Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Sigurna sam da ne bi tako pisala, odn. kad bi znala da većina žena koje su aktivne na temi "Čekamo plusiće", i meri bazalnu temepraturu, prati plodne dane, ima i lh trakice i slično, a neke od njih i posle 2-3 godine ne ostaju u drugom stanju.

Najlakše je reći da se neko opusti, a ne biti mu prethodno u koži.

Izvini što branim čekalice, ja sam imala ogromnu sreću da ni prvi ni drugi put ne čekam na trudnoću, ali negde u sebi mogu da saosećam sa njima apsolutno i potpuno i ja bih isto bila jako pogođena kad bi mi neko rekao "ma samo se treba opustiti"!

mislila sam da sam ovde napisala , mislim na to dako nemaju zdravstvenih problema da zatrudne, tesko je psihicki nositi se sa bezuspesnim pokusajima al ne treba odustati, desice se to , znam jednu zenu koja 13 godina nije mogla da ima dete, i skoro se porodila, ja nisam citala sve postove, ali ne treba klonuti i padati u depresiju nego ici napred i pokusavati, to je nesto najlepse sto moze da se desi, ja sam mislila da ne mogu da ostanem trudna jer smo pokusavali 3 meseca konstantno , i onda sam rekla kad se desi desice se. nije mi bila namera da povredim nikog , samo sam htela da pruzim podrsku, jer mislim da ima toliko postova koji su pesimisticni .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, devojke, bez uvrede, ali stvarno morate prestati da govorite cekalicama da se opuste, vecina nas dobija ospice od toga, pogotovo kad tako nesto predlozi trudnica. Kao sto Phoenix rece nemate pojma kroz sta mi prolazimo i kakve probleme imamo, evo konkretno ja cekam ishod druge inseminacije, mogu li ja da se opustim? Bez lekova tesko da uopste imam ovulaciju, hoce li mi opustanje pomoci da je imam? Naravno da nece...

Na forumu postoji tema "necu da se opustim" koju je otvorila cekalica koja je izuzetno neopustena ostala trudna sa trojkama, tako da vasa teorija pada u vodu.

Mackica i idemo dalje volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno?A gde da kupim te testove?

ja sam ovde u svedskoj videla te testove, icicu sutra do apoteke da vidim kako se zovu pa vidi jel ih ima u BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam da sam ovde napisala , mislim na to dako nemaju zdravstvenih problema da zatrudne, tesko je psihicki nositi se sa bezuspesnim pokusajima al ne treba odustati, desice se to , znam jednu zenu koja 13 godina nije mogla da ima dete, i skoro se porodila, ja nisam citala sve postove, ali ne treba klonuti i padati u depresiju nego ici napred i pokusavati, to je nesto najlepse sto moze da se desi, ja sam mislila da ne mogu da ostanem trudna jer smo pokusavali 3 meseca konstantno , i onda sam rekla kad se desi desice se. nije mi bila namera da povredim nikog , samo sam htela da pruzim podrsku, jer mislim da ima toliko postova koji su pesimisticni .

Ti si imala veliku sreću da ostaneš trudna tako brzo. Većina njih na pomenutoj temi je tamo već dosta dugo, neke su bile i na VTO i svakakve intervencije prošle, a neke opet su zdravstveno potpuno ok, kao i njihovi muževi, pa opet nema bebe. Veruj mi, ako njihovu temu ne pratiš neko vreme, ne možeš da zamisliš kako im je i koliko ih može povrediti kad im neko kaže da se samo opuste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ovde u svedskoj videla te testove, icicu sutra do apoteke da vidim kako se zovu pa vidi jel ih ima u BG.

