Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Jeko, pa tek ste u toj "prici" par meseci... ihiiii... ne brini kad se najmanje budes nadala iznenadice te ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj boze....ali problem je u tome sto se ja uvek nadam....

Prestani sa Nadom a pocni sa muzem ;) samo se opusti... mnogi parovi su tek kada su "zaboravili" na to ostali u drugom stanju (iskustvo dve moje drugarice)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko beko, mm i ja smo skoro dve godine vredno i sa velikim uzivanjem radili na tome. Probaj da vodis ljubav a ne da pravis bebu. Ja jesam stalno govorila kako bih volela da budem trudna jer cemo u tom detetu nas dvoje biti zauvek zagrljeni, ali mi trudnoca definitivno nije bila prva i osnovna misao.

Opusti se i uzivaj u svakom trenutku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam dobila, a baš sam mislila da neću. sve simptome trudnoce sam izgleda bila utripovala :(((, a veštica stigla tačno u minut. To je bio prvi mesec da smo se odlučila za bebca pa se zato nadam da će drugi put biti više sreće.

Jeko mi ćemo se radovati za mesec dana!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tako, evo mene opet, nadala sam se do 30. i kada sam resila da kupim test eto me stize djavo.. prosao je moj prvi mesec nadanja bebi :(

lulicafrulica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj i kod mene. Sledeci mesec ce biti nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tako, evo mene opet, nadala sam se do 5. i kada sam resila da kupim test eto me stize djavo.. prosao je moj prvi mesec nadanja bebi :(

:( :( bice drugi put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja vam se pridružujem.....nisam ni znala koliko želim bebu dok na prvom testu nisam vidjela samo jednu crticu :(

Znam da je isuviše rano za utvrđivanje trudnoće (zadnja m 24.08.) ali danas kad sam prolazila pored apoteke nisam odolila a da ne kupim test. I naravno bio je negativan...sve i da jesam trudna rano je za dve crtice.....a malo mi je muka s vremena na vrijeme, a grudi me boolleee, jooj jooj mnoooogo sam nestrpljiva, a tek je drugi mjesec od pokušaja.

Uh evo sad mi je lakše kad pišem i vidim koliko sam blesava, pa ne može sve odmah ( a ja sam baš takva odmah i sad :))) Evo danas je zadnji plodni dan pa bolje da se bacam na slatki posao. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde draga samo napred, prioni na posao :) Meni bi trebalo da pocinju plodni dani 11. a tada mi je i rodjendan :D to bi mi bio najlepsi rodjendanski poklon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka, kada se budes najmanje nadala doci ce... Tako bar uvek biva, bitno je da budes srecna i bezbrizna i da se ne opterecujes :) kao ja hahahaha- salim se :) ja sam se proslog meseca utripovala zato sto su me grudi bolele kao nikada do sada :( ali sada razmisljam da je mozda sto smo prestali da se pazimo pa eto neka promena ne znam... evo sada plodni dani su mi bili do 12. od prilike a grudi su pocele da me bole 13. i evo bole me i sada da dobijem trebam oko 29. 30. ti je za desetak dana a inace dobijam u dan, ne znam sta se zbiva sa mnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) jako lepo :) ja sam isto uradila test jutros i pokazala mi se bleda druga crtica, samo nekako sam ne poverljiva sve mi se cini da su mi ovo ipak simptomi kad trebam da dobijem :) provericu jos jednom za nekoliko dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod mene je bila druga bleda crta,toliko bleda da sam je samo ja videla :D

cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao drage iskreno se nadam da jeste :) pa sacekacu neki dan pa opet test da uverim samu sebe.... Pa ponosno da vam saopstim pozitivne rezultate ;) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko,ne moras cekati da uradis taj kucni test vec odmah radi betu hcg,ja sam tako...cim sam ugledala tu jedva drugu crticu otidla sam u laboratoriju gde su mi uradili betu i....potvrdili divne vesti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooo svima...citam vase komentare pa da vam se prikljucim...Ima cu dosta pitanja <_< ...Ne znam da li koja od vas ima neredovan ciklus?Ja imam i ne znam tacno kad su mi plodni dani,ali da vas pre toga uputim malo:-),pre prve trudnoce imala sam vodenu cistu koja je bila razlog kasnjenja menst.pa je terapijom pukla,ostanem trudna itd.sad vec posle 2god pojavi se opet cista bas kad zelimo drugu bebu:-(,pukne i ona "navalimo"na posao i menst.kasni(zadnja bila 6avg.)uradim test prije 15dana,negativan,podjem kod gin.kaze sve u redu nema ciste tako da nema razloga da kasni ali i ne vidi trudnocu!Ponovo prije dva dana uradim test,negativan i dala mi tablete kojim ce mi izazvati menst.(udavi vas)Pa me zanima jeste li pile to kada,i je li moguce da test grijesi?Imam povecan apetit,cesto mokrenje ma kao sa prvom trudnocom...ali...:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

