Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Oxy, kao što su devojke već rekle, skoro 100% si trudna, tako da ti čestitam!t8312.gif

Javljaj nam kako napreduju stvari...

Bea držim ti palčeve da bude to-to!k05195.gif

Jeko Beko kakva depresija, nemoj tako, molim te...sve to što osećaš je normalno, ali nemoj da mi padaš u depresiju, to nikako...shvati sve ovo kao jedno veliko iskušenje, težak put, a na njegovom kraju te čeka zaslužena nagrada-tvoja bebica!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana22,lenocka hvala na podršci, imam da čekam još tri četiri dana pa ćemo videti...ali stanje je ne promenjeno, ne mogu da spavam uopšte na stomaku, a još imam i 37 temperaturu, sva se osećam slomljeno i kilavo :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja druga linija se jutros baš dobro vidi :D , a beta se utrostručila, sad je 230...mogu malo da se opustim. Pozdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja druga linija se jutros baš dobro vidi :D , a beta se utrostručila, sad je 230...mogu malo da se opustim. Pozdrav svima!!!

Eto vidiš, odlično!!! Sad uživaj i čestitam ti još jednom!t8316.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja druga linija se jutros baš dobro vidi :D , a beta se utrostručila, sad je 230...mogu malo da se opustim. Pozdrav svima!!!

Čestitam od srca. I bacaj bebi prašinuuuuuuuuuu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja druga linija se jutros baš dobro vidi :D , a beta se utrostručila, sad je 230...mogu malo da se opustim. Pozdrav svima!!!

Divno,cestitam,uzivaj t6218.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,sad samo uzivaj :) ...i oprasi nas malo sa tom prasinom molim te :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šaljem vam oluju beby prašine! Zar već ne osjećate?!

Hvla na lijepim željama!

post-40073-1301326743.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šaljem vam oluju beby prašine! Zar već ne osjećate?!

Hvla na lijepim željama!

Pridružujem se čestitkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jojjjjjjjjjjjjjjjj prelepo ,,,,prelepo druzicemo se devet meseci zajedno pa srecno nam putovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,devojke!Ja sam nova na forumu, ali odavno vas čitam...

Prvo da čestitam novim trudnicama i da poželim sve najlepše :)

E, sad bi da vam prepričam svoje prave ili umišljene simptome :P pa bi volela da mi neko da mišljenje koje će da me drži još par dana dok ne bude vreme za test :rolleyes:

Ovulacija mi je bila 11dc (potvrdjeno sa lh trakicama) i od 12dc me grudi užasno bole, ogromne su, izašle su mi neke kao bubuljičice po bradavicama i skroz su prošarane venama :blink: mene grudi uvek bole pred M ali ne ovako rano i nemem nekih promena osim što su bolne i uvećane a ovo ostalo nemam

Danas mi je 21 dc, dobijam na 28 dana, i ovo mi je vrlo čudno,jer znam da je ovo jako rano za bilo kakav simptom ali bi volela da čujem nečije mišljenje, već sam počela da brinem

E da od juče imam gorušicu non stop,šta god pojedem, al to može da bude od ko zna čega....

:rolleyes:

bea, bas ti hvala! Naime kada sam procitala tvoj post odustala sam od odlaska psihijatru jer sam vec bila pomislila da sam prolupala. Meni se desava skoro pa isto kao i tebi, s tim da je meni danas 20 dc, dobijam na svakih 26 dana.

Ono sto mene ustvari najvise zbunjuje je to sto sam samo 4 dana nakon ovulacije pa sve do 7 dana imala mucninu u prsima, cudne bolove u ledjima i donjem dijelu trbuha i taman kada sam samu sebe prekorila i ubijedila da sam sve to samo umislila ( jer sam u dvije zadnje sedmice saznala da su i moja sestra i moja najbolja drugarica trudne , blago njima) kad ono pocele me i grudi boliti da mi cak i brzo hodanje stvara neugodan bol zbog treskanja :lol: obicno me bole samo na dan ili dva prije m. Obavezno javi sta se kod tebe desilo na 28 dc, drzim ti / nam palceve da su simptomi pravi i da ces/cemo imati plusic na testu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Умица добро дошла, можеш да се дружиш са нама у теми чекамо плусиће, тамо су остале чекалице.

Симптоми које си описала могу да буду за трудноћу али могу да буду и за пмс.

Надам се да је за трудноћу, али не клони духом ако и не буде ништа овај месец, биће бебе неки други.

hvala jекић,

iskreno se nadam da nije pms :huh: jer vec 10 mjeseci ja i moj dragi pokusavamo da dobijemo bebaca, a do sada nikada nisam imala ni slicne simptome... mada, znam da sve moze biti i samo u mojoj glavi, ali kako god bilo ne odustajem.

Izvinjavam se, nisam Vas kako treba ni pozdravila,ali kada sam vidjela Bea-in post pozurila sam da napisem i ja svoje simptome, pa evo ispravljam gresku

Zdravo svima, sretno novim mamama i jos vise srece buducim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umice, Bea, držim palčevi - imala sam i ja sve te simptome i onda pozitivan test i beta koja raste...Ja sad čekam UZ. Mislim da me donji dio stomaka bolio najmanje 10 dana prije termina za ciklus.

Samo pozitvno mislite!

