Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Trudna sam jeeeeeeeeee :D

Cestitam!!!!! :lol::lol::lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, hvala vam puno na podrsci! S jedne strane zelim najboljem da se nadam, a s druge strane se plasim da se nadam da se ne razocaram. Bas sam se iznenadila kad su pocele da me bole, jer to kod mene pocinje 5-6 dana pre vestice, a ne dve nedelje kao sad. Hvala vam punoooo, ljubim vas sve!

Mene su bolele malko, sto mi se inace nije desavalo. Nisam se obazirala na taj simptom kao moguci, jer sam kontala da mi je to pocelo, kao sto se i drugima desava, kad ono... Nemoj skroz odpisati mogucnost, a nemoj ni previse da se ponadas. Ako nije ovaj put, bice sledeci. Veruj mi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Цветићу, можда је то знак, мене увек боле од овулације до менструације, али ако тебе боле сад а пре нису можда је то то...

Баш бих волела да добијеш плусић, па после све да ти тражимо пелцер :P

Jekic, hvala ti mnogoooo!!! Ja bih volela da sve vidimo plusic ovog meseca, tako da ne moramo jedna od druge da trazimo pelcer!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su bolele malko, sto mi se inace nije desavalo. Nisam se obazirala na taj simptom kao moguci, jer sam kontala da mi je to pocelo, kao sto se i drugima desava, kad ono... Nemoj skroz odpisati mogucnost, a nemoj ni previse da se ponadas. Ako nije ovaj put, bice sledeci. Veruj mi. :D

Hvala ti puno na podrsci...ne nadam se mnogo, pogotovo ne sada kad me pocinju da me bole, osecam se kao da treba da dobijem svakog trenutka, a ne tek za dve nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno na podrsci...ne nadam se mnogo, pogotovo ne sada kad me pocinju da me bole, osecam se kao da treba da dobijem svakog trenutka, a ne tek za dve nedelje.

tek taj osecaj da ces dobiti ne mora da znaci da hoces i to je jedan od simptoma, tj grcevi kao pred mens.. a jos te i grudi bole :) sve je moguce :) zelim ti plusic pa se javljaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tek taj osecaj da ces dobiti ne mora da znaci da hoces i to je jedan od simptoma, tj grcevi kao pred mens.. a jos te i grudi bole :) sve je moguce :) zelim ti plusic pa se javljaj :)

Tek sam na sredini ciklusa, a vec kukam, nisam normalna. Javljam sigurno, ima vremena jos, videcemo. Hvala ti puno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo cure! Cestitam svima koje su ugledale svoje dve crtice, zelim vam lepu i lagodnu trudnocu!! Povucite za noseve i nas cekalice!

Ja evo rekoh da vam se pozalim, malo sam se razocarala...grudi su pocele da me bole, to mi je jedan od simptoma pms-a, a treba da dobijem tek za dve nedelje...ne znam da li uopste mogu da se nadam trudnoci, jer mi je bol u grudima neizostavni znak vestice...Bas sam se iznervirala, pocele da bole i da bujaju kao lude! Sta vi mislite?

Draga nasa, meni je prvi simptom bio upravo takav! Bolele su me grudi imace pre men., ali ne tolko ranije i intenzivno... I to bujanje... Ma, isto. Drzim ti palceve, a ako slucajno nije... Bez sekiranja, bice... Samo pozitivno... Javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna sam jeeeeeeeeee :D

Cestitamo!!!!!!!!!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo cure! Cestitam svima koje su ugledale svoje dve crtice, zelim vam lepu i lagodnu trudnocu!! Povucite za noseve i nas cekalice!

Ja evo rekoh da vam se pozalim, malo sam se razocarala...grudi su pocele da me bole, to mi je jedan od simptoma pms-a, a treba da dobijem tek za dve nedelje...ne znam da li uopste mogu da se nadam trudnoci, jer mi je bol u grudima neizostavni znak vestice...Bas sam se iznervirala, pocele da bole i da bujaju kao lude! Sta vi mislite?

