Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ja sam izgleda prerano otisla na 1.ultrazvuk, doktor mi ne vidi trudnocu?!?!? Ponovo sam uradila beta hcg i ispalo mi 1507.13 ...to bi trebalo da je to...ali sam se svakako uplasila vanmatericne ili nekog drugog problema...Rekao mi je da ne brinem i da je verovatno beba kasnije zaceta i da je zbog toga jos uvek ne vidi na UZ. U prvoj trudnoci smo sve odmah videli na monitoru-pa mi je ovo malo sad nepoznato... :huh: Ja sam idalje ubedjena da je sve u redu, i da samo imaju star i los ultrazvuk....videcemo sutra :mellow: Sutra je novi dan...

Meni dr. nije htela da radi UZ pre osme nedelje baš da bi sigurno videla trudnoću. A po tikeru ti vidim da si u šestoj nedelji. Nemoj da se brineš pre vremena, videćaš za nedelju-dve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u kojoj si nedelji od prilike???

U sestoj sam tek nedelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sorry nisam videla tiker!

hej moja trudnoca(ako je ima )prekosutra ce da bude 5 nedeljei 2 dana mozda ni meni necenista da vidi!!! :blink: :blink: :blink:

Brate Jeko...jesi li to izračunala na bebcu na onoj računaljki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmmmmmmmmmmmmmm........ne!nasla sam nesto na netu!

sto?

jel da probam ovde??

Pa, ovde ti je dosta precizan jer treba da upišeš na koliko ti je prosečno bila meca. Imaš u alatima na naslovnoj strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

on mi kaze VI STE U SESTOJ NEDELJI TRUDNOCE! :blink:

Pa znači pet punih i nekoliko dana. napravi tiker i videćeš koliko tačno, a tu vidiš i kad je termin, termin će ti trebati da ukucaš u tiker :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

upiskicu se od ovog smajlica.....hahahahahha....sve me stomak boli....

Inače i upišavanje je znak trudnoće :D pst, nemojte da neko čuje, ali ja sam pre neki dan pišnula na mm-a dok sam mu sedela u krilu :lol: :lol: :lol: isuviše sam se smejala... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja to redovno radim ....vecito vicem " jebem ti mamau malu " kaze mm jesi se to opet upikila :)

Ahahah znači nisam jedina koja zapišava kao martovski mačor :D

bolje bi ti bilo da jesi jer ja jedan guz a kiki drugi a samo da znas polu tesko smo kategorija :))))))

Šta polu :D ja sam teška :D ja ne moram ni da bijem, mogu samo da sednem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

termin je 9.decembar

Moj termin je 3.decembar ...zajedno cemo da rastemo :) ...cim vide trudnocu na UZ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće izgleda dosta decembarskih beba :)

meni je termin po nekim tabelama 5. a po nekim 6. decembar. A moj rodjendan je 7. decembra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko zna do kraja jel vidis da si trudna eeee mogla bi da radim kao baba vanga :lol:

Ajde onda baba Vango,sta meni predvidjas,da li sam blagoslovena,da li ce sve biti u redu i kog pola ce mi biti dete? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvončice, izgleda da si pronašla novo zanimanje :D !!!

post-40073-1302253618.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,evo mene posle duzeg vremena ...Ustvari bila sam ja tu na forumu ali nisam se usudila da pisem.Tacnije neznam kako da opisem svoju glupost povodom kasnjenja M.Razmisljala sam i razmisljala,i malo surfovala po drugim forumima trazeci odgovor....i nasla sam odgovor.

Naime,M sam dobila 41 dana ciklusa! a (najverovatnije) je to zbog chaja koji sam popila u par navrata ne bi li pospesila "plodnost" :huh: a ispostavilo se da sam zbog chaja produzila ciklus a svo vreme mislila da mi kasni zbog trudnoce.Chaj se zove Ochajnica (bas sam prava ochajnica) i mislim da sam sa njim zavrsila,bacam ga u smece,pa nastavljamo sa "radom" bez icije pomoci.

Eto sad slobodno recite svoje misljenje,svakako nisam ponosna na svoj postupak... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!

