Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Uradila betu jutros,cekam rezultate:).Hvala na savjetima,nadam se da ce sve biti ok:)

Javi rezultate, samo pozitivno misli i bice sve ok :D

domenica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow:Draga moja, ne mora da znaci da je vanmatericna. Meni jaaaako dugo nisu mogli da vide plod( neredovni ciklusi i kasna ovulacija), a beta se duplirala po pravilu duplo. Bolove sam imala i nocu i danju umirala sam... Sto nije bilo normalno ni meni ni doci. Cim smo ugledali maloo zrno na UZ odmah je bilo prepisano mirovanje i utrogestan. 

Sada imam malog smaraca od 3,5 godine (u medjuvremenu se patim sa endometriozom pa ce druga beba kooo zna kad:o)

Pa da,dosta njih mi je to reklo . Ne mora da znaci jer je sve ovo relativno rano...Eto uradila sam betu pa cemo da vidimo:).Hvala na odgovoru:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me. Beta 736;)A imam bas jake bolove:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si bila kod dr? Gde te boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si bila kod dr? Gde te boli?

Nisam,idem sjutra...Boli me desni jajnik,kao neko probadanje par sekundi i prodje.Danas vec malo manje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima

zanimaju me vasa misljenja,imala sam odnos sa dragim 22 februara a pocetkom marta su pocele da me bole grudi i glavobolja inace me grudi retko bole..a treba da dobijem M tek 11 marta..mene zanima da li moze da bude trudnoca?

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima

zanimaju me vasa misljenja,imala sam odnos sa dragim 22 februara a pocetkom marta su pocele da me bole grudi i glavobolja inace me grudi retko bole..a treba da dobijem M tek 11 marta..mene zanima da li moze da bude trudnoca?

Znam kako je kad iscekujes i kako osluskujes svoje telo. Prosla sam kroz to tri puta. 

svaki put kad sam rano pocela da osecam simptome je bio lazni alarm. Sva tri puta mi je test za trudnocu dan posle kasnjenja pokazao drugu crticu i to je bilo to. Drguih simptoma nisam imala jos nedeljama. 

ali svi smo razliciti....mozda kod tebe bude trudnoca. Strpi se jos par dana pa uradi test. Zelim ti dve crtice! :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru,strpecu se jos par dana pa cu uraditi test.Nadam se da cu biti dve crtice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru,strpecu se jos par dana pa cu uraditi test.Nadam se da cu biti dve crtice :)

Ne zuri sa testom, uradi za 7 dana 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru,strpecu se jos par dana pa cu uraditi test.Nadam se da cu biti dve crtice :)

Ne zuri sa testom, uradi za 7 dana 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zuri sa testom, uradi za 7 dana 

ok necu zuriti..meni je jedino bilo cudno bol u grudima jel pre nisam imala..i glavobolja koja me je probudila u sred noci..juce sam popila kafu ali mi nije prijala a danas imam neki tup bol u zeludcu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao opet ja :)

uradila sam betu hcg 5 dana pre nego da dobijem i pisalo mi je 0,4 jutros sam uradila test i negativan je a treba da dobijem dva dana..ali se bas nekako cudno osecam juce me je na poslu bas zignuo levi jajnik,boli me zeludac i imam glavobolje i juce mi se desilo da mi je krenula krv iz nosa kao kad pukne kapilar.ili sam ja sve utripovala ili je mala trudnoca pa ne moze test da pokaze..sta vi mislite? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao opet ja :)

uradila sam betu hcg 5 dana pre nego da dobijem i pisalo mi je 0,4 jutros sam uradila test i negativan je a treba da dobijem dva dana..ali se bas nekako cudno osecam juce me je na poslu bas zignuo levi jajnik,boli me zeludac i imam glavobolje i juce mi se desilo da mi je krenula krv iz nosa kao kad pukne kapilar.ili sam ja sve utripovala ili je mala trudnoca pa ne moze test da pokaze..sta vi mislite? :mellow:

uradi test za 15dana .Ja sam.tako pa je pokazalo dve crtice :)  I bila sam 7nedelja trudnoce .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao opet ja :)

uradila sam betu hcg 5 dana pre nego da dobijem i pisalo mi je 0,4 jutros sam uradila test i negativan je a treba da dobijem dva dana..ali se bas nekako cudno osecam juce me je na poslu bas zignuo levi jajnik,boli me zeludac i imam glavobolje i juce mi se desilo da mi je krenula krv iz nosa kao kad pukne kapilar.ili sam ja sve utripovala ili je mala trudnoca pa ne moze test da pokaze..sta vi mislite? :mellow:

uostalom kod svake zene su simptomi drugacije sa prvom nisam imala nikakve simptome.sem.izostanka.mebstruacije sa drugom mi se mnogo spavalo .Bolne grudi .Bilo mi je nesvest pa kiselina 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je krvarenje prvo bledo roza pa onda braonkasto pa opet bledo roza znak trudnoce .Inace imala sam jedan dan muxninu I to posle jaja koje sam pojela a to se desava gotovo nikad :/  Da li je to znak trudnoce.U prosloj trudnoci sam imala tako bledo roza krvarenje I posle braonkasto hvala unapred na odgovorima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao opet ja :)

uradila sam betu hcg 5 dana pre nego da dobijem i pisalo mi je 0,4 jutros sam uradila test i negativan je a treba da dobijem dva dana..ali se bas nekako cudno osecam juce me je na poslu bas zignuo levi jajnik,boli me zeludac i imam glavobolje i juce mi se desilo da mi je krenula krv iz nosa kao kad pukne kapilar.ili sam ja sve utripovala ili je mala trudnoca pa ne moze test da pokaze..sta vi mislite? :mellow:

Uh, nemoj to sebi da radis. Zasto radis betu 5 dana pre menstruacije, mucis se razocaranjem i brigom. Pusti to. Kad mestruacija kasni, i test pokaze 2 crte, znaces da si trudna. Razumem zelju ali ovim sebe didatno mucis. Ako imas preko 35.godina Ili pokusavate vise od godinu kreni sa analizama. 
Betu vadis 2 dana ranije samo ako imas dokazane trombofilije. I bila bi veca od 5.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, nemoj to sebi da radis. Zasto radis betu 5 dana pre menstruacije, mucis se razocaranjem i brigom. Pusti to. Kad mestruacija kasni, i test pokaze 2 crte, znaces da si trudna. Razumem zelju ali ovim sebe didatno mucis. Ako imas preko 35.godina Ili pokusavate vise od godinu kreni sa analizama. 
Betu vadis 2 dana ranije samo ako imas dokazane trombofilije. I bila bi veca od 5.

Znam da se mucim ali sam mislila da ce da pokaze nesto,sutra treba da dobijem pa cu videti sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,juce sam trebala da dobijem i uradila sam test ali je bio negativan..danas sam uradila betu da li ona moze da pokaze trudnocu?^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,juce sam trebala da dobijem i uradila sam test ali je bio negativan..danas sam uradila betu da li ona moze da pokaze trudnocu?^_^

 zavisi, koliko ti kasni .Ja sam posle. 15dana uradila test .Beta bi trebalo da ppokaze ako si ttrudna.Ako si uradila posle dva dana nnece ti pokazati trudnocu I dada jesi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja betu nisam nikada radila, test mi je svaki put na dan izostanka pokazao realno stanje. Kad sam bila trudna test je bio pozitivan,kad nisam nije. 

Ali ima i raznih iskustava. Ne bacaj pare, strpi se, jos koji dan pa ponovi test. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, stigao mi je nalaz beta je 0,100 po tome nema trudnoce a kada sam vadila pre nedelju dana beta je bila 0,4.sad cu cekati par dana pa cu raditi test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Nova sam. 

 

Muz i ja "radimo" na bebi.

 

Zadnja M bila je 22.02, ciklus mi je 28.dana.

 

Imam neke male simptomčiće koji podsjećaju na PMS, a koje prije nisam imala, pa želim da čujem Vaše misljenje.

 

Bolne bradavice na dodir, tupi ali blagi bol u predjelu jajnika i malog stomaka, blagi bol u donjem dijelu ledja i kao neku tezinu na zeludcu sta god bi pojela. Sve je to u jako niskim granicama, ali postoji. 

 

Pa me zanima sta Vi mislite i kad bih mogla uraditi test?

 

Hvala Vam unaprijed. 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Nova sam. 

 

Muz i ja "radimo" na bebi.

 

Zadnja M bila je 22.02, ciklus mi je 28.dana.

 

Imam neke male simptomčiće koji podsjećaju na PMS, a koje prije nisam imala, pa želim da čujem Vaše misljenje.

 

Bolne bradavice na dodir, tupi ali blagi bol u predjelu jajnika i malog stomaka, blagi bol u donjem dijelu ledja i kao neku tezinu na zeludcu sta god bi pojela. Sve je to u jako niskim granicama, ali postoji. 

 

Pa me zanima sta Vi mislite i kad bih mogla uraditi test?

 

Hvala Vam unaprijed. 

Uradi test 22.marta

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi test 22.marta

Hvala Leni :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.