Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Juce i danas se ponovo pojavio taj braon iscedak a i boli me stomak,mislim da cu sigurno dobiti:( simptomi su isti. Bas sam tuzna:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce i danas se ponovo pojavio taj braon iscedak a i boli me stomak,mislim da cu sigurno dobiti:( simptomi su isti. Bas sam tuzna:(

Nemoj da budes tuzna unapred, sacekaj jos malo,mozda neces dobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako. Vec poduze vreme sam neaktivan clan ovog foruma, tacnije redovno citam vase komentare ali se ne usudjujem da i sama nesto napisem. Naime, imam preslatkog decaka od 2 godine i sada vec 3 meseca i od njegovih godinu dana, kada smo se malo pribrali od neprospavanih noci, muz i ja zelimo drugu bebu. Ali realno bilo je jos uvek rano. I tako je vreme prolazilo da bih u petak, sumljajuci da sam trudna, uradila test kad ono test negativan. Moram da dodam i da sam ih radila nekoliko i da su svi bili tacni. E sad, meni vestica, kako ste joj vi nadenule ime, kasni tek 2 dana ali uveliko imam mucnine tokom celog dana cak i neke simptome koje nisam iskusila ranile, tokom prve trudnoce. Problem mi predstavlja i neko cudno krvarenje tj, neobican braon iscedak koji sam imala proslog meseca 2 dana pre redovne menstruacije. Verujem 100 % da sam trudna ali ne znam da li je prethodni ciklus ustvari bio lazan. Kako god, cekacu do petka a onda pravac doca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rene, nemoras u opste da cekas, izvadi bhcg iz krvi i znaces 100 % na cemu si. Drzim ti palceve, Srecno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene muci taj braon iscedak koji se nekoliko puta pojavio u poslednje vreme,danas mi je pocelo krvarenje ali vrlo malo i svetle boje nije kao i obicno za vreme vestice...cim prodje to radim test pa sta bude ovako mogu samo da razmisljam jesam ili ne...(meni je to braon islo oko 3-4 dana pomalo)a cula sam da se i u trudnoci moze desiti meca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bebac, ali uzalud sam se nadala. Psiha cuda cini. Sve sam samo utripovala od tolike zelje. Malocas sam dobila :angry: Neverovatno kada je sve ukazivalo na trudnocu. Ugojila sam se 3 kg za mesec dana :wacko: i jos uvek jedem kao sumanuta sto i nije lose jer sam prava tvigi ali dobro, sta je, tu je. Trudicemo se i dalje.Mozda bude sl. mesec pa da Aki i bebac zajedno slave rodjis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj boze da bude tako :) , i ja sam tako stalno tripovala simptome, cak su me zadnja dva ciklusa grudi nakon ovulacije par dana toliko bolele da sam se nocu budila kad se okrenem na stomak, gorele su i nista. A sad kad sam ostala trudna uopste me ne bole , osetljive su na dodir i malo su nabubrile ali nista specijalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam dobila pre pola sata, tacno na vreme, skoro u minut tacna. Sad me boli stomak a uz to sam i razocarana, ali ovo je bio tek prvi pokusaj, idemo dalje. Jedva cekam da prodje pa da se opet becimo na pravljenje bebca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam dobila pre pola sata, tacno na vreme, skoro u minut tacna. Sad me boli stomak a uz to sam i razocarana, ali ovo je bio tek prvi pokusaj, idemo dalje. Jedva cekam da prodje pa da se opet becimo na pravljenje bebca.

Dace Bog da i mi ugledamo dve crtice :) I ja sam juce preplakala ceo dan,ali idemo dalje netreba klonuti:)

ljubi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je, zene, sto ste se razocarale, nadam se da ce se to vrlo uskoro promeniti. Drzim vam cvrsto fige!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,nadam se. :) Sad trckaram na svaka 2min,u wc da vidim da se nesto nije promenilo :)

Zvoncica92 kakva je situacija kod tebe? Ja radoznala, a ti nista ne javljas. :) Bas sam raspolozena da procitam neke lepe vesti ovde. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac, cestitam. Ja sam se tek sad vratila neki post ranije i ugledala lepu vest. Zelim ti lagodnu trudnocu i da uzivas u svakom momentu u kome tvoj bebac bude rastao zajedno sa tobom. Ljubi, i mi smo od proslog meseca poceli da se trudimo :wub: tako da je rano za razocaranja. Nastavljamo sa trudom pa mozda i ostanemo trudne. Ljubac

ljubi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac, cestitam. Ja sam se tek sad vratila neki post ranije i ugledala lepu vest. Zelim ti lagodnu trudnocu i da uzivas u svakom momentu u kome tvoj bebac bude rastao zajedno sa tobom. Ljubi, i mi smo od proslog meseca poceli da se trudimo :wub: tako da je rano za razocaranja. Nastavljamo sa trudom pa mozda i ostanemo trudne. Ljubac

Hvala na podrsci. Vec sam se i navikla da kod mene nista nemoze da ide glatko, pa izgleda ni ovo. Bez mnogo truda ni trudna nemogu da ostanem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti od srca cestitam na trudnoci :wub: da sve bude skolski i "dosadno" :**

BabyLove,bas mi je zao.A jel ti obilna krvarenja?Ako nisu i ako ti traju dva,tri dana,moguce da si trudna.

Ellie cestitam od srca!

