Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ја колико знам овулација нема везе са полом бебе, пол зависи од сперме мушкраца или сам ја нешто погрешно разумела :unsure:

Tačno, ali navodno spermići koji nose informaciju za ženski pol i muški imaju različitu dužinu životu i brzinu kretanja, te se na osnovu toga preporučuju ciljani odnosi neposredno pre ili u toku ovulacije za određen pol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve sam procitala, bas sam se udubila u problematiku. citala sam cak sta zena treba da jede a sta muskaraca, medjutim, ne bih se bas toliko bavila sa tim.

a to sto se kaze da je najbitnije da je zivo i zdravo, svakako da jeste.

nego ovo sto me boli stomak ceo dan, bas me nervira. mislim da je najbolje da posle ciklusa odem kod lekara, ali treba izdrzati 2 ned

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam pogledala test koji sam radila jutros i 2crtice!!!!!

jutros sam ga na brzinu pogledala i posto ih nije odmah pokazivao, ostavila sam ga u sa strane. sad sam ponovo bacila pogled i postoji jako, jako svetla linija.

nije mi jasno, beta pre 2dana je bila 0 a sad pozitivan test. nista mi nije jasno.

ne verujem dok mi ne zakasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

phoenix i ja to znam,sve je to povezano jedno s drugim..

kiara drzim palceve da je to-to.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos devojke ja sam ovde nova imala sam u otobru spontani pobacaj i od tad pokusavamo da imamo bebu bila sam kod doktora i rekao mi je da je sve u redu..svaki mesec ocekujem da nedobijem al nista..e sad od pre neki dan imam bolne i natecene grudi i jako mi se spava i bole me ledja prvo cu da vidim dal nema menstruacije ako nema radim test i trk kod doce.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A DA zaboravila sam da kazem da sam isla na dosta foruma i da sam jako razocarana ima puno osoba koje ne prihvataju nekog novog i smeju se nekim pitanjima prave se pamente..kao da sve zanju iskreno nebih volela da i odavde odem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

testove necu vise da radim jer sam radila betu pre neki dan, bila je nesto vise od 3 :unsure: koji rezultat.

sl dan, tj pre 3dana dobijem, ali to ne lici na normalnu menstruaciju. mogu sa dn. ul komotno da prodjem.

radicu betu ponovo za 2.3 dana, ako ima nesto, za nedelju dana bi trebalo sigurno da pokaze neki normalan rez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ostale simptome koje imam necu ni da pominjem jer sam vec i sama sebi konfuzna.

znam da je bezveze to za pol, kao hocu devojcicu, u pravu si, samo da sve prodje ok. igrali smo se bezveze, ajde, videcemo sta ce biti:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

testove necu vise da radim jer sam radila betu pre neki dan, bila je nesto vise od 3 :unsure: koji rezultat.

sl dan, tj pre 3dana dobijem, ali to ne lici na normalnu menstruaciju. mogu sa dn. ul komotno da prodjem.

radicu betu ponovo za 2.3 dana, ako ima nesto, za nedelju dana bi trebalo sigurno da pokaze neki normalan rez.

Tako sam i ja mislila da sam dobila,malo krvi bilo,pa ja stavila ulozak,kad to se zametak usadio u zid materice i zato sam prokrvarila...i dve crtice odmah posle 5 dana kasnjenja... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mig, koliko ti je trajalo krvarenje? meni 3.5-4 dana-vrlo malo. i dalje imam povremene bolove u jajnicima i neki bezveze osecaj na dnu stomaka, uopste ne znam sta je to. nesto mi se ne uklapa. ne umisljam nista, jako se cudno osecam. videcu sledeci ciklus kako ce proci.

posto sam se uplasila zbog tog krvarenja, u pon sam bila kod lekara, drugi dan od pocetka curkanja, kaze da je to menstruacija po uzv pregledu. imala sam cistu pre par meseci koje nije vise bilo u ponedeljak, kaze da je verovatno ona pukla i da se krvarenje zato poremetilo. ali ne znam zasto jos uvek osecam neko buckanje u stomaku, nesto mi je drugacije?? a mi zeneeee..vecito neke komplikacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mig, koliko ti je trajalo krvarenje? meni 3.5-4 dana-vrlo malo. i dalje imam povremene bolove u jajnicima i neki bezveze osecaj na dnu stomaka, uopste ne znam sta je to. nesto mi se ne uklapa. ne umisljam nista, jako se cudno osecam. videcu sledeci ciklus kako ce proci.