Ja sam sarkasticno pitala za te tesove.Ja licno pokusavam da napravim bebu vise od tri godine,isla sm kod mnooogo lekarai opet nista,a posle tri godine kad mi neko kaze ma opustise bice.....pa blago receno sizim.Tako da ne sumnjam ja u tvoje najbolje namere,al molim te sve samo bez opusti se bice,jer su to gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se nadovezem na post od Proenix,prosla silne inseminacije,vto.....ma sta je uopste pricam,zar su zene kojke rade vto opustene,pa su,hvala Bogu,neke trudne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sarkasticno pitala za te tesove.Ja licno pokusavam da napravim bebu vise od tri godine,isla sm kod mnooogo lekarai opet nista,a posle tri godine kad mi neko kaze ma opustise bice.....pa blago receno sizim.Tako da ne sumnjam ja u tvoje najbolje namere,al molim te sve samo bez opusti se bice,jer su to gluposti

izvini ja mislim da ne trebas biti sarkasticna lepo sam napisala gore da nisam pratila od pocetka i ne znam ko koliko pokusava da ostane trudan, verujem da je tesko stalno pokusavati i dozivljavati razocarenja , mojoj drugarici su lekari rekli da nece moci da ima decu , pa je posle godinu i po ostala trudna, ne znam sta da vam kazem , svakome je drago kad neko ostane u drugom stanju, ja vam zelim da vam se to desi sto pre .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Par puta sam se javljala na temu Čekamo plusiće da pružim devojkama podršku, nemam blage veze kako im je ali po postovima vidim da im je teško i pored svega toga uspevaju da ostanu pozitivne, zbog toga mogu samo da im se divim. Nemam ništa pametno da im kažem što će im pomoći, osim da im želim zdravlje i svu sreću i da se sledeće godine u ovo doba a možda i pre divimo slikama njihovih beba u temi koja je za to predviđena. Da se opuste neću im govoriti jer to ne ide tako da pritisneš dugme i opa, eto te opušten. Taj savet mi je ravan onom ma ne nerviraj se, biće dobro.

sandra@, VelNes, Ellie i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smotajte joint cure i uzivaj te :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila cekalica manje malo od godinu dana, mesec kad sam ostala trudna nisam bila opustena, ali sam nekako izgubila nadu i odlucila da odustanem na neko vreme i desilo se tad, ali nista manje mesec nije bio opterecen, racunanjem plodnih dana, folna, muz neku aloe veru pio, i tako svaki odnos bukvalno razmisljala d ali je sad to, i posle dizala noge, radila tetsove kao manijak i sl. sve je to samo ne opusteno..

Devojke ne znam gde da pitam prati li neko jos uvek onaj Lunarni kalendar radi li posao ? Da li je ista pogodilo devojkama cekalicama koje su ostale trudne Jekic, Suncokret ?

Kod mene lunarni nije upalio. Zatrudnela sam kad mi se uopšte nije poklapalo. Mislim da je Jekić rekla da se njoj poklopilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam vise sta da kazem na ovu temu, zaista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vau ala ovde ima vrucih tema. Devojke puno pozdrava svima od jedne cekalice nestrpljivice. Posto sam clanica od samog osnivanja foruma prosto se divim koliko je mnogobrojno clanstvo postalo i koliko pametnih i zanimljivih stvari moze da se nadje na ovim pobelelim stranicama. Svima zelim lepu i laku trudnocu i bezbolan porodjaj. Daj Boze da se i ja upisem uskoro da simptomi za koje sumljam nisu umišljeni usled moje neopuštenosti i opsednutosti nego pravi trudnički. Laku noc i divni snovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pada mi na pamet jedino da napisem da se opustite, ali u potpuno drugom kontekstu od vec pomenutog. :D Elem, pored toliko problema kroz koje mnoge od vas prolaze zaista ne vidim razlog da se nervirate oko ovako beznacajne stvari, prosto ne morate ni da pojmite postove koji vam se ne dopadaju. Volela bih da ovaj forum i dalje bude mesto za opustanje zivaca i za lakse prevazilazenje problema, a ne za svadju i prepirke oko ovakvih tema. Razumem da neko pukne kada su u pitanju ozbiljne stvari, ali ovako nesto nije vredno gubljenja zivaca. Ipak sve mi treba da budemo u najboljem mogucem stanju sa gore pomenutim zivcima kada nam jednoga dana dodju bebice. :) Samo da naglasim da se nadam da nikoga necu iziritirati ovim sto sam napisala, nije mi to bio cilj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pada mi na pamet jedino da napisem da se opustite, ali u potpuno drugom kontekstu od vec pomenutog. :D Elem, pored toliko problema kroz koje mnoge od vas prolaze zaista ne vidim razlog da se nervirate oko ovako beznacajne stvari, prosto ne morate ni da pojmite postove koji vam se ne dopadaju. Volela bih da ovaj forum i dalje bude mesto za opustanje zivaca i za lakse prevazilazenje problema, a ne za svadju i prepirke oko ovakvih tema. Razumem da neko pukne kada su u pitanju ozbiljne stvari, ali ovako nesto nije vredno gubljenja zivaca. Ipak sve mi treba da budemo u najboljem mogucem stanju sa gore pomenutim zivcima kada nam jednoga dana dodju bebice. :) Samo da naglasim da se nadam da nikoga necu iziritirati ovim sto sam napisala, nije mi to bio cilj!

