Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Cao drage drugarice,

nije me bilo par dana, opravdano odsustvo pa vas ne obavestih o novostima. RADUJEMO SE!!!! Evo, ja se od subote radujem kao malo dete :))

Sad sam se malo osvestila pa pocinjem previse da mozgam, kuku meni sta cu sad :)

Za desetak dana cu u Srbiju, kod moje doktorke bih da odradim prvi pregled, posle kad se vratim nazad (kao udata zena :) ), naci cu odgovarajuceg dr. Joj, koje ludilo, toliko stvari mi se sad mota po glavi da ne znam gde udaram. Moj dragi je happy, nije jos svestan sta se zbilo :).

Sreca, sreca, radost!!

P.S. E sad ste nadrljale, ima da vas gnjavim svaki dan :)

Cmoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage drugarice,

nije me bilo par dana, opravdano odsustvo pa vas ne obavestih o novostima. RADUJEMO SE!!!! Evo, ja se od subote radujem kao malo dete :))

Sad sam se malo osvestila pa pocinjem previse da mozgam, kuku meni sta cu sad :)

Za desetak dana cu u Srbiju, kod moje doktorke bih da odradim prvi pregled, posle kad se vratim nazad (kao udata zena :) ), naci cu odgovarajuceg dr. Joj, koje ludilo, toliko stvari mi se sad mota po glavi da ne znam gde udaram. Moj dragi je happy, nije jos svestan sta se zbilo :).

Sreca, sreca, radost!!

P.S. E sad ste nadrljale, ima da vas gnjavim svaki dan :)

Cmoka

Draga čestitam od srca...a mi iskusne smo ti na raspolaganju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage drugarice,

nije me bilo par dana, opravdano odsustvo pa vas ne obavestih o novostima. RADUJEMO SE!!!! Evo, ja se od subote radujem kao malo dete :))

Sad sam se malo osvestila pa pocinjem previse da mozgam, kuku meni sta cu sad :)

Za desetak dana cu u Srbiju, kod moje doktorke bih da odradim prvi pregled, posle kad se vratim nazad (kao udata zena :) ), naci cu odgovarajuceg dr. Joj, koje ludilo, toliko stvari mi se sad mota po glavi da ne znam gde udaram. Moj dragi je happy, nije jos svestan sta se zbilo :).

Sreca, sreca, radost!!

P.S. E sad ste nadrljale, ima da vas gnjavim svaki dan :)

Cmoka

Jupiiiiiiiiiii, nećeš da smaraš - ovde ženske uživaju da pomažu, i zato ima da se navučeš na forum za dva dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne ste!! Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitatam od srca! Zelim ti lepu trudnocu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto, bas lepe novosti. i ja cestitam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farfalla, neka je sa srećom. Divna vest!!! Samo ti "davi" zato smo i tu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farfalla cestitke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima! Inace, ja sam Jelena, red je da se predstavim posto cu sad stalno da visim ovde :D

Hvala vam jos jednom, nadam se da ce sve da bude super i da cu uzivati narednih meseci.. Joj, i dalje sam zbunjena :blink:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage drugarice,

nije me bilo par dana, opravdano odsustvo pa vas ne obavestih o novostima. RADUJEMO SE!!!! Evo, ja se od subote radujem kao malo dete :))

Sad sam se malo osvestila pa pocinjem previse da mozgam, kuku meni sta cu sad :)

Za desetak dana cu u Srbiju, kod moje doktorke bih da odradim prvi pregled, posle kad se vratim nazad (kao udata zena :) ), naci cu odgovarajuceg dr. Joj, koje ludilo, toliko stvari mi se sad mota po glavi da ne znam gde udaram. Moj dragi je happy, nije jos svestan sta se zbilo :).

Sreca, sreca, radost!!

P.S. E sad ste nadrljale, ima da vas gnjavim svaki dan :)

Cmoka

Bravo, cestitam!!!! Sve najbolje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima! Inace, ja sam Jelena, red je da se predstavim posto cu sad stalno da visim ovde :D

Hvala vam jos jednom, nadam se da ce sve da bude super i da cu uzivati narednih meseci.. Joj, i dalje sam zbunjena :blink:

Jelena cestitam od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farfalla cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaaaaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam.. grudi su mi otekle i bole me,ne konstantno,i spava mi se-da pripisem ovo pms ili mozda trudnoci? treba da dobijem 5.8,pa mislim da je rano za pms,a i nikad mi nisu ovako bile otecene,a opet mislim da je rano i za simptome trudnoce...kakav rebus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da vas pitam.. grudi su mi otekle i bole me,ne konstantno,i spava mi se-da pripisem ovo pms ili mozda trudnoci? treba da dobijem 5.8,pa mislim da je rano za pms,a i nikad mi nisu ovako bile otecene,a opet mislim da je rano i za simptome trudnoce...kakav rebus..

Vreme napolju se mnogo brzo menja, moguće je da utiče na hormone, ja isto imam ponekad osećaj da sam trudna (iako koristimo kondom) jer mi čak 10 dana ranije krenu simptomi da ću dobiti... To, bole grudi i nenormalno mi se spava... A to isto važi i za trudnoću... :) Pa dramim mužu po nedelju dana... Šta mi je, reci mi... A ono ništa... :)

Sačekaj peti, pa ako bude kasnila - onda test... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, meni su grudi otekle i pocele da bole, ja mislim, sledece jutro kada se maleni zaceo. Kada sam uradila test, bio je negativ. Sacekaj jos malo, pa vidi...! :D Jel bi volela jos jednu bebu sada tj za 9 mes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, meni su grudi otekle i pocele da bole, ja mislim, sledece jutro kada se maleni zaceo. Kada sam uradila test, bio je negativ. Sacekaj jos malo, pa vidi...! :D Jel bi volela jos jednu bebu sada tj za 9 mes?

Da,i 'radili' smo na njoj,ali smo ovaj mesec pravili pauzu zbog letovanja,ali da volela bih,naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ti drzim pesnice da je to novi bebac u najavi :lol: !!! Cekaj jos malo, pa vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovog meseca su slabe šanse da smo bilo šta uradili.

Prošli sam mesec bila baš, baš sigurna da sam ostala trudna, a ono ništa. Sada se više ni ne nadam.

Danas mi je nešto jako muka, celo popodne i veče se razmišljam hoće li mi biti lakše ako povraćam? A plakala nisam poslednjih par meseci, danas sam to nadoknadila...poludela sam na poslu da sam od besa plakala i plakala i plakala.

Dal je to PMS ili ...? Trebalo bi da dobijem oko 02.08., mada mi se ciklus stalno skraćuje pa više ni ne znam kada je vreme a kada ne.

Uradila sam jedan test i bio je negativan :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ti drzim pesnice da je to novi bebac u najavi :lol: !!! Cekaj jos malo, pa vidi.

jao,hvala ti draga! cekam do 5. pa cemo videti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,i 'radili' smo na njoj,ali smo ovaj mesec pravili pauzu zbog letovanja,ali da volela bih,naravno.

Nema pauze, ;) svi hoće na letovanje... Ako već radili na tome - držim fige...

Inače me podseti i ja trebam 05. da čekam vešticu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao,hvala ti draga! cekam do 5. pa cemo videti. :rolleyes:

Odmah da javis!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema pauze, ;) svi hoće na letovanje... Ako već radili na tome - držim fige...

Inače me podseti i ja trebam 05. da čekam vešticu :D

Jel i ti "radis"? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel i ti "radis"? :D

Uh... :)

Ne još, kao aj još malo da prođe vreme od prvog prođaja, (CR-a)... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.