posto sam se uplasila zbog tog krvarenja, u pon sam bila kod lekara, drugi dan od pocetka curkanja, kaze da je to menstruacija po uzv pregledu. imala sam cistu pre par meseci koje nije vise bilo u ponedeljak, kaze da je verovatno ona pukla i da se krvarenje zato poremetilo. ali ne znam zasto jos uvek osecam neko buckanje u stomaku, nesto mi je drugacije?? a mi zeneeee..vecito neke komplikacije

Kiara@ Doduse krvarenje je trajalo 1 dan.Pa ne znam ako ti je dr.rekao da je menstr. onda je tako....Ali ne brini se zatrudneces polako....Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke imam jedan problem nemoj te misliti da vas zezam ali meni se ovo stvarno desava imam retku stolicu i gasove :lol: dal je to jedan od simptoma rane trudnoce..inace jos me bole jako grudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sonja, kad treba da dobijes? ne znam da li su to simptomi, ja ih nisam imala. jesi radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oko 14 stog posto sam ja vec bila trudna nazalost zavrsilo se pobacajem u prosloj trudnoci sam imala gasove radila sam test pre neki dan i bio je negativan verovatno nemoze jos da pokaze inace imam nekak cudan osecaj u stomaku i nervoznija sam videcu ako nedobijem radicu test i otici cu kod lekara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ili trudna ili bolujem od neke neizlecive bolesti! Imam vrtoglavice juce i danas, inace danas mi je 4dpo. Prvo sam se trudila da to ignorisem, jer sam mislila da tripujem, ali ovo ne moze da se ne primeti. Onda sam mislila da je pritisak ali nije ni to, 120/80. Secer mi nije pao, krvna slika mi je u redu, proveravala sam skoro. Ja ne znam od cega jos bih mogla da imam vrtoglavice... Pomozite, zene, jel imao jos neko simptome ovako rano? Iskreno, ja sam to videla samo u spanskim serijama, one padaju u nesvest odmah nakon prvog sexa :lol: U ovom trenutku ne mogu nikako da proverim jer je mnogo, mnogo rano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo anchy, i ja imam vrtoglavice od proslog meseca. ne pripisujem to nicemu. verujem da mi nesto nije u redu sa glavom B) desilo mi se svega par puta za par dana, iako nikad u zivotu nisam to imala, jednom cak u autu :huh:.

ja sam sve "simptome" imala za trudnocu, ili sam ih na brzinu izmislila jer zelim bebu:)

ovaj ciklus mi je bio nesto bezveze, sad cu da se bacim na posao ovih dana. razbolela sam se, nije mi dobro..moram sto pre biti bolje da ne promasim dobre dane:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa stvar je u tome sto uopste ne trazim simptome, jer sam svesna da je rano, ali ne mogu da ne primetim. Tako mi se zanese da izgubim ravnotezu. Nemam pojma, verovatno je nesto drugo u pitanju, moram kod doktora, ovo me bas brine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooooj imam osecaj ko da cu da dobijem i dalje me bole grudi i cesto sam gladna nebih volela da dobijem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooooj imam osecaj ko da cu da dobijem i dalje me bole grudi i cesto sam gladna nebih volela da dobijem :(

Nazalost, to su simptomi i za trudnocu i za pms, pa nikad nisi nacisto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam sto je problem neznam sta da mislim...poludecuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vidim da si napisala da si radila test? Jesi li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow: jesam sedmog napisala sam al nije bilo cetrnaestog nego sedmog al suve rano sam radila danas mi je 26 dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ipak nisam trudna..dobila sam danas.. :(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ipak nisam trudna..dobila sam danas.. :(:(:(:(

Joj, bas mi je zao... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se javim i na ovu temu da utesim malo one bez ikakvih simptoma :D

Juce mi je test pokazao 2 crtice, sledece nedelje idem kodginekologa. Nista od simptoma nisam imala, eventualno da uzmem u obzir malaksalost ( ali se moze objasniti i vremenom), i stomak me je boleo kao da cu dobiti.

Nikakve mucnine, osetljivost gudi i sl, jedino sto mi je kasnila 3 dana, i ja pozurila po test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.