Hej, opusti se i uzivaj. Ja sam dugo cekala, i kad se uopste nisam nadala, eto... Bolele su me grudi od sredine ciklusa, dan pre nego da dobijem i stomak me boleo ludo, sledeci dan taman sekret i ja taj dan zaokruzim kao prvi dan ciklusa u kalendarcicu. Medjutim 7 dana stomak boli kao prvi dan kad dobijem, curka nesto traljavo, vise kao sekret krvav, i ja odem kod doktorke da mi da antibiotik misleci da sam opasno prehladila. Kako mi se smejala kao da sam sa planine sisla pa nista ne znam. Ona je odmah znala da nisam prehladjena. Sada sam 10. nedelja :)))) Zelim ti puno srece, ali ne opterecuj se, jer Gospod zna kad je pravo vreme, i videces da je bio u pravu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitamo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,

prvo cestitam svima koji su docekali 2 crtice.Prvi put sam na forumu,mada ga pratim neko vreme, jer od skoro i mi radimo na bebi(radimo,kako grozno zvuci :huh: ).E,puno toga sam u medjuvremenu procitala i saznala o znacima,najranijim i onim kasnim,ali,naravno,kad sam ja u pitanju,nijedan znak nije dovoljan da bi utvrdila trudnocu pre izostanka mece:). Uglavnom sve simptome imam svakog meseca pre nego sto treba da dobijem:).Ovog puta je nesto malo drugacije: ne bole me grudi kao i obicno pred ciklus nego samo ponekad se javi sevajuci bol.Zatim,muka mi je od ujutru do uvece,ponekad me i stomak boli kao pred ciklus...Do ciklusa imam nedelju dana.Inace dobijam na 28 dana i ovulacija mi je bila pre 6 dana.Ja mislim da usled promena u organizmu simptomi mogu da se osete odmah nakon oplodnje.Osete osobe koje poznaju svoj organizam.Da li postoji neko ko je prosao kroz ovo o cemu pisem?-najranije simptome:) :wub:

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cekam sutra...............nadam se da ce izostati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,

prvo cestitam svima koji su docekali 2 crtice.Prvi put sam na forumu,mada ga pratim neko vreme, jer od skoro i mi radimo na bebi(radimo,kako grozno zvuci :huh: ).E,puno toga sam u medjuvremenu procitala i saznala o znacima,najranijim i onim kasnim,ali,naravno,kad sam ja u pitanju,nijedan znak nije dovoljan da bi utvrdila trudnocu pre izostanka mece:). Uglavnom sve simptome imam svakog meseca pre nego sto treba da dobijem:).Ovog puta je nesto malo drugacije: ne bole me grudi kao i obicno pred ciklus nego samo ponekad se javi sevajuci bol.Zatim,muka mi je od ujutru do uvece,ponekad me i stomak boli kao pred ciklus...Do ciklusa imam nedelju dana.Inace dobijam na 28 dana i ovulacija mi je bila pre 6 dana.Ja mislim da usled promena u organizmu simptomi mogu da se osete odmah nakon oplodnje.Osete osobe koje poznaju svoj organizam.Da li postoji neko ko je prosao kroz ovo o cemu pisem?-najranije simptome:) :wub:

Hvala

Meni je bilo nesto tako slicno jedino mi nije bilo muka, tek malo kasnije. Uradi test ako ne mozes da cekas. Srecno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, mada mislim da je za test malo rano,ali ne bi mi bio prvi put da se testiram pre vremena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nasa, meni je prvi simptom bio upravo takav! Bolele su me grudi imace pre men., ali ne tolko ranije i intenzivno... I to bujanje... Ma, isto. Drzim ti palceve, a ako slucajno nije... Bez sekiranja, bice... Samo pozitivno... Javi.