,oguce je da si prerano uradila test,obzirom da nemas redovne cikluse kao i da ne zmas kad ti je ovulacija. trebala si sacekati jos malo pa tek onda piti te tablete jer ni dr nije mogla videti trudnocu ako je bas mala...

kada ti se tako desi sacekas par dana pa opet uradis test,ako je i tada negativan uradis betu hcg i tek ako ni on ne pokaze trudnocu pocnes nesto da pijes...

veliki pozz i javi sta je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U apoteci kažu da se test ne treba raditi pre kašnjenja, ali naravno da ni ja nisam imala strpljenja :(. uradim ga juce i ćorak. U stvari kao linija da je neko usekao noktom ali kontam da je to u proizvodnji jer i ona koja je bila crvena imala je tu liniju. trebam da dobijem 2. Daleko bilo, nadam se da neću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U apoteci kažu da se test ne treba raditi pre kašnjenja, ali naravno da ni ja nisam imala strpljenja :(. uradim ga juce i ćorak. U stvari kao linija da je neko usekao noktom ali kontam da je to u proizvodnji jer i ona koja je bila crvena imala je tu liniju. trebam da dobijem 2. Daleko bilo, nadam se da neću.

Ja jos uvjek nisam dobila,a seljanka popila sam te tablete...pa sad videcu sta ce biti...javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U apoteci kažu da se test ne treba raditi pre kašnjenja, ali naravno da ni ja nisam imala strpljenja :(. uradim ga juce i ćorak. U stvari kao linija da je neko usekao noktom ali kontam da je to u proizvodnji jer i ona koja je bila crvena imala je tu liniju. trebam da dobijem 2. Daleko bilo, nadam se da neću.

To nebi trebalo da ima nikakve veze sa ciklusom. Odnosno, potrebno je da se radi test tek 8 do 10 dana od tog snosaja. Pre toga je moguce da pokaze da niste trudne a ustvari da ipak budete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, taman je bio 8 dan pa sam zato i radila test. ali ce izgleda i ovaj mesec da bude bezuspešan. Onda treća sreca! U novembru ima da me zaobidje mamu joj njenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D trudna sam sigurno :) Danas sam uradila test i potvrdila sam predhodni :D za tri sekunde se pojavile obe crttice :D sada sam malo manje od mesec dana trudna i ne znam kada treba da posetim ginekologa.. dajte neki savet koje ste iskusne sa tim :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,da provedes u miru naredne mesece,uzivaj.

Cula sam navodno da treba najmanje pet nedelja da bi se plod video na ultrazvuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D trudna sam sigurno :) Danas sam uradila test i potvrdila sam predhodni :D za tri sekunde se pojavile obe crttice :D sada sam malo manje od mesec dana trudna i ne znam kada treba da posetim ginekologa.. dajte neki savet koje ste iskusne sa tim :***

oooooo divne vestiiiiiiiiii... a084.gif

preporucuje se sa 6 meseci da se radi prvi UZ a ti u medjuvremenu mozes otici u prvatnu laboratoriju i putem krvi potvrditi trudnocu (sto je 99% siguran pokazatelj da si trudna) a i naravno vec razmisli o ginekologu kojeg (ako nemas) ces odabrati da ti vodi trudnocu.

i naravno CESTITAMOOOOO!!!!!!! a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čestitam! Moji saveti: uživaj, uživaj i samo uživaj! Cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D trudna sam sigurno :) Danas sam uradila test i potvrdila sam predhodni :D za tri sekunde se pojavile obe crttice :D sada sam malo manje od mesec dana trudna i ne znam kada treba da posetim ginekologa.. dajte neki savet koje ste iskusne sa tim :***

neka ti je sa srecom! ja sam isla sa pet punih nedelja, znaci, kad mi je kasnilo desetak dana.

Inace, kad sam prvi put bila trudna, odem ja kod gin na dan kad je trebalo da dobijem (testom sam utvrdila trudnocu). Pita on mene - koliko Vam kasni. Ja kazem, ne kasni, ali znam, On meni kaze da dodjem za nedelju dana na UZ. Ja odem zanedelju dana - nista se nije videlo :blink: . Kaze mi da sacekam jos nedelju dana pa da dodjem. Hehehe - tek iz treceg pokusaja smo videli zametak... :lol:

Tako, draga moja, neka ti zakasni 10-15 dana, pa tek onda idina UZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.