Bea, javi rezultate bete odmah! Radis sjutra je li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj hvala vam sto ste tako dobre!!!

ali mnogo mi je tesko!danas sam trebala da dobijem boli me stomak onako tupo podmuklo boli mei nesto malo ispod pupka,grudi su pocele tek jutros da me bole,nemam pojma sta da mislim!

joj daj boze jednu bebu inace cu ja da vrdnem veoma brzo!!!! :( :( :(

A nisi pohvalila moju ruzu koju sam ti poklonila?t0108.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da izgleda dasam sena svu ovu muku i prehladila!mokrimcesto,ali ne po malo nego ja kad mokrim mokrim!!! :P

Vidim ja da ces ti izgleda u "prvo" da odleprsas,grudi-sumnjive,tup bol ispod pupka-i te kako sumnjiv,cesto mokrenje-sumnjivob0706.gif

Ajde Jekoooh13079.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj mila izvini molim te!nacisto sam smetenaovih dana!

Hvala za ruzu prelepa je!inace mnogovolimruze!imam jednu puzavicu ispred kuce ogromna je i obozavam je!

a sto se ticetvog drugog posta upucenom meni slatko sam se nasmejala!

iz tvojih usta u bozije usi!!!

bas mi godi da tako nesto procitam i ako sam 99 posto sigurna da od toga nema vajde ovaj mesec!!!joj nateraces me da idem sutra da kupim test!

suncokretu suncokretu sta mi radis!!!bacas me na ozbiljno razmisljanje! :blink: :blink: :blink:

:huh:

Da ti kazem nesto duso,ja sam dva puta bila trudna(dve neuspesne trundoce)ali bez obzira na to znam kakvi su simptomi.Pogotovo tup bol ispod pupka,stalno me je tu nesto onako bockalo i sto kazes tup,podmukao bol,isto vazi i za cesto mokrenje.Ajde ti lepo ako nema jos nista u apoteku po test :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da izgleda dasam sena svu ovu muku i prehladila!mokrimcesto,ali ne po malo nego ja kad mokrim mokrim!!! :P

Jeko,ja kad sam se prehladila ja sam piskila po malo ali cesto,i bilo je bolno.....To se VEOMA razlikuje :P

...Sumnjiva si,sumnjiva!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juu 2 danat1850.gif mLooogo breb0704.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaahahahah..... :lol: :lol: :lol: kupicu ga sutra!a radim ga prekosutra!cas ce to da prodje!!!

obozavam te sto si blesava!!! :P :P :P

t4801.gif

Dogovoreno,prekosutra,ni makac visec0529.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

bea, bas ti hvala! Naime kada sam procitala tvoj post odustala sam od odlaska psihijatru jer sam vec bila pomislila da sam prolupala. Meni se desava skoro pa isto kao i tebi, s tim da je meni danas 20 dc, dobijam na svakih 26 dana.

Ono sto mene ustvari najvise zbunjuje je to sto sam samo 4 dana nakon ovulacije pa sve do 7 dana imala mucninu u prsima, cudne bolove u ledjima i donjem dijelu trbuha i taman kada sam samu sebe prekorila i ubijedila da sam sve to samo umislila ( jer sam u dvije zadnje sedmice saznala da su i moja sestra i moja najbolja drugarica trudne , blago njima) kad ono pocele me i grudi boliti da mi cak i brzo hodanje stvara neugodan bol zbog treskanja :lol: obicno me bole samo na dan ili dva prije m. Obavezno javi sta se kod tebe desilo na 28 dc, drzim ti / nam palceve da su simptomi pravi i da ces/cemo imati plusic na testu. ;)

Bea sta li se desilo sa tobom? Da li si radila test? Bas sam nestrpljiva da saznam :blink:

Ja imam jos 4 dana :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad bi najradije bila medvjed i hibernirala ova 4 dana :rolleyes: sinoc sam mjerila temperaturu bila je 37, a i 2 dana prije toga.

...danas mi je palo na pamet, koliko sam se samo ranije brinula da na testu ne bude nikakvih plusica, a sada bi da mi jedna pluscina izbije oci :P

Javim rezultat za 4 dana!

Zelim i vama +++++++++++++++ ili ll ll ll ll ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad bi najradije bila medvjed i hibernirala ova 4 dana :rolleyes: sinoc sam mjerila temperaturu bila je 37, a i 2 dana prije toga.

...danas mi je palo na pamet, koliko sam se samo ranije brinula da na testu ne bude nikakvih plusica, a sada bi da mi jedna pluscina izbije oci :P

Javim rezultat za 4 dana!

Zelim i vama +++++++++++++++ ili ll ll ll ll ;)

Ajde,cekamo lepe vesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

curice evo i mene ali pretuzna radila sam analize krvi sve je ok sem jedne stvari imam neku bakteriju ali od macke nzm kako se zove ali moze da izazove spontani inace spava mnogo sam se ubedacila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

curice evo i mene ali pretuzna radila sam analize krvi sve je ok sem jedne stvari imam neku bakteriju ali od macke nzm kako se zove ali moze da izazove spontani inace spava mnogo sam se ubedacila

Da nije Toxoplasma? Nemoj da brines,uz adekvatnu terapiju problem moze da se drzi pod kontrolom,dobro je da si je otkrila na vreme da bi se u startu pocelo sa lekovima i sprecile nezeljene reakcije,drzim ti palceve da sve bude u redu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.