Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Jutros sam davala krv, sada cekam da rezultati budu gotovi. Jel imaju na netu vrednosti po nedeljama? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Najbolje da uradis beta hcg preko krvi nema greske!Jedino ako ovulacija nije bila kasnije.

beta mi iznosi 1784,0 sta to treba da znaci , koja sam nedelja? 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta mi iznosi 1784,0 sta to treba da znaci , koja sam nedelja? 

Cestitaam, i zelim ti laku i urednu trudnocu.

Ja msm da vrednost bete odgovara petoj nedelji trudnoće ;)

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitaam, i zelim ti laku i urednu trudnocu.

Ja msm da vrednost bete odgovara petoj nedelji trudnoće ;)

hvala puno... neko misli da je 5 a neko da je 6. A po poslednjem ciklusu sam 4 ... ali dobro , u utorak idem na pregled pa cu znati preciznije :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta mi iznosi 1784,0 sta to treba da znaci , koja sam nedelja? 

mislim da si negde na pocetku :)

Jana994 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko imao problem kao I ja naime ide mi zuckasti sekret koji mi nikada nije isao.I ide mi nesto kao voda sa time da mi ne ide stalno ?Nego ponekad to mi se najcesce desava kada sedim.

Uskoro idem kod lekara pa,cu znati vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasmina.S. tesko je reci sta bi to moglo da bude,moze svasta a ne mora biti nista znacajno,najbolji odgovor ces dobiti od tvog lekara kad te pregleda. Srecno i javljaj nam sta se desava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dragi moji isli smo na prvi UZ . Lekar je potvrdio trudnocu  od 4+5 nedelja starosti , s tim sto je rekao da je rano da se vidi bilo sta . GS mi je 12,7 mm i napisao je da se u njemu trenutno ne vizualizuje odjek za embrion, sto me malo zbunjuje. Ali je rekao da je sve okej. Za mesec dana idemo na redovnu  kontrolu. :)

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dragi moji isli smo na prvi UZ . Lekar je potvrdio trudnocu  od 4+5 nedelja starosti , s tim sto je rekao da je rano da se vidi bilo sta . GS mi je 12,7 mm i napisao je da se u njemu trenutno ne vizualizuje odjek za embrion, sto me malo zbunjuje. Ali je rekao da je sve okej. Za mesec dana idemo na redovnu  kontrolu. :)

suvise je rano dada bi se cuo eho ploda od 6.nedelje bi trebalo da se cuje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano je jos,mada svaka zena je individualna, meni se srcana radnja videla tek u 7 +nedelji, svakako nam javljaj sta ima novo a mozes da nam se pridruzis u drugom trimestru.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jana994 cestitam! 

Verovatno nemaš razloga za brigu, ako si tek 4,5 nedelja rano je za otkucaje. Mi smo otkucaje čuli u 7. I 8. nedelji, odnosno 6+4 I 7+2. Tako da ima još vremena. 

Piši nam ako imaš pitanja ili želiš da ćaskas sa drugim trudnicama,mamama na temi Drugi trimestar. 

Jana994 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A recite mi da li je neka od vas imala problema sa blagim krvarenjem nakon odnosa ? 

Ne znam sta da mislim o tome , pa da vidim da li je neko imao problema sa tim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A recite mi da li je neka od vas imala problema sa blagim krvarenjem nakon odnosa ? 

Ne znam sta da mislim o tome , pa da vidim da li je neko imao problema sa tim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra, kako si? Jel si ponovila betu?

Milice, odgovaram ti sa velikim zakasnjenjem a prva sam koju nervira kad neko postavi pitanje a ne javi sta se desilo na kraju. :) Bila je u pitanju biohemijska trudnoca, u februaru sam uradila nalaz hormona i bio je mali disbalans ali bez potrebe za terapijom. Ostala sam trudna prosli mjesec, beta mi je bila 466, 5 nedelja trudnoce, valjda je to ok. Sjutra idem na prvi pregle. Od ranih simptoma  sam imala metalni ukus u ustima, gasove i bijeli gusti sekret. Veliki pozdrav!