Ja ti od srca cestitam na trudnoci :wub: da sve bude skolski i "dosadno" :**

Ja tek sad vidim ovo :) Hvala vam drage moje na čestitkama :wub: :wub: Za sada je stvarno školski i dosadno :D Nadam se da će tako i da ostane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo se opustite,ja sam se 5 meseci ubijala razmisljajuci svki put da sam trudna i tek kad sam se opustila desila se beba :) tako da mi se i vi opustite,jer same sebi stvarate psihicki sterilitet i cekamo da nam se uskoro pridruzite :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, ja stvarno zelim da se opustim i ne razmisljam o tome, ali neznam kako. Kako da ne mislim na to, kad smo odlucili da sada pravimo bebu, stvarno zelim da se opustim i puno radim da bih sto manje mislila o tome kad su mi plodni dani, dali imam neke simptome, i opet ja stalno o tome razmisljam. Izgleda da cu morati da prestanem da idem i na forum i skroz zaboravim na sve. Zene, hvala na podrsci, sjajne ste.Svim trudnicama zelim laku trudnocu i da uzivate u njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, ja stvarno zelim da se opustim i ne razmisljam o tome, ali neznam kako. Kako da ne mislim na to, kad smo odlucili da sada pravimo bebu, stvarno zelim da se opustim i puno radim da bih sto manje mislila o tome kad su mi plodni dani, dali imam neke simptome, i opet ja stalno o tome razmisljam. Izgleda da cu morati da prestanem da idem i na forum i skroz zaboravim na sve. Zene, hvala na podrsci, sjajne ste.Svim trudnicama zelim laku trudnocu i da uzivate u njoj.

Ne idi nikuda, nego se lepo pridruži na temi "Čekamo plusiće", tamo ima puno žena koje će te razumeti i sa kojima možeš da deliš sve svoje brige!! Tamo je zabranjeno govoriti "ma samo se opusti", jer je to u najvećem broju slučajeva zaista nemoguće i ima gomila njih je ostala trudna uprkos tome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idi nikuda, nego se lepo pridruži na temi "Čekamo plusiće", tamo ima puno žena koje će te razumeti i sa kojima možeš da deliš sve svoje brige!! Tamo je zabranjeno govoriti "ma samo se opusti", jer je to u najvećem broju slučajeva zaista nemoguće i ima gomila njih je ostala trudna uprkos tome. :)

Ziveo govornik! :D

Mare08 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, ja stvarno zelim da se opustim i ne razmisljam o tome, ali neznam kako. Kako da ne mislim na to, kad smo odlucili da sada pravimo bebu, stvarno zelim da se opustim i puno radim da bih sto manje mislila o tome kad su mi plodni dani, dali imam neke simptome, i opet ja stalno o tome razmisljam. Izgleda da cu morati da prestanem da idem i na forum i skroz zaboravim na sve. Zene, hvala na podrsci, sjajne ste.Svim trudnicama zelim laku trudnocu i da uzivate u njoj.

Ne idi nikuda, nego se lepo pridruži na temi "Čekamo plusiće", tamo ima puno žena koje će te razumeti i sa kojima možeš da deliš sve svoje brige!! Tamo je zabranjeno govoriti "ma samo se opusti", jer je to u najvećem broju slučajeva zaista nemoguće i ima gomila njih je ostala trudna uprkos tome. :)

ja to kazem jer su meni dr jos pre 4 godine rekli d necu zbog oblika mojih jajnika lako ostati trudna,da ce mi trebati godine i dosta truda,ali eto prvi put kad sam se opustila i prestala sebe da opterecujem sebe,jer sam kupovala gomilu testova,radila betu i kad sam prestala to sama sebi da radim desila se beka,zato kazem da treba da se opuste,jer kad sam ja mogla ostati mocices i ti :) averuj mi da nema goreg osecaja od tog kad ti doktori kazu da ce se tesko ostvariti kao majka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako toliko zelite da ostanete trudne cvrky je u pravu nemojte da se opterecujete toliko, a u ostalom mozete i da izracunate plodne dane, a uostalom imate da kupite i testove za plodne dane . :D tako da ne treba da se opterecujete time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< <_< <_<

Ne zamerite, ali to je sve sto ja imam da kazem... I jos jednom...

<_< <_< <_<

Joca77 i ljubi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< <_< <_<

Ne zamerite, ali to je sve sto ja imam da kazem... I jos jednom...

<_< <_< <_<

probaj da kupis taj test za plodne dane pa pokusaj i na taj nacin , ja sam mislila da cu zatrudneti ko zna kad jer je meni mens. kasnila i po 2 nedelje , tako da pokusaj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< <_< <_<

Ne zamerite, ali to je sve sto ja imam da kazem... I jos jednom...

<_< <_< <_<

Bice sutra dve velike crteeeeeeeee :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako toliko zelite da ostanete trudne cvrky je u pravu nemojte da se opterecujete toliko, a u ostalom mozete i da izracunate plodne dane, a uostalom imate da kupite i testove za plodne dane . :D tako da ne treba da se opterecujete time

Sigurna sam da ne bi tako pisala, odn. kad bi znala da većina žena koje su aktivne na temi "Čekamo plusiće", i meri bazalnu temepraturu, prati plodne dane, ima i lh trakice i slično, a neke od njih i posle 2-3 godine ne ostaju u drugom stanju.

Najlakše je reći da se neko opusti, a ne biti mu prethodno u koži.

Izvini što branim čekalice, ja sam imala ogromnu sreću da ni prvi ni drugi put ne čekam na trudnoću, ali negde u sebi mogu da saosećam sa njima apsolutno i potpuno i ja bih isto bila jako pogođena kad bi mi neko rekao "ma samo se treba opustiti"!

idemo dalje, M@r@, Mare08 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

probaj da kupis taj test za plodne dane pa pokusaj i na taj nacin , ja sam mislila da cu zatrudneti ko zna kad jer je meni mens. kasnila i po 2 nedelje , tako da pokusaj .

Stvarno?A gde da kupim te testove?
*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.