Hvala ti sto me tesis. Ali ja sam nekako sumnjicava, posto me uvek bole pre mece, ocekujem da bude obrnuto, tj.da me ne bole. Javljam obavezno. Pozdrav veeeliiikiiii!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!Cestitam za dve crtice a i ostalima takodje zelim isto!Moj suprug i ja zelimo bebu,i radimo na tome dva meseca :rolleyes: Ja sam poslednju menstruaciju imala 10.02. a plodni dani su mi bili od 21.02 do 26.02.Nisam dobila jos,ali zna da mi kasni do 5 dana,s tim sto uopste nemam osecaj da cu dobiti,sem blagih bolova u grudima i krstima.Dosta sam pospana,i kada da uradim test?Da li mi je rano?Jel neka od vas imala takve simptome? :rolleyes: Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Цветићу немој да си таква, симптома има толико различитих, неке жене боле груди, неке жигају јајници, неке имају температуру, па онда онај метални укус у устима, тако да немој да се оптерећујеш тиме, мада и ја сам таква, али теби кажем буди паметнија од мене и чекај, и немој да си негативна. Можда те баш боле груди од трудноће од куд знаш које ћеш симптоме да имаш

Jekic, znam ja to dobro, ali kad je u pitanju nas sopstveni organizam, onda bas i nismo pametni. Hvala ti puno sto me bodris, budi pozitivna UVEK!! Ali meni je uvek tako i ne znam sta da mislim....Cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!Cestitam za dve crtice a i ostalima takodje zelim isto!Moj suprug i ja zelimo bebu,i radimo na tome dva meseca :rolleyes: Ja sam poslednju menstruaciju imala 10.02. a plodni dani su mi bili od 21.02 do 26.02.Nisam dobila jos,ali zna da mi kasni do 5 dana,s tim sto uopste nemam osecaj da cu dobiti,sem blagih bolova u grudima i krstima.Dosta sam pospana,i kada da uradim test?Da li mi je rano?Jel neka od vas imala takve simptome? :rolleyes: Pozdrav!!!

Ja Jelo mislim da je to TO!! Nemas sta vise da cekas, radi test i srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA CVETICU!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!Cestitam za dve crtice a i ostalima takodje zelim isto!Moj suprug i ja zelimo bebu,i radimo na tome dva meseca :rolleyes: Ja sam poslednju menstruaciju imala 10.02. a plodni dani su mi bili od 21.02 do 26.02.Nisam dobila jos,ali zna da mi kasni do 5 dana,s tim sto uopste nemam osecaj da cu dobiti,sem blagih bolova u grudima i krstima.Dosta sam pospana,i kada da uradim test?Da li mi je rano?Jel neka od vas imala takve simptome? :rolleyes: Pozdrav!!!

Jao ta pospanost! Prvi znak trudnoće, u mom slučaju! I pad energije, bezvoljnost, ništa mi se ne radi, samo bih leškarila, sve mi teško...tako su protekla prva 3 mjeseca.Mada, za leškarenje baš i nisam imala vremena, ali...Srećno, radi test pa javi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros sam uradila test sa prvom jutarnjom mokracom,ali :( bio je negativan!Izgleda da sam umislila malo svoje simptome :mellow: A mozda nece odmah sada da pokaze,ko zna...jos uvek nemam nikakve znakove da cu dobiti.Sta ti je psiha?!Ljubim vas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros sam uradila test sa prvom jutarnjom mokracom,ali :( bio je negativan!Izgleda da sam umislila malo svoje simptome :mellow: A mozda nece odmah sada da pokaze,ko zna...jos uvek nemam nikakve znakove da cu dobiti.Sta ti je psiha?!Ljubim vas :)

Sačekaj još malo, pa ga ponovi za koji dan, držim ti palčeve...ali ako i tad ne bude ništa, ne gubi nadu, biće sve u svoje vreme...ima nas puno čekalica u temi "Čekamo plusiće", pa ako hoćeš da se družiš...t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA VAM,POSLUSACU VASE SAVETE! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala bogu posle dve godine napokon sam i ja jutros ugledala dve crtice .......damice moje ne gubite nadu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.