak idem kod ginekologa da vidim kako tacno stoje stvari.

Sta sam propustila? Jesi li radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sam propustila? Jesi li radila test?

Jutros nista,ali nisam bas optimista po pitanju tih testova obzirom da i u prvoj trudnoci nije bio pozitivan,a m.mi je izostala.Tek na uz mi je dr potvrdila/utvrdila trudnocu. Ponovicu u ponedeljak i idem na pregled pa cu znati na cemu sam.

Nadja,hvala!:) Ako je to to,imacu opravdanje za neumeren apetit! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dulcinea, drzimo fige! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dulcinea drzimo i mi fige :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim....Yejo, drzim palceve :wub:

Dulcinea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>Evo da se javim i da vam se zahvalim na podrsci. Bile ste u pravu trudnoca je u pitanju, sad smo veliki celih 12,5mm i bas se lepo razvijamo. Puno pozdrava svim buducim mamama. :D

*Sole*, Inama i Palčica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovane,

Molila bih vas da mi pomognete :) naime imam jednu dilemu. Poslednju menstruaciju dobila sam 19.6 tako da sam narednu ocekivala 17.7-19.7 posto inace dobijam na 28-30 dana. Medjutim menzis je izostao. Kako sam u poslednje vrijeme cesto imala nesvjestice, osjecala umor pa cak u par navrata nisam mogla uopste da popijem kafu jer sam osjecala mucninu rijesila sam da uradim beta HCG test, na svoju ruku bez prethodne posjete ljekaru. Medjutim vrijednost je bila < 0.1 sto je znacilo da je test negativan. Ipak rijesila sam da podjem kod ginikologa jer mora postojati razlog za izostanak ciklusa. Ona me je pregledala i rekla da je sto se tice ginikoloske slike sve u redu ali da postoji jedan mali folikul koji nije pukao i da sacekam 7-10 dana i ukoliko u tom periodu ne dobijem menzis da uradim beta HCG. Ja sam joj tada rekla da sam vec radila i da je negativan ali je ona insistirala da ga ponovim. Takodje mi je rekla da iako na ultrazvuku ne moze da konstatuje trudnocu da joj ginikoloska slika - debljina endometrijuma i jos neki parametri ukazuju na to da postoji vjerovatnoca da je trudnoca u pitanju. E sad, napominjem da sam prvu betu radila 30.7, dakle 11-12 dana od dana kasnjenja menzisa tako da bi po svim parametrima ona trebala da bude jako visoka da je u pitanju trudnoca a meni je negativna. Zbog toga mi nije jasno zbog cega mi je doktorka rekla da ponovim ovaj nalaz? Zbunjena sam pa vas molim da mi neko prokomentarise ukoliko je bio u slicnoj situaciji? I da li postoji vjerovatnoca da sam i pored negativnog nalaza bete zaista trudna? Nestrpljiva sam da cekam 10 dana, cini mi se predugo :( pomagajte! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi trudna sigurno, beta najsigurnije i najranije pokazuje trudnoću. Opusti se :) . I još nešto, bez namere da prosipam pamet, ali ne kaže se ginikolog nego ginekolog. (Inače pošto živim u Grčkoj, naziv potiče og grčkih reči jineka, piše se gineka što znači žena i logos što znači nauka, tj. ginekologija je nauka o ženama). Bez ikakve zle namere ti to kažem. Unapred ti se izvinjavam, ali bolje ja da te ispravim pošto me ni ne poznaješ nego da ti se ljudi smeju iza leđa. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima :)

Već 6 meseci radimo na bebi i nije da nisam prepoznavala simptome i ranije, ali ovaj put je nekako drugačije... poseban osećaj da je baš to to... Čekam dva dana za test, ali ne mogu da spavam, pa bi mi prijalo vaše društvo. Ovih dana nema puno poruka na ovoj temi, šta da kažem nego da nam svima poželim sreću :)

Koji test mi preporučujete, koji je vama ulepšao život? :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima :)

Već 6 meseci radimo na bebi i nije da nisam prepoznavala simptome i ranije, ali ovaj put je nekako drugačije... poseban osećaj da je baš to to... Čekam dva dana za test, ali ne mogu da spavam, pa bi mi prijalo vaše društvo. Ovih dana nema puno poruka na ovoj temi, šta da kažem nego da nam svima poželim sreću :)

Koji test mi preporučujete, koji je vama ulepšao život? :*

da li se zove beby rapid ili tako nesto,joj Boze gde mi je mozak.. :) da msm da se tako zove ja sam taj uzimala :) imas polcicu gde nakapas urin a imas i stapic koji drzis nekoliko sekundi u urinu (kupis jednu bocicu za urin)..izvini ako to nije bilo detaljno,radila sam to odavno :) drzim fige :wub:

Sanja M. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehee bila si baš detaljna, hvala ti puno... ali ovog meseca opet ništa. Više nijednom znaku neću verovati dok mi ne izostane menstruacija... :)

Čujemo se onda uskoro, hvala na odgovoru :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja,iako sam usla u 6 nedelju,jos uvek nemam vise izrazene simptome,osim grceva u predelu levog jajnika...nema mucnine,jedino mi ne prija domaca kafa...popijem je,al posle mi bude neki bezvezni osecaj u zelucu...jutros sam na poslu imala teski nalet vrucine,odjednom sam se sva preznojila...ostalih simptoma nema,a ne mogu da docekam ponedeljak da odem na pregled kod dr...

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke trudnicama :wub: laku trudnicu vam zelim :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm.Ponovi betu za dva dana,pa ako se duplira,moguce da je bila kasnija ovulacija i da je sve o.k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav iscjedak bude u ranoj trudnoci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene je iscedak bio slican kao u pms-u samo gusci,black,mina kada radite test?

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene je iscedak bio slican kao u pms-u samo gusci,black,mina kada radite test?

U mene danas gust i voden...ja cu cekati da vidim da li cu dobiti do 10tog jer me grudi bole pa ocekujem uskoro vjesticu iako nije dosla na vrijeme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.