Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Hvala :)

Nisam radila,dobijam na 28-35 dana zato ne znam da li je rano za test,ili je bolje da odem u ponedeljak kod ginekologa ili da sacekam jos par dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Nisam radila,dobijam na 28-35 dana zato ne znam da li je rano za test,ili je bolje da odem u ponedeljak kod ginekologa ili da sacekam jos par dana?

Kod ginekologa svakako tako rano ne mozes nista videti ,ili uradi test ili proveri putem krvi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,nova sam na forumu,nadam se da sam pogodila temu.Menstruaciju sam imala 20.07. a braonkasto krvarenje mi se pojavilo 07.08. i trajalo je jako kratko.Sutradan ujutru mi se pojavio rozikasti iscedak pa sam po podne otisla kod ginekologa na pregled i sve je bilo u redu.Danas mi je 36 dc a vec skoro nedelju dana imam simptome kao da cu dobiti ali nista boli me stomak,bolne grudi ali od menstruacije ni traga.Da li se nekoj od vas ovo vec desavalo?

Tako sam saznala svoju prvu trudnoću.Uradi test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla Jasmina evo cekalica ti je sve lepo objasnila,cekamo te u plusicima :wub:

Evo teme gde se mozes kuckati s nama cekalicama druge crticehttp://www.bebac.com...70

cekaliceeee KLIK :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BabyLove,bas mi je zao.A jel ti obilna krvarenja?Ako nisu i ako ti traju dva,tri dana,moguce da si trudna.

Ellie cestitam od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Macka a tiiiiiiiiiiii|?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene vestica nocas zaobisla sto neznaci da ovih dana nece doci,ali se ja nadam da me zaboravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Macka a tiiiiiiiiiiii|?

Ne znam jos...Peckaju me grudi i dalje i imam mucninu.Dobila jesam,ali tako je bilo i u prvoj,jedan ciklus sam imala,tek u drugom mesecu nisam.Tako da cekam da vidim da li cu u septembru dobiti,pa javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam jos...Peckaju me grudi i dalje i imam mucninu.Dobila jesam,ali tako je bilo i u prvoj,jedan ciklus sam imala,tek u drugom mesecu nisam.Tako da cekam da vidim da li cu u septembru dobiti,pa javljam.

drzim palceve iz sve snage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Nisam radila,dobijam na 28-35 dana zato ne znam da li je rano za test,ili je bolje da odem u ponedeljak kod ginekologa ili da sacekam jos par dana?

Dobrodoslica i od mene! :)Ja bih na tvom mestu odradila test, sada vec najverovatnije da nije rano. Javljaj nam novosti, drzimo fige da budu lepe.

BabyLove,bas mi je zao.A jel ti obilna krvarenja?Ako nisu i ako ti traju dva,tri dana,moguce da si trudna.

Ellie cestitam od srca!

Hvala ti na podrsci ali nista ne ukazuje na laznu menstruaciju, no nema veze, tek smo mm i ja poceli sa iscekivanjem, bice, nadamo se, uskoro.

mene vestica nocas zaobisla sto neznaci da ovih dana nece doci,ali se ja nadam da me zaboravila.

Ma teramo vesticu i cekamo lepe vesti i od tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima jos jednom. :) Posto jos uvek nisam dobila,sutra cu uraditi test pa cemo da vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima jos jednom. :) Posto jos uvek nisam dobila,sutra cu uraditi test pa cemo da vidimo.

a kad ti treba da dobijes,ja sam trebala danas i jos uvek nista,nadam se i da necu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala sam sad u petak tj.petak mi je bio zadnji dan kad sam trebala da dobijem,ali evo jos uvek nista ali i dalje me boli stomak kao da cu dobiti i vec 3,4 dana mi se javlja zuti iscedak koji je bez mirisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam trebala danas ali jos uvek nista,meni je sekret bele boje bez mirisa,ali u vrlo malim kolicinama,vise nemam nijedan simtom,sem teskih grudi,i malo mucninu u toku dana.nadam se da nece doci ni tebi ni meni,ja sam radila test pre 4 dana bio je negativan i sad necu ni da ga kupujem,cekacu jos malo i idem ginekologu,a ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu uraditi test sutra pa cemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( meni stigla nocas u dva,vise srece drugi put,mada ove god tesko,muz mi putuje 15 pa imam horu da probam jos jednom ove god.tebi puno srece i javi vesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( meni stigla nocas u dva,vise srece drugi put,mada ove god tesko,muz mi putuje 15 pa imam horu da probam jos jednom ove god.tebi puno srece i javi vesti.

:( Bas mi je zao...Bice sve to ok,samo vi radite na bebi.

Jasmina srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow: I meni je zao.Evo ja jutros uradila test i bio negativan. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( uzas.mada neverujem ja testu toliko,ako je nema idi ginekologu to je najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolje je da se uradi betaHCg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja juce malo prokrvarila,tj tamno braon,bila kod dr i srce kucka,pa mirujem.Radim,ali samo popunjavam recepte,ne ustajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( meni stigla nocas u dva,vise srece drugi put,mada ove god tesko,muz mi putuje 15 pa imam horu da probam jos jednom ove god.tebi puno srece i javi vesti.

:( da se dobro preznojite i da maximalno iskoristite taj pokušaj pred put ;)

e PS bila babska priča ili ne.. nemoj da mi se smeješ ali odmah diži noge u vis kad "izađe" kod mene to imalo efekta ^_^

:mellow: I meni je zao.Evo ja jutros uradila test i bio negativan. :mellow:

<_< malo mi čudno a da uradiš još koji npr prekosutra a što Jekalina kaže najbolje da uradiš Betu to ti bude gotovo na 2-3h.

Ja juce malo prokrvarila,tj tamno braon,bila kod dr i srce kucka,pa mirujem.Radim,ali samo popunjavam recepte,ne ustajem.

Čuvaj se Mašo i miruj koliko je to moguće i ako je u opšte moguće. Jesi li dobila nešto da piješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ankicav zao mi je! Navijam da bude uspesan sledeci put, mozda ipak prodjemo zajedno kroz sve to. :)

JasminaA, imenjakinjo, nadam se da je test pogresio. I ja mislim da je najsigurnije da uradis betu ili ponovis kucni test za koji dan jer je za ginekologa mozda jos prerano da bi video ista.

Mašo, cuvaj se i odmaraj mada verujem da to nije nista strasno, desava se mnogima blago krvarenje na pocetku trudnoce i ne predstavlja nista lose, ali je svakako najbolje sve te sumnjive momente proveriti sa lekarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.