Dugo nema nikoga...Jeste li se malo ulijenile ili ste na nekoj drugoj temi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj tako surovo prema sebi ti si to pila iz najbolje namere eto sad znas da netreba da ga pijes , da ga nisi pila nebi znala sta bi se desilo zato zaboravi to i ides dalje .... :)

Slazem se sa Zvoncicom79

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.....zapostavile ste mi ovu temu!nemojte molim vas!ajde bre prelazite u prvi i pisite nam najranije simptome!

sto je bre sve stalo! :blink:

Pa jeko nismo je namerno zapostavile,vidis da je slaba vajda ovog meseca t29114.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neznam sta je ovo...???ovaj mesec nas nesto nacisto upropasti....nadam se da ce u maju biti bolje!

April je definitivno promasaj,barem do sad,videcemo jos par dana,mozda i nece biti tako los :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro ....evo i mene od nikud :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro ....evo i mene od nikud :blink:

Sta bi? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, moj najraniji simptom jeste bio APETIT, zatim bolne grudi, kao u PMSu i to je to. I jednostavno sam imala potrebu da me dragi mazi i da mi ponavlja koliko me voli (pateticno :huh: ) Onda sam mu stalno trazila slike kad je bio beba da gledam ponavljajuci kako bi volela da nasa beba lici na njega. I na kraju sam mu rekla: "Ja sam trudna, provereno!" S ozirom da sam tek na pocetku, nestrpljivo cekam jos neki od simptoma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima. sad sam se upravo prijavila, u braku sam više od godinu ipo dana, ali od bebe još uvek ništa :( muž mi se operisao jer mu je bio loš spermogram i sada je ok, ali sam ja radila prošlog meseca folikulometriju i doktorka mi je rekla da vidi jedan vodajući folikul i da je vel 9mm. međututim otišla sam posle 4 dana i rekla mi je da ga nema više i da je moguće da ovulacije nije ni bilo. trebala sam da dobijem 7 aprila i kasni mi, još uvek nisam dobila. uradila sam test 13 aprila i bio je negativan :( otiša sam ponovo kod nje i rekla mi je da vidi kao nešto, ali nije sigurna da li je trudnoća, pa da joj se javim ponovo u sredu. inače mi men. nisu baš redovne. recite mi da li je moguće da test nije mogao još uvek da pokaže trudnoću. izvinite ako sam vas smorila, ali stvarno ne znam šta više da mislim, inače me boli stomak kao da treba da dobijem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo je da uradis Bhcg iz krvi. On pokazuje i najraniju trudnocu. Pogotovo zbog toga sto ti menstruacije nisu bas redovne. Ne zna se kada je bila ovulacija i da li si ih imala mozda dve u toku ovog meseca. Koji dan ciklusa si radila folikulometriju?

Kucni tet iz urina tek kada je BHcg nesto veca. Ja sam test uradila 4 dana nakon izostanka menstruacije i bio je blago pozitivan (ona tet crtica jedva vidljivo roze), taj dan mi je beta bila 47.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam mnogo tuzna, tako mi se place, jel se desava nekome isto? Osecam se tako usamljeno :'(

Danas je kod mog buduceg muza bilo neko slavlje i bilo je bas dosta ljudi, a mene boli stomak nesto i sva sam nikakva. Njegova strina mi prokomentarise: "Sta se setkas devojko, uzmi pa pomozi ljudima." (kao u sali) Bas sam se glupo osecala. Pokupila sam se i dosla svojoj kucici :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce ti sebi trebas da budes najbitnija sta te briga za babe , tetke i td samo ignorisi i prst u uvo inace ces za svaku sitnicu da se nerviras i oplaces ....

zvončice u pravu si 100%. a i ja sam mnogo tužna jer mi je test pokazao da nema trudnoće, a kasni mi 20 dana :( danas idem kod privatnika, jer moja doktorka počinje da radi tek 5 maja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Zvončice što si uz mene i što mi pružaš podršku :D To mi mnogo znači. I ja se sve nekako nadam da je test pogrešio. Videću danas šta će biti, imam zakazano u 4 pa javljam šta bude da bude :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.