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, odgovaram ti sa velikim zakasnjenjem a prva sam koju nervira kad neko postavi pitanje a ne javi sta se desilo na kraju. :) Bila je u pitanju biohemijska trudnoca, u februaru sam uradila nalaz hormona i bio je mali disbalans ali bez potrebe za terapijom. Ostala sam trudna prosli mjesec, beta mi je bila 466, 5 nedelja trudnoce, valjda je to ok. Sjutra idem na prvi pregle. Od ranih simptoma  sam imala metalni ukus u ustima, gasove i bijeli gusti sekret. Veliki pozdrav!

Divno Sandra, čestitam! 

Sandra1987 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno! Svima koje zele da se ostvare kao majke zelim da sto prije ugledaju dvije crtice. Ja sam svaki mjesec osjecala ovulaciju, bukvalno znala sat kad ovuliram, tempiramo odnos i mjesecima nista. Eto desilo se onda kad je sudjeno, zato se opustite, doci ce beba onda kada treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravoo mame,veliki pozdrav za sve! 

E sad jedno pitanje. 

Menstruacija mi kasni jedan dan i uradila sam test popodne međutim jedna crtica 

Ali u poslednja 4 dana me krsta i stomak bole kao da ću svakog trena da dobijem ali ništa. Da li postoji šansa da sam trudna? 

Suprug i ja pokušavamo već 2 godine i ništa još,a imamo sina ima 7 godina. Pozdrav i hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Realno ako ste radili na tome,postoji. Mene je tako. Bolo me stomak kao da ću dobiti i ništa. Najbolje betu da uradiš. 

Nanaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravoo mame,veliki pozdrav za sve! 

E sad jedno pitanje. 

Menstruacija mi kasni jedan dan i uradila sam test popodne međutim jedna crtica 

Ali u poslednja 4 dana me krsta i stomak bole kao da ću svakog trena da dobijem ali ništa. Da li postoji šansa da sam trudna? 

Suprug i ja pokušavamo već 2 godine i ništa još,a imamo sina ima 7 godina. Pozdrav i hvala 

trebala si da sacekas 10 do 15 danah za test.Ili uradi betu tu nema greske.Kupi macinu travu ili ocajnicu I virak caj to pomaze da zene zatrudne brze.

Nanaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zadnji ciklus imala sam 5.12, a nezaštićeni odnos 12,12. odmah posle 4-5 dana pojavile su se bolne grudi i bol u donjem delu stomaka prvo sa desne strane , a sada po sredini ispod pupka. Ovog meseca sam imala i veliki strtes zbog operacije deteta, pa može da bude i hormonski poremećaj. Da li je imala još neka mama ovako rane simptome?

Izmenjeno od strane maki 004

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, nova sam ovde....i imam neke nedoumice koje bih htela da podelim sa vama...naime, kasni mi 15 dana, imam osećaj mučnine uveče, u donjem delu stomaka kao da  nešto pluta...kako da objasnim... da li su poznati ovi simptomi i da li postoji mogućnost trudnoće....Hvala Vam puno na svakom mišljenju!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti kasni 15dana mozes da uradiš test ili betu a mozes i kod dr već. Ako sumnja na trudnoću idi sto pre lekaru. 

Meninje kasnilo i boleo me je stomak kao da ću da dobijem svaki čas ali ništa. Mučni ne nisam imala. Ali ukoliko ti menstruacija inace ne kasni,verovatno jesi trudna. Najbolje kod dr :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti kasni 15dana mozes da uradiš test ili betu a mozes i kod dr već. Ako sumnja na trudnoću idi sto pre lekaru. 

Meninje kasnilo i boleo me je stomak kao da ću da dobijem svaki čas ali ništa. Mučni ne nisam imala. Ali ukoliko ti menstruacija inace ne kasni,verovatno jesi trudna. Najbolje kod dr :)

Hvala ti puno na odgovoru, sve imam strah od razočarenja...a inače su mi ciklusi uredni...nadam se da je beba ☺

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Hvala ti puno na odgovoru, sve imam strah od razočarenja...a inače su mi ciklusi uredni...nadam se da je beba ☺

Ja sam prvi i drugi put radila test odmah na prvi dan izostanka menstruacije i oba puta je pokazao drugu crticu u par minuta. 

Sad sam cekala 5 dana, jer mi je zadnja dva meseca kasnilo do 5 dana i oba meseca je bio negativan test iako mece nije bilo. 

Ali sad 1.1., uradih test u 23h i u roku par sekundi se pojavila druga crta.

hajde sretno i javi nam rezultate, nadam se da ces ostati na forumu

MajaMd voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.