ja se potpuno slazem sa tobom meni nije bila namera nikog da povredim i iznerviram , mozda je neko pogresno shvatio. al sta da se radi svi smo razliciti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pada mi na pamet jedino da napisem da se opustite, ali u potpuno drugom kontekstu od vec pomenutog. :D Elem, pored toliko problema kroz koje mnoge od vas prolaze zaista ne vidim razlog da se nervirate oko ovako beznacajne stvari, prosto ne morate ni da pojmite postove koji vam se ne dopadaju. Volela bih da ovaj forum i dalje bude mesto za opustanje zivaca i za lakse prevazilazenje problema, a ne za svadju i prepirke oko ovakvih tema. Razumem da neko pukne kada su u pitanju ozbiljne stvari, ali ovako nesto nije vredno gubljenja zivaca. Ipak sve mi treba da budemo u najboljem mogucem stanju sa gore pomenutim zivcima kada nam jednoga dana dodju bebice. :) Samo da naglasim da se nadam da nikoga necu iziritirati ovim sto sam napisala, nije mi to bio cilj!

Cekaj, sad tebe ne razumem, sta nije vredno gubljenja zivaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, sad tebe ne razumem, sta nije vredno gubljenja zivaca?

mislim da je mislila na bespotrebno gubljenje zivaca zbog necijeg misljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je mislila na bespotrebno gubljenje zivaca zbog necijeg misljenja.

O ja bih pre rekla da se mi ovako opustamo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, sad tebe ne razumem, sta nije vredno gubljenja zivaca?

Ovo oko cega traje rasprava...

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O ja bih pre rekla da se mi ovako opustamo :P

ahahhaahahh moguce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo oko cega traje rasprava...

Pa za nekog je to mozda beznacajno a za nekog nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aman zene ako nemate nista pametnije da kazete od toga da se opustimo,bolje nemojte nista ni da nam govorite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posto sam cekalice sve uvredila,evo da se zna posle malo vise od 3 i ipo godine sam ostala trudna po prvi put,nije da nisam probavala vec da ostanem,ali nisam mogla,ako neko moze da razume onda sam to ja i eto na kraju sam uspela,ali kad sam se stvarno opustila i izvinjavam se sto sam sve zene i devojke koje cekaju da ostanu trudne uvredila,ali da ja sam radila na bebi i imala krvarenja kad su mi doktori rekli da moguce necu moci dugo da ostanem trudna. I JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,moj savet je da se ne svadjamo svi bzv... Nema poente.Svako ima svoje misljenje,i to je to.Ja se svuda umesam,u svakoj corbi mirodjija,pa ispadnem ovaca,jer ne umem da cutim,ali ne valja kako god da okrenes.Uostalom ovo nije tema za raspravu vec za rane simptome,pa da iskuliramo svi malo,a? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,moj savet je da se ne svadjamo svi bzv... Nema poente.Svako ima svoje misljenje,i to je to.Ja se svuda umesam,u svakoj corbi mirodjija,pa ispadnem ovaca,jer ne umem da cutim,ali ne valja kako god da okrenes.Uostalom ovo nije tema za raspravu vec za rane simptome,pa da iskuliramo svi malo,a? ;)

da znas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.